atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Pazemība ir - pieņemt Dieva viedokli par sevi!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.09 10:46:11
Esmu Dieva svētais, mīļotais, aicinātais un izredzētais, ķēniņš un priesteris, pasaules un enģeļu tiesātājs. Un to es saku pazemībā, pieņemdams Dieva viedokli par sevi, jo tas būtu augstprātīgi, ja es par sevi izteiktu citu viedokli pretēju Dieva viedoklim par mani. Protams, ka es tam ticu, un pieņemu to ticībā, bet nevis sava svētuma, dievbijības vai spēka dēļ!

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Kristiesu_filozofija.htm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:04:31
Mulders
Nu un luudzu man iesniegt statistiku par cilveeku konvertaacijas biezhumu naaves briidii!!!
Tak es tev prasīju, vai tā relatīvi garā sekundes daļa, kurā panelis sadragā smadzenes, ir pietiekama, lai Dievs tējas namiņā izrunātos ar visiem Ctulhiem? Sartrs taču nav Raksti?

Daudz tu mironjus esi aptaujaajis?

Vispār jau ir dati no klīniskām nāvēm utml, bet nu labi, tie tādi nedroši.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:07:50
Mulders
Taa teikt, lai es veltiitu savu muuzhiibu Bandiitam... skuju!
Nu uzliec automātu, kas moca! Būs tak taisnīgi, vai ne?

Taa teikt... labaak lai ciesh beerns
No kurienes tas? Bilde ir tāda:
1) Mulders redz, ka bandīts sit viņa bērnu
2) Mulders glābj bērnu, ja nepieciešams sitot bandītu
3) Mulders sasien bandītu.
Kāpēc tu pieliec vēl 4 punktu?
4) Mulders sasieto bandītu spārda ar kājām, ibo tā ir taisnīgi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:12:24
Beerns jau ir drosiibaa, nekas vinjam vairs nedraud. Ir sasiets bandiits. Mulders vinju spaardiis vai nespaardiis?

Atkal hipoteeze... nezinu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:14:10
Nu uzliec automātu, kas moca! Būs tak taisnīgi, vai ne?

A nafig VISPAAR vinjam pieveersties... iemest cietumaa un viss... Vinjsh pats ir labs sevis mociishanas automaats!

Kāpēc tu pieliec vēl 4 punktu?
4) Mulders sasieto bandītu spārda ar kājām, ibo tā ir taisnīgi.


To es nepieliku, to pieliki tu

Saakotneeji bij runa, vai es klopeetu bandiitu! Atbilde bij jaa klopeetu... tagad tu ieliec to kaut kaa taa... diivaini! Un atkal... tam visam ir hipoteezes piegarsha! Mosh arii neklopeetu... ja uzticeetos tiesu sisteemai, ka taa taisniigi bandiitu sodiis!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:19:43
Mulders
A nafig VISPAAR vinjam pieveersties... iemest cietumaa un viss...
Ta vienkāršas cilvēcības, žēlsirdības dēļ. Par ko runāts arī JD, varbūt esi lasījis par "mīliet savu ienaidnieku".

Saakotneeji bij runa, vai es klopeetu bandiitu!
Tad es tevi ne tā sapratu. Ja 4 punkta nav, tad viss OK.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:24:07
Ta vienkāršas cilvēcības, žēlsirdības dēļ. Par ko runāts arī JD, varbūt esi lasījis par "mīliet savu ienaidnieku".

Un taa buutiiba ir - dariet tos par saviem draugiem... jo tas ir koaans... vai tad tas ko tu miili ir tavs ienaidnieks? Tad nu luuk... ja kaads noraida sho miilestiibu un pac noshkjiraas... nu tad vinjsh izveelaas taas sekas, kas izriet no dziives bez miilestiibas! Man nav jaamoka cilveeks... pietiek, ka vinjsh atskaaas no manas miilestiibas un vinjsh ar to vien sevi iespundee moku kambarii... Bez miilestiibas nedziivojiet... bez Miilestiibas viss ir mazs...

Tad es tevi ne tā sapratu. Ja 4 punkta nav, tad viss OK.

