atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kristiešu skatījums uz LV ekonomikas atveseļošanu
Mulders
Iesūtīts: 2009.08.06 14:25:56
Ko jūs sakāt par nosauktajām prioritārajām nozarēm?

Kaut kam klāt bij jābūt - Kāpēc?
Kaut ko varēja neielikt sarakstā - Kāpēc?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:07:25
Mulders
pat apgalvojums "Kjiegjelis Existee" ir iespeejams PEEC Apzinjas existences!
Apgalvojums - jā, jo apgalvojumu izsaka Apziņa. Taču paša Ķieģeļa eksistencei nevajag, lai eksistētu Apziņa, kas domā par Ķieģeli.
Tu jauc pašu Eksistenci ar Apziņas domām par šo Eksistenci.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:09:04
Mulders
Tavupraat shii pasaule var existeet bez Tevis?
Kāpēc ne? Piem, pēc manas nāves var būt būs tāda pasaule. Vai tad es par viņu nevaru domāt?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.08.06 17:10:04
Ctulhu
Divi identieskie Ct pastāvēs neilgu laiku, tad tie sāks atšķirties. Tāpēc jau ir numuri, lai šos atšķirtu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:14:47
Iisti labi nav. Ja eksistee 2 identiski Ct attaalumaa X un mees vienu nositam, bet otru uzmodina, tad tas nenoziimee, ka Ct ir paarvareejis attaalumu X.

Multiverss to pieljauj Veel vairaak - Implicee
Logjiskaas pretrunas nav!
Vienkaarshi notiek vot tas, ko pagjeer teisms un ideaalisms, nomiri... neliels SPLASH... un tad achohnies kaadaa Nebukadnecaraa un bik vajadziigs laiks adaptaacijai, jo taads "celjojums" psihologjiski dod pa niereem!


Jo ja mees paskataamies uz kustiibu kaa diskretu procesu , tb telpa tur arii kvanteejaas, tad ja Ct kustas, tad jams `pazuud` vienaa pozicijaa un `uzrodas ` otraa, ja skataas uz to kusteesanos pietiekama palielinaajumaa.

A te jau tas nosleepums, ka Apzinja ir informaacija... un tas, ka tev nomaina kaadu atomu, tas nenomaina sho staavokli un atomu attieciibU! Taadeejaadi tiiri teoreetiski jaa... tu akuunaa atrumaa tiec destrukteets un restaureets... un hmmm tava identitate veidojas no taas informaacijas nevis no mateerijas!
Princiapa ir mazleit "mistiski" jo kaut kur bij pat logjisks pieraadiijums, ka, ja daljinjai nevar noteikt taas atrashanaas vietu u.c. propertijas, tad no taa logjiski izriet, ka daljinja neexistee... Tb no varbuutiibas, kas mazaaka par 1 izriet varbuutiiba 0! Nezinu sho pieraadiijumu, bet esot taads... taadeejaadi tava existence ir iluuzija, tik nav skaidrs shiis iluuzijas subjekts!

Un kas buus, ja mees Ct#1 aizmirstam nosist? Bet Ct#2 uzmodinam? Kur buus Ct - celja X saakumaa vai beigaas?

Te ir taa fiicha, ka vismaz shii visuma no-cloning theorem neljauj tam notikt... Savukaart, ja uztaisa preciizu tavu kopiju, tad automaataa momentaa ar to pashu aatrumu, ar kuru visums "tikshkj" notiekaas diversifikaacija un tu vairs neesi tas otrs! Ir divas identitaates divas apzinjas! Kuras NAV viena un taa pati
Taa kaut kaa!

Ar Apzinju ir prikols... mees to varam uztvert ljoti subjektiivi un personiigi un pilniigi nespeejam to uztvert no cita cilveeka... tu man esi kaut kas ljoti taals saliidzinot ar mani pashu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:16:07
Kāpēc ne? Piem, pēc manas nāves var būt būs tāda pasaule. Vai tad es par viņu nevaru domāt?

Nevar... jo domaajot par taadu pasauli tu domaa par pasauli kuru uztur tava apzinja. Bet pasaule, kura nav ar tavu apzinju savienota nevar buut arii tavu domu objekts! Tu nevari ar apzinju "aptaustiit" neexistenci! Vismaz es to neprotu! Ja tu proti - welcom!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:17:26
Korektaak ir teikt, ka ja nekas neeksistee, tad eksistee vismaz so staavokli raksturojosa informaacija, kas ir pretrunaa ar nekaa neeksisteesanu, taapeec kkas eksistee.

Bet atkal... tavs pieraadiijums ir paradox!

"Ja neexistee, tad existee"

Bet infa vienmeer ir kontextuaala!

