atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu bankrots?
puscifer
Iesūtīts: 2009.07.02 18:41:48
Ir tāda jauka latviešu filma "Ezera sonāte". Mazais Māris tur jautā:"Kas ir bankrots?" un atbildē saņem: "kad nekā vairs nav!"
Vai kāda konfesija var bankrotēt (finansiāli)?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2009.07.29 10:02:37
+Jānis

Nu protams, ka priekšnosacījums ir iekļaušanās LELB dzīvē. Ja jau viņam bija tādas prasības par PLF un anglikāņiem, tad jau gan ir tā grūtāk... Es vispār esmu par vienotību un jebkāds šķeltnieciskums man nav pieņemams. Es domāju ekumeniskā nozīmē
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.07.29 11:30:38
Merlins
Vai tas nozīmē, ka ar to muti, kas Tev kaut ko aizrāda, runā sātans, bet ar Tavu muti runā Dievs?

Protams , jo aizrādījumus ,,dod,, arī sātans. Es viņam netaisos pakļauties.
Ir lietas , ja ir runa par Baznīcu, kur nevar būt kompromiss. Ja derētais gans salaiž grīstē Baznīcas lietas , tad lai vismaz paklausās ko domā aicinātais - Bībele. Nav iespējams uzcelt finansiāli baznīcu rīkojoties pret rakstiem.
Jēzus Baznīcu cēla caur aicinātu kalpošanu. Mūrus Viņš grāva un graus, bet ne savus tempļus(mēs). Tāpēc Baznīcas finansiālais noslēpums ir caur evaņģēlija rakstiem. Un tikai. Ko darīt? Ir jānožēlo nesvētās lietas un jāsāk viss no jauna....Tad arī pārējās finansiālās lietas tiks piemestas.
Un neizmaini mana rakstītā jēgu. Ja kaut ko jēdz no Bībeles , tad - stāv rakstīts un Tavs pārfrazējums , ka ,,lēnprātīgais ir sātans,, ir mana uzrakstītā pārfrazēšana un , jau kā uzbrukums man par to ko neesmu teicis un domājis. Iespējams Lēnprātīgais ir no manas baznīcas , tāpēc , ne pret brāli man ir kas, bet par idejām , kuras reizēm piespēlē sātans , lai sanaidotu...Mēs te diskutējam , bet ne strīdamies. Kas šo formulē par strīdu, tāds savā sirdī arī ir - nepraša, netaisns, cilvēku, bet ne Dieva kalps...
Lūk , Tu pavedini pārējos caur savu demagoģiju uz akmeņu mešanu . Viņi grib mest , vienkārši aiz naida ...un met. Te ir runa par Balss , sieviete , kurai labpatīk vajāt Jēzu.
Tāpēc , Merlin, domā , ko domā un domā ko raksti. Jo ,,ļauna sabiedrība sabojā labus tikumus,,.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.07.29 11:34:29
+JānisJānis Kalniņš

Nu un kā būs ar tiem jaunajiem mācītājiem , kuriem 90tajos parādīja durvis.....Vai baznīcai nebūtu viņiem jāatvainojas un jāaicina atpakaļ? Jo grēks stāv debesīs....
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.07.29 12:08:02
Aivars Lapšāns

tu esi pārliecināts, ka zini par ko runā? Es esmu no tiem 90-to gadu mācītājiem un tur nav visai daudz, kuriem "parādīja durvis". Bija gan vesels pulks, kuri nevarēja savaldīt savas ambīcijas, kuriem likās esam gudrāki par visiem pārējiem. Es jau arī tāds biju, ko tur var darīt, bet man kaut kā Dievs stāvēja klāt: kritiskos brīžos vienmēr atvēra acis un parādīja lietas tā, kā tās ir. Vai tad visi, kuri nāk iesvētīties, arī paliek draudzē? diemžēl arī starp teoloģiju studējošajiem ir atbirums. Es tev varu pateikt, roku uz sirds liekot - 90-tajos nevienam netika parādītas durvis nepelnīti.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.07.29 12:21:56
Jānis Kalniņš