Veel jau ir MANAS cieshanas... tb es neesmu betons! Dusmas un taa...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:31:16
Mulders
ja kaads noraida sho miilestiibu un pac noshkjiraas...
Ļoti daudz mātes mīl savus nelietīgos bērnus, arī ja viņi noraida mātes mīlestību.


Veel jau ir MANAS cieshanas... tb es neesmu betons! Dusmas un taa...
Nu ja, es jau pats ar tai brīdī spārdītu to mūdzi, kaut vēlāk nožēlotu.
Bet, ja mani atrautu no viņa nost, un piedāvātu paspārdīt, kad esmu nomierinājies un pie skaidra prāta, tad - nē.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:34:12
Ļoti daudz mātes mīl savus nelietīgos bērnus, arī ja viņi noraida mātes mīlestību.

Pareizi un tomeer shie deeli cietumaa nejuutaas laimiigi bet ciesh!

Bet, ja mani atrautu no viņa nost, un piedāvātu paspārdīt, kad esmu nomierinājies un pie skaidra prāta, tad - nē.

Jaa... pietiktu, ka es zinaatu, ka vinjsh ir sanjeemis atbilstoshu sodu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:39:44
Mulders
Pareizi un tomeer shie deeli cietumaa nejuutaas laimiigi bet ciesh!
Nu abet mātes var viņiem palīdzēt. Toties tās, kas novēršas, vairs arī nepalīdz.

Jaa... pietiktu, ka es zinaatu, ka vinjsh ir sanjeemis atbilstoshu sodu!
Nu man tapat, tikai soda vietā labāk būtu pāraudzināšana.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:43:19
Nu abet mātes var viņiem palīdzēt. Toties tās, kas novēršas, vairs arī nepalīdz.

Nevar paliidzeet, ja vinjsh maati atraida!

Aceries... Teevs pazudushajam deelam nekaadiigi nevareeja paliidzeet, kaameer Deels pac neatgriezaas! Deels cieta... eedod cuuku eedienu, cieshot... jo pac izveeleejaas no Teeva aiziet!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:45:33
Mulders
Nevar paliidzeet, ja vinjsh maati atraida!
A māte viltīga, iefiltrē kamerā profesionālu psaihologu, kas pamazām to jaunieti pāraudzina.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:53:13
A māte viltīga, iefiltrē kamerā profesionālu psaihologu, kas pamazām to jaunieti pāraudzina.

Deels arii viltiigs... zin ka mamma maisiisies pa kaajaam visos veidos, taapeec filmee bazaru
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:05:06
Mulders
Nekā, mamma pieredzējušāka, varošāka, utt (mērķējam te uz līdzību Dievs - Cilvēks).
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.09.11 17:08:55
Mulders
Nu un luudzu man iesniegt statistiku par cilveeku konvertaacijas biezhumu naaves briidii!!!
Vēl par šo.
Tu pats un ticīgie vispār saka, ka svarīgi ir izšķirties tagad, ka būs par vēlu un var nokavēt, utt.
No kurienes pēkšņi tas "nāves brīdis" uzradās? Vai Sartrs kāds pravietis vai apustulis?
Tad arī skaidri pasaki - "jā, daudzi tādi Ctulhi aizies uz elli!" Tā sanāk pēc kristietības mācības, un vajag tak saņemt drosmi pateikt to acīs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:34:11
Tad arī skaidri pasaki - "jā, daudzi tādi Ctulhi aizies uz elli!" Tā sanāk pēc kristietības mācības, un vajag tak saņemt drosmi pateikt to acīs!

Veelreiz... Kristietiiba pasaka - neticiigie iet uz elli!
Tas ko kristietiibai ir probleemas pateikt - Kuri IR neticiigie absolutaa veerteejumaa!

Jeb... hmmm mosh otraadi!

Tie kas iet uz elli ir " iisteni neticiigie" Tikai tad kad vinji ies uz elli, tad vot retrospektiivaa varees rezdeet, ka taa elle jau te bij iesaakusies... Bet skatoties naakotnee... es to neredzu... to neredz neviens cilveeks!

