atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Iemesls,lai mainītu draudzi
danar
Iesūtīts: 2009.08.25 10:15:48
Gribētos dzirdēt jūsu domas-cik nopietnam un kādam ir jābūt iemeslam,lai jūs nomainītu draudzi?


Tēma kristiešiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
murrvau ;)
# Labojis murrvau ;): 2009.09.10 22:38:05
Rīgas centrā ir Jēzus draudze, Vecā Sv.Ģertrūdes draudze ar aktīvu jauniešu kodolu, vairāk uz Juglas virzienu, netālu no Teikas ir Krusta baznīca ar ļoti labu mācītāju.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.11 08:09:05
Kristiine [81.198.160.53]
var uzzināt kuru katoļu draudzi tu apmeklē tagad?
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.09.11 09:33:25
Lasot Kristiines tekstu, es sapratu, cik maz mēs, Latvijas luterāņi, mākam novērtēt, priecāties, un Dievam pateikties par to, kas mums mūsu Baznīcā ir. No ārpuses tiešām ir labāk saredzams tas pozitīvais

Sola Scriptura (vienīgi Sv. Raksti) ir tas princips, pie kura turoties, mēs saglabājam skaidru ticību un redzējumu par grēcinieka pestīšanas ceļu ticībā uz Jēzu Kristu. Jebkādas mācības ir jāvērtē, salīdzinot tās ar Sv. Rakstiem. Un tas mūs pasargā no visādu vīziju un sapņu sprediķu uzklausīšanas.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.11 11:18:29
Man patika būt Sv. Jāņa draudzē.
Kristiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.11 11:41:37
sicilia Vai tā nebūs neslavas celšana draudzei, ja nosaukšu konkrēto draudzi?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.11 11:51:30
Kristiine [81.198.160.53]
kāpēc? tu jau tā te 4esi daudz ko sarunājusi. sper tik ārā visu līdz galam, lai zinam kur tādi nešķīsteņi mīt

PS - patiesību sakot Vatikāns nav atbalstījis pareizāk sakot ar aizdomu skatās uz šiem vēstījumiem no biuju;šas Dienvidslovēnijas puses....
Kristiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:13:06
Neaprakstīju šo savu pieredzi aprunāšanas nolūkos - tādēļ arī neko konkrētāk par draudzi minēt negribētu. Vienkārši mana situācija atbilda tēmas autora uzstādījumam - iemesli, lai mainītu draudzi.
sicilia , par to vēstījumu - tad jau iznāk, ka priesteris pats no savas galvas mums to stāstīja.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:24:37
Kristiine [81.198.160.53]
baig žēl,. jo es tiešām gribu to uzzināt
Nu redz.... pasaulē notiek daudzas lietas, arī luterāņu pusē priesteris ir cilvēks... viņš stāsta, ko zina, dzirdējis lasījis.... vai patiešām tev liekas, ka katru sprediķi raksta Romas pāvests tāpat kā luterāņiem nabaga arhibīskaps?! tad jau viņi neizturētu to slodzi

