atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Pazemība ir - pieņemt Dieva viedokli par sevi!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.09 10:46:11
Esmu Dieva svētais, mīļotais, aicinātais un izredzētais, ķēniņš un priesteris, pasaules un enģeļu tiesātājs. Un to es saku pazemībā, pieņemdams Dieva viedokli par sevi, jo tas būtu augstprātīgi, ja es par sevi izteiktu citu viedokli pretēju Dieva viedoklim par mani. Protams, ka es tam ticu, un pieņemu to ticībā, bet nevis sava svētuma, dievbijības vai spēka dēļ!

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Kristiesu_filozofija.htm
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Alucard
# Iesūtīts: 2009.09.11 11:22:49
Ir ārkārtīgi augstprātīgi apgalvot, ka tu zini Dieva viedokli.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 11:31:40
Alucard, nee tas nav nekas vairaak kaa apgalvot, ka tu proti lasiit Un izlasiit Dieva Viedokli rakstos var pat 7gadiigs beerns...
[b]Alucard[/b] [84.237.191.193]
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:00:47
Dieva viedoklis ir ļoti skaidri izteikts rakstos, un Dievs to ir atklājis!



[b]Mulders[/b] [84.237.191.193]
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:02:00
Jā un pieņemt to ticībā par sevi, vai ne tā? Un ja to spēj 7 gadīgs vai 70 gadīgs , vai tas nav brīnišķīgi?
Alucard
# Labojis Alucard: 2009.09.11 12:04:07
Mulders
Tu esi pārāk augstās domās par rakstiem. Tie ir gan labi un Dieva iedvesmoti, bet
1) nav svēti
2) ne tuvu nav visaptveroši
Tie gan ir atsevišķas diskusijas vērti jautājumi.
Alucard
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:05:44
Un 3) kas tiešām attiecas uz šo diskusiju - pat ja raksti ir tik brīnišķīgi, tad lasītāji taču ir grēcīgi un nepilnīgi - kā rakstīts šajos pašos rakstos.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.11 12:07:17
Tu esi pārāk augstās domās par rakstiem. Tie ir gan labi un Dieva iedvesmoti, bet
1) nav svēti
ERROR... Does not compute


2) ne tuvu nav visapveroši
Nu un? Tak pietiek, ka ir gana aptveroshi tajaa, kas attiecas Dieva viedoklii par ticiigajiem un neticiigajiem. Protams, ka tur nav VISS... bet teemas autors jau arii neuzstaaj uz visu... vinjsh tikai atziist savu ticiibu tam nelielajam mazuminjam, ko Dievs ir atklaajis un apsoliijis attieciibaa uz tiem, kas uz vinju tic!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:11:44
Un 3) kas tiešām attiecas uz šo diskusiju - pat ja raksti ir tik brīnišķīgi, tad lasītāji taču ir grēcīgi un nepilnīgi - kā rakstīts šajos pašos rakstos.

Pareizi... taapeec, ja kas arii muusos ir labs un sveets, tad tas ir Dieva sveetums un labums... ko vinjsh arii daavaa mums savaa deelaa Jeezuu Kristuu... kaa stav rakstiits "To, kas grēka nepazina, Viņš mūsu labā ir darījis par grēku, lai mēs Viņā kļūtu Dieva taisnība."

Ne jau savu sveetumu vai labumu mees ziimeejam, bet pasha Dieva sveetumu un labumu, kuru vinjsh mums ir pieshkjiiris... un tad nu paliek jautaajums, kas ir stipraaks... Dieva labums, vai Cilveeku greeks... iipashi, kad staav rakstitis "Vinjsh greeku ir uzvareejis" taadeejaadi... "Kur, nāve, tava uzvara? Kur, elle, tavs dzelonis? - Bet paldies Dievam, kas mums devis uzvaru caur mūsu Kungu Jēzu Kristu."

Taapeec taa visa "aukstpraatiiba" ir nekas cic, kaa pazemiiga ticiiba Dieva zajavaam paar mums... taapeec... vai nu Dievs melo, un tad jaa... tad mees esam augstpraatiigi, vai arii Dievs nemelo, un tad mees vienkaarshi pazemiibaa pienjemam...
Arii bagaatiigu algu ar preemijaam var pienjemt pazemiigi!
Alucard
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:20:02
Mulders
ERROR... Does not compute
Varu paskaidrot - Bībeli ir sacerējuši cilvēki un kompilējuši cilvēki, tāpēc tur ir šis un tas nesvēts:
mīti (labi mīti, kamēr to neuzskata par realitāti),
bērnu apkaušana (vēsturiska realitāte, bet ne Dieva griba)

