atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību 10taa tiesa
emocija9
Iesūtīts: 2009.09.08 11:41:35
pasauliigajam cilveekam un daudziem kristieshiem ir nepareizs uzskats par 10aas tiesas maksaashanas lietderiibu un nepiecieshamiibu.
Arii es agraak domaaju, kaa vairaakums tagad, ka manis maksaataa 10taa tiesa aiziet maaciitaajiem, kuru vinji ljoti subjektiivi izmanto...
Maaciitaaji ir arii tikai cilveeki, un par vinjiem Dievs spriediis tiesu taapat kaa ik pa vienu no mums.
10taas tiesa maksaashanas nepiecieshamiiba sleepjaas pavisam citaa apstaaklii.
taa ir cilveeka praatam pa sarezgiitu likumsakariiba, - to, ko mees dodam Dievam, Dievs to mums atgriezj atpakalj 10kaartiigi, caur citiem cilveekiem.
Dievs mums nevar dot , ja mees nedodam vinjam.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 11:58:58
Starp citu - atdot visu savu mantu citiem nav racionaali tiessi altruistisku apsveerumu deelj jo tad dotajam individam nepaliek resursu, ko izmantot tiem pasiem altruistiskajiem meerkjiem. Nabags nav efektiivs.

Njizko ljetajesh, sudarj!

Ja frukts var gjenereet resursus, tad kaareiz atdot visu ir visefektiivaakais... jo shamais var sagjenereet jaunus, kaameer neizlietotie resursi un ielikti shkjuunii nebuus deriigi. Bet ja tos visus sagjenereetos novirza konstruktiiviem nabagiem, kas pashi nemaak gjenereet raw-resursus, tad kopeejaa sarezhgjiitiiba palielinaas!

Taa teikt, izteereejot visu benziinu aizbrauksi taalaak... iipashi ja tu maaki to benziinu baakaa no svaiga gaisa un smiltiim taisiit!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.09 12:03:27
2. Nu un cik Ct & Co sanjem, kaa Tu domaa?

Par ateisma sludinaashanu toch tik pat cik Mulders pa Kristietiibas sludinaashanu! Sic... kaut kad viens frukts te izvirziija teezi, ka man LELB maxaa par LELB aizstaaveeshanu


Nefiga. Razosanas vai izpeetes apriikojums arii ir resursi. Atdos - pasaakums apstaasies.

Nuu... tach savas rokas, smadzenes un orgaanus tie altruisti neatdod! Tur viss pareizi!

Tas ir liidziigi kaa parasta aabele... shamaa gatava visus aabolus atdot, jo vinjai ir viss, kas speej shos aabolus radiit!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.09 13:53:07
Ctulhu, redzi maaciitaaji buutiibaa dara reaalu darbu - bez sludinaashanas veel vesels leerums darbu, tai skaitaa pat pragamatiska draudzes saimnieciskaa darba organizeeshana... neviens cits jau bazniicas neuztur kaa vien draudze! Taadeejaadi tas ir labi, ja maaciitaajam maxaa algu par vinja darbu! Sludinaashana no kanceles ir tika maza maziitinja vinja darba dalja! Svariiga... bet ir arii daudz kas cits... un arii maaciitaajam gribaas eest, beernus un sievu paeedinaat... apgjeerbties un kaadu teijaatri redzeet...

Veesturee gan tas nav nekaads extra, kad maaciitaajs havo arii laiciigu profesiju un pelna arii pavisam vienkaarshos darbos. Piemeerm Paavils no Tarsas bij telshu meistars... un Rakstos pats atziist, ka ar savu roku darbu sev maizi pelniijis!

Shkjiet sho modeli sheit ciitiigi paarstaav Kalninju Jaanis... tas arii saprotams, iipashi ja draudze nav liela un bagaata, tas ir tik normaali, ka maaciitaajs dara arii algotu laiciigu darbu!

Zinu, ka daudzi maaciitaaji deelj savas humanitaaraas izgliitiiabs, ir gana kvalificeeti dazhaados tulkoshanas darbos un visaa tajaa sfeeraa, ko pagjeer humanitaaraa izgliitiiba... ij publikaacijas par veesturi un kultuuru etc.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 15:39:55
Ctulhu ar taam hokeja naudaam etc... Nu tur taa ir... liidziigi kaa ar sabiedrisko televiiziju, tai ir jaaraada ne tikai ejoshaakas fikjenes, bet arii boring koncerti, kuriem arii ir meerkjauditorija... liidz ar to tiiri no valstiskaa viedoklja nav tik traki, ka valsts finansee kaadu hokeja, futbola, volejbola vai citu komandu, kur ir zniaams, ka attieciigais sports shai valstii ir populaars un civleeki ar to saista savu identitaati... to ka LV ir hokeja lielvalsts, to paraada kaut vai tas, ka esam A grupaa... taapeec nav slikti ka Valsts principaa finansee labu hokeja komandu!

