atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Tomēr neliek mieru viens jautājums
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.13 17:51:06
Par Svētā Gara kristību. Jau bijušas divas diskusijas šajā forumā, bet vēl neesmu sapratis, kas tas ira. Ja es to neesmu saņēmis, tad es skaitos otrās šķiras kristietis vai kā? Un vai tas nozīmē, ka tikmēr man nav nekāda dāvana kalpošanai, bet jālūdz un jāgaida? Un kā vispār var zināt - esmu vai neesmu kristīts Svētajā Garā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.13 15:56:49
Pastāv Ūdens Kristības un Kristības Svētajā Garā.

Nepareizi! Kristus paveeleeja Kristiit vienu Kristiibu. Paavils to apstiprina... Taapat Paavils nevis uzsver, bet pasaka, ka ir tieshi viena kristiiba, kaa ir viens Dievs, viens Gars, viena ticiiba un VIENA Kristiiba...

4 viena miesa, viens Gars - jo vienai cerībai jūs savā aicinājumā esat aicināti -,
5 viens Kungs, viena ticība, viena kristība;
6 viens visu Dievs un Tēvs, kas pār visiem, ar visiem un iekš visiem.

Shii Rakstu vieta PERFEKTI paraad to, ka tu nemaz netici Rakstiem... 3 pantos 7 reizes piemineets vaards "viens"! Te ir savilkts visas Kristiigaas ticiibas kopums... vienaa mezglaa... Kristiibas Kristietiibaa ir tieshi tik pat daudz cik ir Kungu, cik ir Dievu, cik ir Ceriibu!

Peec tavas logjikas mees varam teikt, ka iisteniibaa ir 17 Dievi, bet Paavils te uzvser Vienu Dievu, tas kursh Teevs Kristeitiibaa ir 28 dazhaadas ceriibas, bet Paavils uzsver tikai vienu!

Esenif saputro Jaanja Kristiibu, kura nav speekaa jau 2000 gadus ar Jeezus Kristus paveeleeto Kristiibu Garaa, kas tiek veikta caur Uudeni! Rakstos nav nekaadu neskaitaamu kristiibu... ir tieshi Viena Kristiiba -> Taa kuru Kristus Iestaadiija, taa kuraa mees sanjemam Greeku piedoshanu un Sveetaa Gara daavanu! Taa ir vieniigaa Kristiiba kas ir Kristeitiibaa... Citu nav!

Esenif paraadiija divas iipashas rakstu vietas...
1. Kur Dievs maaca ka Kristus Kristiiba ir VISIEM - arii Pagaaniem
2. Kur Dievs maaca, ka Kristus Kristiiba ir PAARAAKA par Jaanja Kristiitaaj Kristiibu, kura kaa teica Jaanis - gaaja mazumaa, bet Kristus Kristiiba gaaja lielumaa... Jaanis bij peedeejais VD Pravietis ar visu savu Kristiibu, kas peec Paavila vaardiem ir Jaunaa Laikmeta eena... tikai noraade uz pilniibu, kas ir Kristuu... Rakstos es atrodu, ka Kristus iestaada tikai vienu vieniigu Kristiibu, un tas DEFINEE to kaa tu interpretee Rakstus.

Tas, ka cilveeki sanjemot Kristus Kristiibu sanjem dazhaadas daavanas, tai skatiaa meelees runaashanas daavanu, tas ir pilniigi saskanjaa ar Rakstiem un tam kam es ticu... Taa IR taa pati Kristus Paveeleetaa Kristiiba.
Runaashana Meelees ir tikai viena no daavanaam... ir arii citas Sveetaa Gara daavanas, kuras arii cilveeki sanjem Kristiibaa... ticiiba, gudra runa, speejas maaciit, meeles, meelju tulkoshana, dziedinaashana... Dievs caur savu Garu izdala visdazhaadaakaas daavanas... Daudz daavanu bet VIENS Gars! Tieshi taapat kaa VIENA Kristiiba!