Aceries to K.S. Luisa graamatinju par Elli... tur tajaa graamataa tai Paradiizee tika izspeeleeta sho cilveeku dziive bet citaa griezumaa... daudz uzskataamaakaa...
Ari shodien tu vari atskatiities retrospektiivaa uz savu dziivi, un redzet... ka shodienu tev noteica kaut kaadas izveeles un darbiibas pagaatnee... BET tu nezini kur tavas izveeles un darbiibas shodien tevi novediis Riit

Arii es to nezinu ne tikai par Ctulhu... bet arii par Sevi!

Taapeec ticiibas Subjekts ir es bet objetks - Kristus... Shajaa " vienaadojumaa" Ctulhu nav iekljauts... prosto es nevaru nedz Ctulhu vietaa ticeet, nedz Kristus vietaa Ctulhu glaabt Es varu to ko varu... sludinaat Kristu... un cereet uz sho pashu Kristu, ka shis Dieva Vaards ieksh Ctulhu izveiks kaut kaadu restrukturizaaciju kuras sausais atlikums buus Ctulhu naska tuseeshanaas pa Paradiizes Kjiimijas Departamentu
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.11 17:35:01
Nu bet tas ir tikai taapeec, ka mums joprojaam nav labu SB remonta tehnologiju.

Tad tu principaa akceptee... ka dazhreiz ar bandiitiem un primitiiviem SB jaarunaa valodaa, kas VINJIEM ir saprotama, lai arii TEV taa var izskatiities barbariska aiz taa vien, ka vinjsh vienkaarshi nefiltree tavu textu vai argumentus... kaa tu saki... reflexiivaa audzinaashana!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:39:49
prosto es nevaru nedz Ctulhu vietaa ticeet, nedz Kristus vietaa Ctulhu glaabt
Ne jau par to ir jautājums, bet par to, kur nokļūs Ctulhu pēc meteorīta.
Un ne mūsu Ctulhu, bet kādi no viņam līdzīgajiem, un ne no meteorīta, bet arī citiem pēkšņas nāves cēloņiem. Te jau ir lielie skaitļi, un viss paliek iespējams. Tikai tie ir nevis kādi abstrakti ļauni cilvēki, bet gan visi tādi paši kā mūsu Ctulhu. Par vienu atsevišķu tu vēl vari teikt "nezinu", bet par visu baru vairs nevari!

Tas ko kristietiibai ir probleemas pateikt - Kuri IR neticiigie absolutaa veerteejumaa!
Bet % ta var pateikt, un korelācijas! Piem, no neticīgajiem daudz vairāk aizies uz elli, vai ne?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:41:36
OK. Lietojam metodes, kas mums ir, ieveerojam ciesanu minimizeesanas principu, mekleejam jaunas, labaakas metodes. Jo zinam, ka muuseejaas ir nepilniigas.

Nu tad, kaapeec tu paarmet SB - Dievam - Ka vinjsh ir spiests ar Kaanaanieshiem runaat vinjiem saprotamaa valodaa - brute force?
Shodien tak taa vairs nerunaajam... ir noticis progress! A senaak, nu pateikt vajadzeeja... a bet atttistiiba bij zema... kaa pateikt? NU vot taa sanaak,.... ka no shodienas skatupuntka uz VD pasaule un pat Dievs izskataas brutaals... bet Dieva pashmeerkjis nebij mochiit sartiiros Kaananieshus... bet tikai komuniceet kaadas elementaaras patiesiiabs... jeb vismaz radiit reflexu, negreekot! Ja nevar do uma dovesti!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:42:49
vēl vari teikt "nezinu", bet par visu baru vairs nevari!

Varu... es to joprojaam saku!

Kudii interesantaaks jautaajums... CIK ljoti elles iemiitnieki liidzinaas muusu Ctulham!

p.s. BTW mana sieva Ctulhu izrunaa kaa "Chulbu"
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:45:53
Mulders
Ja jau tu nevari novērtēt, tātad kristietībai nav nekādas jēgas. Ir viņa tur vai nav, ir vai nav ticīgie, tas nekas, tu nevari pat pateikt, ka "no neticīgo bara biezākā slānī iet uz alli nekā no ticīgo bara"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 35451