Fiicha ir taada, ka Apzinja nespeej domaat neexistenci! Taapeec runaat par neexisteejosho pat nav iespeejmas. Liidzko par kaut ko runaajam, tad tas existee vismaz kaa staavoklis muusu smadzenees!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:17:30
Mulders
Vienkaarshi notiek vot tas, ko pagjeer teisms un ideaalisms, nomiri... neliels SPLASH...
Katrs Cth ir individuāla būtne. Tas nekas, ka viņi vienādi. Kā dvīņi apmēram.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:18:15
Nujaa un ja mees vienu nositam, bet otru pamodinam, tad atkla izjuuk apzinjas nepaartrauktiiba.

Bet vot ko noziimee shajaa zinjaa nepaartrauktiiba?

Tu jau nezini guljot vai tu esi vai nee... tu vakaraa aizmiedz un no riita jau esi uz vietas... tu nevari restaureet to neexixenci kas bij pa vidu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:21:40
Par to apziņas nepārtrauktību - kā tur bija, kvantu līmenī arī viss laiks ir pārtraukumains? Tad kāda gan iespējama nepārtrauktība kā tikai subjektīva, t.i. man pašam liekas, ka es esmu nepārtrauktsm bet miljons gadu visas pasaules pauzēšanu es neesmu spējīgs detektēt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:22:56
Mulders
Liidzko par kaut ko runaajam, tad tas existee vismaz kaa staavoklis muusu smadzenees!
Kā ar mūžīgo dzinēju vai sfērisko zigu vakuumā? Tie sāk eksistēt, jo es par tiem padomāju?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:25:43
Ctulhu
Ja vinji visu dariija akuraati, man nevajadzeetu neko pamaniit...
Vai arī tavai kopijai neko nevajadzētu pamanīt?
Bet ja viņi lasot kopā, uztaisīja vēl 3 Cth? Kurš būsi Tu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:30:56
Ctulhu
Nuja, bet es tak varu domāt par MūžīgoDzinēju, kaut arī tas neeksistē. Tātad es varu domāt par neeksistējošo.

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 17:37:10
Kā ar mūžīgo dzinēju vai sfērisko zigu vakuumā? Tie sāk eksistēt, jo es par tiem padomāju?

A tu tos nevari padomaat? Izteikt veel nenoziimee domaat!

Tas tev shkjiet, ka tu vari to domaat... bet lidizko to domaas apluukosi, taa buus chabash!

Tu pat nevari godiigi sakot padomaat atomzemuudeni...

Bet vot kad tu programmee, tu vari domaat softu... un tieshi TAAPEEC tu to vari uzrakstiit uz datora... !!! Jo tu to speej domaat!

Tu nevari uzrakstiit softu, kas izreekjina visus pirmskaitljus! Bet pateikt tu to vari! Tas nav ekvivalents ar domaat sho lietu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:39:32
Ja vinji visu dariija akuraati, man nevajadzeetu neko pamaniit...

Te tas joks...

Un no tava multiversa idejas, kur no varbuutiibas > 0 izriet ka lieta ir aktuaala ilgterminjaa! No taa izriet, ka tu esi nemirstiigs kaa apzinja, vot kad nomirsi, tad achohniisies hvz kur un kad un hvz kaadaa formaa... pietiks ka taa jaunaa forma restaurees tavu identitaati un pashapzinju!

nu tas taa - hipoteeze - jo atkal - hren kas taa apzinja ir, nezinaam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:44:54
Ctulhu, tur tas multiversa burviiba - existee dajebkas, logjiski iespeejamais Afigetj! Taatad dereetu arii exixteet buutneem, kuraam ir zoologjiska tiexme noslepkavot visus shaadu buutnju apzinaataajus... tas noziimee, liidzko mees konstateejam, shaadu buutnju iespeejamiibu un logjiskumu, taam vajadzeetu naakt un muus mushiit nost, lai mees sho informaaciju neizplataam!

Taa... taa kaa es turpinu rakstiit, tad - vai nu taadas buutnes neexistee, kas noziimee, ka ne viss logjiski iespeejamais automaatiski ir multiversaa aktuaalais, jeb shaadas buutnes nav logjiski iespejamas - Hmmm kaapeec?

Es sliecos domaat, ka Multiversa Ideja ir blefs... un vieniigais Visums kas existee ir shis te!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 17:46:21
Ee, te laikam sanaak taa - principaa es varu padomaat atomzemuudeni, ja man ir pietiekosi liela galva. Bet padomaat muuzjiigo dzineeju es nevaru principaa, lai cik liela buutu galva, tb tur pretruna sanaak.

Tu jaa... tb taapeec jau zemuudene iespeejama, ka bij kaadi frukti kas speeja to DOMAAT!

A taa kaa neviens nespeej domaat neiespeejamas lietas, tad taas arii nevar radiit!

Taapeec... pirms kaut ko var uztaisiit, to vajag izdomaat!

