atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Liecības pret okultismu
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.13 13:51:25
Ierosinu visiem kristiešiem šajā diskusijā sniegt savas liecības par sevi vai pazīstamiem cilvēkiem, kuri cietuši smagas sekas pēc sadarbošanās ar ekstrasensiem, zīlniekiem un magiem, bet pēc tam saņēmuši dziedināšanu no Dieva

TĒMA TIKAI KRISTIEŠIEM
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.08.14 09:28:13
sicilia
zin kristiešiem tad vairāk vajadzētu lasīt Bībeli un sekot baušļiem, tad nebūs vilinājuma skriet pie krutās Marijas, kas sola debesu brīnumus, bet patiesībā smuki runā element`;ara psiholoģija - saka, ka cilvēks grib dzirdēt.... tur no okultisma ne miņas... standartfrāzes....

Tā psiholoģijas pielietošana, pat neskatoties uz galēji prastu veidu, kā reizi ir okultisms. Nevajag jau izdarības grāvējfilmu vai pasaku stilā.
Starp citu, šķiet, nereti arī pat prof. psihologi nodarbojas okultiskmu, jo tiem arī patīk runāt par kaut kādu mītisku augstāku piepildījumu, stāvokli, garīgo pasauli un mītisku augstāko saprātu. Daži, piem., to mēģina kabināt pie Maslova piramīdas virsotnes.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.08.14 09:33:02
Rausītis
kaut kā ļoti aizdomīgi. viņi jau sūta kristīties un tad saka, lai nāk atpakaļ, jo tikai tad tas viss strādāšot. manuprāt, tā cilvēkam tiek nodarīts vēl lielāks ļaunums, jo viņš iet kristīties, lai ekstrasenss var iedarboties, resp. alatāra priekšā viņš stāv ar citādu motivāciju.

Ar to lielāko ļaunumu nav tik viennozīmīgi. Mani reiz kāds, ja tā var teikt, pieredzējis kristietis, aprāja, kad es nosodīju tos nominālkristiešus, kas kristās un iesvētās tikai dēļ laulībām ar ērģelēm. Viņš teica, ka varbūt šādi Dievs viņiem pirmo reizi parāda baznīcu, vietu, uz kurieni atgriezties, kad būs grūtības, kad ar saviem spēkiem vien nepietiks. Un tas precīzi saskan ar kristietības būtību - dot iespēju satikt Jēzu.
Un neaizmirsīsim, ka mūsu Dievs ir varens Dievs, Viņa priekšā neviens dēmons nespēj nenieka, un Viņu nevar piemānīt ar noteiktā secībā izpildītām darbībām
incognito
# Iesūtīts: 2009.08.14 09:33:22
Rausītis
Nu redzi, nupat jau tika minēts, ka ekstrasensi sūta savus klientus "uz trijām baznīcām trejas sveces likt". Ja viņiem paprasītu, vai tic Dievam daudzi teiktu - jā. Tad tie ir kristieši ar dziedināšanas dāvanām?
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.08.14 10:24:06
Mārtiņš
es par bietēm, tu par ziepēm.
vai tev prāts, es nenosodu nominālkristiešus, kuri nāk kristīties laulību dēļ. lai arī kaut ar māņticības devu, tas tas tomēr var būt aizsākums ticībai, kuru ne mēs dodam ne mēs vērtējam, jo šie cilvēki izvēlas slēgt laulības Dieva priekšā, saņemot Viņa svētību.

Ar ekstrasensiem, kuri liek kristīties ir pavisam cita padarīšana - kristības ir kā priekšnoteikums, lai ekstrasensa aktivitātes darbotos.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.08.14 10:25:48
incognito
Dievam daudzi teiktu - jā
par to es nešaubos. Tāpēc es rakstīju, pirmais, ko es gribētu dzirdēt ir šī subjekta ticības apliecība, kurā draudzē viņš/a ir, kāds ir mācītājs utt.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.14 10:27:25
A es zinu vienu fruktu, kas staigāja arī pie tantiņām un arī šo tjipa aizsūtīja "nolikt svecīti" vai "iet baznīcā" - ar mājienu, ka jāiet uz Pareizticīgo...

A šis - slinks būdams ievēlās pie A.Bites - un kopš tās reizes
a) Ir Manas draudzes loceklis
b) Nevienu tantiņu vairs savu mūžu nav apmeklējis
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.08.14 10:33:30
Rausītis
Par nominālkristiešiem bija tikai salīdzinājums, ne pārmetums tev.

