atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par Svētā Gara klātbūtni pirms un pēc Vasarsvētkiem
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.05 21:25:06
TĒMA TIKAI KRISTIEŠIEM
Nekādi netieku skaidrībā, varbūt kādam Dievs devis to saprast

Jāņa evaņģēlijs 14. nodaļa
16 Un Es lūgšu Tēvu, un Viņš dos citu Aizstāvi, lai Tas būtu pie jums mūžīgi,
17 Patiesības Garu, ko pasaule nevar dabūt, tāpēc ka viņa To neredz un To nepazīst; bet jūs To pazīstat, jo Viņš pastāvīgi ir pie jums un mājo jūsos .
.......................

Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā , Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis.

Kristus saka mācekļiem, ka Svētais Gars jau mājo viņos un tomēr Viņš saka, ka Dievs vēl tikai Garu sūtīs.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.07 12:44:26
Mulders
Jā, Pāvils to raksta, ka ne miesīgie Ābrahama bērni, bet garīgie - tie, kuriem ir Ābrahama ticība, ir patiesie israēlieši
Kasisl [159.148.14.119]
# Iesūtīts: 2009.08.07 12:55:07
Mulder.
Es Tev piekrītu, ka VD cilvēki bija dzirdējuši Evaņģēliju, lai gan jāatzīst, ka VD tas ir pateikts ļoti neskaidri.
Tači viņi dzirdēja par to, kas tikai notiks, bet kas vēl nebija noticis. Jēzus piedzimšana, nāve un augšāmcelšanās, ar kuru viņš paņēma visu cilvēku grēkus un sodu par tiem uz sevis, notika konkrētā laikā. Tikai pēc tam, kad tas bija noticis, bija iespējams ņemt tajā visā dalību.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.07 12:56:19
hmmm vot ko iedomaajos... varbuut VD ticiibas MEERS ir cits, nekaa JD?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.07 12:59:43
Kasis, hmmm bet no Muuzhiibas Viedoklja atshkjiriibas nav... jo taapat kaa JD taa VD, ja ticeeji, tad nonaaksi Debesiis, ja neticeeji - Sods un Tiesa priekshaa staav!

To ka pats Pestiishanas plaans no Vaardiem pie Darbiem un Realitaates paariet laikaa... tas jaa...

Arii shodien, ja kristietis mirst... tak tomeer veel paliek nepiepildiiti peedeejaas tiesas un otraas atnaakshanas notikumi - tie veel buus arii prieksh mums (ja mees pienjemam, ka TUR laiks taapat Kaa TE notiek)

Svariigi ir saprast, ka VD cilveeki savu pestiishanu neieguva kaut kaa savaadaak kaa mees... arii vinju pestisihana un greeku piedoshana ir nevienaa citaa kaa Jeezuu Kristuu, kura upuris apklaaj arii VD cilveeku greekus - to cilveeku greekus, kas uz vinju paljaavaas un ticeeja, peec taa Vaarda, kas vinjiem bij atklaats!

Un kursh te teica - pareizi, ka pestiishana nenaak no zinaashanu apjoma vai sapratnes, bet no ticiibas... taadeejaadi peec buutiibas nav svariigi, vai atklaats ir daudz vai maz, svariigi ir vai tu tam, kas atklaats, tici?
Kasisl [159.148.14.119]
# Iesūtīts: 2009.08.07 13:11:07
Es Tev piekrītu ka VD cilvēki beigās ieguva to pašu pestīšanu kā JD cilvēki.
Es tikai uzskatu, ka pilnību viņi ieguva pēc Jēzus augšāmcelšanās.
Lai nu kā, es uzskatu, ka iepriekšminētās domas Bībelē pamatotas ir.
Protams, interpretēt var dažādi.
Jebkurā gadījumā tā nav lieta, par kuru ir baigi jāstrīdas.
Man personīgi šī doma palīdz saprast Sv.Gara divas saņēmšanas, pirmo, kur Jēzus dvesa un sacīja "saņemiet Svēto Garu" un otro Vasarsvētkos, kā arī Ingara minēto vietu par "ir" pie jums un "mājos" jūsos.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.07 13:15:27
kasis, nee nu Raksti paliek Raksti... tas tur pateikts, taakaa noliegt to nevar, ka LAIKAA atshkjiriiba sanaak! Bet ne beigu rezultaataa vai ticiibas objektaa pashaa!

Man pietiek ar to apzinju, ka es zinu - shie varenie ticiibas viiri - kopaa ar maniim buus Debesiis un man vinju priekshaa galva buus jaanoliec!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.07 13:15:30
Man domāt, ka Jēzus pestīšanas darbam ir pārlaicīgs spēks, kas ietver visu vēstures posmu no grēkā krišanas, līdz pat Viņa otrajai atnākšanai. Vecajā derībā šis spēks tika dots caur to ceremoniālo bauslību
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 1207