Es jautāju mācītājam , kurš kalpo atsevišķi, bet kā luterānis - kas toreiz notika. Viņš man atbildēja , ka viņiem tika piedraudēts.
Tad es gribētu pajautāt : ko var izdarīt students teorētiski domājot par teoloģiju atšķirībām , ka viņš būtu jāizmet no augstskolas. Ko? Un kāda teoloģiska pārliecība bija tiem cilvēkiem ,kuri atļāvās , nevis runāt ar studentiem , priekšā liekot Bībeli ( jo - Stāv rakstīts Bībelē , nevis teologu grāmatās).
Tātad, Jāni , cik tālu drīkst iet docētājs kristīgā skolā un ko šis docētājs sludināja. Un ko teica un domāja šie jaunie mācītāji , lai ar viņiem būtu jāizrēķinās?
Gaidu atbildi. Tas nav pārmetums , bet ziņkāre, jo , vai tad man ir samelots?
Pašlaik braukšu uz mežu pec malkas. Vēl šis tas palicis neizvests....
Mīlestībā .....
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.07.29 12:29:31
+Jānis Arī LELB diez vai būs tik viegli un mērķtiecīgi izpildīt Indriķa tekstos izskanējušās prasības - izstāties no PLF, Loijenbergas, denonsēt 1938. gada vienošanos ar anglikāņiem

Paga, paga, apstājies un padomā, kas manos ieteikumos tik nekristīgs?

Loijenberga- tā ir altāra sadraudzība (nonsenss) ar kalvinistiem, resp, cilvēkiem , kas noliedz Kristus miesas un asins reālu klātesamību Sakramentā, respektīvi - viņiem uz altāra ir tikai plika maize un vīns, atšķirībā no luterāņiem, šeit jau man varētu piekrist pat LELB augsbaznīciskie, ka tai šī ūnija nafig nav vajadzīga, Vācijas luterismu ūnija ar kalvinistiem ir pataisījusi par sazin ko, atliek palasīties to pašu Zassi un paklausīties mūsdienu liecības.

PLF - nu , negatīvi, tas ir Merlina kritizētais lezbo-jepiskopāts Zviedrijā, pozitīvi , parādiet man kaut ko pozitīvu tur? Pļāpātava.

Nez kāpēc pareizticīgie var deklarēt , ka viņi vairs neatzīst zviedru kristību dēļ šīm herēzēm, bet labticīgie latvieši tik purpina zem deguna.

Tātad, pareizticīgie skatās uz to no teoloģiska skatapunkta, bet luterāņi no baznīcpolitiskā.

Anglikāņi - tas ir tas pats ex-LELB Cālītis un viņa domubiedrs Kentrberijas arhibīskaps.

Baznīcpolitika, nekas vairāk...Tusiņš uz papīra.
Laika jautājums, kad tas darbiņš tiks padarīts.


Merlin , kāpēc tad tik asi ?
Luterismā normāli draudzes aicinājums, pieredze un teoloģiskā izglītība ir izšķirošie faktori ārējam aicinājumam, nevis klaunādiskā komisija, variācija par tēmu - mēs šoreiz būsim ļoti bargi un dragāsim pa dvēselēm ne pa jokam. Un tad vēl nosodīsim šīs dvēseles , ka tām nav bezgalīgs izturības slieksnis.
Skatos, tev ir iepaticies mans teksts par muižīņu, redzi, muižiņa - tā ir dvēseles pasargātība no klauniskām komisijām. Šarmantie Korālis un Sants šādu komisiju kā reiz būtu izgājuši bez problēmām.
Atkritēji, ha. Pie-kritējs atradies!

Lasu tevi un raugos - esi Plūmes un Bākuļa garīgais līdzinieks, tikai citā kulītē...


