atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu bankrots?
puscifer
Iesūtīts: 2009.07.02 18:41:48
Ir tāda jauka latviešu filma "Ezera sonāte". Mazais Māris tur jautā:"Kas ir bankrots?" un atbildē saņem: "kad nekā vairs nav!"
Vai kāda konfesija var bankrotēt (finansiāli)?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.04 11:43:10
Aivars Lapšāns

Protams - tas viss izriet no dzīvām attiecībām ar Jēzu Kristu

Vilkersons ir musu laiku Jeremija. Ja mēs viņam piedāvātu vietu LELBā , vai kāds viņu klausītu?

Vai tas būtu Dieva plāns vai tu tā gribētu? Kad Pāvils teica, lai dzenamies pakaļ viņam, kā viņš Kristum, viņš ar to domāja tās jomas, kurās viņš var būt mums kā piemērs. Bet tas pats Pāvils arī ir teicis, ka tikai Kristus par mums ir krustā sits, ne Pāvils, ne Apols

Tieši tāpat arī ar Vilkersonu - skaties uz viņa piemēru, bet necel viņu sev par elku, jo Dievam varbūt ir citi plāni, neskriesim Viņam pa priekšu.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.08.04 12:58:43
Ingars
Vikersons ir mans ticības brālis un par elku es viņu nekādīgi nevaru celt , jo elkdievība nav kristietība.
jautājumu es gan Tev rakstīju savādāk . Iekopēju. Vai nu atbildi , vai nesāc tēmu - Vilkersons.

Vilkersons ir musu laiku Jeremija. Ja mēs viņam piedāvātu vietu LELBā , vai kāds viņu klausītu?
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2009.08.05 02:36:58
Aivars Lapšāns Ar taviem pēdējiem tekstiem tava zirga kāja lien ārā caur visām plānajām puķēm - tavuprāt LELB un tās hierarhija ir slikta, jo automātiski nepieņem un tūliņ uz vietas nesāk klausīt pašieceltus praviešus.
Tad saki to skaidri un nemēģini piesegties ar plānu plīvuriņu.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.08.05 09:00:57
Pārdomātājs

No viņu augļiem jjms būs viņus pazīt.
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.05 09:03:01
Ko pazīt? Vai virtuālā vidē ir iespējams ieraudzīt īstos Gara augļus?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.08.05 10:54:55
Pārdomātājs

ļoti gribētu lai es tā saku vai ne? - Tu esi pārpratis , ieraudams savu zirga kāju šajā diskusijā...
Tas ir no tēma - ,,viņi meklēja kā Viņu nokaut,,
To pašu mēģināja arī Merlins
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.05 10:56:54
Jānis Kalniņš
Jā ,un tas auglis kādā attālā novadā ir pagasta odziņa...
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.08.05 11:10:07
Maris

Kāds te sakars ar virtuālo vidi?

Aivars Lapšāns

Vai tas ir domāts kā uzbrauciens?
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.05 11:47:40
Es mēdzu kļūdīties, tāpēc neņem pierē.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.05 16:38:32
Jānis Kalniņš
Vai tad , brāl, interviju neklausījies? Kāds ērģeļmeistars ir pagasta odziņa (auglis). Labs un derīgs no visām pusēm.
sarežģītais giņča
# Iesūtīts: 2009.08.05 22:37:36
Merlins
Ja man godīgi un objektīvi jāsaka, tad visiedomīgākais un garīgi augstprātīgākais tips, ar kuru man ir nācis saskarties, ir Lucifers jeb sātans.
Negribētos apšaubīt tavas burvju spējas, tomēr rodas jautājums kādā tu ar viņu saskāries?
Merlins
# Iesūtīts: 2009.08.05 22:42:27
sarežģītais giņča

Par viņa īpašībām zinu no Rakstiem un Baznīcas tradīcijas, bet saskāries ar viņu esmu uz mata tai pašā veidā, kā Tu, sarežģītais giņča. Un nestāsti, ka neesi - no Taviem vārdiem redzu, ka esi.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.05 22:57:07
Lai Svētais Gars stāv pretī tiem, kas ķildas ceļ starp ticīgiem...
Lēnprātīgie iemantos zemi
Merlins
# Iesūtīts: 2009.08.05 23:01:10
Aivars

