atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Tomēr neliek mieru viens jautājums
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.13 17:51:06
Par Svētā Gara kristību. Jau bijušas divas diskusijas šajā forumā, bet vēl neesmu sapratis, kas tas ira. Ja es to neesmu saņēmis, tad es skaitos otrās šķiras kristietis vai kā? Un vai tas nozīmē, ka tikmēr man nav nekāda dāvana kalpošanai, bet jālūdz un jāgaida? Un kā vispār var zināt - esmu vai neesmu kristīts Svētajā Garā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:54:38
Sveetais!

Un Beerniem Dievs dod ticiibu vai nedod? Vai Beerni Dievu pienjem vai nepienjem?

Jo mums ir diva tipa cilveeki... Tie kas Kristu pienjem, tie ir ticiigie, tie pieder Kristum un Kristus apsola vinjiem Debesu Valstiibu!
Ir otra cilveeku grupa... tie kas Kristu noraida, nepienjem, tie ir neticiigie, tie Kristum nepieder, un Kristus vinjiem neapsola Debesu Valstiibu, bet briidina par shausmiigaam beigaam!

Kurai no shiim grupaam tavupraat pieder Ziidainji? Jeb tu saskati veel kaadas citas grupas?

Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:57:57
MUlder, Zīdaiņi Dievam pieder pēc noklusējuma, jo bērniem pieder Dieva valstība. Un protams, ka bērniem Dievs dod ticību, un ka viņi spēj ticēt Jēzum un pieņemt viņu par savu glābēju.

Varbūt tu mani kaut kur esi nepareizi pirms tam sapratis vai pārpratis.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 15:00:42
Tu atšķiries no luterāņu mācītāju vairuma, kas pieprasa, lai vecāki arī kristītos, ja viņi grib nokristīt bērnu.

Redzi... jo Luteraanju Maaciitaajam ir veel atbildiiba par to otr "maaciidami..." Ja Luteraanju Maaciitaajam nebuus paarlieciiba, ka arii otra pavele tiks pildiita... dazhi izshkjiraas par shii pasaakuma atlikshanu!

Veel, protams, ir cita teorija... tai es mazaak piekriitu, bet tai arii vismaz ir kaads pamats rakstos... ka cilveeks var ar savu ticiibu izglaabt arii citus, kas varbuut nav speejiigi savu ticiibua pliecinaat vai ticeet... Beerni ir saistiiti ar saviem vecaakiem gan laiciigi gan juridiski... un mees varam kristiit beernus pamatojoties sho beernu vecaaku ticiibaa... jo beerna griba tiek izteikta caur vecaakiem... beerns liidz kaadam vecumam ir ierobezhots savaas izveelees, vinjsh ir pakljauts saviem aizbildnjiem un vecaakiem un vinju griba ir beerna griba!
Intersanti ir tas, ka ja aizbildnju griba ir ljauna... tad tomeer Dievs var njemt un overraidot vinju gribu ar savu gribu paar Beernu... jo Dievs noteikti veel beerniem labu, un ja beerns ir neapziniigs, ka nespeej izteikt savu gribu... tad Dievs automaatiski vinjam dod labo... jo labais ir tas, kas domaats cilveekam... Dievs nevar kljuudiities, beernu pienjemot, ja beerns ir nespeejiigs runaat vai domaat... Taapeec Kristiiba ir sakraments, kursh var pestiit pat arii komaa guljoshu Saatanistu vai dauniiti! Jo Kristiiba ir nekas cic, kaa Dieva Gribas manifestaacija paar greecinieku!

Tas ko Sveetais visu laiku saka - ticiet, ka juusu greeki ir piedoti Kristuu - bet tad kad vinjsh PRAKTISKI sastopas ar sho greeku piedoshanas IEDOSHANU... caur uudeni un vaardu... vinjsh peekshnji to grib liegt beerniem, dauniishiem u.c. kas nevar skaidraa valodaa atrefereet ticiibas aplieciibu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 15:01:31
MUlder, Zīdaiņi Dievam pieder pēc noklusējuma, jo bērniem pieder Dieva valstība. Un protams, ka bērniem Dievs dod ticību, un ka viņi spēj ticēt Jēzum un pieņemt viņu par savu glābēju.

