atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Liecības pret okultismu
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.13 13:51:25
Ierosinu visiem kristiešiem šajā diskusijā sniegt savas liecības par sevi vai pazīstamiem cilvēkiem, kuri cietuši smagas sekas pēc sadarbošanās ar ekstrasensiem, zīlniekiem un magiem, bet pēc tam saņēmuši dziedināšanu no Dieva

TĒMA TIKAI KRISTIEŠIEM
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:25:06
armilo
tā ir šo cilvēku problēma.... viens ir ticēt Dievam, cits - pakļauties kam foršākam

Ingars
pieredzes ir.. bet mani tas uzjautrina.. tas p[atiesi ožz pēc sektantisma... jaunā paaudzē ar krīt gar zemi un raustas... prieka vēstī...
nea iespējams, kādu šie stāsti attur`;es, bet es domāju, ka būs trakie, kas gribēs nobaudīt tad šo okultismu, lai poiedzīvotu šādas sekas
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.08.13 16:26:24
armilo
zin kristiešiem tad vairāk vajadzētu lasīt Bībeli un sekot baušļiem, tad nebūs vilinājuma skriet pie krutās Marijas, kas sola debesu brīnumus, bet patiesībā smuki runā element`;ara psiholoģija - saka, ka cilvēks grib dzirdēt.... tur no okultisma ne miņas... standartfrāzes....

vnk es neticu, neticu, ka kaut vienu no okultisma atturēs stāsti, ka kādam palika slikti, ka kādu vajāja gari utt. nea nu varbūt kādu attur, bet tomēr es nevienu tādu iedomāties nevaru...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:33:45
sicilia
Par šīm parādībām es ar gan te pa forumu, gan draugiem.lv domubiedru diskusijās cepos, mani itkā atspēkoja, bet tagad es, godīgi sakot, vairs īsti neesmu pārliecināts - ja nu tas tiešām ir Svētais Gars. Man dikti bail zaimot Garu...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:35:12
armilo

Kristieši dara gan šādas lietas, diemžēl
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:36:26
Ingars
Būtu labāk baidījies nozaimot Dievu bet katram savs.... enīvejā es nezinu... mošs man vecums tāds, kad gribas sekot tam, ko māca Dievs, nevis skriet meklēt vieglāko ceļu.. piem., kad sū... skriet pie zīlnieces...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:38:20
sicilia
Nuuuu, vai tad Svētais Gars nava Dievs???
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:44:04
Ingars
Ir jau... tik mani kaut kā pēdējā laikā šķiet dīvaini, ka visi uzsver tikai Sv. Garu aizmirstot to Dievu Tēvu un Dievu Dēlu....
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:45:20
sicilia
Nav jau tā, viņi ļoti uzsver arī Jēzus Personu
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:46:15
sicilia, Tu visu pareizi saki un pareizi saproti. Skaidrs ka kristietim ir jālasa Bībele, un pēc padoma ir jāgriežās pie Dieva, nevis burvjiem. Es tikai gribēju pateikt, ka draudzēs ir dzirdēti visādi brīnumi. Mums ir sievas, kas iesaka iet pie ekstrasensiem, un ir pat draudzēs pašas ekstrasenses. Lielai daļai kristiešu, izpratne par kristīgo mācību ir līdzvērtīga nullei. Man viens tuvs radinieks, katolis, sit pa krūtīm un saka: es esmu 70 gadus jau katolis, baušļus zinu, un neesmu grekojis! Bet kad parunājām par to, kam tad īsti viņš tic, tad atbilde bija intresanta - jā, kautkas augstāks jau ir. Kad aizrādīju par viņa paziņu, kura zīlē, viņš sadusmojās un noteica: viņa paredzēja kada cilvēka nāvi! Tādas spējas var dod vienīgi dievs! VAr jau būt, ka Tavā draudzē tā nav. Es gan domāju, ka vienkārši Tu visus labi nepazīsti.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:49:37
armilo
Ir arī tā, ka ekstrasensi bieži sūta kristīties vai vienkārši uz baznīcu, lai liktos nevainīgi, bet par laimi šodien vairs nav tik daudz mācītāju, pie kuriem tā vienkārši tiktu cauri.

Tādas spējas var dod vienīgi dievs!
Kaut kāds līdzīgs gadījums nāk prātā iz bībeles, vai tik ne par to burvi Sīmani
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:50:03
armilo
Piekr`[itu, cilvēkiem galvā putra. un šausmīgākais, ka tiem, kas iet uz Alfu, to nesakārto... es vnr nenocietos un iekliedzos, ka kristīgā ticība neatbalsta ekstrasensus un reikarnāciju un uz mani pavērās izmisušas acis...
izglītības trūkums. Ja mācītāji. priesteri savos sprediķos vairāk iekļautu testu kāpēc tas ir slikti nebūtu problēmas....

