atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu bankrots?
puscifer
Iesūtīts: 2009.07.02 18:41:48
Ir tāda jauka latviešu filma "Ezera sonāte". Mazais Māris tur jautā:"Kas ir bankrots?" un atbildē saņem: "kad nekā vairs nav!"
Vai kāda konfesija var bankrotēt (finansiāli)?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2009.07.24 19:57:59
PS. Tu centies kristīgo baznīcu izgrūst no šīs pasaules kā tavuprāt nevajadzīgu pagātnes arhaisku palieku, kura kavē progresu, kuru virzi Tu un tev līdzīgie. Pie tam tu to dari lienot mūsu forumā, kurā mēs diskutējam par savai ticības dzīvei aktuālām lietām, kuras pēc būtības tevi nekādi neskar.
incognito
# Labojis incognito: 2009.07.24 21:16:42
Jānis Kalniņš
Man ir teorija, ka Ctulhu šādi reaģē uz Svēto Garu, kura klātbūtni viņš jūt, bet cenšas noliegt. Jo tiešām, dažu ateistu gadiem ilgā klātbūtne šajā forumā liek aizdomāties, vai ne?
Diždiakonija [159.148.184.49]
# Iesūtīts: 2009.07.25 12:58:09
Kopš kura laika Doma diž-dekāns - "balss" ir mainījis dzimumu un izliekas par baznīcsolā sēdošu dāmu? Pat leksika un ļoti labās zināšanas baznīcas hierarhijā un virsvaldes struktūrās viņu nodod.
Mods-1
# Iesūtīts: 2009.07.25 13:03:49
Diždiakonija [159.148.184.49]
Šai forumā mēs neapspriežam citu foruma lietotāju personīgo informāciju, kuru viņi nav vēlējušies atklāt paši... iesaku pirms rakstīšanas izlasīt foruma noteikumus, jo to neievērošanas gadījumā Jums var tikt slēgta pieeja forumam.
Ja Jums ir vēlēšanās iepazīties ar foruma lietotāju Balsi , tad Jums ir iespēja piereģistrēties forumā un nosūtīt Jūs interesējošajam cilvēkam personīgu ziņu.
Diždiakonija to Mods-1 [159.148.184.49]
# Iesūtīts: 2009.07.25 14:40:30
Tas jau ir vienīgais, ko LELB vairs prot, kā vienīgi norādīt, izslēgt, apklusināt un apmēdīt. Droži vien, ka vēl efektīvāk šis viduslaiku represijas būtu pārnest arīdzan uz virtuālo vidi. Es ļoti labi saprotau, ka patiesība kož acīs. Un kā vēl kož

Ja Tev, Mods-1, liekas, ka ar forumu viss ir ok, tad šis nav vienīgias, par ko būtu jādomā foruma dalībniekiem. Citu cilvēku apgānīšana jau sen ir kļuvusi kā ši foruma vairāku tematu "vadzvaigzne". Paanalizē uzmanīgi un tu ļoti labi to sapratīsi! Visu cieņu Jānim Kalniņam par viņa domu gaitu un loģiku!
Mods-1
# Iesūtīts: 2009.07.25 18:38:07
Diždiakonija to Mods-1 [159.148.184.49]
Nu šī jau savukārt ir cita tēma, kura šeit īsti neiederas. Ja ir vēlēšanās par to runāt, piereģistrējieties un sāciet jaunu tēmu. Rakstīšana ne par tēmu netiek atbalstīta nevienā nopietnā forumā un tam nav nekāda sakara ar represijām.
Diždiakonija to Janis Kalnins [159.148.184.49]
# Iesūtīts: 2009.07.25 21:27:03
Par temu- paldies Jani Kalnin, par drosmi un logiskiem argumentiem!
Merlins
# Iesūtīts: 2009.07.27 10:37:33
Diždiakonija [159.148.184.49]

Pēc tavām domām baznīcas solā sēdoša dāma nevar orientēties baznīcas hierarhijā un leksikā? Tas nodod, ka tu kā jau ikviens augstbaznīcisks augstprātis izjūti nicinājumu pret lajiem un sievietēm.
monte video [84.237.142.15]
# Iesūtīts: 2009.07.27 11:46:26
Balss Jus neesiet balss iz tautas, bet gan balss, kas skan no virsvaldes rupora! visu cienju Janim Kalninam par viedokla pausanu.
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.27 12:06:19
Jānis Kalniņš
Tavi iebildumi pret GASN ir viens no viedokļiem, ar zināmu pamatojumu un loģiskiem argumentiem.
Taču tavi atkārtotie, neskaitāmie uzbraucieni par meļiem, liekuļiem un izsaimniekotājiem balstās tavā subjektīvajā viedoklī par cilvēkiem, ko tu par tādiem apzīmogojis.

Savukārt es tevis minētos pazīstu kā smagi, rūpīgi strādājošus cilvēkus. Nemēģināšu apgalvot, ka tie ir eņģeļi, kas nekad nav kļūdījušies (vai tu nekad savā mūžā neesi kļūdījies?), bet kategoriski iebilstu pret tevis uzturēto viedokli, ka tie ir blēži, kas to vien gudro, kā izsaimniekot Baznīcas kopmantu un iedzīvoties.
Tādi mūsu vēsturē patiešām IR bijuši, bet paldies Dievam, ir izdevies no tādiem atbrīvoties, pat ja ar zaudējumiem.
sarežģītais giņča
# Iesūtīts: 2009.07.27 13:40:39
Balss Vai Jums gadījumā prožektoru nevajag? Man pagarabā kāds mātājās, varu uzdāvināt.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.07.27 14:29:28
Balss

Paldies par atzinību! Tu esi pirmā, kura beidzot atzinusi, ka maniem iebildumiem ir zināms pamatojums un loģiski argumenti. Tātad pastāv zināma cerība, ka var sākties konstruktīva diskusija. Cita starpā, aizdomas par negodīgumu sēj tieši tas, ka aizvadīto divu gadu laikā nekādi loģiski pamatojumi un pretargumenti netika uzklausīti, par apspriešanu nemaz nerunājot.