Taatad kopsh shii briizha tu nerunaasi muljkiibas, ka Beernus nevajag Kristiit? Jo ja vinjiem pieder Debesu Valstiiba, tad vinjiem pieder arii tas, kas tiek daavaats shajaa Kristiibaa? Jeb nee?

Tavupraat... vai Kristiit ziidaini ir greeks? Jaa nee? Kaapeec? Kur Rakstos rakstiits?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 15:04:32
Mulders Mulder, ja tu runā par bērniem, kuri apzināti apliecina savu ticību Jēzum kā glābējam, tad viņus vajag un var kristīt. Bet ja tu runā par zīdaini, kas nespēj ticēt, tad ar kristību palidzību pie viņa nekas nenotiek un nenotiks no tā, ko Jēzus ir mācījis. Jo kristīties var tikai tie , kas tic. Jo citādi kāpēc gan lai nekristītu arī neticiigos pieaugušos, ja kristībai būtu tāda ietekmīga loma?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 15:16:12
Bet ja tu runā par zīdaini, kas nespēj ticēt,

Bet tu muljkiibas atkal runaa!

Ja ziidainis NESPEEJ ticeet, tad vinjsh NEVAR patikt Dievam, jo bez ticiibas nevar Dievam patikt... kaapeec tev ir tik gruuti to saprast!

Un tu sajauc divas lietas TICEET un APLIECINAAT Ticiibu! Taas ir divas dazhaadas lietas... Vai tad kad tu guli dziljaa miegaa tu tici vai nee? Vai tad kad tu guli dziljaa miegaa tu apliecini ticiibu jeb nee?
Kaa tu ZINI ka Beerni nevar Ticeet? Kaa tu to zini? Paraadi man kaut vienu Rakstu vietu, kur tas ir teikts. Es tev paraadiiju daudzas rakstu vietas, kur pats Kungs saka ka Ziidainji VAR Ticet.... un ne tikai ticeet, bet Dievam godu sagaadaat ar savu muti!

tad ar kristību palidzību pie viņa nekas nenotiek un nenotiks no tā, ko Jēzus ir mācījis.
Taatad Apustulis Peeteris Ap.D. 2:38 MELOJA?
Un Kristus, sakot, ka mums jaadara par maacekljiem KRISTIIJOT visas tautas un MAACOT (taas ir divas dazhaadas lietas) meloja... jo iisteniibaa, driixteeja kristiit tikai jau maaciitos, kas speej pareizi apliecinaat ticiibu?
Tu atkal Dievu par meli padari... pac to pat neapzinoties... Tu speej domaat... izkaapt vienreiz no iekaltaam fraazeem un beidzot iekustinaat smadzenes... un izlasiit kas Rakstos teikts!

Jo kristīties var tikai tie , kas tic. Jo citādi kāpēc gan lai nekristītu arī neticiigos pieaugušos, ja kristībai būtu tāda ietekmīga loma?

Jaa kaapeec ne? Varbuut taapeec, ka vinji speej PRETOTIES shai Kristiibai? Vai Beerni pretojas?

Un tu noniecini Kristiibas ietekmiigo Lomu!

Taatad paskatiisimies kaa tas izskataas blakus Dieva Vaardam

38 Bet Pēteris tiem atbildēja: "Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu .

Tavupraat greeku piedoshanai un Sveetaa Gara dabuushanai nav nekaads ietekmiigas lomas?

1 Pet 3:21 Tas attēlo kristību, kura tagad arī jūs glābj. Tā nav miesas netīrības mazgāšana, bet ir labas sirdsapziņas izlūgšanās Dievā caur Jēzus Kristus augšāmcelšanos,

Glaabshanai nav nekaads lomas?

Tas ko tu man te centies ieboreet, ka nedriixt glaabt tos, kas neprot peldeet...

