atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Liecības pret okultismu
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.13 13:51:25
Ierosinu visiem kristiešiem šajā diskusijā sniegt savas liecības par sevi vai pazīstamiem cilvēkiem, kuri cietuši smagas sekas pēc sadarbošanās ar ekstrasensiem, zīlniekiem un magiem, bet pēc tam saņēmuši dziedināšanu no Dieva

TĒMA TIKAI KRISTIEŠIEM
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.08.16 12:37:54
Jau kuro reizi atkārtošu vienu man svarīgu jautājumu tēmas sakarā -
vai kāds kaut ko zin par antropozofisko medicīnu?

(ja par homeopātiju katram pilnīgi neinformētam cilvēkam šodien ir savs viedoklis, tad par antropozofisko medicīnu viedoklis varētu būt tikai informētajiem)
sica garlaikota... [78.84.106.208]
# Iesūtīts: 2009.08.16 14:07:55
aaaa atcerējos vienu gadījumu, kas liecina, ka psihiski nestabiliem nevajag iet pie šitamiem pūšļotājiem un ka šamie psihiski nestabilajam var iestāstīt jebko.... turklāt pārējiem ģimenē nepārliecināt par maldiem, jo tas cilvēks svēti tic... bet psihikji nestabilie vispār pavelkas uz ekstarsenciem dziedniekiem un citiem psihiem... tāds tādu labi saprot
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.16 15:21:55
Varbūt, forums nav tā labākā vieta, kur to pārrunāt, bet okultisms nav vienmēr tikai kumēdiņi. Ir lietas, par ko zināmu iemeslu dēļ parasti nemīl runāt tie, kas ar to ir saskārušies. Katrā ziņā ar to nav jāspēlējas, un nav tajā jālien. Taču ir labi atcerēties, ka lai arī viens no tā, ko dēvē arī par `azaziēlu` tulkojuma variantiem ir `stiprs`, tad tomēr kristietim ir zināms kāds daudz stiprāks, no kura rokas neviens neko nevar izraut. (Jāņa 10:29). Nav nekas labāks par Kristību un lūgšanu.
bitch
# Iesūtīts: 2009.08.16 16:00:31
sica garlaikota... [78.84.106.208]
a vot taisnība - mani var viegli šajā ziņā ietekmēt, ij ekstrasensam nav jābūt. eh, kā dabūju izbesīties, kad aušīgi ļautiņi pacentās man nevietā bāzt acīs, ka, ja sapnī krīt zobi, tad tuvinieki miršot. lai kā ar prātu sapratu, ka muļķības, tik un tā mocījos ar sajūtu, ka notiks kaut kas briesmīgs.
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.17 14:57:29
Papuci, antropozofiskā medicīna ir tā pati ekstrasensu medicīna, kas bīda visādas enerģijas, tikai citā kulītē. Nu nevar taču patiesi tikt dziedināts cilvēks, apejot grēka atziņu, grēka nožēlu un nesaņemot Dieva dziedinošos sakramentus. Vai ne tā?!
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.17 15:11:33
armilo
Tu gribi teikt, ka bronhīts vai astma nevar tikt izārstēti bez grēka atziņas un sakramentiem?
Protams, ļoti atsevišķos gadījumos astmas izārstēšanai varētu pietikt ar Sakramentu, bet tas ir individuāli aplūkojams gadījums un nevar tikt sistematizēts.
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.17 15:15:20
Papuci, vai bronhītu tradicionālā medicīna vairs neārstē?
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.17 15:21:05
armilo
Zini, nē, konkrēti manā gadījumā nē. Tradicionālā medicīna daudz ko neārstē, ja neesi pamanījis, vai arī Tev ir brīnumaini paveicies ar tradicionālo medicīnu
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.17 15:31:03
Nu redzi, papuci, ja tradic. med Tev nevarēja palīdzēt, tad meklē palīdzību pie Tā Kunga. Daudzus Dievs dziedina pēc nonākšanas Kristus atziņā. Ir arī tādi, kā ap.Pāvils, kuriem pietiek ar žēlastību. Viss. Vairāk nekas nav atļauts.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.17 15:38:08
armilo
Meklēju pie Tā Kunga, Tas Kungs mani aizveda līdz antropozofiskajai medicīnai, pinīgi nejauši, bet visā nopietnībā. Gribētu tomēr kādu zinošāku komentāru par tās saistību/nesaistību ar okultismu.
Piemēram, par filipīniešu brīnumdakteriem dzirdēju radiointerviju.
Cilvēks "ar rokām" ārstē muguras. Viņš skaidri pateica, ka ne jau pats to dara, bet, ka istaba esot pilna kā piebāzta ar visvisādiem gariem, kas viņam tad arī norādot, ko darīt, lai gari iekļūtu cilvēkā.
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.17 15:48:25
Papuci, man šķiet Tu pats esi pietiekoši zinošs. Izlasi antropozofu mājas lapā viņu dziedināšanas tehnikas avotus. Viss paliks skaidrs. Ja "brinumdaris" nepagodina dzīvo Dievu, savu Radītāju, tad viņa brīnuma avots ir duļķains.

Pilnīgi nejauši kristieši atjēdzās arī erotiskajos salonos, spēļu zālēs, striptīzklubos u.taml. Pilnīgi nopietni.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.17 16:25:31
armilo
Paldies par Tavām rūpēm, bet es tik tiešām vēlētos ļoti nopietnu iedziļināšanos jautājumā visās detaļās
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.18 00:56:52
Ctulhu
Ir tāda pamācoša indiešu pasaka par izglītotajiem muļķiem, kas uz lauvas kauliem uzdūrās. Iesaku izlasīt!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 33155