atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Klasiskais Kristietiibas Koaans
Mulders
Iesūtīts: 2009.07.07 09:26:50
Fil 2:
12 Tātad, mani mīļie, tā kā jūs vienumēr esat paklausījuši, nevis manā klātbūtnē vien, bet tagad daudz vairāk manā prombūtnē, gādājiet ar bailēm un drebēšanu, ka topat svēti.
13 Jo Dievs ir tas, kas jums dod gribu un veiksmi pēc Sava labā prāta.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:56:04
tas neiet kopā ar apgalvojumu : "mēs visi, visa mūsu esība existē Dievā".

Iet gan... Buut Dievaa un Buut Dievam nav viens un tas pats!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:58:19
EziitisMigla... bet tieši tas arī ir

Paradīze ir šī ļopeņu realizācija!
Viss paareejais ir tikai "rasējums"

Un galu beigaas ir tieshi tas ko gribi tu, Ctulhu un visa pasaules cilveei - Pasauli, kuraa nav cieshanu!

Bet logjiski, ka taadaa pasaulee objektiivi nokljuust un var pastaaveet TIKAI ljopenes, kas ir SB un nav ljaunas! Taatad, ja kaads ir taads Raseejums, kas ir SB un Ljauns, tas tur nebuus Nu? Viss tach smuki sanaak!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:58:53
Mulders
Pareizi, un shaadas ljopenes Paradiizee nenoveerosi!
Bet Ellē gan tādas būs, bet tas jau nekas?

Nu un ja vinjsh pee ctaa ir turpat kur bij un veel ljaunaaks! Tad ko, paaerejiem likt gaidiit kvadriljonu gadu?
Nē, vienkārši saspiest laiku vēl vairāk. Ja labo un nepacietīgo būtņu 1 sekunde atbilda mudaku 1 kvadriljonam gadu, bet turpmāk lai tā atbilstu 10 kvadriljoniem. Ja nepietiek, spiežam vēl, skaitļu skalā ir daudz!

Bet otrs variants neljauj Eziitim buut BRiivam, un rada paradoxu, jo pagjeer, ka pats Dievs ir gribeejis un radiijis ljaunumu!
Nea, Dievs perfekti zin, ko Ezītis gribētu. Tas tāpēc, ka Dievs llīdz pēdējai adatai un kvarkam pazīst Ezīti. Nav nekā tāda, kas Dievam kā jau Autoram būtu Ezītī nezināms.
Dievs nevis kazuāli nosaka un dara, bet gan zin, ko Ezītis darītu un tad tā arī dara.

Labs, tikai tad, ja Labais ir briivas izveeles rezultaats
Aber godīgi ir, ja tu zini, ko izvēlies, un ja nezini, tad vari iepazīt, taču tas tevi neieciklē lielā bedrē, bet gan sliktākajā gadījumā pa garu ceļu atved atpakaļ pie tā paša krustojuma.

Tu dikti raudi par tiem bugiem, kas paliek tikai bug-reportos peec tam, kad tavs softs saak darboties pie klienta?
Ja maniem bugiem piemistu apziņa, un tie ciestu, pie kam mūžīgi, atd es ne par kādu naudu un/vai interesi tādus neprogrammētu! Pat ja tāpēc man būtu jāatsakās no iespējas radīt kaut kādas tur ŪberAI-Programmas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:02:40
Te atkal sanaak dievs, kas speej kljuudiities.

Tb tava izveele izdariit noziegumu ir kaut kaa tavas maates kljuuda? Jeb taa ir tava izveele?

Interesanti, ka neticiigie domaa tieshi otraadi. Ka ljaunums cilveekos ir Dieva "nedaljots", bet ja cilveeks ko labu dara, tad Dievs tur ne prichom, tas ir pasha cilveeka nopelns A realitaatee ir akuraat otraadi!

No pasas SB - tad jaasecina, ka BG SB satur taadu informaaciju, kaadu vinjaa nav ielaadeejis dievs. Tad atkal - no kurienes?