Tu pats neredzi kaa tavi spriedumi un praatojumi iet pret Dieva Vaardu... Tieshi tas ko es teicu, tavas ticiibas objekts ir nevis Dieva Vaards... bet tava pasha izpratne. Un ja tu kau tko nesaproti... tad tu to noraidi... Tu nespeej saprast kaa Kristiiba var glaabt un daavaat pestiishanu taapeec tu to noraidi... jo nespeej noticeet KAA tas varbuut!

Tavi praatojumi nostaajas celjaa!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 15:23:44
Zīdainim tiek piemērots zīdaiņa prasības, tāpēc Jēzus teica, ka bērniem pieder Dieva valstiba. Pieaugušajam piemēro pieaugušā prasības, tā ir tā atšķirība.

Pēteris tevis pieminētajā gadījumā kā reizi arī runā par Svētā Gara kristību, bet tev tur ir cita izpratne un cita ticība, tāpēc mēs katrs paliekam pie sava.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 15:29:52
masiks [212.93.96.2] ar apzinātu vecumu, kad tu apzinies to ko tu dari
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.15 15:43:57
masiks [212.93.96.2] Piekrītu, ka ticība nāk no Dieva vārda un ka to var saņemt tikai ar evanģelizāicjas palidzibu, tapec tev nav ar ko attaisnoties. A papuasus, kuri nav dzirdējusi Dievs pats izlems kā sodit.

Par berniem ir taa, ka tad ,kad vini apzinās tad tas ar`;i notiek, un nevienam nav tas janosaka, bet to nosaka persona pati. Jēzus atdalijas no vecakiem 12 gadu vecuma un patsavigi pienema lemumu darboties neatkarīgi no viniem.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.10.15 15:50:50
gggggg [87.246.165.252] : "Ja zīdaiņa aizbildnis, to vēlētos, es padomātu un pajautātu kāpēc viņš to vēlas, nevis sakristītu visus pa labi un pa kreisi, pēc tam pat nepainteresējoties, kur viņi palikuši. Šā iemesla pēc varu Tev nosaukt luterāņu baznīcu, kur sarakstos ap 400, bet svētdienās dievkalpojumā ap 20. Cik tur būs izglābto?"

Tieši tas jau arī notiek luteriskajās draudzēs - lai kristītu bērnu, vispirms pašiem vecākiem jātiek kristītiem un iesvētītiem. Tāpat arī krustvecākiem. Kāpēc tad tas viss notiek, ja ne tāpēc, lai kristītais bērns nonāktu kristīgā vidē un tiktu audzināts kristīgajā ticībā? Iesvētes mācību laikā jau notiek visas šīs sarunas par kristību nozīmi, par vecāku un krustvecāku pienākumiem. Nav jau tā, ka mūsu baznīcā tiktu "visi sakristīti pa labi un pa kreisi".

Diemžēl, mūsu baznīcā iesvētītie ne visi regulāri neapmeklē dievkalpojumus, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņi to nekad nedarīs. Dieva Vārds pie viņiem strādā un pienāks laiks, kad viņi to darīs. Bez tam, nav pareizi, ka luterāņu baznīcās no 400 sarakstos iekļautajiem dievkalpojumus apmeklē tikai 20. Mūsu baznīcā vidēji dievkalpojumus apmeklē aptuveni 25 % no sarakstos reģistrētajiem draudžu locekļiem...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 15:53:35
Diemžēl, mūsu baznīcā iesvētītie ne visi regulāri neapmeklē dievkalpojumus, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņi to nekad nedarīs. Dieva Vārds pie viņiem strādā un pienāks laiks, kad viņi to darīs. Bez tam, nav pareizi, ka luterāņu baznīcās no 400 sarakstos iekļautajiem dievkalpojumus apmeklē tikai 20. Mūsu baznīcā vidēji dievkalpojumus apmeklē aptuveni 25 % no sarakstos reģistrētajiem draudžu locekļiem...