Tu vari staaveet uz ausiim cik gribi, bet Paavila Vaardus no Efezieshu Veestules tu nevari izdzeest... Tev ir jaaizdomaa pasham savas atrunas, ka Paavils uzsver vienu kristiibu paareejaas divdesmit astonjas aizmirstot... redzi... tieshi tas ko es teicu... tu netici Dieva Vaardam, bet pats savaam iedomaam!

Visi maldi ljoti labi izgaismojas iepretiim Dieva Vaardam!

Un kas smiekliigaakais tieshaam ka esenif raada ar pirxtu uz Jaanja Kristiibu un tad saka... redzi redzi divas kristiibas, jo reku maaceklji sanjeema Sv. Garu... Protams ka sanjeema, jo tika kristiiti ar Kristus Paveeleeto Kristiibu, kura ir paaraaka un varenaaka par Jaanja Kristiitaaja kristiibu... kuru bazniica neizpilda jau 2000 gadus kopsh mums ir Jeezus Kristus paveeleetaa un iestaadiitaa Kristiiba!

Kristus paveeleeja - eita pa pasauli kristiidami un maaciidami... Un Kristus pat pateica kaa Kristiidami un Maaciidami... un tad kad tu to ieraugi Apustulju Darbos, tad tu netici, ka taa IR shiis paveeles pildiishana... Kristus paveeleeja tieshi vienu Kristiibu, kuru Apustulji pildiija ar Kristus Autoritaati - Kristus Vaardaa - tieshi taa kaa Kristus vinjiem paveeleeja pirms tika uznjemts Debesiis! Kristus nepaveeleeja vienu Kristiibu un tad Apustulji izveica veel kaadu citu Kristiibu... Taa ir tieshit aa pati viena Kristiiba... ko Kristus paveeleeja un dodams Sveeto Garu Apustuljiem deva arii visai pasaulei caur vinjiem! Viena VIeniiga Kristiiba... Sveetaa Gara Kristiiba - Kristus Paveeleeta, Apustulji IZveikta... caur vaardu savienotu ar uudeni... taapat kaa Vaards savienojaas ar Miesu un tapa Vakareediens, taa sheit Vaards savienojas ar Uudeni un mees sanjemam Kristiibu - Sveetaa Gara Daavanu un Greeku Piedoshanu!

Ja tu nespeej to saprast... man zheel...

Ja tu tieshaam speej atrast Rakstos Kristus iestaadiitas divas Kristiibas... tad mums ir dazhaadi Raksti un mees neticam vienai un tai pashai maaciibai!

Un mees abi labi zinaam, ka ja mees paraktu sheit dziljaak... tad tu tieshi taapat ar Rakstiem ciiniitos, lai tiem, kam pieder Debesu Valstiiba liegtu Debesu Valstiiabs pirmo kjiilu - Sveeto Garu Jo mees abi zinaam, ka tu nekad nekristiitu un nepildiitu Kristus Paveeleeto Kristiibu uz beerniem - jo tu, kas neesi vinju ticiibas cieniigs, bet vinjus Kristus liek mums par ticiibas paraugu - vinjiem liegtu tieshi to, kam vinji pirmie kvalificeejas savas ticiibas deelj... un briidinaajuma vaardi, ko Kristus saka - "kas apgreecina vienu no shiem mazajiem kas uz mani TIC, tam labaak lai akmeni pakar kaklaa un nosliicina" shie vaardi tev ir tuksha skanja... tieshi tavas apalamaas kristiibu izpratnes deelj!
gggggg [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2009.10.13 19:59:00
Mulder
Apgrēcina nekristot? Šķiet, Tu, ielasi Rakstos to, kā tur nav....
gggggg [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2009.10.13 20:00:57
P. S. Es neesmu pret bērnu kristību, bet gan pret Rakstu vietu pielikšanu savām idejām...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.14 11:10:25
gggggg [87.246.165.252] Bērnu kristība ( neapzīnāta vecuma) nav pēc Rakstiem, jo pats Jēzus ir uzlicis ierobežojumus ticēt Viņam un tapt kristītam. Mazi bērni to nespēj, tāpēc viņi nav jākrista. Bērniem pieder debesu valstība, un līdz apzinātam vecumam ( Bībeles norāde ir par 12 g. vecumu, bet šis vecums var iestāties arīdzan daudz ``atrāk) Tas parādās arīdzan vēl vienā vietā, kur Filips kristī Kandakes galminieku.

