atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele par Muhamedu
Abu Safija
Iesūtīts: 2009.06.26 01:36:10
Viņš nāks “ar desmit tūkstoši svētajiem” (Mozus 5. grāmata 33:2*)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.04 20:51:42
Sekss ir atļauts tikai laulībā. Ārlaulības sakarus, pirms vai pēc laulības, arābiski sauc par zinā . Pie tam viens no partneriem var būt precēts, otrs nē. Tad lūk, ja neprecēta meitene ir stāvoklī, nav divu domu, ka viņa ir veikusi zinā un tādu gadījumu nav maz pie mums Latvijā. Domāju, ka te viss ir skaidrs un nevēlos vairs atkārtoties.
Garanoiķis
# Iesūtīts: 2009.07.04 22:04:58
muslim [89.201.107.22]
Jā, bet tavs jautājums izskatās tendenciozs, it kā tu uzskatītu, ka tas būtu kaut kas slikts.
Jā, zinet es tiešām tā uzskatu, ka tas ir slikti nogalināt sievieti (un ne tikai) islama likumu dēļ!
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.04 22:29:52
palasoties šīs diskusijas ar musulmaņu piedalīšanos tikai nostiprinos pārliecībā, ka islāms ir sātana reliģija un masu slepkava muhameds bij velna kalps, katrs allāha(sātana) sekotājs sastapts virtuālajā vidē, vai dzīvajā to apliecina ar baiso degsmi.
apgaismojiet mani, musulmaņu kungi, kas tajā sātana izpausmē-allāhā tik pievilcīgs, ka ar šitādu apsēstību nostājušies pozā rakom viņam ziedojat savas dzīves. nu davai pastāstiet.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.04 23:01:27
Garanoiķis

Nevis sievieti, bet noziedznieku. Arī vīrieti. Un islāma likumi nav abstrakcija, bet sabiedrības aizsargāšanas mehānisms.
Garanoiķis
# Iesūtīts: 2009.07.04 23:59:18
muslim [89.201.107.22]
Nevis sievieti, bet noziedznieku. Arī vīrieti.
Skaidrs. Ejam tālāk. Ja pareizi saprotu pārkāpjot laulību sieviete (vai vīrietis) pārstāj būt sieviete (vai vīrietis) un kļūst par noziedznieku.
Vai var palūgt atsauci uz jūsu rakstiem, kur tas ir minēts ka šie cilvēki zaudē savu dzimuma nosaukumu?
Garanoiķis
# Iesūtīts: 2009.07.05 00:05:09
jenocs Nu vispār vārds Allahs arābu valodā nozīmē Dievs, tā to arī dēvē arābu kristieši. Tāpēc nevajadzētu vārdu Allahs asociēt ar sātanu. Cita lieta ir islama izpratne par Allahu.
Varam laikam tikai pateikties Dievam, par to ka muslimi šeit ir minoritāte.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.05 01:27:34
Tu saki "sieviete" tādēļ, lai iežēlinātu. Protams, viņa ir sieviete (vai vīrietis), bet ja piespriests nāvessods, tad tam nav vairs nozīmes, atšķirībā no miesassoda. Jo sieviete par cik ir vājāka, viņu per citas sievietes, bet vīrieti per vīrieši. Bet vai sieviete nevar izdarīt tikpat lielu ļaunumu kā vīrietis? Ja tev sieviete izzagtu tukšu kontu vai nolaupītu bērnu, vai tu smaidītu un būtu galants?
Garanoiķis
# Iesūtīts: 2009.07.05 02:36:35
muslim [89.201.107.22] Nesmaidīt, un kā tu saki, nebūt galantam, nav gluži viens un tas pats, kas nogalināt.
Es tā kā prasīju tiešu jautājumu-
Vai var palūgt atsauci uz jūsu rakstiem, kur tas ir minēts ka šie cilvēki zaudē savu dzimuma nosaukumu?
Ja nevari iedot atsauci, tad tā arī vajag pateikt.
ex katolis [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.05 02:42:35
šie cilvēki nezaudē savu dzimuma nosaukumu,tas ,ko gribēja pateikt muslims ir tas,ka gan vīrietis ,gan sieviete neatkarīgi no dzimuma saņem vienādu sodu.
Tad kad Jēzus tiek nosaukts par avi,tu taču (cerams) neidomājies ,ka viņš zaudē cilvēka izskatu??
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2009.07.05 03:22:47
muslim [89.201.107.22]
Domāju, ka te viss ir skaidrs un nevēlos vairs atkārtoties.
Shaada atbilde uz buutiibaa neatbildeetu jautaajumu man liek domaat, ka tomeer kaut kas tiek sleepts.
Manupraat, situaacijaa : Ja neprecēta meitene ir stāvoklī, tad gan viss ir skaidrs. - skaidrs ir viens: sieviete dabuu sodu, viirietis - nee! Jo tikai sieviete paliek staavoklii. Viirietis, kas to ir izdariijis - paliek anoniims. Attieciigi apgalvojums par vienaada soda sanjemshanu ir tukshas runas.