Kristība, ko cilvēks iegūst aizejot nokrīstīties pēc burvja norādījuma, ir īsta un derīga, kas nozīmē, ka Dievs viņu sargā, ka Dievs viņam dod Savu Svēto garu. Tas ir tāpat kā krāpnieks sūta tevi viltus banknoti pārbaudīt uz Latvijas banku - tur tur dabūsi patiesu atzinumu neatkarīgi no krāpnieka nodoma. Pat, ja cilvēks atgriežas pie tā burvja, mēs jau nezinam, kā Dievs rīkojas - varbūt kaut piedzīvo smagu un sāpīgu vilšanos, kas palīdz neiekulties nopietnā nelaimē vai ieraudzīt patiesības ceļu, vai ... Tamdēļ, lai sūta, tālākais Dieva rokās

Ne tik labi izskatās svecīši likšana. Atminu vienas bēres, kur it kā kristītu cilvēku, bet dzīves laikā tipisku neticīgo, izvadīja laicīgā garā, bet ar kristīgiem piepušķojumiem. Un tomēr, lai arī drusku nožēlojami tas izskatījās, esmu priecīgs, ka izskanēja Dieva vārds. Un tas jau ir labi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.14 10:41:24
Rausītis principā jau šitais prikols sanāk dēļ tā, ka dziednieki (un ne tikai) - Kristību uzskata par maģisku rituālu - bet tu taču pati zini, ka principā izpratne par to kas IR kristība nav nemaz tik izplatīta... īpaši jau nu visādu pseido-dziednieku un viņu klientu vidū!

Principā rezultātā sanāk putra no cirvja... kur tas cirvis ir tas dziednieks! Tik viņš neapjēdz, ka viņa nozīme tajā putrā = 0
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.14 10:43:10
Interesantāk ir tas, ka daudzi no šitiem burvjiem sākumā klientam lūdz akceptu savai darbībai ar elementāru jautājumu - vai jūs ticat, ka varu palīdzēt...

Tas ir kā dot zaļo gaismu tiem dēmoniem, kurus viņi pārvalda!

Un, mācītāji vislabāk to zin, ir viegli tās durvis atvērt, bet aizvērt viņas ir ļoti grūti!

MĒS esam tie vārti pa kuriem šai pasaulē demoni nāk iekšā! Jo faktiski mēs esam vienīgās (zināmās) kosmiskās būtnes, kas ir duālas - gan fiziskas gan garīgas... un mēs varam būt tie vārti, kas savieno šīs pasaules! Tad nu tas, ko mēs te salaižam iekšā arī ir mūsu atbildība!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.08.14 10:46:24
Mārtiņš
izlasi Muldera piemēru, tā vajadzētu beigties visiem, kas iet "likt svecītes" vai kristīties ekstrasensa aicināti.
Ja tas tā nenotiek, tad var nākt cilvēkam par ļaunu. Kā ar to izslaucīto istabu, kas paliek tukša.

Es nesaku, ka Kristība ir neīsta šajā gadījumā, tā protams ir īsta, bet nedomāju, ka par Dieva bērnu ir jākļūst ticības ekstrasensam dēļ. šāds cilvēks dabū visvērtīgāko un pārdod to par kk nezin ko. tāda bija mana doma.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.08.14 10:56:02
Rausītis
izlasi Muldera piemēru, tā vajadzētu beigties visiem, kas iet "likt svecītes" vai kristīties ekstrasensa aicināti.

Vakar sieva teica, pa dienu Kristīgajā radio dzirdējusi liecību, kur līdzīgi kāds narkomāns iegriezies kādā draudzē, jo kāda tante ticējusi brīnumiem, kas tur notiek vai tml., un šis gribējis iet pamācīties kā notiek naudas izspiešana no ticīgajiem. Bet Dievs pierādīja, ka ir stiprāks par viņa atkarībām un pie tam žēlastīgs, un tas cilvēks tagad ir ticīgs.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.14 10:58:07
Rausīt, bet manuprāt Luteriskajā baznīcā ir taču bezmazvai noteikums vai vismaz nerakstīta prakse, ka pirms kristībām kristāmajam ir jāiet uz privāto bikti pie Mācītāja... un tad jau vajadzētu šādām lietām izgaismoties, jo kristības parasti ir pēc katehēzes, kur savukārt vajadzētu būt tam, ka pārrunā arī burvju un kalna zilo martu fenomenu... tādējādi kristāmajam vajadzētu teorētiski arī atklāties... un, nezinu kā citur, bet pie Aleksandra šitās lietas nopietni tiek ņemtas vērā un īpaši tādus cilvēkus audzina!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.08.14 11:09:18
Mulders
un daudz mēs zinām, ko kurš ir sapratis ... es pie Aleksandra biju uz katehēzi (ne pilnu) kā līdzgājēja un tad bija tipi, kas pēdējā reizē uzdeva tādu jautājumu, kurš bija ne vien reiz vien izstāstīts, paskaidrots. iun tad liekas, nu bāc, nu kur tas cilvēks pa mākoņiem lidoja vai. domāju, ka tā ir diezgan bieži. līdzīgi bija Valmieras dienās, kur uzdeva jautājumu par to vai katram ir sargeņģelis. Mācītājs I. Paičs ļoti labi visu izstāstīja, skaļi un skaidri. Bet tak nākamais jaut - nu bet pasakiet a vai sargeņģeļi mēdz ..... nu tādā garā