tava situācija gan izskatās pēc nomainīšu konfesiju, jo nepatika viena priestera sprediķis, bet katrs jau dara kā vieglāk
PS - man ir ir bijuši smagi brīži ticības lietās... jā nepatika slavēšana vienā baznīcā. bet ir citas draudzes. ir citi priesteri....
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.11 12:26:30
Kristiine [81.198.160.53]
PS - un es neticu ka vēstujumā bija teikts, ka jāpielūdz Jaunava Marija. NETICU. esmu lasījusi šos vēstījumus (dažādus) un jaunava Marija vienmēr ir uzsvērusi, ka mums Jāatgrieža spie Dieva, ka Jāatgriežas pie viņas Dēla Jēzus.... ka Mums jāmīl Jēzus, ka jānožēlo grēki.... bet var jau būt, ka tas bija kāds īpašs vēstījums enīvejā tā nav RKB nostāja
Kristiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.11 13:15:48
sicilia Nē nu es nedomāju, ka katru sprediķi raksta Vatikāns Es tomēr domāju, ka priesteris savu sludināšanu saskaņo (te es domāju nevis rakstisiki, bet tīri personīgi pārbauda) ar rakstiem un ofic.nostādnēm.
Par J.Marijas vēstījumiem - tieši konkrēti par manis minēto vēstījumu, ko mums pārstāstīja priesteris - tiešām priesteris ne reizi neminēja, ka mums jāpielūdz Kristus.Iespējams, ka tāda ir viņa personīgā pārliecība, kuru viņš vienkārši mums šādi pasniedza.
Nu jā un par J.Mariju un viņas pārējiem vēstījumiem - Gvadelupes, Lurdas, Fatimas - skatoties pēc augļiem, ko šīs parādīšanās ir nesušas - manā uztverē tās ievedušas vienkāršos ticīgos tiešā 1. baušļa pārkāpšanā. Kristus miesai taču nav vajadzīgs papildus starpnieks , lai tā tuvotos Kristum. Viņš ir gans un mēs avis. Kādēļ vēl papildus nepieciešamas parādības? Tā nu visu savelkot kopā, man laikam būs jāpāriet luterāņu konfe
Kristiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.11 13:19:33
Citādi iznāk, ka es apmeklēju misi un tai pat laikā nepiekrītu teiktajam tajā un savā sirdī apgrēkojos pret priesteri, kura teiktajam es neticu un nemetos ceļos J.Marijai veltītas lūgšanas laikā.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.11 22:54:38
Kristiine [81.198.160.53]
Māsiņ, būs jau labi. Pareizākais ceļš ir saprast visas konfesijas un šo konfesiju atšķirības. Diemžēl tur neko nevar izdarīt. Bībele perfekti nepasaka dažus jautājumus. Un tieši tur arī rodas draudžu ieskatu attiecības.
Saproti, mūs Dievs ir nolicis kādā konfesijā, kādā draudzē. Rīt varbūt mēs būsim jau citā vietā, jo Dievs grib lai mēs kalpojam , nevis kvernam un kļūstam par spilvena kristiešiem.
Galvenais, mīļā māsiņ, vajag iesaistīties kādā lūgšānu grupā, iet sadraudzībā, lai arī par Tevi varētu aizlūgt , lai Tev būtu Dieva aizsardzība.
Ja vēlies, ja esi Rīgā , tad varu iedot ļoti labu sadraudzības un lūgšānu draugus gan `pie katoļiem , gan luterāņiem.
Dievs Tevi mīl, es arī.
Mans e - audio.arfa@tvnet.lv Atraksti, palīdzēšu. Un atceries manus vārdus uz mūžu ": Kā Mīlēsi Jēzu , tik labus draugus viņš Tev dos.
danar
# Iesūtīts: 2009.09.12 09:50:57
Aivars LapšānsUn atceries manus vārdus uz mūžu ": Kā Mīlēsi Jēzu , tik labus draugus viņš Tev dos.
Jezus deva man labus draugus jau tad,kad es Vinu vel nemileju
Nu nevaram mes nopelnit Dieva zelastibu,ta ir vienkarsi jasanem
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.12 13:05:59
danar

