atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu bankrots?
puscifer
Iesūtīts: 2009.07.02 18:41:48
Ir tāda jauka latviešu filma "Ezera sonāte". Mazais Māris tur jautā:"Kas ir bankrots?" un atbildē saņem: "kad nekā vairs nav!"
Vai kāda konfesija var bankrotēt (finansiāli)?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2009.08.06 00:32:46
Lasot Merlina komentāru: "Bet otrajā vietā ar lielu atrāvienu ir Aivars Lapšāns." pirmajā brīdī likās, ka nez vai nav par skarbu teikts.
Taču jaunākais Aivara komentārs "jo Dieva vārdu par patiesību Tu nedzirdēsi" u.c. pārspēj iepriekšējos.
"Kristieši tagad nodarbojas ar citām lietām." Kādām tad, Aivar Lapšān?
Ar citu tiesāšanu, ar sevis izcelšanu?
Bija jau dzirdētas brīnumu lietas par viņa draudzi, bet... ja tur šitādi pašiecelti pravieši darbojas, tad ir bēdīgāk nekā varēja domāt.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.06 00:54:46
Pārdomātājs

Tu biji dzirdējis melus par manu draudzi. Un izplati tālāk. Korāļa variants. Padomā ko Tu dari...Tu nostājies tā cilvēka pusē, kurš ir noņemts no kalpošanas par apmelošanu, sanaidošanu, nepatiesu liecību sniegšanu, vecu cilvēku pazemošanu...
Un nav taktiski manu rakstīto Merlinam pārfrazēt un injicēt indi šajā forumā jau kuro reizi. Manu rakstīto var saprast tikai Merlins. Tas nav priekš Tevis. Neiekarsti .
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2009.08.06 01:05:54
Aivars Lapšāns Tu izdari visai primitīvus secinājumus. Neesmu nostājies neviena pusē,, nezinu arī kas ir noņemts no kalpošanas. Kurš tad? Zinu tikai Korāli šobrīd.
Un nu jau tu sāc pat apmelot mani, kurš tikai citē un jautā un komentē tevis paša teikto.
Es neko nepārfrazēju, tikai citēju tevi pašu. Man gan liekas ka tevis rakstīto diez vai pat Merlins brīžiem var saprast...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.06 01:07:42
Aivars Lapšāns
1.Pētera 2:15 Jo tāda ir Dieva griba, ka jūs, labu darot, apklusinātu neprātīgu cilvēku nezināšanu
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2009.08.06 01:09:12
Aivars Amen!
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.08.06 01:31:59
Pārdomātājs

Ko tad Tu komentē , ja nesaproti. Met mieru, pārcelies uz citu tēmu.
Par to nostāšanos. Ja apmelojošas baumas Tu izplati tālāk, tad ...padomā pats , ar ko Tu nodarbojies. Un kādas ir Tavas attiecības ar Dievu.
Šito Tu rakstīji -Bija jau dzirdētas brīnumu lietas par viņa draudzi, bet... ja tur šitādi pašiecelti pravieši darbojas, tad ir bēdīgāk nekā varēja domāt.
Tad man Jāsaprot, ka Tu esi ieceltais pravietis.... ja es pašpasludiājies Tas pats šajā forumā. Tu citē un komentē divu sarunu. Ja nesaproti , tad neizdari secinājumus. Āmen..
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.06 01:38:00
Aivars

Ā men ....
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2009.08.06 07:13:07
Aivars Lapšāns
Mjāāā, bezcerīgs gadījums...
Ej ar mieru!
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.08.06 09:21:13
Aivars Lapšāns
Manu rakstīto var saprast tikai Merlins. Tas nav priekš Tevis. Neiekarsti .
Tu citē un komentē divu sarunu. Ja nesaproti , tad neizdari secinājumus.


Atvainojos, ja pamācu nevietā. Ja komentārs ir personīgs, tad to vajag rakstīt personīgi. Šis ir publisks forums, un komentāriem ir jābūt saprotamiem un paredzētiem plašākai publikai nekā tikai vienai konkrētai personai. (Paskaidrojums: plašāka publika nenozīmē jebkuru īpatni, bet gan tādu cilvēku kopu, uz kuriem attiecas sadaļa / tēma.)
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.06 14:41:19
Mārtiņš

Mārtiņ. Tev jau taisnība. Ir runa par konkrētu cilvēku , kurš mani nesaprot. Ne jau visi visu saprot. Un ne man ar visiem ir jādiskutē un jādod atbildes. Tad jau te jāsēž un tikai jāraksta....Kurš manā vietā strādās.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.06 14:42:16
Pārdomātājs
Kad ierunājas sirdsapziņa....
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 14:54:21
Varu apliecinaat arii es par Merlinu!