Pie kam veelos uzdod jautaajumu (uz kuru zinu, ka muslimi ne paaraak veeleesies atbildeet) - KAADU noziegumu un pret ko ir izdariijusi sieviete, nelaulaata, palikdama staavoklii, lai vinju dajebkaadaa veidaa sodiitu? Kristiigajaas valstiis shaadai sievietei izsniedz pabalstu beerna uztureeshanai, jo bez viira tas vinjai vienai ir ljoti gruuti un smagi. Ko dara musulmanju zemee? Pabalsta vietaa izsniedz sitienus ar nuuju? Ceriibaa, ka nedzimushais beerns nomirs?
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.05 04:01:43
Tieši tā! Sievietes iekrīt grūtniecības dēļ, vai tu vari to noliegt? Vai varbūt vīrieši ir tie kas paliek stāvoklī? Tieši šī iemesla dēļ sievietes arī parasti ir apdomīgākas un neguļās zem kura katra, bet gan godīgi apprecās. To sauc par tikumību un tādas sievietes tiek cienītas. Tev par mierinājumu - mūsdienās paternitāti noteikt nav grūti, un arī neprecēts vīrietis, kurš pēkšņi saslimis ar AIDS, noteikti nav nevainīgs.
Nemuslimiem patīk spiegt, ka muslimi, redz, galē un spīdzina sievietes un bērnus, bet tas, ka uz vīriešiem un sievietēm vienādas soda normas attiecās, to viņi negrib redzēt, un to, ka bērni nav vairs nekādi bērni, bet 15gadīgi razbainieki, kam jau pašiem var būt bērni. Uz jautājumu "KAADU noziegumu un pret ko ir izdariijusi sieviete, nelaulaata, palikdama staavoklii" tev tikpat labi varētu atbildēt kristieši. Ja viņi to nevar, tad ar kristietību ir sliktāk nekā es domāju.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.05 07:44:55
muslim [89.201.107.22]
Jāņa evaņģēlijs 8. nodaļa
3 Bet rakstu mācītāji un farizeji atveda sievu, kas bija pienākta laulības pārkāpšanā; un, to vidū nostatījuši,
4 tie sacīja Viņam: "Mācītāj, šī sieva pienākta laulības pārkāpšanā.
5 Un Mozus savā bauslībā mums ir pavēlējis tādas nomētāt akmeņiem. Ko Tu saki?"
6 Bet Jēzus, pie zemes noliecies, rakstīja ar pirkstu smiltīs.
7 Kad nu tie uzstāja Viņam ar savu jautāšanu, Viņš pacēla galvu un sacīja: "Kas no jums ir bez grēka, tas lai pirmais met akmeni uz viņu!"
8 Un, atkal noliecies, Viņš rakstīja smiltīs.
9 Bet tie, to dzirdējuši, aizgāja cits pēc cita, sākot ar vecajiem. Un Jēzus palika viens līdz ar sievu, kas vidū stāvēja.
10 Un Jēzus, atkal galvu pacēlis, sacīja viņai: "Sieva, kur viņi ir? Vai neviens nav tevi pazudinājis?"
11 Viņa atbildēja: "Neviens, Kungs!" Tad Jēzus sacīja: "Arī Es tevi nepazudinu; ej un negrēko vairs!"

