atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai tas labais, ko tu vēlētos, lai tas notiktu tavā dzīvē, ir tikai un vienīgi no Dieva žēlastības atkarīgs? Kā tu domā?
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.09 10:05:22

Es apgalvoju, ka ne tikai!
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 14:18:41
Godiigi sakot pat nesapratu ko tu uzrakstiiji? Tu uzrakstiiji apgalvojumu? Jeb Jautaajumu... jeb kaa!

Uzraksti vienkaarshaak jeb paarfraazee!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 14:30:16
a_masiks, naglu sienaa iesist taa ir tava atbildiiba, bet iesist to neiebliezhot pa pirxtiem - taa ir Dieva zheelastiiba
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 14:31:34
Mulders
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 14:34:58
Sveetais aa nu tagad laikam sapratu jautaajumu!

Hmmm... nu atkal cik dzilji tu roc to atkariibu!

Vai tas, ka Dievs uz tevi runaa, tu atgriezies no greekiem un jaunpiedzimshanas deelj saac dariit labu saviem tuviniekiem, tas ir Dieva vai Tavs nopelns?

Raksti arii nekautreejas teikt taadus vaardus "Izglaabsi savu braali..." liekot saprast, ka shii glaabshana ir cilveeka darbs... Laigan, kad skatamies dziljaak - skaidrs ka nenieka nespeejam dariit bez Kristus!

Dievs rada muusos jauno cilveeku, kursh arii ir tas dariitaajs... un mees nemelosim sakot, ka to izdariija cilveeki un nemelosim, ja atziisim, ka Dievs ir noorganizeejis!

Citiem vaardiem - es nevaru iedomaaties, ka kaut kas patieshaam labs buutu pret pasha Dieva gribu... tad, ja tu dari labu... nu Dievs tikai par to priecaajas, ka tu arii kaut ko beidzot speej izdariit!

No otras puses... ja Dievs negribees kaut ko, tad tu neko arii neizdariisi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 15:01:11
a_masiks, es par longtermu runaaju... Tb hmmm preciizaak taa!

Cilveeks nevarees sachakareet Dieva plaanu muuzhiibaa!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.22 23:53:11
Pēc manas iespējams necilās pieredzes - viennozīmīgi viss manā dzīvē ir tik no Viņa žēlastības, ieskaitot jebkādas spējas ko izdarīt. Jo ilgāk dzīvoju, jo vairāk par to pārliecinos.


Cilveeks nevarees sachakareet Dieva plaanu muuzhiibaa!
Taisnība - Dievs nav ierobežot viena cilvēka dzīvē un cilvēki nav neaizvietojami.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:45:21
Трилобите Gudra atbilde
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:51:03
Trilo, pag... papuuleeties panjemt, ko Dievs dod! Etaki vinjsh kaa dod... noliek neaizsniedzamaa vietaa?

Es uzskatu, mums ir jaapapuulas Dieva sanjemto daavanu lietot taa kaa vinjsh to gribeetu... Daavanas nepuulaas sanjemt, taas vienkaarshi sanjem... Puules var sagaadaat shiis daavanas taalaakdoshana un lietoshana...
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.23 11:31:56
esenif Taču tev jāpieliek sava ticība tam klāt, jo Dieva žēlastība automātiski un pati par sevi nenotiek...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:38:56
Svētais
Arī tā mana ticība ir nevis mana spēja ticēt, bet gan Dieva žēlastības. To grūti izskaidrot, bet jo vairāk dzīvoju, jo vairāk to aptveru un sajūtu, ka viss, kas man ir un ko spēju/nespēju nav manu personīgo rakstura īpašību, vai izglītības vai citu spēju dēl, bet no Dieva žēlastības. Dievs gana ir devis iespēju pārliecināties par manas nespējas lielumu.
Bet pieļauju, ka var būt atšķirīga izpratne par šo terminu - tāpēc arī atbildes un skatījums atšķirīgs.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:42:35
esenif Jā, piekrītu tev, galvenais, ka zini, kur tu pieliec savas pūles ( ticību un ticībā), lai nebūtu Dieva žēlastību velti saņēmusi

1. Kor. 15:10 Bet no Dieva žēlastības es esmu, kas es esmu, un Viņa man dāvātā žēlastība nav bijusi veltīga, es esmu vairāk par viņiem visiem strādājis, tomēr ne es, bet Dieva žēlastība, kas ir ar mani.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:44:34
Svētais
Paldies par rakstu vietu - precīzi atspoguļo manu izjūtu tai jautājumā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:25:15
Taču tev jāpieliek sava ticība tam klāt, jo Dieva žēlastība automātiski un pati par sevi nenotiek...

