atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai var apzinaati saakt ticeet?
ana75
Iesūtīts: 2009.08.17 11:55:09
Lieta ir ljoti nopietna- mans draugs kursh nesen kljuvis ljoti dzilji ticiigs veelas lai es arii kljuustu par taadu, savaadaak mums buushot gruuti saprasties un attieciibas neizdosies , jo ir dazjaadi dziives uzskati un veertiibas?

Es tieshaam miilu savu draugu un ar mieru dariit visu lai mes paliktu kopaa.

Jautaajums taads- vai kaadam no jums ir apzinaati izdevies kljuut par ticiigo? Vai var paleenaam tam pieveersties?

Jeb ticība Dievam visiem no jums naakusi no ieksheejaas sajuutas, taa spontaani?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
ana75@ [80.81.33.11]
# Iesūtīts: 2009.08.20 16:02:10
Kaapeec ne?
Nu ceru, ka pa sliktu arii ne.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.20 17:47:33
Mjā, kā vienmēr fanātiskākie smadzeņu skalotāji ir mūsu paklīdušās avis.
vilks
# Iesūtīts: 2009.08.20 17:53:35
Aivars
bet tas var būt arī veselīgi...ja viņi par katru cenu mēģina cilvēku atrunāt no kristietības, cilvēkam var rasties interese - kas tur tāds ir, no kā tik cītīgi mēģina atrunāt?

kad Bībele bija aizliegta grāmata, interese par to arī bija krietni lielāka un attieksme - bijīgāka.

Tēmas aizsācējai visādā ziņā novēlu atrast savu ceļu un savas attiecības ar Dievu. Kādēļ tieši to? Jo esmu piedzīvojusi šīs attiecības kā labu pamatu dzīvei un lielu prieku un atbalstu. Bet otrs tur neko ierunāt nevar, pašam vien šis ceļš ir jāiet un jāredz, kas un kā.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.20 18:07:37
vilks
Nu tur nu es Tev pilnīgi piekrītu, ka prātīga meitene klausīs savu līgavaini, nevis ko kurais nejauši sastapts lamzaks klārē, un gan jau Dievs gādās. Bet aizvien ir interesanti pārliecināties, ka dažas lietas nemainās.


Ctulhu
Vai Tev kas ir pret aitām? Labvakar.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.20 18:10:38
Aivars
nevis ko kurais nejauši sastapts lamzaks klārē
Pilnībā pievienojos, cik nu Tu domāji sevi pašu!
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.20 18:27:49
ana75@ [80.81.33.11]
Ctulhu- vai tev kaa neticiigam viegli sadziivot ar ticiigiem?

Dažkārt jūtos dziļi nelaimīgs no iedalījuma ticīgajos un neticīgajos, labprāt netiktu pieskaitīts daža laba ticīgā kompānijai, un ne jau konfesionālo uzskatu atšķirības dēļ
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.21 09:21:02
masiks [212.93.96.2]
Nezinu, nezinu. Man akurāt rodas iespaids, ka ar savas pārliecības sludināšanu te aktīvi nodarbojas kādi, ko nervozē Dievticība.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.08.21 10:00:03
Aivars
Tu zini, ka pirmos divus gadus es biju pilnīgi pārliecināts , ka Ctulhu ir kristietis, tagad esmu pārliecināts, ka īstenībā viņš ir kristietis

Redzi, ja cilvēkam ir dziļa izpratne par "dzīvībai svarīgiem" kristietības jautājumiem un arī ļoti nopietna attieksme pret kristietību, es uztveru viņu kā kristieti, kaut gan viņš izliekās, ka nav. Turpretī, ja cilvēkam ir pavisam pavirša izpratne par kristietību, piedevām vēl ļoti nenopietna attieksme, tad manā uztverē viņš nav kristietis, kaut gan par tādu uzdodas.
Līdz ar to dažs labs "nekristietis" šeit Evaņģēliju patiešām pasludina, salīdzinot ar dažu labu kristieti, kurš atbaida cilvēkus no Evaņģēlija. Tā man šķiet.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.21 17:18:33
masiks [212.93.96.2]
Vai tad Tev sākumskolā kristīgā mācība bija? Tik zaļš neizskaties.


Papucs
Aha, un nav likumpaklausīgāku pilsoņu par recidīvistiem ar stāžu, kuri taču arī par krimināllikuma pantiem ir zinošāki un vairāk nodarbināti, nekā ierindas pilsoņi.
Pagaidām es varētu minēto pilsoni C. saukt par kristieti vienīgi nākotnes formā, bet ne tagadnē.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.21 17:50:18
Nesanaaks, jo man ir sirdsapzinja.