Ex Nihilo! Par to jau bazars... Cilveeka Briivaa griba ir unikaala Dieva daavana mums - iespeeja Visumaa ienest jaunas ceelonju-seku kjeedes, jaunu informaaciju... Tev kaa Deterministam Darvinistam tas vienkaarshi galvaa nelien iekshaa, jo tu gribu uztver kaa haosa vai determinisma darbiibu! Nu... nevaru paliidzeet.
Briivaa Griba ir kaut kas cits... mums nezinaams un neizprotams Inforamacijas Avotrs.
Ja es vai tu zinaatu kaa rodas jauna infa - piemeeram jaunradee - tad AI mums buutu rokaa Tachu neviesn to nezin, taapeec tas ir jaapienjem kaa veel 3ais mums nezinaamais Fenomenu Ceelonis Visumaa! Neatkariiga Briiva Griba... unikaala SB iipashiiba!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:03:51
Mulders
EziitisMigla... bet tieši tas arī ir
Paradīze ir šī ļopeņu realizācija!
Viss paareejais ir tikai "rasējums"
Un galu beigaas ir tieshi tas ko gribi tu, Ctulhu un visa pasaules cilveei - Pasauli, kuraa nav cieshanu!

Nu nesanāk, nesanāk tas, ko Ezīši un Ctulhi grib! Tavā variantā paliek Būtnes, kas mūžīgi cieš! Tu vienkārši savā Paradīzē uzgriez skaļāk mūziku, lai nako nedzirdētu.
Ja jau tie "rasējumi" tavā versijā nebūtu dzīvi un jūtoši, tad viss būtu OK. Taču, ja tie mūžīgi cieš, tad nav OK!

Viss tach smuki sanaak!
Nesanāk, jo tu visu līdzību sagrozi pa savam prātam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:05:20
Un tad sanaak, ka uzreic ex nihilo dievs taadu uztaisiit nevar un no sejienes secinaajums - mums ir taisniiba un saada pasaule jaabuuvee parastajaa ZTP celjaa.

Nevar... jo Briivu Pasauli Dievs rada tikai caur Briivaam Buutneem. Robotu Pasauli var radiit uzreiz... Bet Briiva Pasaule ir "jaaizaudzee" uz Briivu Agjentu baazes!
Ja Dievs radiitu pasauli, kur visi uzreiz izveelaas tikai labo, taatad Dievs buutu vinju izveeles ieprogrammeejis, taa ir robotu pasaule un taa nav laba. Labaaka pasaule ir taada, kur Buutnes pashas bez Dieva kazuaalaas iejaukshanaas izveelaas labo! Tachu izveeleeties labo, ir jaaiemaacaas... jaaiemaacaas lietot pasham sava griba! To atkal nevar preprogrammeet, atkal sanaaks robots...

Dievs pats sevi ir saistiijis ar projektu - Radiit BGSB! Un tieshi tas ir tas, ko tu gribi - pasauli, kuraa nav cieshanu bet ir muuzhiiga attiistiiba - Paradiize! Iespeejama un pieejama tikai ljopeneem, kam aste neluuzt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:06:45
Mulders
Tb tava izveele izdariit noziegumu ir kaut kaa tavas maates kljuuda? Jeb taa ir tava izveele?
A māte zināja visu par savu bērnu līdz pašam sīkumam? Vai tad Māte ir jauna cilvēka Autors? Mājas Arhitekts, vai tomēr Celtnieks?

Interesanti, ka neticiigie domaa tieshi otraadi. Ka ljaunums cilveekos ir Dieva "nedaljots"
Nea, ļaunums vienkārši - zināšanu un pieredzes trūkums.

Briivaa Griba ir kaut kas cits... mums nezinaams un neizprotams Inforamacijas Avotrs.
Bet tev sanāk, ka ne tikai mums, bet arī pašam Dievam neizprotams! Ja jau Dievs nevar novērtēt.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:08:27
Nu nesanāk, nesanāk tas, ko Ezīši un Ctulhi grib! Tavā variantā paliek Būtnes, kas mūžīgi cieš! Tu vienkārši savā Paradīzē uzgriez skaļāk mūziku, lai nako nedzirdētu.

Manaa variantaa paliek Bug-Reporti Grand Dizainera logos! Man nav muuzika jaagriezh skalji, man ir jaabauda Iisteniibas Realizaacija! Savukaart, ja tu miili bugus un tev ir zheel to koda rindinju, kuras shos bugus izraisa, nu tad sorry - tu pats paliksi muuzhiigi piesiets shiem bugreportu logiem!

Un buutne, kas nejuutas laimiiga un veel labklaajiibu cilveeku slepkavam manjakam, pati ir ljauna!

Miileet ljauno noziimee buut ljaunam!

Tu shkjiet putro "Potenciaalu" ar "Esosho"! Tu paardziivo ka raseejums kas saluuzt nav kljuvis par iisteniibu. Tachu, ja buutu peec tava praata, tad shiis cieshanas, kas ir lokalizeetas raseejumaa, izplatiitos pa visu realitaati! Tas arii IR Velna plaans!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:11:02
Tas viss ir jauki, bet tad Visumaa sanaak taada infa, kaadas nav dievaa un monoteismam kirdik.

