atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Pazemība ir - pieņemt Dieva viedokli par sevi!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.09 10:46:11
Esmu Dieva svētais, mīļotais, aicinātais un izredzētais, ķēniņš un priesteris, pasaules un enģeļu tiesātājs. Un to es saku pazemībā, pieņemdams Dieva viedokli par sevi, jo tas būtu augstprātīgi, ja es par sevi izteiktu citu viedokli pretēju Dieva viedoklim par mani. Protams, ka es tam ticu, un pieņemu to ticībā, bet nevis sava svētuma, dievbijības vai spēka dēļ!

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Kristiesu_filozofija.htm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:32:25
Nu pag, Eziitis tak deva modeli: Ct raxta kaarteejo bezdieviigo komentu un tad vinjaa ietriecas meteoriits. Meteoriits lido ar virsskanjas aatrumu, Ct izskjiist aatraak nekaa nervu impulsi paarvadaas. Ct vnk nepamana neko. Tas Sartra viiruks zinaaja, ka vinjam draud naave, tas ira cits gadiijums.

Ok... tad noorganizee taadu situaaciju, apsolos pateikt Ctulhu verdiktu
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:33:25
Un brauksanai ar masiinu vrodje prasa licences...

Neprasiitu, ja mashiinas pashas maaceetu braukt

Cilveeki pashi prot izaugt... pat visai drastiskos apstaakljos un pat ja neviens vinju iisti neaudzina! Pashi aug! Mashiinas maitas pashas nemaak pa celju braukt... kaa tai anjukaa - taada liela acs, bet nehrena neredz!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:36:42
Mulders
jo tad kad cilveeks ir nomiris, tev nav pat iespeejams paarbaudiit... ticeeja vai neticeeja...
Ctulhu neticēja pirms gada, mēneša, dienas. Pieņemsim, mums ir 10000 Ctulhu tipa cilvēki. No tiem 100 uzkrīt panelis uz galvas. Kāda ir varbūtība, ka tieši šie 100 pēdējā brīdī pārdomāja?

Sartru neesi lasiijis... tur viens staasts...
Tātad Ctulham iedos jaunu informāciju pašās dzīves beigās, un viņš varēs beidzot aci pret aci izrunāties ar Dievu? Tas labi, bet vai Rakstos kaut kur ir tā teikts? Vai tā ir kristiešu oficiāla ticība?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:44:59
Ctulhu neticēja pirms gada, mēneša, dienas. Pieņemsim, mums ir 10000 Ctulhu tipa cilvēki. No tiem 100 uzkrīt panelis uz galvas. Kāda ir varbūtība, ka tieši šie 100 pēdējā brīdī pārdomāja?

ERROR... does not compute
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:45:25
Nu pienjejmsim, Ctulhu nupat uzspraaga. Muldera vardikts?

Tak reku kustaas pavisam dziivs Maanies akal!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:52:35
Taa ir kopija. Originaalais uzspraaga. Kopiju interesee Muldera secinaajums

Uvi...
1) Elle attiecaas uz Apzinju
2) Ctulhu Apzinja turpinaas
3) No-Cloning-Theorem pieraada, ka ja shitaa Apzinja ir Ctulhu apzinja, tad ieprieksheejaas nemaz nav...

Taakaa... atkal... tu maanies!

Bet buutiibaa tas ko es gribu pateikt... ir litas, ko es nezinu un zinaat nemaz nevaru... un it iipashi es esmu uzmaniigs uz shiem "Ja X tad Y..." gadiijumos, kad es zinu, ka mani lasiitaaji pieveersiis uzmaniibu TIKAI Y daljai ignoreejot X dalju lai izveiktu secinaajumus!

Bet secinaajumi buus par tik patiesi par cik patiess ir X, bet ja X patiesums ir false, tad arii secinaajumi no Y ir falshi... bet ja X patiesums nav zinaams, tad arii Y secinaajumu patiesums ir fuzzy!

TO nespeeja saprast -Jona- un taapeec vinja pati sevi ir sachakareejusi ar paarliecibu, ka Mulders ir slepkava
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:52:45
Mulders
ERROR... does not compute
A kāpēc ne? Varbūtisks jautājums taču pieļauj varbūtisku atbildi. Es neprasu precīzu ciparu.
Varbūtību teorija ar to arī jauka, ka tai neinteresē konkrētais Pēteris, bet varbūtība, ka "kāds no grupas".
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:55:12
Hmmm.... a kāds neticīgajam ar to sakars?

Taads, ka viss ko tu uzrakstiiji nav ticiiba

Ticiiba ir: Ebr 11:1 Jo ticība ir stipra paļaušanās uz to, kas cerams, pārliecība par neredzamām lietām.

Pati Ticiiba ir neredzama... to redz tikai Dievs... un mums - Luteraanjiem - taa ir visai fundemantaala zajava! Mees nemaanaam sevi ar to, ka aareejaas kaut kaadas manifestaacijas 1:1 vienmeer un visur atbilst ieksheejai patiesiibai... to zina un var redzeet tikai Dievs!