Vinjsh man Integraaljus ir iemaaciijis - jeb vismaz paraadiijis graamatinju augstu plauktos, uz kuras vaaka malas rasktiits " Integraalreekjini" - protams ieskatiijos, nehrena nesapratu - bet ar dubenu (mans gariigais orgaans) juutu, ka tur laba manta iekshaa! Paldies Merlinam...

Atziishu, citos jautaajumos Merlins muljkjiibas runaa... bet tas taapeec, ka vinjsh manus plauktinjus nav izlasiijis

Galu Galaa... ja ALapshaans var lieliities ar saviem uchukiem un pravieshiem, tad es arii Es ar Praviets un Garu Pazineejs, ka maz neliekaas...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 14:57:05
# Iesūtīts: 2009.08.06 07:13:07
Aivars Lapšāns
Mjāāā, bezcerīgs gadījums...
Ej ar mieru!


A es jau to pirms Gada teicu...

nekas vechi, taa turpiniet un shams arii juus vairs nelasiis - rakstisi Viens pats un viens pats sevi arii lasiis un nesapratiis, ko tajaa " Paradiizee" tik vientulji! Shamam veel no Merlina ilgi un dikti Integraaljus maaciities! Ij ja shaadi ir skolnieki, tad es i divi kapeikas nedodu par vinja skolotaajiem... laigan peec sevis zinu, sliimesti un puskoka leeceeji sanaak arii ljoti labiem skolotaajiem!
IIeva [87.110.231.118]
# Iesūtīts: 2009.08.06 18:49:08
Mulders
ja ALapshaans var lieliities ar saviem uchukiem un pravieshiem, tad es arii
Lapšāns nelielās. Tev aiz skaudības tā liekas. Cik gan zemisks tu brali vari būt.
nekas vechi, taa turpiniet un shams arii juus vairs nelasiis - rakstisi Viens pats un viens pats sevi arii lasiis un nesapratiis, ko tajaa " Paradiizee" tik vientulji! Shamam veel no Merlina ilgi un dikti Integraaljus maaciities! Ij ja shaadi ir skolnieki, tad es i divi kapeikas nedodu par vinja skolotaajiem... laigan peec sevis zinu, sliimesti un puskoka leeceeji sanaak arii ljoti labiem skolotaajiem!
Es vienkārši neticu , ka cilvēks kaut ko tik zemisku spēj uzrakstīt. Tu Mulder esi sātana varā kā izcils liekulis. Ja tu zinātu pret kādu cilvēku karo, tad nokaunētos. Kas tu vispārībā tāds esi? Lapšānu zin visas draudzes un viņa kalpošanas spēku. Tu Mulder esi apaļš nulle.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.08.06 19:09:03
IIeva [87.110.231.118]

Ir jau labi, ka Aivaru aizstāvi. Arī aizrādījums droši vien ir vietā. Taču vai Tu nebūtu tik objektīva, ka aizrādītu arī Lapšānam? Citādi viņš te par velna kalpiem un Jēzus ienaidniekiem apsaukā pat tādus, kuru svētīgo kalpošanu pazīst draudzes un kas savas ticības dēļ zem komunistiem cietumā sēdēja.
Доначка
# Labojis Доначка: 2009.08.06 19:09:48
vai tik zem llevas nesleepjas pats Lapshaana kungs
IIeva [87.110.231.118]
# Iesūtīts: 2009.08.06 22:25:48
Доначка
IIeva [87.110.231.118]
# Iesūtīts: 2009.08.06 22:27:36
Доначка
Man gultā Fui cik nesmuki. Esmu precējusies ar citu.
IIeva [87.110.231.118]
# Iesūtīts: 2009.08.06 22:38:29
Merlins
Nu to gan jūs esiet nosapņojis. Kur viņš to ir rakstījis? Toties jūs kristiešu sievas esiet pazemojis pietiekami , lai tādus apvainojumus saņemtu pats. kas jūs urda tādā sevišķi izsmalcinātā formā , kas robežojas ar bezjūtību pret māsām, nomelnot māsas ? Atbilde - ne jau Dievs.tad kas? Ir te viens kaimiņš , kurš se`dēja cietumā. tagad uzkundzējies pār draudzi un pat padomes vārdā atbild uz vēstulēm. izveidojis savu teoloģiju un uzspež citiem. peters arī bija varonis.kas viņš tagad ir?nodevējs.kāpēc viņš neraksta par tautas ciešanām dzeju?tas kurš sēdējis cietumā nedrīkst spekulēt ar jūtām.to teiktu mācītājs no kanceles.
Merlins
# Labojis Merlins: 2009.08.06 22:42:51
IIeva [87.110.231.118]

Kur es būtu nomelnojis kādu māsu? Lūdzu katrā ziņā norādiet, jo ja man tiešām tā būtu misējies, man tūliņ jāatvainojas.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 125 , pavisam kopa bijuši: 3595