Nepareizi! Liidzko tu izdomaa skaitli 3, taa Dievs to zin Paarmest, ka vinjsh nezin arii to, ko nezini tu... ir nekorekti. Vinjsh gan zin daudz ko taadu, ko TU nezini. Bet ir lietas, kuras nezini nedz tu nedz Dievs. Tachu neexistee nekas taads, ko zini tu, bet nezin Dievs
Taapeec, arii tu nevari uzgjenereet kaut ko slepenu taadu, par ko Dievs neko nezin!

Es jau par cilveeka speeju sintezeet jaunu infu neuztraucos, man tas skjiet dabiski, tev kaa monoteistam buutu jaauztraucas, ibo tas ir pretrunaa ar tavu, ne ar manu maa ciibu
Nemaz... Manaa pasaules uzskataa, cilveeks TIKAI to speej taapeec, ka vinjsh ir peec Dieva teela un liidziibas!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.09 14:11:31
1) dievs
2) BG.


BG nespeej gjenereet neko ko Dievs nezin!
Tu nevari pa kluso no Dieva iedomaaties kaadu neexisteejoshu skaitli
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:12:03
Mulders
Miileet ljauno noziimee buut ljaunam!
Ui, a kā tad "mīli savu ienaidnieku"?

Tu paardziivo ka raseejums kas saluuzt nav kljuvis par iisteniibu.
Nē, es pārdzīvoju to, ka kāds mūžīgi cieš ! Man vienalga, vai tu to sauc par rasējumu vai kā.
Es tev iedevu shēmu, kur mūžīgo ciešanu nav:

1) Dievam ir bezgaldaudz ĻopeņuRasējumu, tai skaitā arī tādas, kurām piemīt apziņa, un kuras mūžīgi mocās. Dievam nevar nebūt nezināmi tādui rasējumi, kaut vai tāpēc, ka cilvēki vai kādas citas Būtnes tādus var izdomāt.
2) Katram ĻopeņuRasējumam ir atbilstošs savs ĻopeņuNovērtējums
3) No visiem ĻopeņuNovērtējumiem Dievs realizē tikai tās ReālāsĻopenes, kuras mūžīgi nemocīsies un galu galā būs labas un laimīgas.

Tad nav nekāda izbīļa, ka cilvēks Dievam paprasīs "kas būtu, ja es uzbūvētu Ļopeni pēc šī te Rasējuma?". Tad Dievs nevis sāktu stostīties un buksēt, bet atbildētu "Ā, tas ir man zināmais Rasējums#1234567898, un tam ir savs Novērtējums, vari palasīt... Diemžēl, ReālasĻopenes nebūs, jo ciešanas man nepatīk."
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:12:37
Atkal absoluti perfektais - labais dievs izlido.

Tas ir taads ne paaraak perfekts un labs Dievs... Tas ir taads Robotu Radiitaaju Dievs kursh rada bugainus robotus Taads nav Kristieshu Dievs!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:14:13
Un buutne, kas nejuutas laimiiga un veel labklaajiibu cilveeku slepkavam manjakam, pati ir ljauna!
Ļauna ir Būtne, kas atstāj maniaku mocīties, nevis to pāraudzina / lēnām pārveido. Pat Būtne, kas maniaku iznīcina, ir labāka.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:15:00
Ui, a kā tad "mīli savu ienaidnieku"?
A taa, ka tas attiecas liidz Dieva izteiktam spriedumam. Mums nav shii pilnaa infa! Piemeeram, Velns nav jaamiil, jo par vinju Dievs savu spriedumu ir izteicis, un tieshi miilestiiba pret Velnu manifestee ljaunumu tevii! Nevar kalpot diviem Kungiem

Taa shema, ko tu iedevi preciizi sakriit ar maneejo

Nu tu tak pats #1 raksti, ka tur ir SB Ljopenes kas mocaas... savas stulbaas BG izveeles deelj! Nu? Par ko bazars?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.07.09 14:16:42
Mulders
Nepareizi! Liidzko tu izdomaa skaitli 3, taa Dievs to zin
Bet Dievs nezin atbildi uz jautājumu "kas būtu, ja es uzbūvētu Ļopeni pēc šī te Rasējuma?" Cilvēks to uzzin pēc kāda laika, ar lielu varbūtību, kā jau būtne, kas var kļūdīties. Dievs - nekādi, neko nevar atbildēt.