Veel dazhreiz paveicas nejaushi kaut ko uztaisiit nedomaajot! Tas savukaart liek domaat ka var existeet kaut kas, kas nav muusu apzinjas fokusaa, taatad neatkariigi no MUUSU apzinjas!


BTW shitais ir viens no maniem bugiem... kad esmu izdomaajis softu un kaa tam jaadarbojas, man slinkums to kodeet... jo es zinu ka tas iespeejams! Interesantaa dalja ir beigusies! Saakas rutiina! Bet tieshi par so rutiinu dod naudu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 17:47:41
Nee, Multiversa idejai naff ne vainas, vnk taas slepkaviigaas buutnes ira iekseeji pretruniigas, taapeec mees turpinam raxtiit.

Nujaaa... ja shamaas buutu tad shamaas viena otru buutu izniicinaajushas un apshaavushas!

Bet jaabuut tak shaadu buutnju dzemdeejosham Ctulhu!

Ku I?

Ij taa teikt citplaneetieshiem ar moraali - iepaziisti visu visumu - arii buutu jaabuut, mums te vajadzeetu riktiigam piknikam celja malaa buut! Kaapee nav?

Redzi man ir pamatotas aizdomas, ka no Varbuutiiba>0 noziimee Aktualitaate=1 izriet pilniigs nonesnss kas nesakriit ar Empiirisko noveerojumu, kas peec logjikas noved pie taa, ka saakotneejaa premisa nav pareiza! Taadeejaadi pat ja Multiverss IR, tas nepieljauj JEBKO pat ja tas ir logjiski iespeejams! Taadeejadi, ja Multiverss IR, tad tam ir veel citi ierobezhojumi bez logjikas! Kaadi? Kaa to var zinaat?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:50:39
Citaadi tur sanaak, ka vismaz vienai apzinja pasai sevi jaadomaa un tad ira klasiskais Minhauzens, kas velk sevi aiz matiem aaraa.

Dievs! Muuzhiigi existeejosha atemporaala buutne!

kaa, kur ir? Seez un kamentus raxta. A buutnes viena otru apsaava..

Man jau likaas ka tu visus interesantos naapshljus esi savaacis un citiem neraadi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 17:59:22
A vinji delikaati - neveelas jaunaas civilizacijas trauceet, jo zina, ja iztraucees, sacakarees attiistiibu.

Paag tie ir citi logjiski iespeejamie - pieklaajiigie ETI. Mees te runaajam par logjiski iespeejamiem nepieklaajiigiem ETI! Kur tie?

Jaunzeelandee tajos kruumos, kur kiwi ligzdo, arii ir stingri aizliegts vazaaties, uz diezgan pamatoogu $$$ sodu var norauties.


Nu bet tas neizsleedz logjisku iespeeju, ka kaads tomeer tur vazaajas. Kaa arii nevajag jau projiceet Jaunzeelandes Likumus uz Multiversu A to kaut kaads proroks tu mums te vai?

Veel varbuut, ka vinji eksistee citaas laika-frekvecu-aatruma skalaas un taapeec mees viens otru nemanaam, utt...
Tie atkal ir citi...

Es runaaju par logjiski iespeejamiem nepieklaajiigiem uzbaaziigiem fruktiem! Peec Multivers Teorijas taadiem buutu jaabuut - pietam chum un mudzh!

Redzi, ja varbuutiibu/variantu ir bezgaliigi daudz, tad varbuutiiba, ka satiksies liidziigi varianti, atkal ir bezgaliigi maza, tur kompensacija sanaak. Bezg/bezg laikam matenee deva nenoteiktiibu, taatad vispaar ceriiba kko satikt ir, taa ir nenoteikta.

Oi ja varbuutiiba satikties >0 tad peec Multiversa Teorijas taa aktualitaate ir 1

Tb tev vajag par shito pamediteet - Multivrsa Teorija taa kaa tu to pasniedz un izskaidro dziiviibas izcelshanos no nekaa... implicee veselu leerumu fiichu, kuras mees nenoveerojam un nemaz negribeetu noveerot... Tas savukaart izsleedz saakotneejo premisu un pat Multiversistiem jaaseezh un jaadomaa cits scenaarijs dziviiibas radiishanai!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 18:00:11
Ugu un visa paareejaa atemporaalo buutnju civilizaacija un tad veel X hreniljoni citu dazaadas atemporalitaates rangu cilvilizaaciju unn.... korocje multiverss.

Kas TEV ir svariigs, lai tu uzvestos kaartiigi taas mazaas meiteniiets kastiitee, kura tevi ir radiijusi... a to chabash tev, un tava piixteeshjana, ka tev ir tiesiibas uz existenci uz shamo neattiecas Atdos tevi draiskajam braaliitim!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 11 , pavisam kopa bijuši: 19508