Draudzes tantes vispār ir dīvaina suga....
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:51:43
Ingars
visi ekstrasenci sūta uz baznīcu. tā ir atsevišķa tēma... turklāt laba biznesa koncepcija.... tauta grib visu....
vienu dienu b iju nikna, kad pazīstama nekristiete teica - man jāaiziet uz 3 pareizticīgo baznčiām nolikt svecītes, tad mani pieņems viena kruta ekstrasence.... biju šokā.. bet zinu, ka tam cilvēkam grūti ko ieskaidrot... Ok.. viņas problēma... bet viņa vismaz nekristiete
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:57:48
sicilia
Zini, tur tā pa tiešo uzreiz mēģināt runāt vai liecināt ir pilnīgs beztolks, ja vien tev na vīpaša Svētā Gara dāvana. Ir jāgavē un jālūdz par tādu cilvēku, jo apsēstība tiešām var būt ļoti spēcīga. Nereti šie cilvēki ir tādi...ļauni, īpaši, ja sāca viņiem oponēt. Tas nevienmēr izpaužas ārējā agresijā, bet to var sajust
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 17:03:18
Ingars
kāpēc? Manā draudzē ir jauns priesteris un vispār tur lielākā daļa audzināmi, jo bznīcas agrāk nebija un cilvēki palaidušies. viņš misēs skaidro visu - kāpēc jāuzvedas baznčiā tā kā jāuzvedas, kāpēc jālasa Bībele, kāpēc nevar to un šito..... viņš iepin to sprediķī ik dienas (mise ir katru dienu)... un tantes, cik esmu runājusi, ir izbrīnītas un pārsteigtas un apmierinātas... jo veinai nebija pielecis, kāpēc jāgodina Kristus miesa metoties ceļos... a tagad saprot un ar prieku to dara... cilvēkam daudz kas sķiet nesaprotams, un viņš izvēlas saprotamo - zīlnbieci, kas visu pasaka kā ir.... nevis tur Sv. gars, Dievs... 3vienība... tas taču nav saprotams... t;apēc jāskaidtro un jāskaidro... un jāskaidro.. tāpēc draudzes gans vajadzīgs
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 17:09:34
sicilia
Tu ej Salaspils draudzē, ja? tantuks, pie kā es dzīvoju, ar uz turieni iet, esot gados jauns mācītājs, dikti foršais
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.13 17:23:49
Mani arī parsteidza fakts, ka dziednieki sūta uz baznīcu. Ar to viņi apliecina savu bezspēcību, un parāda kas ir patiesais Dziednieks. Es tajā saredzu īpašu Dieva iejaukšanos, kas ekstrasensasm liek sūtīt nomaldījušos dvēseli uz baznīcu kristīties. Es domāju, ka ekstrasensi tādos brīžos izjūt lielas bailes. Cita lieta ja extr. sūta veikt pašizdomatas darbības, kā nolikt trīs sveces trijās baznīcās. Tas ir okults ritāls ar Dieva vārda zaimošanu. Bet ja extr. sūta kristīties, tad tas var būt tikai Dieva tiešā iejaukšanās. Dievs, kā labais Gans, burtiski izrauj avi no vilka rīkles.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 17:24:54
Ingars
nu es skaitos tai draudzē, bet neeju eju citur... jā jauns un foršs. mans priesteris saka, ka tas priesteris ir paraugs uz ko tiekties viņš bija manam priesterim pasniedzējs seminārā
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.08.14 08:11:12
armilo
Bet ja extr. sūta kristīties, tad tas var būt tikai Dieva tiešā iejaukšanās
kaut kā ļoti aizdomīgi. viņi jau sūta kristīties un tad saka, lai nāk atpakaļ, jo tikai tad tas viss strādāšot. manuprāt, tā cilvēkam tiek nodarīts vēl lielāks ļaunums, jo viņš iet kristīties, lai ekstrasenss var iedarboties, resp. alatāra priekšā viņš stāv ar citādu motivāciju.
incognito
# Iesūtīts: 2009.08.14 08:41:15
Man tāds jautājums kristiešiem - kā jūs atšķirat okultismu no pravietošanas dāvanas?
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.08.14 09:07:07
incognito
viens veids būtu pēc subjekta ticības apliecības
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 11778