atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Svētie grēcinieki?
Maris
Iesūtīts: 2009.08.07 22:39:24
Lasot komentārus šajā forumā radās jautājums.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:03:26
Papucs

vaij... sen pagātnē tas laiks, kad man gribējās skaļi brēkt par katru baznīcas kļūdu, tagad es savus mācītājus vairāk mīlu un vairāk par viņiem lūdzos, nekā kritizēju.

viena īpatņa herēze ir nodarījusi lielu ļaunumu manai delfu publikai, un tā kā kontaktējos ar viņiem vairākus gadus, jūtos tomēr, khm, atbildīga...
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:07:20
-Jona-
Nu, tad aizej, sadod tam īpatnim pa purnu, saskrāpē viņu, pārmet viņam krustu, un saki, lai iet Dieva mierā un never muti vaļā, ja negrib vēlreiz dabūt
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:15:14
Papucs

Ko tad es delfos daru, pa tavam? abet regulāri pa tonzūru sadodu:

http://www.youtube.com/watch?v=u-O7gO6Hznk

Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:16:51
-Jona-
Vai tik tu nebūsi pārpratusi Mulderu
Tu runā par tādu kristieti, kurš sirdī lolo ļaunu nodomu palikt grēkos un apzināti atsacīties nožēlot
Savukārt Mulders runā par ikvienu kristieti, kurš nožēlo grēkus
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:17:35
-Jona-
Un starp citu Delfu draudzei jau ir savs mācītājs, Alberts, tā šķiet (joks
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.08.11 22:21:13
Mulder , tavā sakarā man rūp tikai viens - lai delfu forumā nekad vairs netiktu reklamēts platais ceļš & apriori pestīto mūdžu klubiņš:

Un kā būtu, ja kāds tev, Jona, palūgtu, lai tu "delfu draudzei" nesludinātu elkdievību?
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:23:51
-Jona-, Ingars
Gatavojaties nākotnei, t.i., pilnīgai virtuālo draudžu uzvarai pār reālajām?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.08.11 22:23:57
Ingars

Tu labi zini, ka neko es neesmu pārpratusi, pat neērti vēlreiz atgādināt, uz ko vēl viņš tika parakstījies... skaidrā nepārprotamā tekstā...

http://images.google.lv/images?hl=lv&q=hiroshima%20victim&um=.. 1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi&biw=1280
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:27:07
Ingars
Un kā būtu, ja kāds tev, Jona, palūgtu, lai tu "delfu draudzei" nesludinātu elkdievību?

tad ņem un iepazīsties vienreiz tuvāk ar tiem, kas sludina to "elkdievību":

http://www.dzivibasstraumes.lv/

no 20. - 23. augustam ir lieliska iespēja.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.08.11 22:30:08
-Jona-
Kā jau te daudzi kulturāli ir norādījuši, pats par sevi tas nav nekas īpašs manam un Tavam Dievam. Varam salīdzināt ar VD aprakstītajām eņģeļu realizētajām slepkavībām mājās, kur durvis nebija apzīmētas ar asinīm.

P.S. Dzīvības Straumes tik tiešām ir saistītas ar elkdievību, esmu pārliecinājies par to.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:37:01
Papucs

Eņģeļi nerealizē slepkavības, jeb tu gribi teikt, ka Dievs, taisnīgi sodīdams ļaundarus, Pats ir slepkava? Jeb Radītājam tomēr ir arī šādas tādas tiesības..?
Kosmoss nav miskaste, tak ne jau mēs esam tie tiesātāji.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:40:10
-Jona-
Tieši par to iet runa - KURŠ var autoritatīvi norādīt, konkrētā nogalināšana ir slepkavība vai taisnīga tiesa.
Esi, lūdzu, tik korekta un atzīsti, ka potenciālās toreiz VD laikos eņģeļu nogalināto bērnu un Hirosimas upuru fotogrāfijas ārēji vārētu arī ne ar ko neatšķirties.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.08.11 22:45:17
Papucs

Vai tad pat tu VD no JD uzstādījuma neatšķir?

TEV NEBŪS NOKAUT.