Un, atskatoties vēsturē, arī par tiem blēžiem, kuri ir bijuši, zināmas personas (tas nudien nebiju es!) brīdināja vadību jau toreiz. Vadība bija tik tuvredzīga, ka pagāja daži gadi, iegrābās diezgan pamatīgos zaudējumos, līdz vienam otram atvērās acis. Lai Dievs dod, ka vēsture neatkārtojas un taisnība ir Tev, ne man. Lai cik tas Tev neliktos dīvaini, es par to priecāšos.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.27 14:50:07
JKalninjsh, te ir mazliet viena lieta...

Redzi jebkuraa organizaacijaa attieciibaa pret JEBKURU darba veiceeju buus VISMAZ VIENA pretestiiga iebilde no KAADA!

Tas noziimee... ka "Pretoshaanaas un Iebildumu paarklaajums" ikvienaa Organizaacijas minuutee ir 100%... Tas ir, vienmeer pret dariitaajiem ir kaadi kas iebilst!

Tas noziimee, ka arii pret nelietiigiem dariitaajiem tiiri statistiki vienmeer buus kaadi iebildeeji!

Un peec tam teikt, ka Organizaacija ir vainiiga, jo nenjeema veraa shos iebildumus, kas izraadiijaas patiesi, ir taada maazhoshanaas un aaxtiishanaas!

Tas ir, ja Organizaacija VIENMEER VISUR UN VISOS LAIKOS njemtu veeraa KATRU iebildi pret KATRU daritiaaju, tad izdariits netiktu nekas un nekad!

Jo Redzi... pieiet lietaam var diveejaadi... (tas bik no mana profesionaalaa laucinja) - Projektu var plaanot un dariit taa, lai tas buutu orienteets uz uzvaru. Un Projektu var plaanot un dariit taa lai tas buutu orienteets uz NEzaudeeshanu!

No malas izklausaas vienaadi piegaajieni, bet praksee pirmais ir labaaks, otrs ir sliktaaks... Kaareiz otrs ir tas gadiijums, kad tiek monitoreetas visas iebildes, par katru iebildi tiek teereeti resursi, lai to izpeetiitu, iedziljinaatos, izpeetiitu alternatiivas... Tobish projekts paiet papiiru un atskaishu rakstiishanaa un savstarpeejaa chakaraa, nekaa reaalaa dariishanaa!

Toties pa to laiku DARIITAJS jaa 3x buus uzkaapis uz graabeklja, bet jau empiiriski buus atradis 4o piegaajienu, kas darbojas... un kaameer pirmais veel chakareesies ar "pareizu plaanoshanau no seerijas - ka tik kas nenotiek"

p.s. es nekritizeeju nedz tavu pieeju nedz esosho situaaciju kaa iipashi uzteicu, mana iebilde bij pret tavu "Toreiz tach jau teica..." taktiku, lai ieguutu punktus striidos!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.07.27 15:05:36
Mulders

Tavs niks ir vienkārši 10-niekā!

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.27 15:08:03
JK,

Ar bazniicu ir kaa ar Sievu... Nevajag tai runaat pretiim, bet dari pa savam!
no malas [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2009.07.27 15:17:58
Ja katrs, kas liek savu parakstu par to arī atbild, tad nav ko satraukties.
Balss
# Labojis Balss: 2009.07.27 15:30:19
Mulders
Paldies, tu ļoti labi saliki visu pa vietām. Tieši tā arī ir. Jo garantijas, ka viss izdosies, kā plānots, protams, nav. Bet ir pamats cerēt, ka šis projekts VAR izdoties. Ja šādu vērtējumu ir devuši ne tikai vietējie, bet arī ārzemju finansu eksperti, tad taču ir zināms pamats sākt, doties, darīt un, paļaujoties uz Dievu, cerēt uz izdošanos! Uz Ziemeļpolu iet arī bija ļoti riskanti. Daudzi neaizgāja. Bet daži aizgāja!

Jānis Kalniņš
Lai Dievs dod, ka vēsture neatkārtojas un taisnība ir Tev, ne man. Lai cik tas Tev neliktos dīvaini, es par to priecāšos .
Šoreiz es tev pilnīgi ticu!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.07.27 15:33:10
Mulders

Oi, tas nu ir bīstami darīt pa savam... tu nekad sievas reakciju nevari paredzēt!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.07.27 15:35:26
Balss

Paldies!

Bet par to pozitīvo vērtējumu - cita starpā nav nosaukts neviens uzvārds, kurš tad īsti ir devis šo pozitīvo vērtējumu, tikai piesaukti anonīmi pašmāju un ārzemju eksperti. Uzvārdi ir? Tas vienkārši tā, ziņķāres apmierināšanai.

Nu gan man ir daudz jautājumu, kas ir sakrājušies īpašumu komisijai...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.27 15:40:41
JK, ē veci... nav tik vienkārši!

Tad, kad tu dari pa savam, tad apriori tu dari pareizi... un Sievas nekad neiebilst pret pareizu sagaidāmo rezultātu...

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 107 , pavisam kopa bijuši: 33431