Marka 16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.

Ap. d. 8:37 Bet Filips sacīja: "Ja tu no visas sirds tici, tad to var." Un viņš atbildēja: "Es ticu, ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls."


gggggg [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2009.10.14 11:43:38
Svētais
Vecajaā Derībā par tādiem, kas neatšķir laba no ļauna nodēvēti jaunieši līdz 20 gadu vecumam - 5. Mozus. Ko nu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.14 11:45:16
gggggg [87.246.165.252] Gadi nav galvenais kritērijs, galvenais ir apziņa, ka dara to no sirds un apzināties, ko Jēzus tavā labā ir darījis.
gggggg [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2009.10.14 11:48:40
Un kas būtu tas, kas to izšķir? Es bērnus nekristītu, bet arī neesmu pret bērnu kristību, jo bībelē ir teikts abejādi - pēc ticības un ar visu namu. Ko nozīmē ar visu namu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.14 13:13:29
gggggg [87.246.165.252] Ar visu namu nozīmē, ka tie, kas pieņem Jēzu par Kungu, un bērni, kas ir zem viņu pakļautības tiek ietekmēti uz to. Tas nenozīmē, ka bērni automātiski ir piedzimuši no augšienes un Jēzus ir viņu Kungs. Taču vecākiem ir liels iespaids savu bērnu dzīvē, ja viņi ir ticīgi.

1. Kor. 7:14 Jo neticīgais vīrs ir svētīts caur sievu, un neticīgā sieva ir svētīta caur vīru; jo citādi jūsu bērni būtu nešķīsti, bet tagad tie ir svēti.
incognito
# Labojis incognito: 2009.10.14 13:39:18
Man liekas, dažādās Rakstos sastopamās kristību formulas - Jēzus vārdā, Dieva vārdā un tā tālāk, nāk no tā, ka kristietības sākuma gados vēl nebija vienota viedokļa par to, kas ir Jēzus - Dievs, Dieva dēls (kā domāja etiopiešu augstmanis Ap.d.8. nod) vai pravietis.
Kas attiecas uz "Svētā gara kristību", tad acīmredzami Bībelē ir aprakstīti gadījumi, kad minētais gars ir ūdenī nekristītiem cilvēkiem vai arī, kad cilvēki ir kristīti, bet Garu nav dabūjuši, kā piemēram Acta 8:14-17,
Bet apustuļi, Jeruzālemē dzirdējuši, ka Samarija pieņēmusi Dieva vārdu, sūtīja pie tiem Pēteri un Jāni, kas, tur nonākuši, lūdza par viņiem Dievu, lai tie saņemtu Svēto Garu,
jo tas vēl ne pār vienu no viņiem nebija nācis, bet viņi bija tikai kristīti Kunga Jēzus Vārdā .
Tad viņi uzlika tiem rokas, un tie dabūja Svēto Garu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 13:39:40
Apgrēcina nekristot? Šķiet, Tu, ielasi Rakstos to, kā tur nav....

Nē... kvalificējot viņus par neticīgiem, laigan Kristus tieši viņus liek par ticības augstāko piemēru... sak, ja jūs neesat kā viens no viņiem, jūs Debesu Valstību neredzēsiet... Kas vēl tas ir, ja ne Debesu Valstības pirmās dāvanas liegšana tiem, kuri pirmie kvalificējas kāreiz šai Dāvanai kopā ar visu Valstību!

P. S. Es neesmu pret bērnu kristību, bet gan pret Rakstu vietu pielikšanu savām idejām...

Es arii!

Bērnu kristība ( neapzīnāta vecuma) nav pēc Rakstiem, jo pats Jēzus ir uzlicis ierobežojumus ticēt Viņam un tapt kristītam.
MUĻĶĪBS, kas robežojas ar zaimiem

Mazi bērni to nespēj
MUĻĶĪBS, kas robežojas ar zaimiem

Lūk te parādās tas velns īstenībā... Šie frukti, kas sit roku pie krūts un saka, ka tic Dieva Vārdam, blatanti Kristu par meli padara!