Nekad, nevienā komentārā neesmu sludinājis par žēlastības nopelnīšanu.
Saņemšana nav gaidīšana, bet pavēļu pildīšana - ejiet un sludiniet.
Labs draugs nozīmē - Jēzus redz Tavu sirdi un Viņš dod pārsteidzošas gaismas brāļus un māsas Jēzū Kristū. Pat tādus , kas pravieto ..redz eņģeļus....Tādu brāļu un māsu sabiedrībā es jūtos Jēzus novēlējuma pravietiskajā eksistencē. Es jūtos stiprs un esmu vienas Jēzus miesas loceklis. Es kā mūziķis, viņš kā labs draudzes vecākais , viņa kā vecu cilvēku aptecētāja, viņa, kurai baznīcā līp apkārt jaunieši, viņš, kurš krīt pie zemes redzēdams eņģeļus(protams , ka nav pēc rakstiem , bet ... visi ir krituši...es arī...) Tie ir draugi , kuri redz, ka kādam nav ko ēst un palīdz....utttt, viņš pravietis apustulisks gājējs pa pasauli Tā Kunga uzdevumā....
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2009.09.13 00:53:10
A.L. komentārs velk uz Jonas parādību redzēšanas pusi...
"Protams, tas nav pēc rakstiem, bet..." man (mums) patīk un tāpēc šādas izdarības ir labas un pareizas...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.13 09:43:39
Tā kā gandrīz gadu atpakaļ nomainīju draudzi, tad, pēc pieredzes izsakoties, galvenajam iemeslam, kāpēc to vajadzētu darīt, būtu jābūt atklāsmei no Dieva, ka tas ir jādara. Es bez tās neriskētu. Protams, ja neskaita apstākļu maiņas gadījumus tb pārcelšanos tik tālu, ka iepriekšējās draudzes regulāra apmeklēšana nav iespējama. Bet tos ar nevaru iedomāties darām uz savu galvu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.13 15:55:49
Pārdomātājs

man (mums) patīk un tāpēc šādas izdarības ir labas un pareizas...

Šito Tu piedomāji klāt un Jēzus brāļi un māsas sanāk par kaifa ķērājiem.
Nožēlojami.......
nekogudrunepateikšu
# Iesūtīts: 2009.09.13 19:44:11
Kristiine
Es pamazām sāku saprast vienu lietu - mums šajā pasaulē nav jābūt visam brīnišķīgi un skaisti, tātad tas attiecas arī uz draudzi un tās priesteri. TĀPĒC - ja mainu draudzi, tad ne tāpēc, ka vēlos visu perfektu - tā šeit nekad nebūs (!) - vēl nenonācis nākošajā draudzē varu jau domāt par aiznākošo... Tāpēc vienalga, ko daru, daru nevis savu iegribu dēļ, bet par PATIESĪBU! Jā, tas nozīmē, ka var neklāties viegli, bet, ja skatāmies uz pirmajiem mācekļiem - viņi cieta daudz un pat mira par PATIESĪBU - par JĒZU KRISTU!!!
Es esmu piedzīvojis, kā draudze tiek vesta prom no Evaņģēlija - no vienkāršas un skaidas mācības par to, ka esam pestīti caur Jēzus Kristus upuri. Starp citu, zinu kādu RKB draudzi, kur cilvēki ir pamatīgi iebaidīti - viņi nemitīgi tiek apstrādāti, ka jādara tas un jādara šitas, lai viņi kļūtu cienīgi sasniegt mūžīgo dzīvi. Tas izskatās traģikomiski, kā draudzes locekļi gandrīz grūzdami zemē savus brāļus un māsas, skrien kalpot, lai parādītu, cik Dievs viņiem ir svarīgs...
Es pamanīju galveno problēmu mācībā - ne jau marioloģiju, bet reliģiju - mācību, ka mums ar savu darbību jāsasniedz attiecīgais līmenis, lai kļūtu Dievam pieņemami! Nav grūti piespēlēt da jebko - Mariju, svētos cilvēkus, īpaši svētītus priekšmetus, mūsdienu vēstījumus no Marijas - jebko, jo ar Jēzu, lūk, vien nepietiek!!!
Vienmēr būs kādas atšķirības un nianses, mums jāiemācās atsķirt būtisko no nebūtiskā. Mīļi iesaku uzmanīties tad, ja nianses sāk vest prom no JĒZUS!!!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.13 21:24:06
nekogudrunepateikšu
Zelta vārdi. Lai Dievs Tevi svētī!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 122 , pavisam kopa bijuši: 33985