atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai var apzinaati saakt ticeet?
ana75
Iesūtīts: 2009.08.17 11:55:09
Lieta ir ljoti nopietna- mans draugs kursh nesen kljuvis ljoti dzilji ticiigs veelas lai es arii kljuustu par taadu, savaadaak mums buushot gruuti saprasties un attieciibas neizdosies , jo ir dazjaadi dziives uzskati un veertiibas?

Es tieshaam miilu savu draugu un ar mieru dariit visu lai mes paliktu kopaa.

Jautaajums taads- vai kaadam no jums ir apzinaati izdevies kljuut par ticiigo? Vai var paleenaam tam pieveersties?

Jeb ticība Dievam visiem no jums naakusi no ieksheejaas sajuutas, taa spontaani?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
bitch
# Iesūtīts: 2009.08.22 13:18:59
Aivars
eu, neizvairies no jautājuma ar visādiem riņķī un apkārt. tas pats par sevi saprotams, ka nav ko lieki laiku tērēt, ja nevar paciest jau no sākta gala. jautājums ir - kādi iemesli Tavuprāt ir piemēroti, lai precētos kristieši un ar ko tie atšķiras no iemesliem, kāpēc precas nekristieši?
vai tiešām tikai šis? 1 Kor. 7:
1 Bet attiecībā uz to, ko man rakstījāt, - cilvēkam ir labi sievu neaizskart.
2 Bet netiklības novēršanas labā lai katram ir sava sieva un katrai sievai savs vīrs.
3 Vīrs lai izpilda savu pienākumu pret sievu un sieva pret vīru.
4 Sievai nav noteikšana par savu miesu, bet vīram; un tāpat vīram nav noteikšana par savu miesu, bet sievai.
5 Neatraujieties viens otram, kā vien uz kādu laiku pēc pašu vienošanās, lai atrastu laiku Dieva lūgšanai, un tad turieties atkal kopā, lai sātans jūs nekārdinātu jūsu nesavaldības dēļ.
6 Bet to es saku piekāpdamies un ne pavēlēdams.
7 Bet es gribētu, lai visi cilvēki būtu kā es; tomēr tur katram ir sava Dieva dota dāvana, vienam tāda, otram citāda.
8 Bet neprecētiem un atraitnēm es saku: ir labi, ja tie paliek tādi kā es.
9 Bet, ja tie nevar atturēties, tad lai dodas laulībā, jo labāk iedoties laulībā nekā kaist kārībā.


Papucs
es noteikti uzkāpu daudzām personām.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.23 21:59:52
bitch
Ko gan es varētu te izvairīties vai neizvairīties. Kā cilvēks, kas turās pie pārliecības, ka kristietis ir cilvēks, kas ir apliecinošas ticības attiecībās ar Kristu, nevis ar `kristīgiem principiem`, `kristīgu morāli` utt., es neņemtos te tagad vilkt kādu robezšķirtni, kas iezīmē būtisku atšķirību starp kristiešu un nekristiešu motivāciju laulībai. Zinu, ka ir kristieši, kas dzīvo ar vecāku izraudzītu otru pusīti, un ir tādi, kuru izvēli noteicis liktenīgais acu skats.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.08.24 10:14:25
Aivars
Un kā būtu ar kristiešiem, kas apprecējušies pret vecāku gribu?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.24 11:05:17
Solveiga
Zinu arī tādus.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.08.24 11:12:33
Aivars
Jā, es no tāda pāra
Vai ta mēs vēl maz esam kristieši, ko?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.24 11:25:42
Solveiga
Vai tas jums liek tā justies? Nesaprotu, kāpēc šī iemesla dēļ jūs nevarētu būt kristieši. Jo vairāk, ka jau Rakstos ir runa par tēva un mātes atstāšanu un pieķeršanos sievai.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.08.24 11:56:41
Aivars
Rakstos ir runa arī par vecāku godāšanu, turklāt tas ir vienīgais bauslis ar apsolījumu... tā ka to deķīti var stīvēt uz visām pusēm, ja kas

masiks [212.93.96.2]
Nu kā to ņem. Man vienkārši svarīgākas liekas citas lietas, nekā ilggadējiem kristiešiem...