Vecajā derībā Dievs parādīja Savu taisnīgumu, lai cilvēki tiktu audzināti, un lai iemācītos dievbijību, pirms viņi iepazīst žēlastību. Jaunajā derībā Dievs atklāja Savu žēlastību. Jūdi, pildot vecās derības likumus (tai skaitā netkļu nomētāšanu ar akmeņiem) bij aizmirsuši vienu svarīgu lietu - tāds pat sods pienākas par ikvienu grēku, taču Dievs zina, ka tad neviens cilvēks nevarētu dzīvs palikt virs zemes.

Tad nu, kurš vai kura ir bez grēka - tas/tā lai sit pirmo sitienu vai met pirmo akmeni, jo Jēzus to latiņu pacēla augstāk - ja tu iekārodams uzskati tad tu jau esi pārkāpis laulību un esi nomētājams akmeņiem (vai perams, kāda nu kuram tradīcija)
muslimam [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2009.07.05 09:33:04
Neatbildēts palika būtiskais jautājums, vai tu pats, minēto grēku gadījumā būtu spējīgs uz sievietes slepkavību.
Garanoiķis
# Iesūtīts: 2009.07.05 10:43:02
iepriekšējam jautātājam[85.15.232.34] Nu viņš taču skaidri un gaiši pateica ka , tikai pirms tam nodēvēja sievieti par noziedznieci, tā laikam vieglāk cilvēcības izpausmes apklusināt.
muslim [89.201.86.104]
# Iesūtīts: 2009.07.05 18:49:17
Ingars Pat ja Jēzus būtu izglābis vienu prostitūtu (kam es neticu, ka viņš atļāva svešai sievietei sevi bučot)- nu un kas? Kas no tā seko? Mūsu pravietis Muhammads (saas) arī apžēloja karagūstekņus, un ne vienu vien- cilvēkus, kuri bija cīnījušies pret viņu ar ieročiem rokās-, kurus viņš būtu varējis nogalināt vai vismaz prasīt par viņiem izpirkuma maksu, bet viņš vienkārši palaida viņus vaļā. Bet mēs netaisām no tā likumu, ka tagad absolūti nekritiski ir jādod amnestija jebkuram noziedzniekam, neskatoties ne uz ko, ne uz to, cik smags noziegums tas ir, ne uz viņa iepriekš nodarīto, ne to, vai viņs nožēlo vai nē, ne uz sabiedrības kopējo labumu- kas notiks, kad viņu palaidīs vaļā bez soda. Un tu esi naivs, ak cik naivs, un galīgi akls, ja tu domā, ka cilvēks ir kaut par kripatu izmainījies kopš Jēzus laikiem! Kāds naivums domāt, ka viņi, mežoņi, bija tie kas jāaudzina ar stingru dūri, bet mēs- mēs gan esam ci
muslim [89.201.86.104]
# Iesūtīts: 2009.07.05 18:52:39
Kāds naivums domāt, ka viņi, mežoņi, bija tie kas jāaudzina ar stingru dūri, bet mēs- mēs gan esam civilizācijas un apgaismības kalngals, pie mums jau noziegumi nenotiek, ne zādzības, ne slepkavības, ne netiklības, ne valsts izlaupīšana, atver taču acis un paskaties apkārt, kas notiek! Un tie, kas dēvē sevi par ticīgajiem, sēž malā un cits citu kušina: kuš kuš, mēs jau tādi paši vien esam, ka tik nenosauc mūs par iedomīgiem! Patiešām, jūs neesat ticīgie, ne velti korāns jūs sauc par nomaldījušamies ļaudīm.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.05 19:01:06
muslim, bet jūs tā arī visu mūžu dzīvojat bailēs un iekšējā nedrošībā... vai Allāham būs labpaticies jums piedot? Tu nekad nezini vai Allāhs tevi pieņems, jo tu vienmēr varēsi atrast par sevi labāku muslimu... un tas nozīmē, ka ja viņu Allāhs pieņem, tad tev tomēr kaut kas pietrūxtās... un ja nu tev pietrūkst tieši tas, kas vajadzīgs Paradīzei?
Kā tu zini, ka Allāhs tevi nemaldina, jo saskaņā ar Korānu, tā ir Allāha griba, ja kāds maldās... tādējādi, tu pat nezini vai tu maldies... Viss kas tev ir, ticība būtībā savai pārliecībai, tev ticība tam, ka tu tici gana stipri ir vienīgais tavs cerības stars tumšajā pasaules gaitenī, kurā tu nezini, cik spoži spīd tevis paša lāpa... un tu nezini cik daudz Dievs no tevis prasīs, lai tas būtu pietiekams!

