atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Svētie grēcinieki?
Maris
Iesūtīts: 2009.08.07 22:39:24
Lasot komentārus šajā forumā radās jautājums.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 22:40:40
Vai kristieši ir svētie vai grēcinieki? Vai Tu esi svētais vai grēcinieks? Ja iespējams pamato savu atbildi ar Bībeles pantiem!
janis
# Labojis janis: 2009.08.07 22:47:47
esmu grēcinieks, kurš ir pārpārēm svētīts. Svēts es neesmu
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.07 22:52:01
Maris
kaa kursh kristietis. Harizmaati piemeram visi ir sveetie.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.08.07 22:59:51
Vienlaicīgi abi.

1. grēcinieki
lūdziet bez mitēšanās Dievu. (1. Tes. 5:17 )
Jēzus lūgšana (nepārtrauktā lūgšana): "Kungs Jēzu Kristu, Dieva Dēls, esi man, grēciniekam, žēlīgs!"
Turpretim muitnieks, iztālēm stāvēdams, neuzdrošinājās pat acis pacelt uz debesīm, bet sita pa savām krūtīm un sacīja: Dievs, esi man grēciniekam žēlīgs! Es jums saku: viņš nogāja savās mājās taisnots, labāks par otru. Jo katrs, kas pats paaugstinās, taps pazemots, bet, kas pats pazemojas, taps paaugstināts. (Lūk. 18:13-14)

2. svētie
Vai jūs nezināt, ka jūs esat Dieva nams un ka Dieva Gars jūsos mājo? Ja kas Dieva namu samaitā, to Dievs samaitās; jo Dieva nams ir svēts, tas jūs esat. (1. Kor. 3:16-17 ).

P.S. Manuprāt, tas ir diezgan vienkārši, kāpēc jautājums?
Merlins
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:18:25

Kristietis ir reizē svētais un grēcinieks. Grēcinieks viņš ir savas iedzimtā grēka samaitātās dabas dēļ, jo viņā vienmēr ir tieksme grēkot. Cilvēks ir grēcinieks pēc dabas, pat ja konkrētajā brīdī neko ļaunu nedara. Taču tai pat laikā viņš ir svētais, jo ticībā uz Kristu un, izsūdzot grēkus paļāvībā uz Dieva žēlastību, viņš saņem piedošanu un tiek ietērpts Kristus svētumā. Svētums nav no viņa bet Kristus, taču top viņam pieskaitīts ticības dēļ. Un viņš arī saņem Svētā Gara palīdzību dzīvot svētu dzīvi.

Tas ir līdzīgi kā ar Anonīmajiem Alkoholiķiem. Viņi sapulcējas un visu priekšā atzīst: es esmu alkoholiķis - un tādi viņi tiešām ir, pat ja nav dzēruši 10 gadu. Un brīnums - kamēr viņi tā dara, viņi iegūst spēku nedzert.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:20:15
Merlins
esmu alkoholiķis - un tādi viņi tiešām ir
Tas ir tikai tāpēc, ka viņi paši tam tic
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:31:09
janis
esmu grēcinieks, kurš ir pārpārēm svētīts. Svēts es neesmu
Vai vari to pamatot Rakstos?
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:31:50
Доначка
Vai Tu esi svētā?
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:34:50
Papucs
P.S. Manuprāt, tas ir diezgan vienkārši, kāpēc jautājums?
Es sāku mācīties klausīties, tāpēc. Tu atklāj man kaut ko no sevis, es to novērtēju, cik spēju.

Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:43:04
Maris, skat Merlina teikto!

Paveero kaut vai Paavila uzrunas draudzeem... saakaas ar "visiem sveetiem..." a taalaak shos no panckaam aaraa izlamaa Abi divi!
janis
# Labojis janis: 2009.08.07 23:44:51
Maris

esmu grēcinieks, kurš ir pārpārēm svētīts. Svēts es neesmu
Vai vari to pamatot Rakstos?