Jāni Kalniņ , paldies par iejūtību, tā tik reti ir sastopama par baznīcām lepni sevi dēvējošās organizācijās.


Un galu galā diez vai Tu pats būtu laimīgs, ja Indriķi nosūtītu kalpot Zlēku draudzē, bet pēc gada viņš ar visu draudzi un skaisto baznīcu atdalītos. Es domāju, ka tāda iespēja tad būtu visai reāla, jo evaņģēliskā sadraudzības mācība sevi jau ir gana skaidri parādījusi darbībā. Tāds ir mans pirmais šībrīža vērtējums .

Tās jau no + Jāņa puses tādas bīskapa necienīgas demogoģiskas atrunas. Kā gan es varētu iegūt skaisto Zlēku baznīcu, pat ja ļoti gribētu, ja tā ierakstīta LELB zemes grāmatā.

Un kāpēc gan lai es iekārotu atšķelt mazo, jauko Zlēku draudzi, ja man ir gana ar to, kurā kalpoju?

Un neatceros, ka vispār būtu sašķēlis kādu draudzi vai baznīcu savā necilajā kalpošanā.

Es neatbildu par to rīcību, kuriem bija iespēja nesašķelt to pašu KLB, bet kuri to izdarīja ar maksimāli iespējamo dedzību. Un + Jāni , tam nav nekāda sakara ar sadraudzības mācību vai evaņģēlisku teoloģiju vispār.
Ja cilvēki baznīcu uzskata par savu personisko īpašumu, tad krīzes brīžos viņi arī dara visu iespējamo, lai to kā tādu saglabātu`par katru cenu. Ja tev ir zināmas peripetijas ap kādreizējo Mantojuma Fondu, vēlāko AI, tad arī bez īpašas piepūles sapratīsi, kas notika KLB.
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2009.07.29 13:02:48
indriķis

Zini, vai nu tās vienošanās, kuras noslēguši kādi un kaut kad ir tik būtiskas un ietekmē konkrēti tevi un konkrēti tavu draudzi? Tajā pašā zviedru baznīcā es esmu sastapis arī ļoti evaņģēliskus mācītājus, kuri nepiekrīt daudzām lietām un sauc tās par herēzēm, bet ja runa ir par konkrētu draudzi uz kādas nelielas salas, tad tas ir pavisam kaut kas cits.

Atceries Jēzus līdzību par tām nezālēm. Vai Vinš gadījumā neteica, lai abi aug līdz pļaujamam laikam, ka jūs ravēdami kviešus, neizravējat arī nezāles. Kristus Baznīca ir tikai viena vienīga, un tur nu neko nevar izmainīt nekādi baznīcu paziņojumi, nedz arī kaut kādas vienošanās. Un ne mums, cilvēkiem, būs izšķirt, kura kristība ir derīga, un kura nē. Un ne mēs, cilvēki, izšķirsim, kura draudze ir Baznīca un kura nē. Ja tu pats esi pilnības iemiesojums, tad droši met pirmo akmeni!

Man reizēm ir vienaldzīgas visādas direktīvas un līgumi, es jautāju Kristum! Tev varbūt tas varētu likties dīvaini, bet es Viņa apsolījumu, ka Svētais Gars mums mācīs un atgādinās visu Jēzus mācību, ņemu par pilnu. Ne vienmēr Svētais Gars darbojas caur enciklikām un kapitula paziņojumiem, reizēm Viņš arī pa tiešo uzrunā konkrētu cilvēku. Gribi tici, gribi nē.Tā lūk.
Balss
# Labojis Balss: 2009.07.29 13:32:09
Aivars Lapšāns
Lūk , Tu pavedini pārējos caur savu demagoģiju uz akmeņu mešanu . Viņi grib mest , vienkārši aiz naida ...un met. Te ir runa par Balss , sieviete , kurai labpatīk vajāt Jēzu.

LAPŠĀNS = JĒZUS?!?