Taakaa... tu atkal kaarteejo reizi izkriiti cauri ar personiigo viedokli par kristietiibu... un tavi iedomaatie mappingi no masikKristietiibas uz krsitietiibu netiek pienjemti, liidz ar to, nevar Kristietis vai Kristietiiba buut abtildiigi par secinaajumiem, ko tu izdari uz aplamiem pienjeemumiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:56:07
Varbūtību teorija ar to arī jauka, ka tai neinteresē konkrētais Pēteris, bet varbūtība, ka "kāds no grupas".

Jaa... un ja varbuutiibai nav zinaams "varbuutiiabs gjeneratora mehaanisms" tad taa varbuutiiba ir dajebakada... saakot ar 1 un beidzot ar 0
Taapeec saku - does not compute
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:56:50
Mulders
Mulders ir ne tikai slepkava, bet arī cietsirdīgs subjekts, kam pie kājas, ka kāds cieš!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.11 15:57:35

Tb kaadi tur bija prieksnosaciijumi, kuru rezultataa Mulders nositiis visus beernus?


Jebkursh aplams apgalvojums!

Piemeeram "Ja Mulders buutu Truumens tad... "

Taa kaa mees zinaam, ka pirmais nosaciijums ir False visos visumos, visos laikos un visaas telpaas... tad aiz "Tad..."tu vari likt DAJEBKO... shis DAJEBKAS neimplciees NEKO par Mulderu

Logjikas burviiba!

Tieshi taapat... es varu atomreaktora softaa ierakstiit komandu

Ja 2<1 Tad Uzlaist gaisaa visu atomreaktoru

Shaads softs ir 100% droshss

Interesanti ka muusdienu kompilatori shitaadu kodu cauri nelaidiis ar pazinjojumu "Tu esi duraks vai... tas kods nekad nepildiisies... "
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:58:09
Mulders ir ne tikai slepkava, bet arī cietsirdīgs subjekts, kam pie kājas, ka kāds cieš!

Aha iipashi ja ciesh bandiits, kuru es klopeeju par to ka vinjsh izraisa cieshanas manam beernam!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:59:03
Mulders
un ja varbuutiibai nav zinaams "varbuutiiabs gjeneratora mehaanisms" tad taa varbuutiiba ir dajebakada...
Kā reizi, tas mehānisms ir pie vienas vietas! Pietiek, ja savāc statistiku par esošo populāciju. Tad var atbildēt uz daudziem jautājumiem. Piem, mūs neinteresē, KĀPĒC cilvēki nokļūst cietumā, bet mēs ļoti droši zinām, ka tikuntik % nonāks cietumā. Kuri tie būs, nav būtiski. Tā ka - compute!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:00:15
Mulders
iipashi ja ciesh bandiits, kuru es klopeeju par to
... un Mulders turpina to bandītu mocīt mūžīgi, nedodot viņam nekādas iespējas laboties.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:00:20
Kā reizi, tas mehānisms ir pie vienas vietas! Pietiek, ja savāc statistiku par esošo populāciju.

Nu un luudzu man iesniegt statistiku par cilveeku konvertaacijas biezhumu naaves briidii!!! Daudz tu mironjus esi aptaujaajis?

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:00:57
Arii tad optimaali ir, ja neciesj neviens - ne tavs beerns, ne tas bandiits. Klopeet bandiitu ir suboptimaals risinaajums.

Pareizi... bet ja cietiis mans beerns, tad Bandiits arii cietiis...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:01:01
Ctulhu
Klopeet bandiitu ir suboptimaals risinaajums.
To var, lai novērstu briesmas no sava bērna. Pēc tam, kad bandīts jau savaņģots, tad vairs nevar.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:01:47
... un Mulders turpina to bandītu mocīt mūžīgi, nedodot viņam nekādas iespējas laboties.

Naa Mulders to nedariis Taa teikt, lai es veltiitu savu muuzhiibu Bandiitam... skuju!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:02:50
To var, lai novērstu briesmas no sava bērna. Pēc tam, kad bandīts jau savaņģots, tad vairs nevar.

Taa teikt... labaak lai ciesh beerns, bet peec tam tu savaas dusmaas... bet Bandiita labklaajiiba ir Sveeta? Redz... un tad briinies, ka ar taaadiem ljautinjiem es negribetu Paradiizee dziivot
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 16:04:07
OK, praksee tas ir tas pats, kas 100% , taapeec praksee Mulders nav slepkava, bet teoretiski, ee, hmm, labaak ir teikt ``Mulders neslepkavo visus beernus`. Beznosaciijumu imperatiivs. taa drosaak.

Atkal... Ctulhu nezinja par varbuutiibu teoriju!
Varbuutiiba X nav X aktualitaate!

Aktualitate un Potencialitaate nav ekvivalenti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 33003