Also... protams ir jautaajums par prioritaateem jo kaa te vakar laikam frukts teica... vispirms ir jaapiepilda prioritaates... droshiiba, veseliiba, izgliitiiba, ekonomika... (zinaatne zem izgliitiibas/ekonomikas domaajams) un tikai tad varam injekteet naudu kultuuraa, sportaa... kaut vai tamdeelj lai nesagrautu to, kas jau ir uzcelts... bet nevis visu otraadi...
Pietam pasaules prakse raada, ka privaati finanseets sports ir ne mazaak konkureetspeejiigs... taakaa... kazi kazi... profesionaalais sports tieshaam ir jaavirza prom no Valsts naudas maka, ja kaads grib, lai maxaa... bet Valstij pietiktos, ja taa finanseetu amatieru sportu - veseliibas noluukiem un sagataves taalaakam profesionaalajam, par ko maxaa bagaati onkulji!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.10 08:26:17
Aivars Lapšāns

Atri uzmetu acis komentāriem. Es brīnos par kristiešiem , kuriem nepielec , ka par desmito tiesu ir jārunā pozitīvi. Ja paši nesaprotat, ko tas nozīmē , tad vismaz nepavediniet citus....

Par desmito tiesu jārunā pareizi. Un kā tev šķiet, uz ko pavedina tie, kas sludina desmito tiesu, kā labklājības garantu? Runa ir par sirds attieksmi, nevis par burta kalpību. Tā kļūda ir tā, ka kristieši no šitā izloba kaut kādas savas tiesības un Dieva pienākumus - Dievs es maksāju demito un man ir tiesības saņemt labklājību!

Maksāsim desmito, jo nauda evaņģelizācijai un labdarībai vajadzīga ļoti ļoti, bet nesludināsim to labklājības teoloģiju un nemānīsim cilvēkus, nekropļosim citu ticību un nepavedināsim uz grēku. Runāt pozitīvi var arī uzsverot kāds labums no tā citiem cilvēkiem, nevis, kāds labums no tā būs desmitās maksātājam.
Desmitā tiesa [194.213.9.26]
# Iesūtīts: 2009.09.10 11:23:43
Жабу не дави, деситину плати
http://www.ebaznica.lv/?p=3127
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.11 22:31:11
Ingars
Par desmito tiesu jārunā pareizi. Un kā tev šķiet, uz ko pavedina tie, kas sludina desmito tiesu, kā labklājības garantu?
Latvijā šāds sludināšanas veids ir reta parādība. Rietumos - jā . Rietumos , tā saucamā - kristīgā demokrātija rullē. Sludini ko vēlies...
Dievs es maksāju demito un man ir tiesības saņemt labklājību!
- Es pateicos savādāk : Dievs , es pateicos , ka Tu mani Savā žēlastībā uz mani . esi uzrunājis , caur savu mācību , dot Tavam darbam 10to tiesu no saviem ienkākumiem. Es pateicos , ka Tu esi tik žēlīgs.
Maksāsim desmito, jo nauda evaņģelizācijai un labdarībai vajadzīga ļoti ļoti, bet nesludināsim to labklājības teoloģiju un nemānīsim cilvēkus, nekropļosim citu ticību un nepavedināsim uz grēku. Runāt pozitīvi var arī uzsverot kāds labums no tā citiem cilvēkiem, nevis, kāds labums no tā būs desmitās maksātājam.
- Te es Tev piekrītu, mīļais brāli Jēzū.....Dievs Tevi mīl , es arī!
Vajag tikai droši sākt, jo Viņš saka : Pārbaudiet Mani.....
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.12 21:52:03
ir kristieši, kas nav "izauguši` līdz tās došanai. un tādēļ nav ne par mata tiesu sliktāki vai nepareizāki par tiem, kas dod. nedomāju arī, ka par viņiem Dievs rūpējās mazāk nekā par pārējiem.

tā izaugšana ir ticības rādītājs. Bet par rūpēšanos pilnīgi piekrītu, tik tāda nianse, ka postītājkukainis tās svētības paplucina tb trauks ar caurumu.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.12 23:24:14
Aivars Lapšāns
Latvijā šāds sludināšanas veids ir reta parādība. Rietumos - jā . Rietumos , tā saucamā - kristīgā demokrātija rullē. Sludini ko vēlies...