Vai pasmīnēšana par tavu lieluma māniju jau ir akmeņi, un tu esi Jēzus???
Ja tavā izpratnē pat Lēnprātīgā mierīgais jautājums jau skan Sātana balsī, tad... droši vien, ka jūties vajāts... Un vajātiem ir jāmeklē palīdzība. Patiešām, liekas, ka tev to vajag...
Jo naida man pret tevi nav ne drusciņ. Žēl un reizē smieklīgi...

Vai nevar būt, ka tieši TU esi tas, kurš vajā Jēzu? Vai tev šeit kāds ir teicis ļaunus vārdus? Tu uz citiem gan, un daudzus... Kurš uz savu brāli saka - bezdievis... Palasi pats, ja esi aizmirsis, ko Bībele saka par savu brāļu apsūdzētājiem, un kas ir tas, kas apsūdz. Šajā diskusijā tieši tu esi tas, kas apsūdz visus citus.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.07.29 17:30:44
Jānis Kalniņš

Man reizēm ir vienaldzīgas visādas direktīvas un līgumi, es jautāju Kristum! Tev varbūt tas varētu likties dīvaini, bet es Viņa apsolījumu, ka Svētais Gars mums mācīs un atgādinās visu Jēzus mācību, ņemu par pilnu. Ne vienmēr Svētais Gars darbojas caur enciklikām un kapitula paziņojumiem, reizēm Viņš arī pa tiešo uzrunā konkrētu cilvēku. Gribi tici, gribi nē.Tā lūk./b]

Zelta vārdi.
Es tiko ar savu trīsgadīgo dēlu atgriezos no kādas ,,Tezē,, , tepat Latvijā. Un man dziļi vienalga , ka tā ir pareizticīgo ,,zona,,. Jo šo vietu izveidojis tēvs Viktors, kurš visos laikos ir bijis mācītājs disidents. Uz šo vietu brauc cilvēki no visas pasaules. Arī luterāņi. Katru rītu un vakaru mans dēlēns , ieejot baznīcā, krita ceļos, visādā veidā lika man lūgties - gan ceļos, stāvus utt.pat dēls sajuta to , ko daudz cēlākās celtnēs nevar ar garu sajust..man kalpotāja lūdza lasīt 51 psalmu latviski, aiz cieņas pret šo valsti, jo Tēvs Viktors te iedisidentēts no tālajiem austrumiem...
Es atbraucu mājās Dieva uzrunāts īpaši. Un nebija tur tēva Viktora , kurš tagad maz staigā pēc kāju operācijām. Bet ...tur bija tas - kristietim dotā brīvība , kur satiekas divi brivi cilvēki savā ticībā , jo ticības uzspiešana ir teoloģija. Bet teoloģija ir vara, kura neuzrāda grēku , bet aklu paklausību.
Tā tas ir - jo vairāk Dieva vīru noniecina, jo vairāk viņš tiek Dieva svētīts. Tēvs Viktors Kārsavā zilo krāsu noņēma un tā baznīca pats par sevi ir disidentiska. Tur , ja svešinieks ierodas , jautā - vai jūs pie mums nakšņosiet? (mīļi aicināts uz palikšanu) Filma Ostrov arī parāda, ka Dievs bieži vien ir baznīcas kurtuvē, bet ne tur , kur teologi Viņam atrādījuši vietu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.07.29 17:34:16
Sorī visiem. Par daudz melns sanāca....
Merlins
# Labojis Merlins: 2009.07.29 18:05:28
Aivars Lapšāns

"Mūrus Viņš grāva un graus" - kur tas rakstīts?
"Tāpēc Baznīcas finansiālais noslēpums ir caur evaņģēlija rakstiem." - un konkrēti? Kā to pārtulkot nākamā gada budžetā?

"Tavs pārfrazējums , ka ,,lēnprātīgais ir sātans,, ir mana uzrakstītā pārfrazēšana un , jau kā uzbrukums man par to ko neesmu teicis un domājis."

