atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Tomēr neliek mieru viens jautājums
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.13 17:51:06
Par Svētā Gara kristību. Jau bijušas divas diskusijas šajā forumā, bet vēl neesmu sapratis, kas tas ira. Ja es to neesmu saņēmis, tad es skaitos otrās šķiras kristietis vai kā? Un vai tas nozīmē, ka tikmēr man nav nekāda dāvana kalpošanai, bet jālūdz un jāgaida? Un kā vispār var zināt - esmu vai neesmu kristīts Svētajā Garā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.15 16:28:32
Mulders mulder nesaprotu ko tu no manis gribi, bet labi, lai paliek kā ir. es ticu, ka apzinos, un apzinos , ka ticu vairs neko nevaru paskaidrot
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:37:11
Svētais, nu redzi... tu pat nezini kas IR ticiiba un ar ko taa atshkjiraas no shiis Ticiibas Apliecinaashanas, kas ir kognitiivs process... bet gari un plashi esi gatavs plaatiities par to, ka Kristot Beernus vinji neko no taa ko Kristus Kristiibaa ir apsoliijis, nesanjems!

Tieshi taapeec Bazniicas veesturee, pirms sludinaat, misionaari tiek ilgi un dikti apmaaciiti... Nevis kursh katrs zaljknaabis tiek izlaists aaraa sludinaat to, ko pats nemaz nespeej saprast un uz jautaajuiem atbildeet PAT tad kad ar pirxtu baxta Rakstos kur staav atbilde!

Tu nodod ljoti sliktu lieciibu par Kristieshiem... un tu vairaak cilveekus aizbiedee, nekaa pie Kristus velc!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:39:28
Jā, jo esi dzirdējis evaņģeliju un noliedz, tāpēc esi paraks`tijis sev spriedumu.

Bet ja vinjsh NEBUUTU Dzirdeejis, vinjam buutu veel kaada ceriiba?

Taapeec visbriesmiigaakais ko Sveetais Vareetu dariit ir - Sludinaat Evangjeeliju... jo tie, kas nedzird to, tiem veel ir ceriiba... bet kas dzird un noliedz, tiem kaa tu saki ir parakstiits spriedums!

Atkal kaarteejaa Harizmaatu "burviiba"...

Sveetais skrien pa pasauli - fixi nober savas pupas neticiigajam priekshaa - shis nabags netic un nonaak ellee... bet Sveetais skrien taalaak... tjipa - pasludinaaju, a peec tam hotj Pluudi

Nu tad NESLUDINI... ja tavas sludinaashanas rezultaataa cilveeki dabon taadu beediigu spriedumu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:41:10
Mulders Nu piedo, ka nevaŗēju uz šo atbildēt kā nākas. Zinu, ka ticība izpaužas vārdos, un ar sirdi tic. Man ar to pietiek.

Rom. 10:10 Jo ar sirds ticību panākama taisnība un ar mutes liecību pestīšana,

2. Kor. 4:13 Bet mums ir tas pats ticības gars, kā ir rakstīts: es ticēju, tāpēc es runāju. - Arī mēs ticam, tāpēc mēs arī runājam,
incognito
# Labojis incognito: 2009.10.15 16:45:45
Dona Ribaka
Man gan kā ateistam Svētā piegājiens ir simpātisks. Viņš piemēram cenšas saprast Mulderu, paliekot savā ticībā, savukārt Mulders kā īsts inkvizitors sāk ar to, ka apvaino Svēto, ka tas saucot Jēzu par meli - ko Svētais nekad nav darījis un apvaino viņu visādos citādos grēkos.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:50:48
incognito Paldies par atzinību . Kāds ir teicis sākumā pievērs sev un tad Kristum . es gan necenšos ar to manipulēt, bet šķiet, ka tu neesi tālu no Dieva Vals`tibas.
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:55:42
Svētais
mums, budistiem, ar Dievu ir īpašas attiecības
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:56:45
incognito Nu ko lai saka, mans Dievs ir Jēzus, tāpēc citiem Dieviem neticu, jo citi ir elki.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 17:07:21
Dona, budistiem vienkaarshi - Dievs vinjus liek mieraa un vinji liek mieru Dievam Viens otram tai Nirvaanaa mieriigi aizdreifee garaam!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 17:12:24
Sveetais, viss jau skaisti... bet tu taa arii nepateici KAS IR Ticiiba...

Saproti, tu runaa, ka to vajag, taa dod to un to, ar to panaakms tas un tas... bet KAS TAS IR... tu taa arii nepateici!

Labi... iespeejams, ka tu to nezini, nevari noformuleet... tad taa arii saki! Bet pirms mees abi runaajam par ticiibas lietaam, dereetu noskaidrot kas tas taads ir... jo Raksti jau neklusee par to... tur ir pateikts, kas ir ticiiba... Ja tur tas nebuutu teikts, nu tad tu vareetu man likt visaadas noraades, un mees meegjinaatu saprast... bet Raksti jau neklusee... bet pastaasta kas ir ticiiba...

Jo ja tu nezini kas tas ir, tad kaa tu zini, kam taa var vai nevar buut!

Tu visu laiku runaa par Ticiibas Apliecinaashanu... Tas ir... par Praata un Apzinjas darbiibu kuras rezultaataa citi uzzina, ka tevii ir ticiiba... Bet shii apliecinaashana nav pati ticiiba!