Nu re, Tu ar par to pašu
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.24 12:01:01
Nu sarakstiijushi

Man te masikam jautājums radās?

A kas tavam bēbim nedod iezvēli mācīties neitrālo "ētikas mācību"... tb izvēle no viena izvēles priekšmeta. Tad tas ir neporjadoks un jāiet dusmoties, tad es ir tavā pusē...

Jo cik zinu, tad ir viena mācību grupa, kura dalās divās izvēlēs... ticības mācība vai ētika, un imo pat tas ir uzzīmēts kādos papīros oficālos... Ja skolai ir spiedīgi apstākļi, tad tā ir skolas problēma! Tak ja nav skolā matemātikas skolotājs, tāpēc bērnam neliek tā vietā mācīties zīmēšanu, jo redz zīmēšanas učuks ir! Ja skola nevar nodrošināt to, ko pati apsola nodrošināt (nu šorezi valsts - pašvaldība), tad tev nav jācieš un jāpiekrīt!

Bet ja tev izvēle ir un bērns var mācīties neitrālo priekšmetu bez kristietības elementiem, tad varam masika niku likvidēt!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.24 12:12:25
masiks [212.93.96.2]
Aber vecākiem jau arī ar cieņu jāiznes savs vecāku statuss pēc tā paša baušļa. (Paskaties teiksim Efeziešu vēstules 6. nodaļu)
Tāpat neredzu īpašu pretrunu starp to vaiga griešanu un džindžalu
Bet vispār, sķiet, ka jau minēju, ka neticu, ka kristieti par kristieti padara atbilstība kaut vai masika priekštatiem par to, kā kristietim jārīkojas, bet vispirms gan Kristu apliecinoša ticība.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.24 13:00:22
masiks [212.93.96.2]
Viss pareizi!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.24 13:08:01
Ctulhu
Nu liec tur kaut vai ateistu, vai ūsiņistu tas pats vien būs.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.24 18:01:21
Ctulhu
Nesaprati, vai izliecies?

masiks [212.93.96.2]
Kristus ir Kristus, un kristietim tā kā pienāktos Viņa māceklim būt, vai arī šis nav saucams par kristieti. Tas nenozīmē, ka viņam nevar būt personiski uzskati, kurus paust, tikai labi, ja kā kristīgi tiek pieteikti tie, kas patiešām ir balstīti Kristus vēstī, nevis paša iedomās.
2. Kristus pēc Rakstiem ir iemiesotais Dieva Vārds. Protams, ka Viņš runā no Sevis, bet vienlaikus Viņa pasludinājums ir saskaņā ar visu Bībeles vēsti.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.08.24 18:28:52
masiks [212.93.96.2]
Jaunā derība jā. Bet Vecā?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.25 11:24:23
masiks, Dievs nav tikai žēlastības bet arī taisnības Dievs.

BTW palasi to encounter ar Bābeli, akūni interesanta rakstu vieta... Kā arī Sodomas gadījums... Abos gadījumos Kristus darbojas, tiaki vēl neinkarnētais Logoss!

Arī VD ir saskaņā ar Kristus mācību, un kad žēlastības laiks beigsies, tad arī Kristus izveix tiesu ar visām no tā izrietošajām sekām. Piekam... kaut kādi onkas esmot skaitījuši, JD Kristus par elli vairāk runā kā par debesīm. Nezinu vai tiešām tā ir, bet par elli un visu, kas ar to saistīts šams runāja gana bagātīgi... un to pašu Sodomu un Gomoru piesauca kā piemērus un piekodināja, ka tāpat būs un vēl smagāk tiem, kas paliek grēkā!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.25 11:25:31
Taatad ja kaads ir kristietis un maaca kristietiibu - Aivaram viss kaartiibaa, ja nav kristietis un maaca citu religiju - slikti.

Bet protams! Jo Kristietība ir patiesības mācība, tādējādi, tas ir tikai normāli, ka Kristieši pastāv uz to, lai patiesība tiktu mācīta, bet maldi nē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 212 , pavisam kopa bijuši: 2210