Pēteris nez kāpēc neskrēja ar dūci virsū, lai Ananiju kautu, ne?
- Kalna runa un viss no tās izrietošais - tiešas Jēzus pavēles. nepārprotamas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.08.11 22:50:14
masiks [212.93.96.2]

Nē, bet JD masiki jau bik atšķiras no VD masikiem... nu - ir, kas neatšķiras....
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.11 23:00:00
-Jona-
Tu manipulē ar jēdzieniem. Raksim dziļāk par Pēteri.
Vai kaut kur ir norādīts, ka Dievam Tēvam VD radikāli atšķiras no JD?
Tieši otrādi: "Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs .. Un Vārds tapa miesa un mājoja mūsu vidū, un mēs skatījām Viņa godību, tādu godību kā Tēva vienpiedzimušā Dēla, pilnu žēlastības un patiesības. (Jāņa 1:1;14)
Pārfrazējot sanāk, ka arī visas VD nogalināšanas bija pilnas žēlastības un patiesības , jo Vārds taču bija jau iesākumā !
Jēzus neatceļ VD, bet uzliek tai savu apstiprinošo zīmogu, Dievs ir nemainīgs, mainīgs Dievs mums būtu pilnīgi nevajadzīgs un neuzticams, jo nekad jau nevarētu zināt, ko tāds sastradā rītdien.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.08.11 23:06:04
Papucs
Vai kaut kur ir norādīts, ka Dievam Tēvam VD radikāli atšķiras no JD?

Absolūti radikāli, jā.

30 Un tev būs To Kungu savu Dievu mīlēt no visas savas sirds un no visas savas dvēseles, un no visa sava prāta, un no visa sava spēka.
31 Otrs ir šis: tev būs mīlēt savu tuvāku kā sevi pašu; cita lielāka baušļa par šiem nav."
/Mk.12/

Kopš Jēzus pilnīgi viss jāskata Jēzus doto augstāko Mīlestības baušļu gaismā.


Pārfrazējot sanāk, ka arī visas VD nogalināšanas bija pilnas žēlastības un patiesības , jo Vārds taču bija jau iesākumā !

Pilnīgi neticās, ka tik bēbiski jautājumi no tevis... to es jau izrunāju ar Sandi:
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=5&id=2164
Ja soda Dievs, tad protams, ka tikai cilvēka paša (viņa mūžīgās dzīvības) labā, lai gan Papučiem tā neizskatās un šie var sākt pat protestēt.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.08.11 23:14:20
-Jona-
Tavs minētais citāts būtu bijis nākamais, ko es minētu, lai pierādītu VD absolūto identitāti ar JD.
Abi šie Evaņģēlija panti ir VD esence, tos kā VD konspektu min vienkāršs cilvēks, un tos tieši tā arī apstiprina Jēzus.

Kopš Jēzus pilnīgi viss jāskata Jēzus doto augstāko Mīlestības baušļu gaismā.
Tieši tāpēc jau es Tev iepriekš teicu - nu paskaties taču uz Hirosimas upuru fotogrāfijām tā, lai Tu aiz tām saskatītu VD nogalināto bērnu fotogrāfijas. Tad, kad Tu to spēsi, tad arī parunāsim par taisnīgo tiesu u.c.

Pilnīgi neticās, ka tik bēbiski jautājumi no tevis
Pilnīgi neticās, ka Tu tik bēbiski nespēj saskatīt Dzīvības Straumju velnisķīgo ievirzi.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.08.11 23:19:44
Papucs

Ak, ej un pārlasi JD labāk.... ja jau tik absolūta tā identitāte, tad laikam Jēzus tāds pavieglāks bija, ka Jaunu Derību nesa... laikam Viņam darīt nebij ko.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.08.11 23:21:46
Papucs

Ar labunakti , tas viss jau izrunāts:

http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=5&id=2164
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.08.11 23:22:25
-Jona-
Jēzus tāds pavieglāks bija, ka Jaunu Derību nesa... laikam Viņam darīt nebij ko.
Tas bija priekš tā pavieglākā vairākuma , kuri VD nebija spējīgi samanīt JD.
Kaut gan daži bija spējīgi. Piemēram, Ījabs un jauneklis no Evaņģēlija, kuru Tu nesen citēji.

P.S. http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=5&id=2164 ir cita ievirze.

Vai man paskaidrot, par ko ir runa? Runa ir par to, ka JD ir VD piepildījums, nevis VD izjaukšana un JD uzbūvēšana. Skelets tas pats, JD ir VD pieminēto nogalināšanu(taisno tiesu) "piepildījums" Jēzū Kristū (protams, ka es izceļu tieši tās nianses, kas labāk atspoguļo manu domu, nevis taisu visaptverošu zinātnisku traktātu). Kurā vietā Jēzus Evaņģēlijā nožēlo Dieva Tēva veiktās cilvēku nogalināšanas(taisnās tiesas)? Pareizi, viss Mūžīgās Dzīvības vārdā. Tad kāpēc Hirosimu pēkšņi ne no šā ne no tā traktēt savādāk???

P.P.S.
Pēdējais jautājums: ar ko Dzīvības Straumju praktizētā cilvēku garīgā nonavēšana (ja, jā - tieši tā) ir labāka par kāda cita praktizēto fizisko nonāvēšanu (kāpēc gan Hirosimas slepkavība nevarētu būt notikusi cilvēka paša (viņa mūžīgās dzīvības) labā )?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 133 , pavisam kopa bijuši: 4692