Nekā, nu jau tā sērga (tirgošanās ar Dievu) diemžēl ievazāta arī Latvijā.

- Es pateicos savādāk : Dievs , es pateicos , ka Tu mani Savā žēlastībā uz mani . esi uzrunājis , caur savu mācību , dot Tavam darbam 10to tiesu no saviem ienkākumiem. Es pateicos , ka Tu esi tik žēlīgs.

Svētīgs tu esi, jo tāda tava pateicība nenāk no tevis, tā nāk no Svētā Gara, Kurš tevī mājo

Te es Tev piekrītu, mīļais brāli Jēzū.....Dievs Tevi mīl , es arī!
Vajag tikai droši sākt, jo Viņš saka : Pārbaudiet Mani.....


Kā jau stāv rakstīts

6 Bet to es saku: kas sīksti sēj, tas arī sīksti pļaus; un, kas sēj uz svētību, tas arī pļaus uz svētību.
7 Ikviens lai dara, kā tas savā sirdī apņēmies, ne smagu sirdi vai piespiests; jo priecīgu devēju Dievs mīl.
8 Dievs var jums bagātīgi dot visādu žēlastību, ka jums arvienu ir pilnīga iztikšana un vēl pietiekoši paliek pāri labiem darbiem.
9 Tā kā ir rakstīts: Viņš ir izbēris un nabagiem devis, Viņa taisnība paliek mūžīgi. -
10 Bet, kas dod sēklu sējējam un maizi ēdējam, tas arī dos un vairos jūsu sēju un liks pieaugt jūsu taisnības augļiem;
11 tad jūs būsit bagāti visās lietās katram labam darbam, un tā mēs panāksim, ka Dievam tiks dota pateicība.

Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.13 16:19:17
Ingars
āmen....
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.15 11:25:12
Aivars Lapšāns
Dievkalpojumā mācītājs skaidri un gaiši pateica par desmito tiesu, ka tā pienākas Dievam, par to jautājumu man vairs nav, jo šim mācītājam es uzticos, ka viņš runā pēc Dieva prāta
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:13:52
Ingars
Tā pienākas Dievam. Bet ne vienmēr tas arī nozīmē - draudzes kasei. Tā var būt arī palīdzība kādam kristietim smagā situācijā.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:17:42
Balss

Normāli ir tad, ja no draudzes kases plūst dāsna palīdzība trūkumcietējiem, kā arī dāsni tiek atbalstīts misijas darbs, citādi gan tiešām neredzu jēgu desmitās maksāšanai
danar
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:28:16
IngarsTu tacu zini,ka ir japarbauda ari tas ko saka macitaji
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:59:28
danar
nu ir taču pārbaudīts - jāziedo ir
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:36:35
Ko juus vienam no shiem mazajiem daraat, to juus man esat dariijushi...
danar
# Labojis danar: 2009.09.15 18:24:58
IngarsNu ir tacu..ir jaziedo,nekur jau nesaku,ka nav...Man vienkarsi ne ta labaka pieredze saistiba ar 10to
esenif
# Iesūtīts: 2009.10.12 20:30:23
Tā pienākas Dievam. Bet ne vienmēr tas arī nozīmē - draudzes kasei. Tā var būt arī palīdzība kādam kristietim smagā situācijā.
Vispār jau ir skaidri pateikts, ka desmitā ir tieši Dieva namam, bet trūkucietējiem var droši ziedot pāri par desmito tb ziedojumus. Viens no desmitās pamatbūtības aspektiem ir nodrošināt draudzes vajadzības - kā zināms tai ir savi izdevumi, kuriem nepieciešams finansējums. Tai skaitā arī mācītāja alga. Nesaprotu kāpēc draudzes vajadzības nereti tiek nonicinātas.
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.10.12 21:42:22
Galvenais, neiedot par daudz
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.12 22:01:11
Vispār jau ir skaidri pateikts, ka desmitā ir tieši Dieva namam

1 Kor 3:16 Vai jūs nezināt, ka jūs esat Dieva nams un ka Dieva Gars jūsos mājo?

1 Pet 2:4 Ejiet pie Viņa kā pie dzīva akmens, kas gan cilvēku atmests, bet Dievam izredzēts un dārgs.
5 Un uzceliet no sevis pašiem kā dzīviem akmeņiem garīgu namu un topiet par svētu priesteru saimi, nesot garīgus upurus, kas Dievam ir patīkami, caur Jēzu Kristu,
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 132 , pavisam kopa bijuši: 36004