Kur es esmu teicis, ka Tu teici, ka lēnprātīgais ir sātans? Es tikai uzdevu precizējošu jautājumu, kā jāsaprot Tavi vārdi. Tieši Tu manu jautājumu tagad pārfrazē par uzbrukumu, ar to man uzbrukdams.

"Ja kaut ko jēdz no Bībeles , tad - stāv rakstīts un Tavs pārfrazējums , ka ,,lēnprātīgais ir sātans,, ir mana uzrakstītā pārfrazēšana un , jau kā uzbrukums man par to ko neesmu teicis un domājis."

Tev šitas liekas sakarīgs teikums?

Paklau, draugs Aivar, Mēģini drusku kontrolēt savu runu, citādi Tevi nevar saprast "ko Tu esi teicis un domājis". Tas mazina Tava teiktā iespaidu un rada pārpratumus, par kuriem Tu pēc tam pūties. Valoda ir tērps, kurā Tavas domas parādās cilvēku priekšā. Labāk neietērp tās vulgārās vai slikti pašūtās drēbēs - kaut vai aiz cieņas pret cilvēkiem, ar ko Tu runā.

"Sorī visiem. Par daudz melns sanāca...."

Vairāk būtu jāraizējas, lai saturs nesanāk pārāk melns. Fonts ir sīkums.
+Jānis
# Iesūtīts: 2009.07.29 18:27:47
indriķis

Labi jau labi. Bija drusku provokācija par Zlēkām. Bet baznīca zemesgrāmatā ir ierakstīta uz draudzes, ne LELB vārda. Redzi nu, ka visu Tu nezini ne par zemesgrāmatu, ne - uzdrošinos teikt - arī par PLF un dažu labu citu tēmu.

Par sadraudzības mācību varu tikai novērot, ka parasti to piesauc, kad vajag atšķelties un nodalīties. Nav laimējies būt lieciniekam, kur tā būtu veicinājusi baznīcas konsolidāciju.

Bet, pavisam vienkārši un praktiski sakot, man grūti ieraudzīt, kā Tu varētu darboties LELB bez savas pārliecības laušanas, bet lai LELB piemērotos Tev, būtu tā kā par daudz prasīts. Tādēļ Jāņa Kalniņa ierosinājumu es uztveru kā laipnu, tomēr utopisku žestu. Bet arī par to viņam paldies.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.07.29 22:07:08
Merlins



Ar Tavu klasisko demagoģiju un apvainojumiem esmu iepazinies diskutējot par māsu kalpošanu.

Jo attiecībā par lēnprātīgo , vienkārši pievienojīes viņam un lēnprātīgais mani netaktiski uzrunāja . To Tu nelasīji - vai Tevi nemaz nebaida brīdinājums, ka par katru veltīgu vārdu būs jāatskaitās... Gribēju Tev gluži lēnprātīgi pajautāt: Ko gan Tu par visām tām blēņām,ko esi sarakstījis, varēsi atbildēt?
Es runāju Bībliskajā izteiksmē , par draudzes izaugsmi un finansēm. Protams , ka šajā forumā kādam Bībliskās patiesības nepatīk. Un tu tiem pievienojies. Un , ja esi pret evaņģēlija mācībām , tad , kāda Tev var būt taktiska saruna. Protams , ka Tu runāsi kā loģikas apkarotājs, muļķotājs, demagogs utt...

Lūk , Tavs jautājums un mana atbilde - lasi ...

TU - ,,Vai tas nozīmē, ka lēnprātīgais ir sātans?,,

Mana atbilde TEV - ,,Nē , tas to nenozīmē.
- Caur kāda muti runā Dievs , caur kāda sātans....,,
Arī baznīcā ...arī šajā forumā....

Par mūriem. Atkal teikšu - ,, Ja ko jēdz no Bībeles,, , tad , nepārprotami ir runa par tempļa nojaukšanu, ko pravietoja Jēzus Mat. 24 , lūka ...netceros pantu , meklē pats.