Bērniem pieder debesu valstība
Respektīvi... Neticīgajiem pieder Debesu Valstīoba!

tāpēc viņi nav jākrista.
Tāpēc viņiem, kam pieder Debesu Valstība, nepienākās pirmā Debesu Dāvana Nu cik tālu cilvēks var krist, kad Dieva Vārdam netic!

un līdz apzinātam vecumam ( Bībeles norāde ir par 12 g. vecumu, bet šis vecums var iestāties arīdzan daudz ``atrāk) Tas parādās arīdzan vēl vienā vietā, kur Filips kristī Kandakes galminieku.
Svētais, piedod, bet tu esi muļķis!

Vieta kur Filips kristī Galminieku
1) Neattiecas uz bērniem, bet runa iet par pieaugušajiem, kuriem ir JĀKĻŪST kā bērnam... lai viņš kvalificētos Dieva Valstībai
2) Šajā Vietā nav AIZLIEGTS bērnus kristīt, bet ir ATĻAUSTS Kristīt ikvienu, kas kvalificējas Dieva Valstībai.
Jautājums tev... bet mēs abi zinām, ka tu nespēsi uz to atbildēt, pat ja es ar pirxtu turēsu klāt rakstiem... Vai Bērni kvalificējas Debesu Valstībai. Vai Dievam Var patikt BEZ Ticības... Vai Bērni PATĪK Dievam? Vai Dievs DOD Debesu Valstību NETICĪGAJIEM?

Lūk vēl šeit pierādījums (kārtējais) kad tu netspēj ticēt Dieva Vārdam... lai ko tu pats apgalvotu! Tu nespēsi nevienai rakstu vietai pateikt JĀ blakus!

Mateja 18:
3 un sacīja: "Patiesi Es jums saku: ja jūs neatgriežaties un netopat kā bērni, tad jūs nenāksit Debesu valstībā. Vai Galminieks atgriezās un tapa kā bērns? Kā Filips to uzzināja

4 Tāpēc, kas pats pazemojas kā šis bērns, tas ir lielākais Debesu valstībā.
5 Un, kas uzņem tādu bērnu Manā Vārdā, tas uzņem Mani.
6 Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani, tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā.

Tagad Svētais Salīdzināsim Vārdus!

Tā Saka Svētais:
jo pats Jēzus ir uzlicis ierobežojumus ticēt Viņam un tapt kristītam. Mazi bērni to nespēj,

Tā saka Kristus
Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani, tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā.

Svētais!

Ja es būtu nupat atgriezts ticīgais. Es lasītu tavus vārdus un Kristus vārdus... Kā tev šķiet, kurš no šiem abiem vārdiem melo, bet kurš ir patiesība?

Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 13:48:44
Svētais:

Mat 21:
15 Bet, kad augstie priesteri un rakstu mācītāji redzēja brīnuma darbus, ko Viņš darīja, un dzirdēja bērnus Templī kliedzam un saucam: Ozianna Dāvida dēlam! - tad tie apskaitās
16 un sacīja Viņam: "Vai Tu nedzirdi, ko šie saka?" Bet Jēzus saka tiem: "Dzirdu gan. Vai jūs nekad neesat lasījuši: no bērniņu un zīdaiņu mutes Tu Sev slavu sagādājis?"

Vai Neticīgie un Ticēt Nespējīgie var Dievu slavēt?

Luk 10:21 Un tanī pašā stundā Jēzus kļuva priecīgs Svētajā Garā un sacīja: "Es Tev pateicos, Tēvs, debess un zemes Kungs, ka Tu šīs lietas esi apslēpis gudrajiem un prātīgajiem un atklājis tās bērniem. Tiešām, Tēvs, tāds ir bijis Tavs labais prāts.

Svētais... Šie vārdi ir uz tevi runāti! Tu vēl neesi kā bērns tapis... vēl vairāk... Tu bērnus izslēdz no Debesu Valstības... bet Kristus Viņus pieņem...

