atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Baznīcas dienas
lēnprātīgais
Iesūtīts: 2009.07.27 12:11:47
Baznīcas dienas Valmierā noslēgušās. Bija sanākuši ap 2000. Vai kāds no jums tur arī bija? Vai virtuālā sadraudzība tomēr labāka...
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.07.27 12:15:29
Man gan šķet, ka personīga tikšanās ne ar ko nav aizstājama. Un turklāt vēl iespēja piedzīvot tik bagātīgu programmu! Īpaši labas manuprāt bija Induļa Paiča un Jāņa Bitāna lekcijas. Arī koncerti. Esot bijušas labas filmas, diemžēl uz tām nepaspēju.
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.27 12:31:33
Pilnīgi piekrītu! Šīs dienas ir tāds pacilājums!
Žēl, ka bija tik pilnas ar visu, ka nevarēja daudz kur paspēt, kur būtu gribējies! Derētu nākamās sākt jau ceturtdienā, lai var pagūt visās labajās paralēlajās programmās tikt!
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.07.27 13:02:39
Biju uz divām lekcijām. Faktiski tas bija galvenais, kādēļ turp braucām, jo cerējām, ka 2h un 3 h laikā patiešām varēs pievērsties kādas tēmas izpētei. Izrādījās, ka 1) lekcijas atkārtojās, nevis turpinājās un ko tur prātīgu var pagūt izrunāt 45 min. nu nekā. 2) žēl, ka tieši tēmas nevarēja zināt iepriekš, bet bija norādīti tikai mācītāju vārdi, kuri galu galā arī neštimmēja, jo lekcijas lasīja citi.
Tā nu mēs no aiztriecāmies, noklausījāmies 2 lekcijas, kuras bija ļoti labas, bet ļoti virspusējas un tā vietā, lai pavadītu dienu, iegādājos māc. materiālu sv.skolai un pēc 2h aizbraucām prom. Gaisotne jau bija forša, vnk nebija kur piesiet interesi.
Galvenokārt škrobe, ka ieriekš bija nepietiekama informācija.
Ivarse
# Labojis Ivarse: 2009.07.27 13:17:51
Skatoties, kādu informāciju cerēji ieraudzīt. Pasākums bija brīnišķīgs, un kas attiecas uz organizāciju, bija sava ziņā līmenī. Informācija galvenokārt gan bija pieejama tiem, kas bija uz visiem pasākumiem, tajā skaitā uz lūgšanām. Jo pēc tām bija info, kas, kur un ko. Izvēle bija vairāk, kā pietiekama. Man pašam neiznāca būt uz koncertiem, kas notika baznīcā, tie esot bijuši iespaidīgi.



Balss
# Iesūtīts: 2009.07.27 13:18:10
Rausītis
Tu nebuiji kārtīgi informējusies vai varbūt piereģistrējusies. Informācija bija ĻOTI laba, tā notika arī kopīgo sanākšanu reizēs pie mikrofona. Reģistrējoties katrs saņēma lapiņu ar lekciju tēmām un mācītāju vārdiem. Vietas tika izziņotas atsevišķi.
Ka viena lekcija atkārtojas 2 x, bija ar nolūku, lai max daudz cilvēku varētu paspēt ieēst gan krējumu, gan medu - tikt uz vairākām lekcijām, kuras notika paralēli.
p.l.dassy jaunkundze :)
# Labojis p.l.dassy jaunkundze :): 2009.07.27 13:34:18
hm.. nezinu vai tas speciāli vai likteņe pirksts(jox), bet mums KLB arī bija baznīcas dienas(mums tās saucas draudžu dienas) šitai nedēļas nogalē bija tikai jūras krastā! un arī bija labi... un vērtīgas lekcijas par Dieva Vārdu
protams ne tik vērienīgi kā LELB, bet proporcionāli...!
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.07.27 13:36:41
p.l.dassy jaunkundze
būtu zinājuši, būtu varējuši rīkot kopā. Valmiera ir pietiekami plaša pilsēta...
p.l.dassy jaunkundze :)
# Iesūtīts: 2009.07.27 13:42:29
lēnprātīgais
nu šaubos vai LELB un KLB politika šitādu doktrīni atbalstītu un būt korekti...
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.07.27 14:01:32
p.l.dassy jaunkundze
nu tad varbūt pēc 500 gadiem varēsim sākt par to runāt.
p.l.dassy jaunkundze :)
# Iesūtīts: 2009.07.27 14:03:18
lēnprātīgais
vai arī debesīs varēs aprunāties
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.07.27 14:39:59
Ivarse, Balss
jūs kārtīgi neizlasījāt - pirms pasākuma, tas nozīmē līdz 24.jūlijam. Pašā pasākumā visa kā bija diezgan.
Ka viena lekcija atkārtojas 2 x, bija ar nolūku
es to, protams, saprotu, bet tas nebija zināms piemēram 23.07, kad zvanīju un interesējos.
mana pieredze nekādīgi neaptumšo jūsējo
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.27 15:10:18
vilks, hehe izlasiiju tavu parakstu pie tava profila... Forsha dzejoliitis! Skleroze - noziimee, ka katru dienu daudz kaa jauna
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.27 15:17:39
vilx, pareiza dziesma... lab man tev jautaajums -> dienas sarunas
dok.trīne [193.200.201.75]
# Iesūtīts: 2009.07.27 15:26:07
dassy jaunkundze , jā, interesanti kā tad tam jerņķu naudas apgūšanas projektam KLB tagad iet? Kad tad atkal būs tālāksašķelšanās?
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.07.27 17:43:11
Baznīcas dienas bija fantastiskas! Negribējās vispār braukt prom! žēl, ka nevarēja apstādināt laiku!
Brīnišķīgas lekcijas, vienkārši aizraujoši runāja māc.Paičš un Bitāns, skaisti koncerti- īpaši piektdienas vakarā "Miera sveiciens"! Burvīga sajūta bija izrādē "Himna mīlestībai"!