Kamēr to lasa "with a grain of salt" viss ir ok, bet nevajag to pieņemt burtiski par 100% patiesību un nemaldīgu instrukciju.
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.11 12:26:08
Bībele ir nevis cilvēku sacerēta grāmata par Dievu, bet Dieva iedvesmota grāmata caur cilvēkiem. Bērnu apkaušana, kas notika tik tiešām ir vēsturisks fakts, bet ne Dieva griba, jo Bībele sastāv no daudz dažādām grāmatām dzejas, vēstures, atklāsmes, pamācības...Ja to nevar ticībā pieņemt par 100% patiesību, tad nav pamata nekam citam, jo tas patiešām ir Dieva Vārds, kas mums ir dots. Tādējādi nav standarta, pēc kā vadīties, un Dievs tāpēc ir devis savu Vārdu!
Alucard
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:28:52
Mulders
Bet paldies Dievam, kas mums devis uzvaru caur mūsu Kungu Jēzu Kristu.

Mulder, vai tu esi kalvinists, kurš uzskata - kam devis, tam devis un cilvēks pats tur neko vairs nemaina?


Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:30:04
Alucard , un Bībele vispirms ir jāņem burtiski, un nākošais solis, ja nevari burtiski, tad līdzībā un ar atklāsmi.
Alucard
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:32:37
Svētais
Ja to nevar ticībā pieņemt par 100% patiesību, tad nav pamata nekam citam

Baigi fatāli. Par laimi Dievs cilvēkiem ir devis arī saprātu, lai viņi domātu un meklētu un salīdzinātu un spriestu.

jo tas patiešām ir Dieva Vārds, kas mums ir dots.
TUR IR Dieva Vārds, bet ne jau viss, kas tur rakstīts. TAS NAV Dieva vārds no vāka līdz vākam, katrs vārds. Nekādā gadījumā.
Alucard
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:35:32
Svētais
Bībele vispirms ir jāņem burtiski, un nākošais solis, ja nevari burtiski, tad līdzībā un ar atklāsmi.

Tas ir priekš zombijiem. Vampīri domā paši ar savām smadzenēm
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:47:55
Alucard Es piekrītu tev!
Alucard
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:51:37
Svētais
Miers ar tevi!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:53:07
Es piekrītu tev, jo neredzu pretrunas starp manis teikto un taviem apgalvojumiem, tie ir viens otru papildinoši un ar dziļāku skaidrojumu izteikti ( tavējie)Alucard
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:55:35
Varu paskaidrot - Bībeli ir sacerējuši cilvēki un kompilējuši cilvēki, tāpēc tur ir šis un tas nesvēts:
mīti (labi mīti, kamēr to neuzskata par realitāti),
bērnu apkaušana (vēsturiska realitāte, bet ne Dieva griba)


Pag... tobiš, tas ka Dievs ļauj attēlot vēsturi tādu kāda tā ir, tāpēc Raksti uzreiz nav Dieva Vārds?
Tobiš, ja Dievs teixim izdomā komunicēt mums vēsturi, tad viņam būtu jāizlaiž cilvēku grēka darbi, tikai tad, tas kvalificējas kā Dieva Vārds? Hehe... es kāreiz šādu "cukurvati" atmestu kā Dieva Vārdu nederīgu...

Nu un ka cilvēki ir kompilējuši Svētos Rakstus... Dievs vispār visos laikos un vietās pārsvarā ir darbojies caur cilvēkiem... imo ļoti pat normāla un klasiska Dieva Rīcība! Dievs pat ir lietojis cilvēku valodu lai komunicētu savu Gribu un Verdiktus pār cilvēkiem!

Tas nevienā acē neanulē to, ko autors oriģināli šai tēmā sāka!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:57:43
Mulder, vai tu esi kalvinists, kurš uzskata - kam devis, tam devis un cilvēks pats tur neko vairs nemaina?

Nē es esmu Luterānis... kas tic tam ko Dievs saka... Tas Kalvinisti uzskata, ka ja kāds pat netic šim visam, tad uz viņu tas tomēr attiecas... nē... ja neticēsi Dieva Apsolījumam... ja pac to noraidīsi... ja pac atsakies no Dieva Dāvanas... nu nevar Dievs ar varu tev iespiest rokās to ko tu met prom... Sorre!
Tieši tāpēc Svētais arī saka... nu neesam mēs perfekti... Dievs ir Perfekts, tāpēc mēs esam Svēti par tik, par cik esam Dievā! Ja kas nav Kristū, tas ir ārā izmetams... ja kas nepaliek pie šī vīna koka... tas kā zars izklatis ugunī iemetams... jo kā stāv rakstīts... bez Manis jūs nenieka nespējat darīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:58:27
TUR IR Dieva Vārds, bet ne jau viss, kas tur rakstīts. TAS NAV Dieva vārds no vāka līdz vākam, katrs vārds. Nekādā gadījumā.

IR!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 176 , pavisam kopa bijuši: 2588