Ar visu namu nozīmē, ka tie, kas pieņem Jēzu par Kungu, un bērni, kas ir zem viņu pakļautības tiek ietekmēti uz to. Tas nenozīmē, ka bērni automātiski ir piedzimuši no augšienes un Jēzus ir viņu Kungs. Taču vecākiem ir liels iespaids savu bērnu dzīvē, ja viņi ir ticīgi.
Un tomēr Svētais saviem bērniem liegs Dzīvības Vārdu un Kristību, kuru Kristus ir pavēlējis dāvāt visiem cilvēkiem! Interesanti, Svētais negaidīs kad bērns izvēlēsis laicīgo izglītību, bet 7os gados viņu gribot vai negribot sūtīs skolā! Taču to vai bērns dzīvos vai mirs, to Svētais ļaus viņam pašam izvēlēties...
Svētais... tu bērnu arī vakcinēsi tikai tad, kad viņš pats lūgs šo vakcīnu... ??? Kad būs jau par vēlu? Tu tiešām esi tāds muļķis, ka liegsi bērnam Dieva Pavēlētu un iestādītu sakramentu?

Tieši tas arī notiek ar Dieva Vārdu, kad pret to nostājas... galu beigās Svētais tava mācība ir ļaunāka par ateismu... jo pat ateists var neko nesaprotot savu bērnu aizvest uz Baznīcu un Bērns saņems Dieva dāvātās un apsolītās labās lietas - grēku piedošanu un Svēto Garu, kas ir apsolīts viņa Kristībā... Taču TU... kas sevi sauc par Kristīgu... šādam bērnam šīs lietas liegsi... Skumji... Pareizi Kristus teica... drīzāk maukas un muitnieki Debesu Valstību iemantos nekā jūs!

Gadi nav galvenais kritērijs, galvenais ir apziņa, ka dara to no sirds un apzināties, ko Jēzus tavā labā ir darījis.
Nabaga daunīši? Nabaga komā gulošie? Nabaga prātu zaudējušie šīs dzīves pabērni... viņiem Debesu Valstību neredzēt kā savas ausis... jo Dieva Vārdu viņi nesaprot, bet Kristību Svētais viņiem liegs...

Svētais, tu pat, šķiet nesparoti kas IR Kristība un ko tā DOD!
gggggg [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2009.10.14 15:47:28
Mulder
Uzmanīgi ar to slavēšanu - ja saki a, tad jāsaka b - kalnus, upes, izplatījumu utt... arī kristīt? Argumentācijai jābūt korektai Dzīves pabērniem un daunīšiem cits apsolījums. Komā guļošais - ja pirms komas bijis sātanists - kristībā saņems grēku piedošanu? Strīdoties par kristību mēs iekarstam, un runājam ne par lietu, bet sākam apvainot brāļus personīgi. Es domāju Svētais nav muļķis, un, Tu, arī nē, bet neviens nav visgudrākais. Arī luterāņiem teoloģijā kādreiz piesauca kādas Rakstu vietas attiecībā uz kristību, tagad nē.....
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.14 16:00:12
gggggg [87.246.165.252] Paldies par šo atziņu Es domāju Svētais nav muļķis, un, Tu, arī nē, bet neviens nav visgudrākais.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.14 16:05:13
gggg...

Atkal... Kristus Paveele - Iet kristiit un maaciit visas tautas... Taatad kalni, izplatiijumi un upes diez ko nekvalificeesies par "Tautu". Savukaart to, kaa no taa ir izsleedzami dauniishi un komaa guljoshi saatanisti es to neredzu!

UN jaa... ja komaa guljoshsu saatanistu kaads kristii - taatad kaadam par vinju ruup sirds... un iespeejams, ka tas ir vieniigais veids kaa shaadu cilveeku izglaabt... Jeb tu apshaubi Dieva Kristiibu doto apsoliijumus, ko taa sniedz! Komaa guljoshie pat labaaki par dziiviem neticiigajiem, vinji nevar pretoties Dieva daavaatajaam zaaleem un pretindei...