Jēzus viņiem sacīja: "Ja jūs būtu akli, jums nebūtu grēka; bet tagad jūs sakāt: mēs redzam, - tāpēc jūsu grēks paliek." /Jaņa 9:41/
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:48:59
Mulders
Bet vai tad Pāvils rājās uz viņiem tāpēc, ka viņi bija grēcinieki? Grēcinieks un grēkot NAV viens un tas pats. Pāvils rājās uz viņiem tāpēc, ka patiesībā viņi liekuļoja būdami svētie, kas grēko.
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:50:00
janis
Es nesaprotu, kādā sakarā Tu ieliki šo rakstu vietu. Vai Tu, lūdzu, varētu izskaidrot to man?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:55:14
Maris, tad izdomaa... vai Paavils melo uzrunaadams vinjus par Sveetajiem, jeb Lamaa shos ne pa teemu!

Paarlasi Paavila Romieshu 7 nodaljas beigas, Kolosieshu 3 nodaļu, Efeziešu 2 nodaļa, 1 Jāņa 1 nodaļas beigas, Ebreju 10:10, 2 Kor 5:16-

Pāvils ļoti skaidri iezīmē kristieša duālo dabu pēc atzimšanas, vecais Ādams un Jaunais Ādams...
janis
# Labojis janis: 2009.08.08 00:01:21
Maris

Es nesaprotu, kādā sakarā Tu ieliki šo rakstu vietu. Vai Tu, lūdzu, varētu izskaidrot to man?

Drīzāk jau šo raksta vietu Tu varētu izskaidrot man. Es to saprotu tā, kad ja man nebūtu zināms, kad grēks, kuru daru ir slikts, vai es to daru neapzināti un to uzzinot es tūdaļ to nožēloju un vairs nedaru. Tad viss kārtībā. Svēttapšanas ceļš nodrošināts. Problēma ir tur, ka es zinu, ka grēkoju un Daru konkrētu grēku un turpinu darīt. es nenožēloju šo grēku, kuru redzu, vienīgais, ko nožēloju ir tas, ka cieš cilvēki, kas līdzās.
Merlins
# Labojis Merlins: 2009.08.08 00:05:07
Maris

"Доначка, Vai Tu esi svētā?"

Man liekas, ka šeit tiek jaukti divi jēdzieni: 1) Svētais dažu baznīcu izpratnē - cilvēks, kura ticība un dzīve ir parādījusi lielus garīgus dziļumus un izcilus tikumus un pie kura kapa, pīšļiem vai ikonām ir notikuši brīnumi, kā dēļ viņi ir kanonizēti. 2) Svētais Jaunās Derības rakstu izpratnē - cilvēks, kas ir ietērpts Kristus svētumā tādēļ ka ir kristīts un ir ticībā un sakramentos piederīgs Kristus miesai - baznīcai. Ir liela iespējamība, ka Доначка nav svētā pirmajā nozīmē, toties ir liela iespēja, ka viņa tāda ir otrajā nozīmē. Turklāt "otrā" īstenībā ir sākotnējā, bibliskā nozīme.
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.08 00:07:13
Mulders
Nevaru Tev piekrist, jo ticu, ka "līdz ar Kristu esmu krustā sists, bet nu nedzīvoju es, bet manī dzīvo Kristus;..." un Rm. 6:6. Jo mēs saprotam, ka mūsu vecais cilvēks ticis līdzi krustā sists, lai tiktu iznīcināta grēkam pakļautā miesa un lai mēs vairs nekalpotu grēkam,7. jo, kas nomiris, tas ir taisnots no grēka. ... 11. Tāpat spriediet arī jūs pār sevi, ka esat miruši grēkam, bet Jēzū Kristū dzīvojat Dievam.
Pāvils skaidri pasaka, ka vecais cilvēks jeb vecais Ādams ir miris, ir palicis tikai otrais Ādams - Jēzus Kristus.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.08.08 00:10:17
Maris

Tātad Tevī ir palicis tikai Kristus? Kā tad paliek ar 1.Jāņa 1:8 - "Ja sakām, ka mums nav grēka, tad maldinām paši sevi, un patiesība nav mūsos?"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.08 00:10:33
Pāvils skaidri pasaka, ka vecais cilvēks jeb vecais Ādams ir miris, ir palicis tikai otrais Ādams - Jēzus Kristus.

Vai noplūkts zieds smaržo?
Vai noplūkts zieds ir miris?
Merlins
# Iesūtīts: 2009.08.08 00:12:11
Mulders

Skaisti!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 188 , pavisam kopa bijuši: 2600