Ja es kluseeju, tas nenoziimee, ka es neticu! Cilveeks var buut ticiigs un to neapliecinaat... un tomeer vinjsh buus ticiigs... un Dievs sho ticiibu redzees... tu un es, iespeejams, to neuzzinaasim... bet Dievs zinaas! Kas interesanti... tu shaadam cilveekam liegsi kristiibu, bet Dievs paveeleeja pats ar savu Autoritaati Kristiit un maaciit ikvienu tautu...

Taapeec ka Ticiiba un Ticiibas Apliecinaashana nav viens un tas pats... Ticiibas Apliecinaashana ir Ticiibas Auglis... taas ir SEKAS Ticiibai, nevis pati ticiiba vai taas ceelonis! Taapat kaa maza ziidainja pirmais breeciens ir tikai apliecinaajums tai dziiviibai, kas iesaakusies pirms 9 meeneshiem...
Kas interesanti... cilveeks apzinaas, ka vinjsh ir dziivs - visai veelu savaa dziivee... Beerni to neapzinaas ilgi... Tavupraat vinji nav dziivi, kaameer nav apliecinaajushi, ka vinji ir dziivi? Jeb tomeer... shii atzinja - es esmu dziivs - ir SEKAS tam, ka tu esi dziivs

Tagad ej un beidzot noskaidro kas ir Ticiiba un ar ko taa atshkjiras no Ticiibas Augljiem, kuru starpaa ir arii Ticiibas Apliecinaajums! Un vai var pastaaveet ticiiba, bez aareejaa apliecinaajuma shai ticiibai (hints - Romieshu 4 nodalja)
Balss de Vīra
# Iesūtīts: 2009.10.15 23:29:54
incognito
Kas tad tu galu galā esi - budists vai ateists? Opreģeļisj!
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.16 09:13:12
Balss de Vīra
To taču var apvienot.
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.10.16 10:47:55
Balss de Vīra
vienai budistu kategorijai tāds jēdziens kā Dievs laikam nemaz neeksistē.
inkognito
kā tur īsti ir? kāda ir laba budista pasaules uztvere?
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.16 10:51:11
S.R...
Cik spēju spriest, Mulders pateica visai precīzi - Dievs vinjus liek mieraa un vinji liek mieru Dievam
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 10:59:56
Budisms iisteniibaa nemaz nav religija... taa ir filosofija... pietam visai sekulaara! Protams manuparat Budismi arii naak visaadaas formaas un kraasaas... taakaa hmmm... pajemt divus random budistus noliec vienu otram pretii un viss kas vinjiem buus kopiigs - tas ka abi nav Elvis Preslijs!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.16 11:11:14
masiks, nu imo ir budisma paveidi kas pavelk uz religjiju un ir kas ir filosofiski pasaules modelji... Piekam, laikam jau atkariigs cik plashi/shauri mees tveram religjijas jeedzienu! Nu ir visaadi Budisti kas luudz Budu... vai Incognito luudz Budu... shaubos, jo ieveerot Budisma principus var arii bez Budas pieluugsmes... laigan arii Budismaa "Buda" imo ir sugasvaards... driizaak kvalifikators, nekaa konkreeta Persona kaa `Kristus` Kristietiibaa

Vai var buut religjija, kuraa nav personificeets Dievs/Dievi? Ar ko relijija atshkjiras no filosofiskas sisteemas?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:14:48
masiks, kas jautraakais imo pie wiki rakstiishanas neviens Budists klaat nav staaveejis Jeb tie "rietumu Budisti" Aizbrauc uz Bangladeshu vai kaut kur tur kur tas Budisms rullee... un tur var ieraudziit pavisam citu Budismu!

Tas taapat kaa spriest par Hinduismu peec piemaajas jogas nodarbiibaam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:21:08
masiks, nu nazinu nazinu... co-autori parasti ir kāds psihiatrs! citādi es tādai grāmatai neuzticētos!
(*;*) [81.198.35.7]
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:35:34
masiks [212.93.96.2] neskromņičai - velkam analogiju tālāk un runājam par kristietību. Kristiešiem tādas zajavas nepatiks un viņi vilks ārā Pāvila teikto, ka neviens no malas nevar ne viņus, ne Kristu saprast, ja to nav pieņēmis.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:46:57
masiks, nebuus viss tas adekvaati...
Adekvaati var tikai tad, ja abas puses izsaka viedokli! Nu kaut vai tas, ka, lai rakstiitu par Kristietiibu ir jaaizprot kaut kaadas detaljas... kaut vai "naaves" jeedziena atshkjiriiba no ateistiskaa priekshstata... Ir lietas, ko nemaz tik viegli "no aarpuses" nevar zinaat vai saprast... Pietam... labi - viens ir profesionaali atrefereet kaut kaadu dogmatus, bet wikipeedija jau nereti pieliek arii "viedokli", vai starp rindinjaam, vai tieshi komenteetaajs ieraksta veerteejumu kaut kaadam apgalvojumam, kuru pats nemaz iisti nav sapratis!

Protams... jaabuut gan con, gan pro, gan akadeemiskam profesionaalim no malas, gan taadam pasham profesionaalime "no iekshas", lai ir abi viedoklji!

Pliks "tikai salkans x slavinaajums" protams nebuus interesanti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 102 , pavisam kopa bijuši: 33426