Vai tam būtu jāliecina, ka jau esi kristietis?
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.21 18:03:11
C, bet sirds taču ir tikai muskulis?!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.21 18:30:14
masiks [212.93.96.2]
Diemžēl manējam skolā tāda iespēja nebija. Nācās klausīties visādu sviestu `baltajās stundās`. Un dažos padomju kaluma učuks joprojām ar pastulbu antireliģisko propogandu nodarbojas.
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.21 18:32:04
Ctulhu
a no kurienes tadas bailes no kristiigama stundaam? Tas jau izskataas peec baileem, ka beerns varetu saakt ticeet
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.21 18:34:06
Ctulhu
Es nekļūdījos ar vārda izvēli.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.21 18:39:09
Ctulhu
Tu būsi pārsteigts, bet man kā ticīgam cilvēkam arī ir pretenzijas, ja kāds učuks nodarbojas arī ar pastulbu reliģisko propogandu.
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.21 19:00:53
C, nē, nekļūdījies. Tavas patreizējās atziņas posmā ļoti laba izvēle.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.21 21:12:44
Ctulhu
Laikam īsti nesaprati. Man arī nepatīk, ja kristietis jauc Kristus vēsti ar savu īpatnēju personisku uzskatu sludināšanu. Tās protams ir `bērnu slimības`, kas katram jāizslimo. Nopietni kristieši ar laiku šķiet ar to tiek galā.
bitch
# Iesūtīts: 2009.08.22 03:46:03
Vispār jau te runa ir par jau esošu precētu pāri, kas tādi bijuši pirms kāds no tiem ir kļuvis ticīgs. 1. Kor 7:
12 Bet pārējiem saku es, ne Tas Kungs: ja kādam brālim ir neticīga sieva un tā vēlas ar viņu kopā dzīvot, tad viņam to nebūs atstumt.
13 Un, ja kādai sievai ir neticīgs vīrs un tas vēlas ar viņu kopā dzīvot, tad viņai to nebūs atstumt.
14 Jo neticīgais vīrs ir svētīts caur sievu, un neticīgā sieva ir svētīta caur vīru; jo citādi jūsu bērni būtu nešķīsti, bet tagad tie ir svēti.
15 Ja neticīgais šķiras, lai tas šķiras; tādā gadījumā brālis vai māsa nav saistīti; jo uz mieru Dievs mūs ir aicinājis.
16 Kā tu, sieva, zini, vai varēsi izglābt savu vīru? Jeb kā tu, vīrs, zini, vai varēsi izglābt savu sievu?

Tomēr, bieži vien mūsdienās nākas pārdomāt - manuprāt tas attiecas arī uz tiem pāriem, kuri vienkārši dzīvo kopā civillaulībā, nevis oficiāli reģistrējušies. nedrīkst otru izbrāķēt tikai tāpēc, ka pašam ticība ir mainījusies, ja neticīgais grib palikt kopā - jo tas nav mainījies. bet neticīgajam vienmēr ir iespēja aiziet, ja nepatīk izmaiņas. Tāpat man liekas dīvaini, ka kristieši bieži vien savu neticīgo otro pusi grib vilkt pie altāra precēties. Tas taču nozīmē, ka tas, kurš nav kristietis, ir spiests iziet iesvētes kursu un tikt iesvētīts reliģijā, kurai nepieder - tātad melot altāra priekšā par savu uzticīgo ticību Dievam iesvētību ceremonijā. Vai kristietis iedomājas, kā viņš justos, ja viņam liktu iesvētīties, piemēram, hinduismā, lai varētu apprecēties ar iemīļoto. galu galā "vīrs un sieva" nenozīmē tikai "laulāti baznīcā". tas nozīmē noformējuši attiecības apkārtējiem atzīstamā formā - lai nerodas pārpratumi starp cilvēkiem.

Aivars
Starp citu, kā tad ir, tā arī neatbildēji, kāpēc pēc Tavām domām precas kristieši?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.22 09:07:39
bitch
Kristieši jau arī ir ļoti dažādas personības, un mēdz to darīt visdažādāko iemeslu dēļ.
Tomēr vēl pirms "jāvārda" būtu svarīgi atcerēties, ka laulībai vajadzētu būt mūža derībai ar konkrēto cilvēku.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.08.22 11:34:48
man liekas dīvaini, ka kristieši bieži vien savu neticīgo otro pusi grib vilkt pie altāra precēties. Tas taču nozīmē, ka tas, kurš nav kristietis, ir spiests iziet iesvētes kursu un tikt iesvētīts reliģijā, kurai nepieder - tātad melot altāra priekšā par savu uzticīgo ticību Dievam iesvētību ceremonijā.

Ārprāts, bitch, kā Tu te uzkāpi vienai labi zināmai personai!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 17313