" Ja kaut ko jēdz no Bībeles , tad - stāv rakstīts un Tavs pārfrazējums , ka ,,lēnprātīgais ir sātans,, ir mana uzrakstītā pārfrazēšana un , jau kā uzbrukums man par to ko neesmu teicis un domājis."

Tev šitas liekas sakarīgs teikums?


- Protams , ka sakarīgs teikums. Lasi vēlreiz.

Paklau, draugs Aivar, Mēģini drusku kontrolēt savu runu, citādi Tevi nevar saprast "ko Tu esi teicis un domājis". Tas mazina Tava teiktā iespaidu un rada pārpratumus, par kuriem Tu pēc tam pūties. Valoda ir tērps, kurā Tavas domas parādās cilvēku priekšā. Labāk neietērp tās vulgārās vai slikti pašūtās drēbēs - kaut vai aiz cieņas pret cilvēkiem, ar ko Tu runā.

Tavas pamācības ir no tēmas - es esmu vienkāršs cilvēks un nesaprotu simbolus, Bīblisko sarunas valodu, koroče, Aivar, tāpēc gudrāks tā vai tā par tevi...jo man kāds to pačukstēja....

Sorī visiem. Par daudz melns sanāca...."
- Priekš Tevis...priekš Tevis..., jo melns spīd gaismā , bet gaisma ir cilvēkā , kuru jāprot saskatīt ...
Domā brāl , ko domā....


Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.07.29 22:30:47
Merlins

Taisnību sakot , Merlin, es nevēlos ar Tevi diskutēt, jo Tu ar saviem tekstiem bojā sabiedrību. Mēģini vispirms saprast sevi un kur Tu atrodies. Domāju - Tu karājies gaisā...starp zemi un Debesīm. Uz debesīm ir jāskatās no zemes , jo tās sākas no Tava papēža.... Pirms kādam rādi pirkstu, paskaties vai nav melns nags , tas mazlietiņ atgādina ragus...Sarunājuši...
Dievs Tevi mīl, es arī.
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.29 22:43:54
Cik bēdīgi, ka cilvēks Aivars Lapšāns laikam ir dzimis un dzivo pilnīgi bez paškritikas spējām... Viņam laikam šķiet, ka viņa saraustītie, grūti izlasāmie un dažkārt pat nesaprotamie teksti ir vērtīgāki par Merlina loģiskajiem, argumentētajiem teikumiem...
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.07.29 23:12:50
Balss

Redzi, tas nu bija galīgi ne par tēmu, personisks uzbrauciens. Strādājot ilgus gadus Zviedrijā, es sapratu vienu no latviešu, vai varbūt vispār postsovietisko cilvēku problēmām: nespēju atdalīt lietu no personības. Tavs pēdējais komentārs neko nedod diskusijai, tas tikai kārto attiecības un jēgas tam nav nekādas. Pie diskusiju kultūras pieder arī galēji pretējo viedokli pauduša cilvēka cieņa.

Tas pats attiecas arī uz Aivars Lapšāns.
Yonatans [86.137.248.172]
# Iesūtīts: 2009.07.29 23:42:39
Jānis Kalniņš
bravo
Merlins
# Labojis Merlins: 2009.07.30 00:41:25
Aivars Lapšāns

Draugs Aivar, savāds Kristietis Tu esi. Es Tev jautāju pastāstīt vairāk par Tavām domām, bet Tu uz mani lādies kā viduslaiku pāvests!

Es Tev pieklājīgi lūdzu paskaidrot tuvāk Tavu atbildi lēnprātīgajam, jo tā spiedīgi prasa paskaidrojumu. Pēc loģikas likumiem spriežot iznāk tā: Lielā premisa: Lapšānu kaunina sātans; Mazā premisa: lēnprātīgais kaunina Lapšānu; secinājums: lēnprātīgais ir sātans. Mans jautājums deva Tev iespēju novērst tik nelāgu pārpratumu, un paskaidrot, ko Tu ar to domāji, bet Tu man pārmet, ka es Tev uzbrūku.