Jūsu Korāns saka, ka labie un ļaunie darbi tiks izsvērti, ja labie būs vairāk, tad tixi Paradīzē... tad viss, kas vajadzīgs ļaunam cilvēkam, izdarīt maķenīt daudz vairāk labu darbu... tad cik labie darbi kompensē vienu slepkavību, vienu zādzību? Vai tas nepārvēršas par tirdzniecību, sevis ietirgošanu Debesīs? Sak... varu atļauties kaut ko nozagt, jo esmu tač tik daudz laba darījis, man labo darbu tāpat ir vairāk nekā šis nelielais grēks...

Un gulēsi tu uz nāves gultas... un nebūsi pārliecināts, vai esi gana labs Dievam, jo Dievs tev nekādas garantijas nedod tavai nonākšanai Paradīzē... vai par tevi ir labāki muslimi, ja ir, tad tu neesi gana labs, ja par tevi labāka muslima nav, tad vai tu esi Dieva izredzētais? Nekad negrēko?

Kristiešiem ir Mīlestības Dievs, vārda "mīlestība" patiesā nozīmē - Dievs kurš neuzskata par sevis necienīgu noliekties līdz savas radības līmenim un to saņemt un samīļot un paaugstināt... es par savu Dievu zinu, ka viņš ir žēlīgs un mīlestības pilns... Jūs paši sakāt, ka jūsu Allāhs ir žēlīgs, un tomēr tu apgalvo, ka viņa pravietis neatļautos kritušu cilvēku paaugstināt vai pat noskūpstīt... Jūs sakāt, ka viņš ir Žēlīgs Dievs, un tomēr neviens no jums nav pārliecināts vai nonāks Paradīzē!
muslim [89.201.86.104]
# Iesūtīts: 2009.07.05 19:47:46
Mulders
Alhamdulillah, paldies Dievam es nedzīvoju ne bailēs, ne nedrošībā.
Paradīzē būs dažādi līmeņi dažādiem muslimiem. Tā ka par to, ka kāds muslims ir labāks par mani, es nebūt nesatraucos, bet tikai priecājos. Tas, ka cilvēks pelna sev paradīzi ar darbiem, nav taisnība. Paradīze ir Dieva žēlastība, to nevar nopelnīt. Sacensība ar darbiem ir tikai par paradīzes līmeni, bet paradīze būs katram, kurš tic Dievam un nepārkāpj viendievību. Arī Jēzus taču saka bībelē- krājiet sev mantu debesīs. Vai tad jūs, kristieši, necenšaties darīt labus darbus?
muslim [89.201.86.104]
# Iesūtīts: 2009.07.05 19:48:58
varu atļauties kaut ko nozagt, jo esmu tač tik daudz laba darījis, man labo darbu tāpat ir vairāk nekā šis nelielais grēks...
Nekad šādi neteiks dievbijīgs muslims, jo viņš zina, ka pirmkārt viņš jebkurā brīdī var nomirt un nepaspēt nožēlot, otrkārt, tā tiešām ir nekaunība par kuru Allāhs varētu sadusmoties un atņemt viņam viņa ticību - pašu dārgāko- ka viņš to pat nemanītu, ka ir kļuvis par ļaundari. Jo Allāhs dara visu, ko grib, bet Viņs nav netaisnīgs pret saviem kalpiem.
muslim [89.201.86.104]
# Iesūtīts: 2009.07.05 19:49:51
viņa pravietis neatļautos kritušu cilvēku paaugstināt vai pat noskūpstīt
Runa ir par svešu sievieti, nevis kritušu cilvēku. Neviens Dievam padevīgais nepieskarās svešām sievietēm, kur nu vēl Pravietis.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 127 , pavisam kopa bijuši: 818