Tieshi taa... es sveetiijos kaut kaados pacmit gados... un tad es daudzus daudzus gadus negaaju uz Bazniicu... un tomeer... Kristiibaa daavaatais Sveetais Gars pareizaa laikaa un vietaa mani uzrunaaja un dziitin aizdzina... kas interesanti... vispirms pie Vakareediena... un tad es tur taa arii iespruudu un veel shodien esmu shiis draudzes loceklis! Luuk kaa Dievs izriikojas ar "nomnaalMulderiem"

Un es zinu, ka ja vajadzees... Dievs mani atkal izvilks no dajebkura zankja un atkal aizdziis uz savu Namu... un atkal un atkal... kaameer kapaa iedziis
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:13:05
masiks [212.93.96.2] Tu lieliski apzinies tāpēc tev attaisnojuma nav. Bet Jēzus 12 gadu vecumā veiktā rīcība vien liecina par to, ka bērni jau no 12 gadu vecuma sevi var apzināties.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:16:11
Sveetais, baigi konsekventi proti neatbildeet uz jautaajumiem!

Tu kad guli dziljaa miegaa tici vai nee?
Tu kad guli dziljaa miegaa tu apliecini savu ticiibu vai neapiecini?

Ja dziljaa miegaa guljot tev uzkritiis maajas jumts un tu nonaaksi Dieva Priekshaa... tu nonaaksi kaa ticiigais, vai kaa neticiigais?
incognito
# Labojis incognito: 2009.10.15 16:17:27
Nu jā, Jēzus jau arī tos bērnus nekristīja; viņš tos svētīja, apkampa un uzlika rokas. Droši vien Svētā pārstāvētā konfesija to arī dara.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:17:35
MUlder es guļu ticībā
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:22:50
MUlder es guļu ticībā

Taatad lai ticeetu, nevajag apzinju?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:23:31
Mulders es apzināti ticēju pirms gūlos gultā , un gu;lu apzinātā ticībā
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:25:19
Nu jā, Jēzus jau arī tos bērnus nekristīja; viņš tos svētīja, apkampa un uzlika rokas. Droši vien Svētā pārstāvētā konfesija to arī dara.

Jeezus vispaar nevienu nekristiija... jo vinjsh pats buudams Debesu Valstiibas Kjeeninjsh pa tiesho izsniedza Debesu Valstiibas pases... Bet tad kad vinjsh uznjeemaas debesiis, tad vinjsh Bazniicai atstaaja konkreetu iestaadiijumu - Kristiibu - lai mees vareetu dariit to ko Kristus dariija pa tieshu - ar beerniem, ar laupiitaaju... vinjsh teica Vaardu un tas notika... jo Dieva Vaards rada realitaati... un Kristus mums sho Dieva Vaardu atstaaja Kristiibaa... tagad arii parasti ticiigie var caur sho sakramentu daavaat to pashu pestiishanu, ko Kristus daavaaja tiem, kam uzlika rokas un sveetiija!

Kristus shaadu rituaalu - sveetiit beernus - nav nekur nedz paveeleejis nedz iestaadiijis! Un jociigi daudzi baptisti to tomeer dara... Savukaart rituaalu, ko Kristus paveeleeja un iestaadiija - to vinji nedara Paradox ne?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:26:51
Mulders es apzināti ticēju pirms gūlos gultā , un gu;lu apzinātā ticībā

Fakjiirs kaut kaads tad tu esi... guli ar apzinju? Hmm nee nu ok ok! Es gulju visai izrubiijies, neko neapzinos un it iipashi sevi neapzinos... un tomeer ticu

Tu taa arii neatbildeeji kas IR peec buutiibas ticiiba... Jo pagaidaam izskataas, ka tu putro ticiibas apliecinaashanu - kas ir kognitiivs process, ar pashu ticiibu!

Tobish tu elposhanu putro ar shiis elposhanas apliecinaashanu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:27:53
masiks [212.93.96.2] Jā, jo esi dzirdējis evaņģeliju un noliedz, tāpēc esi paraks`tijis sev spriedumu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 9990