protams, vai konkrētais cilvēks saprot, ko nozīmē kristība, tas ir mācītāja un konkrētās personas ziņā, un pēc tam konkrētās personas un Dieva ziņā. bet cilvēki zin, ko mācītājs grib dzirdēt, un ja viņi vairāk tic, ka kristība ir nepieciešama tam, lai tas, kas ir ārpus baznīcas iedarbotos - nu tas ir vnk bīstami. tas, protams, nenozīmē beigas, bet tas ir vnk ļoti bīstami.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.14 11:12:24
Rausīt, tāpēc labi, ka mums ir Vārds un Sakramenti, kuri neprasa mūsu saprašanai atļauju! Ne par velti Dievs Jaunajā Derībā atšķirībā no VD neatstāj vairs cilvēka rokās pestīšanu un šo dievdarbības "pareizību" rezervē exkluzīvi sev!

Protams, ja cilvēks iet un pēc tam savu pirmdzimtību pārdot par lētu sajūsmas lēcu putru... nu ko tur... Vai mums daudz ir Pravietiski mācītāji, kas spētu atteikt kādam kristību un paturēt grēkus?

p.s. Un ko Paič teica - ir sargeņģelis? Man vakar radās pamatotas pārliecība, ka ir gan!
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.08.14 11:23:16
Mulders
Nu visu to pašu, ko parasti saka šajā sakarā - doma par sargeņģeļiem pamatojas Sv.R vietā (vot links nedarbojas) kur par bērniņiem bija teikts, ka tiem tāds ir, ka pielūgt tos nevajag, jo tie pilda Dieva gribu (atsauksme uz Atklāsmes gr.) un darbojas saskaņā ar Viņa plānu, bet nevajag bāzt degunu, lietā, kuras mums nav kā īpaši vairāk atklātas, ka enģelis ir Dieva vēstnesis un pat, ka mēs tādi varam būt, ja pasludinām viens otram Dieva Vārdu ... nu tā

Skatoties uz bērniem (atceroties savu bērnību) - obligāti ir!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.14 11:26:49
Rausītis, ā nu ja... tad man nav infa asynhronizēta...

Paičs vispār baigi pareizais frukts ira! Viņam mozgas toč kā man iestatītas!
bitch
# Iesūtīts: 2009.08.15 19:30:59
gadījums iz dzīves - mana mammas mamma bērnībā ākstoties zīlējusi uz kārtīm. vienai meitenei sazīlējusi, ka viņas līgavainis nomiršot. bet nu, pa jokam. pēc dažām dienām tiešām šis puisis gājis bojā kkādā nelaimes gadījumā. velti piebilst, ka viņa tā pārbijās, ka vairs savu mūžu nav mēģinājusi zīlēt. pati esmu nedaudz niekojusies ar telekinēzi - pie durvju roktura pakārts kkāds svārsts - gredzens vai adata, ievērti diegā.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.15 20:06:50
Ingars
Zinu tikai kristiešus, kas nonākuši okultisma varā, diemžēl nezinu atgriezušos. Tie, kuri atgriezušies (arī pasen), tiem sekas vēl joprojām labi redzamas.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.16 00:45:08
incognito
Ir vairāki vārdi - pravietošana , gaišredzība,spirituāla darbība, meditācija...
okulta darbība nepastāv no augšienes atdzimušos kristiešos. Okultas darbības veic ,,kristieši,,. Tādas lietas ir izplatītas piem, Brazīlijā .
Kristieši vienkārši lūdz vajadzīgās lietas un Svētais Gars vai nu atbild, vai neatbild...Kristietībā lūgšana un meditācija neskaitās okulta darbība, jo cilvēks tikai lūdz Dievu, bet Svētais Gars rīkojas. Okultismā rīkojas gari, dēmoni, kuri kalpo sātanam.
Okultisms ir apzināta spirituāla darbība , kur cilvēks izmanto kādu okultisma vai spiritisma skolu. Tās ir ļoti daudz. Bībele okultismu nemāca, bet ir apraksti Vecajā derībā , kā piem. Sauls lūdz lai izsauc mirušos garus. Tas laikam bija Samuēla 27. nod.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.16 08:46:59
bitch
Telekinēze pati par sevi nav ne okulta ne neokulta. Tāpat daudzas citas lietas. Svarīgs ir tikai spēks, kādā tie priekšmeti pārvietojas (vai notiek citas lietas).
Pieļauju, ka pirms dažiem simtiem gadu Statoil pārdevējas viennozīmīgi tiktu uzskatītas par velna priesterienēm, samaxa par ielieto degvielu tiktu uzskatīta par dvēseles pārdošanu, bet par dzinēja piešķilšanu un došanos projām karietē bez zirgiem vispār nav vērts runāt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 10697