atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Bausliba un Jezus augstakais bauslis
jautajums
Iesūtīts: 2009.08.07 15:56:43
Jezus ir teicis: mili Dievu no visas sirds, prata un speka un savu tuvako ka sevi pasu. Milet otru ka sevi pasu laikam nozime vinu nesapinat, nedarit tam pari, bet darit otram visu labu, tam palidzet, to stiprinat, iepriecinat.
Iepriecinat otru tada veida, ka tas vajadzigs otram, nevis man. Nevis ka virs uzdavina sievai bileti uz futbola speli, bet gan paklausas vina, pazelo, samilo.
Nevis ka sieva viram dod labus padomus un censas iztaujat ka vins jutas, bet gan atnes alus pudeli un lauj palikt vienatne, kad vinam to vajag.

Ja Jezus bausli izprot sada veida, tad ja dara kaut ko, ko bausliba sauc par greku, bet ja tas nevienam nenodara launu, tacu iepriecina nelaimigu cilveku, tad kura greka izpratne ir pareiza?
Bauslibas? greks ir greks un cauri?
Jeb - dari otram to, kas vinu iepriecina, un nenodara nevienam citam neko launu?

Ludzu komentet tikai kristiesus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:55:27
Ctulhu
Tiesi sii pasja iemesla deelj es uzskatu, ka cilveeki - sadisti buutu likvideejami ( manaa skatiijumaa - vieniigais gadiijums, kad naavessodam vareetu buut pamatojums). Taa pasa iemesla deelj - defekti smadznees, kas vinju padara biistamu.
Vele jau pastaav tada lieta kaa lobotomija, kura arii nav atljauta, cik zinu.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:56:48
Доначка
Protams, ienīst mēs mākam visi, un mīlēt vieglāk ir tos, kas pretī nerunā un nekaitina. Suņi šai ziņā reizēm ir ļoti ērti. Bet man jau arī dzīvnieki patīk.
masiks [212.93.96.2]
Redzi, es jau arī saku, ka mocīt un kropļot nedrīkst. Bet cieņa pret Dieva radību ir nopietna motivācija kristietim.
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.11 19:01:22
Ctulhu
nu ta nesaki vis, laukos ta patieshama ir vieniigaa izeja un neviens tos minkas nemoka, tuuliit kaa piedzimst ta uz juurskolu, vinsh pat laga nepaguust pirmo elpu ievilkt. bet ja kakjene paguust siikos kaut kur nobeedzinat kaadaa shkjuunja kakta un shie izlien jau apveelushies ar aciim valjaa, neviens tad shos nekad arii nesliicina, aug savaa valja,a kameer pakljuust kaut kur netiishaam zem traktora, lapsa sho saplosa vai arii nodziivo garumgaro muuzhu liidz sirmam kazhokam
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.11 19:04:04
CtulhuCtulhu
Taapeec jau aizliedza, ka taa sagrauj personiibu.
Principaa tam arii buut jaabuut lobotomijas meerkjim - sagraut degjenereetu personiibu...diez ko peec nogalinaashanas neizklausaas.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 19:05:05
masiks [212.93.96.2]
Draugs, laikam šoreiz kristietim vieglāk būs spriest par savām motivācijām, ne tev par svešām
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.11 19:07:27
masiks [212.93.96.2]
nu tipa veidojas jauna, bet ne iipashi radosha...var jau buut, ka to var saukt par sagrautu, tomeer taa buut izeja taados gadiijumos.
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.11 19:11:19
Ctulhu
vot nezinu cik vinsh peec tma speejiigs ir sevi apruupet, buus par sho teemu kaadreiz jaaprunaajas ar vienu chomaku - smadzenju specu. bet man kaut kaa liekas, ka ja a- elementaari apkopt taads sevi vareeja un biistams noteikti vairs nebija.
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.11 19:12:50
masiks [212.93.96.2]
nu tev laikam ar iipashi nevajag...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.08.11 19:14:44
Ctulhu, un kā ar laboratorijas pelēm u.c. zvēriņiem? Šķiet, tu tās metodes (eksperimentus ar dzīvniekiem) aizstāvi. Un nez vai tie eksperimenti visi ir bez spīdzināšanai ekvivalentām darbībām.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.08.11 19:24:06
Ctulhu
Nezinu, bet nojaušu situāciju. Gan pozitīvo pusi, gan negatīvo.
Bet īstenībā ne jau par pelēm es te iestājos. Vienkārši padomā, cik bieži laboratoriju darbinieki ir praktiski nežēlīgāki par to onku vai tanti, kas tikko dzimušus kaķēnus "jūrskolā palaiž". Starp citu, nez vai vetārsts šo nepateicīgo darbiņu izdarīs īpaši saudzīgāk par tautisko metodi, bet nu speciālists neesmu.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.01 22:08:21
Smieklīgi redzēt šo saita `reanimāciju`, kad pagātnē nogrimušas pļāpas top izceltas kā aktualitātes. MODER!!! Nepavisam nav gaumīgi!
Malvīne Hilda ;)
# Iesūtīts: 2009.09.02 00:52:26
Ludzu komentet tikai kristiesus.
Hm, interesanti. Ctulhu un masiks kļuvuši par kristiešiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 12 , pavisam kopa bijuši: 32884