Es un Sveetais esam savaa veidaa muljkji... Taa nav liela un dzilja atzinja... Bet par vienu es esmu visai droshss... Dievs gan nav muljkjis un neljaujas sevi par taadu padariit! Es taa " taktiski" Sveetajam uz to noraadiiju...

Mulders shajaa gadiijumaa straadaa par visai blatantu datoru, kas saliidzina textu... ir Sveetaa Rakstiitais un ir Kristus Runaatais Vaards... Saliidzinaam... Izdaraam secinaajumus!

Ja cilveeks apvainojas un juutaas aizskarts par to, ka vinja vaardi nesakriit ar Dieva viedokli... nu neko dariit... taapeec Dievs nemainiis savu viedokli! Taa ir Rakstu Buutiiba... tie formee cilveekus... bet dazhreiz - lauzh! Jautaajums... vai mees paliekam Dieva Tuvumaa un ljaujam ka Vinja Vaards muus kausee un paarkausee... jeb mees no shii karstuma beegam, jo gribam saglabaat to formu, kuraa mees nu esam pashi sevi izkalushi dauzoties ar galvu pret neregulaaras formas virsmaam!

Interesanti, ka tad, kad es citeeju kaadas Rakstu vietas, kas atspeeko cilveeku muljkjiigos apgalvojumus, tad naak visaadi cilveeki un saka, ka es kaut kaa savu viedokli uzspiezhu. Bet es tach to Mateja, Luuka un Marka evangjeelijus nesarkastiiju. Nu bet es tak tos vaardus Kristus mutee neesmu licis... taadeejaadi kaa tas var buut MANS viedoklis vai MANS uzskats, ja manis nemaz nebija, kad shie vaardi tika pierakstiiti?

Ko tad noziimee - Peec Dieva Teela un Liidziibas - Tieshi tas arii ir... ka pasha Dieva nospiedums muusos ir kaa maalaa... Tas noziimee, ka ja mees esam maals, bez shii teela... tad, ja Dievs pie mums darbojas ar savu Vaardu, neizbeegami shis maals tiks miiciits, paarmiiciits un veidots... nojaucot taas vietas, kas muusos nesakriit ar Dieva Viedokli... veidojot muus par jauniem cilveekiem...

Bet to nevar, ja mees beegam no taas laktas un aamura, kas muus dauza - Dieva Vaarda - ja mees starp sevi un Dieva Vaardu ievietojam pashi savu maaciibu "ieliknjus" tad mees tapsim nevis peec Diev Teela bet peec kaut kaadas karikatuuras...
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.15 08:01:55
Vai nav tā, ka pēc Muldera kristība sanāk tāds magic rituāls, kas dāvā pestīšanu, nevis personiska izšķiršanās "atgriezties no grēkiem" kā tas ir Svētajam?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 10:16:53
incognito Paldies par pēdējo komentāru, man tas tiešām patika
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 10:37:01
Vai nav tā, ka pēc Muldera kristība sanāk tāds magic rituāls, kas dāvā pestīšanu, nevis personiska izšķiršanās "atgriezties no grēkiem" kā tas ir Svētajam?

Tad visa Kristietietiiba ir "Magjisks Rituaals"
Tur jau taa fiicha, ka Harizmaati nemaz netic tam, kas Rakstos par Kristiibu teikts - ko taa dod - tai skaitaa pestiishanu! Un jaa Kristiiba dod greeku piedoshanu un Sveetaa Gara daavanu - taatad pestiishanu!

Jautaajums ir vai mees tam ticam un to sanjemam! Luteraanji tic, ka Kristiibaa mees sanjemam visu to, ko Dievs mums apsola shajaa Kristiibaa... Nu Harizmaati netic Vinji pat netic, ka Kristus ir paveeleejis un iestaadiijis Vienu kristiibu, kuru Apustulji arii, piepildot paveeli - ejiet kristiidami un maaciidami visas tautas - piepildiija Kristus Vaardaa!

Jo ne jau Kristiibas neesamiiba nolaad, bet taas noniecinaashana! Kristiiba ir tas pats Evangjeelijs pasniegts caur uudeni un Vaardu... Harizmaati u.c. liidziigi frukti tam netic... saka ka tic Dieva Vaardam, bet tam, ko shis Dieva Vaards saka netic... Klasika - zinaashanas par Dieva Vaardu ir, bet ticiibas tam, ko tas apsola - nav!