A vinjsh saka, ka Dieva Vaardam tic

A ticiiba tad no kurienes rodas? No Dieva vai no pasah?

Dieva Zheelastiiba tieshi NOTIEK pati par sevi! Dievs pats no savas briivas gribas mums suutiija zheelastiibu Jeezuu Kristuu! Kristus ir naacis neatkariigi no taa vai tu tam tici vai netici. Tava ticiiba nav taa kas Dievu dancina... tava ticiiba IR shii zheelastiiba... tas ka tu vispaar speej ticeet ir pasha Dieva iniciatiiva, nevis tavs darbs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:26:40
1. Kor. 15:10 Bet no Dieva žēlastības es esmu, kas es esmu, un Viņa man dāvātā žēlastība nav bijusi veltīga, es esmu vairāk par viņiem visiem strādājis, tomēr ne es, bet Dieva žēlastība, kas ir ar mani.

Nu tad tu, vai Dieva Zheelastiiba?

Jeb varbuut tavupraat Kristus meloja sakot shos vaardus?

5 ES ESMU vīnakoks, jūs tie zari. Kas Manī paliek un Es viņā, tas nes daudz augļu, jo bez Manis jūs nenieka nespējat darīt.

Tad nu jautaajums - vai tu tam tici? Vai tu speej kaut ko dariit bez Kristus?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:29:56
Mulders Jā Dievs savu žēlastību man Jēzū nodrošinājis bez manas ticības līdzdalības, taču, lai šo žēlastību savā dzīv``e piesavinātu ir nepieciešami pielikt manu ticību, jo šajā izpratnē Dieva žēlastība automātiski nenotiek, bez manas ticības līdzdalības. Tā ir divu komponentu savienība Žēlastība + Ticība

Ef. 2:8 Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā, un tas nav no jums, tā ir Dieva dāvana.

Bet kā teikts, ka tā ,protams, ir Dieva dāvana!

Bet Dieva griba automātiski ( izejot no Viņa žēlastības) dzīvē nenotiek, ja nepieliekam savu ticību tam klāt!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.23 12:32:06
Mulders Es pirlnīgi piekrītu tam, ko tu saki, ka es nespēju bez Jēzus savā dzīvē neko izdarīt, taču lieta tāda, ka es neesmu bez Jēzus un esmu ar Viņu, un tāpēc spēju visas lietas! Abas šīs atklāsmes nav pretrunā viena ar otru un vienlaicīgi var pastāvēt!

Fil. 4:13 Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru.
5 ES ESMU vīnakoks, jūs tie zari. Kas Manī paliek un Es viņā, tas nes daudz augļu, jo bez Manis jūs nenieka nespējat darīt.
Marka 9:23 Bet Jēzus uz to sacīja: "Tu saki: ja tu spēj! Kaut tu varētu ticēt! Tas visu spēj, kas tic."




Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:36:56
Svētais
Mēdz būt tā, ka Dievs Savā žēlastībā grib mums ko labu dot, ko arī mēs vēlētos, taču mēs mēdzam savas muļķības pēc to dāvanu nopūdelēt - mēdz būt arī tā
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:38:51
Ingars Jā , neapšaubāmi Taču pamatā Viņš visu jau mums ir iedevis un nodrošinājis Jēzū mūsu kungā
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:45:33
Svētais
Viņš mums dod tikai to, kas mums pašiem nāk par labu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:48:07
Ingars Āmen! Dievs ir 100% labs, mūsu labais debesu Tēvs! Es Viņu tik ļoti mīlu !
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 5343