Tu nevari pa kluso no Dieva iedomaaties kaadu neexisteejoshu skaitli
A ļopeni vari!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:19:17
Tad sanaak, ka dievs gluzji viekaarsi ir statisks visu SB visu zinaasanu kopums. Datu baaze - noosfeera. Jo tad vinjs nezina neko taadu, ko nezina neviena SB.

Nepareizi tu jauc ceeloni ar sekaam un hierarhijiu!

Nevien SB nezin neko taadu, ko nezin Dievs!
Bet Dievs var satureet infu, ko neviena SB nesatur. Pat es varu satureet infu, ko nesatur neviena cita SB... bet Dievs to saturees, jo vinjsh ir HIerarhiski augstaak par mani!

eee, pag, Tu nupat saadi teeloji savu dievu. Tavs dievs nav kristiesu dievs?
Nee... Mans Dievs ir Kristieshu Dievs, kursh noteikti nerada robotus, taadeejaadi nav Cilveeku Briviaas Gribas kazuaalais ceelonis. Tas, ka tu iedomaajies skaitli 3 visticamaak ir tavas gribas leemums, nevis Dieva Gribas leemums! Un tu buutiibaa ex-nihilo esi saucis realitaatee skaitli 3... iespeejams, ka tas manifesteejas kaa kaadas izmainjas pat materiaalaa pasaulee - teixim tavu smadzenju konfiguraacijaa... Tb Visumaa ir ienaakusi jauna pirms tam nekad neexisteejosha infa, un kas interesanti Dievs to ZIN!
Protams, 100% jau nevar pateikt, vai tas skaitlis ko tu iedomaajies ir tieshaam tavas brivias gribas leemums, jeb tev to pachuxteeja deemons vai engjelis, bet pat tad... saakums shim skaitlim ir SB Briivas Gribas leemumaa kaut kur kaut kad... nu ljiba deterministisks preprogarmmeets notikums, kuru tu tikai uzskati par briivu savu izveeli (tad taa buutu savdabiiga sevis maaniishana)

Praksee izfiltreet shos ex-nihilo un ljoti sarezhgjiitos tomer deterministiskos leemumus ir gruuti... es to nenjemtos! Bet Dievam tas rezdamaak!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.07.09 14:21:07
Mulders
Nu tu tak pats #1 raksti, ka tur ir SB Ljopenes kas mocaas.
#1 ir ĻopeņuRasējumi. Tās nav ReālāsĻopenes.
Vai arī tu piesienies vārdiem, tipa varēja padomāt, ka #1 ir reālas ļopenes. Reālās ir punktā #3? Vajag precīzāk formulēt?

savas stulbaas BG izveeles deelj!
Vispār, par BG es neko nerakstīju. Minēju agrāk, ka Ļopenēm piemīt apziņa, tās spēj sajust mocības.
Tev pat ne-BG gadījumā sanāk nevarīgs Dievs, nespējīgs aprēķināt un prognozēt.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:22:01
Un visi visu eksisteejoso SB BG dati jau ir dievaa?

Aha! Kaa sekas sho SBBG existencei!

Ja ir - tad nav nekaadas no dieva neatkariigas BG un ir robotu ruupniica.

Atkal putro ceeloni ar sekaam. Ceelonis ir SB existence, sekas ir Dieva SBBG zinaashanas, pat ja tu pats to nezini Taapeec Dievs jau ZIN simulaacijas rezultaatu, tu veel nee, jo esi veel tikai simulaacijas viduu!

Tachu taas BG kjeedes ceelonis esi tu pats!

Cik saprotu, dievam vienmeer/muuzjiibaa ir zinaams viss Lucja apraksts. Y/N?

Jaa! Taapeec vinjsh var visai droshi teikt, ka beigaas Lucim kapec! Netiks shis realizeets, jeb driizaak taa - deserializeets tiks!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:23:20
Nupat Mulders teica, ka dievs nevar satureet infu par neeksisteejosaam SB.
Nevar gan! Tur tas prikols, ka "X Existee" arii noziimee "Dievs satur informaaciju par X"

Bet vinjsh var satureet infu, par Chingizhana Kapa vietu, ko nevien SB nesatur

Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:24:36
taatad atkal - BG izveeles izraisosjaa infa pienaak nevis no dieva, bet no kkaa cita. OK, cita nezinaama avota X, bet sjis X noteikti nav dievs. Vai taa?

Shis X ir briiva SB... Shii infa "nepienaak" jo taa neexistee pirms "pienaak" Nav taa, ka existee infa kaut kur HVZ kur... tad shamaa njem un ielec kaadam galvaa... un tad iznaak aaraa

Es nemaaceeshu uzziimeet tev BG gjeneratoru
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 12 , pavisam kopa bijuši: 3002