Un personiiga izshkjirshanaas nav iespeejama pirms Dievs pirmais nav savu dariijis... Harizmaati uzskata, ka Kristiiba ir cilveeka darbs, bet Kristiiba ir Dieva Darbs... taadeejaadi vinji padara Dievu par kaut kaadu nespeejnieku, kursh nevar darboties pie mironjiem pirms shie mironji nav teikushi savu jaa vaardu Absurds!

Mulders, piemeeram, ir kristiits nevis taapeec ka tic, bet tic taapeec ka ir Kristiits, jo Dievs veel tad, kad Mulders nespeeja pat staigaat, vinjam daavaaja kristiibaa apsoliito greeku piedoshanu un Sveeto Garu, kas Mulderu ir sargaajis un vadiijis visu muuzhu... arvien no jauna atgriezdams pie Dieva... un uz doto momentu esmu tur kur esmu... un ja pat pasaules pamati luuzt... man ir man personiigi teiktais Kristus Vaards - Es tevi Kristiiju Dieva Teeva, Deela un Sveetaa Gara Vaardaa - Sho manu Kristiibu man nespeej atnjemt neviens... pat ja kaadi ljaundari man atnjemtu Rakstus, Vakareedienu un visas Bazniicas nodedzinaatu un visus ticiigos un maaciitaajus sadziitu cietumaa... tad man paliek Kristus daavaatais Gars shajaa Kristiibaa, ko man nespeej atnjemt neviens Manaa Kristiibaa ir mana ticiiba iestaadiita... jo es zinu, ka Dievs savu darbu padariijs godam... man atliek vien shajaa daavanaa iesaknjoties un augt!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 10:40:51
incognito Vēl vēlos atzīmēt ka ūdens kristības tieši to arī apliecina, ka cilvēks ir atzinis Jēzu par savu kungu un glābēju. Kristība ir kā ārēja apliecinājuma zīme tam, bet nevis kaut kāda mērķa sasniegšana ar kristības palīdzību.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 10:44:22
Sveetais, Atkal centies Kristietiibaa ieviest Jaanja Kristiibu? Taas vairs nav! Ir tikai viena Kristus Paveeleetaa Kristiiba, kur piepildaas apsoliijums un Pravietojums - Vinjsh Kristiis Sveetajaa Garaa - taa ir vieniigaa Kristietiibas Kristiiba, Viena

Kristus paveeleeja vienu vieniigu Kristiibu, ko Apustulji arii pildiija...

Tu joprojaam nespeej ticeet Dieva Vaardam... !!!

Tas ir apbriinojami cik neticiiba var buut irracionaala... cik vienkaarshi viens vieniigs Dieva Vaards Viena Kristiiba speej izgaismot visu maldu maaciibu par divaam Kristiibaam... ko Harizmaati maaca! Nekur Rakstos neviens vaards nav teikts par Divaam Kristiibaam...
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.15 10:45:01
Mulders
nemaz netic tam, kas Rakstos par Kristiibu teikts - ko taa dod - tai skaitaa pestiishanu!

Cik es atceros, pestīšanu dod kristība un ticība. Mans, protams, subjektīvais iespaids ir, ka Jēzus savās mācībās daudz vairāk uzsver ticības nozīmi. Rakstos ir aprakstīts vismaz viens gadījums, kad pestīšana sasniegta arī bez kristības, tikai ar ticību vien, tas protams, par to vienu laupītāju, kas tika sists krustā kopā ar Jēzu.

vinji padara Dievu par kaut kaadu nespeejnieku, kursh nevar darboties pie mironjiem pirms shie mironji nav teikushi savu jaa vaardu Absurds!

Tas ir interesanti, ka tu, Mulder, citās diskusijās ļoti daudz runā par Brīvo Gribu un uzsver, cik Dievam tā ir svarīga, bet te to noliedz.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 69 , pavisam kopa bijuši: 35787