Uz pārdomām vedināja filma "Ādama āboli"! Tiešām, traka, bet laba filma- gribētos redzēt vēl!

Superīga bija arī iespēja "SMS mācītājam"- guvu ļoti daudz vērtīgu padomu!

Dievkalpojums bija ļoti saviļņojošs, varēja piedzīvot Dieva klātbūtni! Paldies arhibīskapam par skaisto sprediķi!

Arī Gaismas ceļš bija skaists, bet nezin kāpēc cilvēku uz to bija pamazāk! Laikam vakara vēsums traucēja, jo zinu, ka daudzi nevarēja saģērbties siltāk pirms Gaismas ceļa, jo netika iekšā skolās pēc mantām! Bija arī tā ka veciem cilvēkiem netika kur sēdēt! Kaut kas iisti nebija.. bet pāri visam tomēr svētība nāca!
Man nāca atmiņā Alūksnes Gaismas ceļš, kad mēs sveces iededzinājām jau Gaismas ceļa sākumā- visapkārt bija daudz gaismiņu--- tā pietrūka visvairāk!

Paldies Dievam un organizatoriem par skaistajām dienām!
esmuarjums [87.110.91.243]
# Iesūtīts: 2009.07.27 20:00:36
es arii tur biju. vienkaarshi briinishkjiigi. sen neko tik jauku un daudzveidiigu nebiju piedziivojusi! varbuut pat veel nekad. tas ir milziigs darbs, ko organizatori paveikushi. lai Dieva sveetiiba vinjiem arii turpmaak! paldies!!!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.07.27 21:43:31
No manis un ģimenes liels paldies par Baznīcas dienām!
Galvenais, ko guvu, bija koncentrēts Evaņģēlija pasludinājums no ļoti atšķirīgiem mācītājiem. Jūtams, ka viņiem ir dažādi viedokļi par detaļām, par baznīcas kārtības, par liturģijas jautājumiem utt. - bet visus vieno Kristus Labā vēsts. Vērtīgi papildinoša pieredze "ikdienišķajiem" savas draudzes Dievkalpojumiem. Klātiene šādos pasākumos nav atsverama ne ar ko.
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.07.28 00:27:19
es arī biju tur
pēc dievkalpojuma negribējās braukt prom no Valmieras... tik piepildītas un brīnišķīgas dienas!!!
pievienojos citiem par koncertiem un lekcijām + man vēl ļooooti patika gājiens
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.28 00:54:53
Pie visa labā, kas te jau teikts - kam pilnīgi pievienojos! - vēl pamanīju, ka visos mācītāju tekstos - lai par kādu tēmu runāja, bet būtībā gandrīz visur iezīmējās pamatdoma - mums vispirms jāiet dziļumā, jākopj sava ticības dzīve, jātuvojas Dievam.
No tā dabīgi izaugs viss pārējais - svētdzīve, labi darbi, jaunas attiecības ar cilvēkiem... Kaut mums visiem tas izdotos un mēs neatgrieztos savās vecajās, ierastajās sliedēs.
eseja [80.232.129.226]
# Iesūtīts: 2009.07.28 08:44:08
Man arī ļooooooooooti, ļooooooooooti patika.PALDIES DIEVAM un visiem, kas veica šo lielo un brīnišķo darbu.ĻOti gaidīšu nākošās BD.Lai Dievs mūs visus stiprina un vada, ka varam to, ko saņēmuši nest tālāk un dzīvot un palikt šajās mūžigajās vērtībās-DIEVA VĀRDĀ un VIŅA APSOLIJUMOS.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 173 , pavisam kopa bijuši: 36697