Tu iepriekš sacīji, ka Jēzus ir mūrus grāvis un graus. Tas mani ieinteresēja, jo iepriekš nebiju to dzirdējis. Es Tevi lūdzu padziļināt manu Bībeles sajēgšanu, un pateikt kur ir rakstīts, ka Jēzus ir sagrāvis kādu mūri, bet Tu man liec lasīt par to, kā romieši sagraus Templi 40 gadus pēc Jēzus debesbraukšanas. Tā Tu mani nevis apgaismo, bet vēl vairāk sajauc galvu.

Es Tev lūdzu padomu, kā Tavu mācību par evaņģēliju finansēs var iedzīvināt nākamā gada budžetā, bet Tu mani apsūdzi demagoģijā un saki, ka es Tevi apvainojot. Labāk būtu izskaidrojis evaņģēlisko finansu mācību, kas tā tāda un dotu padomu, kā to praktiski lietot. Bet Tu man atbildi "Bibliskajā izteiksmē", no kuras man neizdodas izlobīt nevienu konkrētu pamācību. Tad kā lai es to Tavu mācību lietoju, ja Tu mani nepamāci? Un vismulsinošākais, ka mani, kas tikai vaicā pēc skaidrības un konkrētības, Tu nosauc par loģikas apkarotāju...

Nu re, gandrīz tādas kā Merlina impropērijas iznāca: "Es tev devu ūdeni no klints, bet tu mani dzirdināji ar žulti. Es tavā priekšā atdarīju jūru, bet tu atdarīji manus sānus ar šķēpu."

Draugs, Aivar, vai Tev neienāk prātā, ka ar visu šo es cenšos pamudināt Tevi neslinkot un nebūt paviršam, bet rūpīgāk pārdomāt savu sakāmo un izteikties skaidrāk un konkrētāk, lai cilvēki varētu vairāk baudīt no Tavas ticības augļiem? Un mēģināt Bībeles citātus lietot vietā un sakarā, izpētot, ko tie pa īstam nozīmē, nevis ka tikai skan uz to pusi? Un Kādēļ Tu dod sātanam tik daudz goda, ka Tev aiz katra stūra velns rēgojas? Vai arī Tev šķiet, ka Tu esi pilnīgs kā Debesu Tēvs ir pilnīgs, tādēļ neviens nav cienīgs Tev padomu dot?

Dievs Tevi mīl un mēs visi arī!
Balss
# Labojis Balss: 2009.07.30 00:47:03
Jānis Kalniņš
Man taču vispēr nav nekādu attiecību ar viņu, ko kārtot! Par tēmu jau gandrīz nav iespējams ar viņu runāt. Viņš nez kādā savā fantāzijā saskata naidu, akmeņu mešanu uz viņu, sātana balsi un vēl nezin ko. Pie kam, tā formulētos izteicienos, ka kopsakaru pat grūti izburtot.

Kā jau teicu - tas ir drīzāk nožēlojami, jo tikpat kā nav iespējams ar viņu sarunāties. Ar tevi mēs strīdamies, diskutējam, argumentējam, bet vismaz loģiski un sakarīgos teikumos, un neuzskatot vienam otru par ļaunvēli vai akmeņmeti.
P.S. Starp citu, es viņam, piemēram, neuzbraucu, ka viņš "bojātu sabiedrību" (C) - Lapšāns), tā ka...
P.P.S. Man patiesi nav ne mazākā ļaunuma uz viņu. Atzīstos gan, ka esmu ļāvusies emocionāli izprovocēties. To nožēloju. Vari man par šo pasludināt absolūciju?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.07.30 09:25:01
Merlins

Nu šito es sauktu par sarkasma pērli. Bravo!

Balss

Ar Lielāko prieku! Ej ar mieru un negrēko vairs!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 215 , pavisam kopa bijuši: 10937