Bet arī lēnprātīgajiem ir ieteikts runāt patiesību mīlestībā.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.05 23:12:33
Merlins
Āmen! Tieši tas arī atausa prātā, jo diskusijas rindās samanīju emocijas, ko labi pazīstu.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.08.05 23:18:52
Aivars

Tev izlikās.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.05 23:28:36
Merlins
Kam negadās. Būs kāda maija vai lucis mānīgu šķietamības plīvuru novicinājuši.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.08.05 23:51:48
Merlins

Domāju, Merlin, ja cilvēkam apkārt ir lišķi, tad skaitīt var visu pēc kārtas, jo Dieva vārdu par patiesību Tu nedzirdēsi. Tā negadās.
Par Vilkersonu. Protams , ka cilvēks var mācīties kaut ko arī no Tevis, bet vai Tu kaut ko mācies no Vilkersona? Man , Merlin, ir ļoti labi skolotāji un Tavi teksti liekas kā 19gs uzrauga brīdinājumi un kaunināšana. Kristieši tagad nodarbojas ar citām lietām. Atjēdzies. Arī Vilkersons. Bet Vilkersona rakstītais arī netiek dots sirdī , ja neesi savu sirdi un garu uz to sagatavojis. Jo Dievs piešķir ticības skolotājus pēc tā , vai Tu Dieva žēlastību ņem ar asarām un dziļu pazemību Viņa- Jēzus priekšā. Ja Dievs Tev būs tikai teoloģisks ļeņins , tad Vilkersona rakstītais netiks tverts kā Dieva uzruna Tev , bet citiem. Man ir ļoti labs skolotājs. Un es gribētu arī Tev tādu, bet kam cilvēkam māja , ja viņš zāģē tās sienas un izkurina malkā priekš``ešanas? Dieva žēlastība ir arī dziļi jo dziļi saprast Bībeli, saņemt labu draudzi, un labus skolotājus.
Kādēļ Tu no manis esi saņēmis ,,daudz,, - nu , jau par to , ka Tu pazemo ļoti izsmalcināti māsas Jēzū Kristū. Varbūt arī tāpēc , ka Dievs Tevi caur mani mēģina uzrunāt , jo Tu kaut kādās lietās iespējams esi aizgājis par tālu ; tad Dievs uz cilvēku runā ļoti asi, brīdinoši. Skaties pats. Jau teicu, ka Tu esi ļoti šauros teoloģiskos rāmjos. Paņem to pašu Vilkersonu un salīdzini viņa ,,plašumus ar savējiem. Es vienkārši neko no Tevis te neredzu.
Runa, Merlin, ir par to , vai Tu vispārībā domā pacelt latiņu augstāk priekš sevis. Domāju, ka esi diezgan augstā činā, bet Jēzū visi ir vienādi. Vabūt sāc ar to. Jau reiz jautāju no kuras draudzes esi, ar ko nodarbojies. Uzraksti. No kā Tu baidies? Es vispārībā nesaprotu kristiešus , kuri prezentē sevi ar izdomātiem,, pseido- mīmiem,, , bet runā kā kristietības karaļi.
Par pie Dieva pievestajiem nelielīsimies. Palielies - cik pazemoto pusē esi nostājies? Jo Miesa ir komanda kā teikts korintiešu vēstulē. Un Tu esi no komandas atkarīgs un lielīties ar Tev doto žēlastību kalpot ir tā mazlietiņ ciniski ...vai ne..
sarežģītais giņča
# Iesūtīts: 2009.08.06 00:23:06
Merlins
Nu zin, tad man arī izlikās.
sarežģītais giņča
# Labojis sarežģītais giņča: 2009.08.06 00:27:44
Aivars Lapšāns
Lūdzu nejauc Merlins sevi nepozicionē kā karali, bet gan kā viszinošu burvi. Turklāt viņam ir kristāla lode

Mod, šito visu jis ir pats teicis, tā ka ir nedomā te kaut ko dzēst, johaidij!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 47 , pavisam kopa bijuši: 32919