atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele par Muhamedu
Abu Safija
Iesūtīts: 2009.06.26 01:36:10
Viņš nāks “ar desmit tūkstoši svētajiem” (Mozus 5. grāmata 33:2*)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.03 22:27:10
abdullāh
Ingar ,ja es tev iedotu pa purnu ar kulaku,tu pieceltos un pagriezstu otru vaigu??
Jautājums - vai es esmu tik nobriedis savā ticībā, to es nezinu, to Dievs zina, taču kristīgā mācība mūs uz to aicina
bernudarzs [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.04 00:53:47
daudz kristiešus ar izrautām acīm neesmu redzējis.....
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.04 06:24:20
bernudarzs [78.84.206.23]
Bingo, lūk viens cilvēks malacis, uztvēra lietas būtību
Tātad - ja gribam bauslībā tapt taisni, tad mīļie lūdzu nebūsim liekuļi un pildīsim to līdz pēdējam sīkumam. Taču, ja kaut visus pildītu, bet vienu ne, tad būsim tik godīgi un atzīsim, ka mums ir vajadzīgs pilnībā Jēzus nopelns, ka nekādi mūsu nopelni nedod mums Dieva labvēlību
Yonatans [86.159.96.248]
# Iesūtīts: 2009.07.04 08:18:22
abdullāh
Islāma valstī nāvessods pienākas tikai laulātajiem un par ārlaulības sex aktu publiski,ja to dara mājās atbistoši šariātam tevi neviens nevar sodīt,pat ja ir bijušu 3 liecinieki
Bet fakts ir tāds, ka, piemēram, tajās Niģērijas daļās, kur vada šariāts, tāpat arī Afganistānā zem Talībiem sievietes, kas publikā pārādījās ar vīrieti, kas nav vīrs, brālis vai tēvs, soda ar pēršanu (un nav runa par publiskiem dzimumaktiem); tās, kuras Afganistānā agrāk tika izvarotas, bieži vien pēc tam nošāva neslavas pilnajā bijušajā futbola stadionā, jo bija pārkapušas tikumības normas; Niģērijā nesen bija skandalozs gadījums, kur sievietei, kurai bija ārlaulības bērns, ieņemts neskaidros apstākļos, piesprieda nāves sodu nomētājot ar akmeņiem . Resp. viņu bija jāierok smiltīs līdz kaklam, lai tad ar akmeņiem apmētātu viņas galvu, kamēr viņa mirst. Tādu likumu grūti saprast, kur nu vēl aizs
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.04 12:57:32
Ārlaulības bērns taču ir pierādījums, ka viņa darīja to grēku, tur vairs nekādus lieciniekus nevajag. Jeb no kurienes tas bērns, no svētā gara, vai? Kas attiecas uz vazāšanos apkārt ar svešiem vīriešiem, tad to var traktēt kā fitnas (nekārtību) taisīšanu jeb sabiedrības graušanu, bet par to pēc korāna pienākas no nāvessoda līdz izsūtīšanai trimdā. (5.sūra 33.ajāts)
raimunds [212.93.100.167]
# Iesūtīts: 2009.07.04 16:08:43
Viltusreliģijas, tādas kā islama, sludināšana jau arī būtu pelnījusi sodu par sabiedrības graušanu un nekārtību taisīšanu.
Bet, ak šī kristīgā Dieva žēlastība un franku iecietība pret neticīgajiem musulmaņiem!!!
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2009.07.04 16:42:34
abdullāh
Islāma valstī nāvessods pienākas tikai laulātajiem un par ārlaulības sex aktu publiski,ja to dara mājās atbistoši šariātam tevi neviens nevar sodīt,pat ja ir bijušu 3 liecinieki


Niģērijā nesen bija skandalozs gadījums, kur sievietei, kurai bija ārlaulības bērns, ieņemts neskaidros apstākļos, piesprieda nāves sodu nomētājot ar akmeņiem .
muslim [89.201.107.22]
Ārlaulības bērns taču ir pierādījums, ka viņa darīja to grēku, tur vairs nekādus lieciniekus nevajag. Jeb no kurienes tas bērns, no svētā gara, vai? Kas attiecas uz vazāšanos apkārt ar svešiem vīriešiem, tad to var traktēt kā fitnas (nekārtību) taisīšanu jeb sabiedrības graušanu, bet par to pēc korāna pienākas no nāvessoda līdz izsūtīšanai trimdā. (5.sūra 33.ajāts)

Viens no cieniijamiem musulmanjiem melo. Vai driikstu uzjataat - kursh no jums ir melis? Un papildus jautaajums - Allahs atljauj musulmanjiem melot? Un kaads sods pienaakas musulmanim, ja vinjsh ir melojis?
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.04 17:14:55
Nekādas pretrunas nav. Abdullāh teica, ka ja tu grēko mājās un neviens tevi nepieķer tad tu izsprūc sveikā, jo svešās mājās lūrēt nav atļauts, bet publiskā vietā jau noteikti salasīsies 4 nepieciešamie liecinieki. Pierādījums laulības pārkāpšanai var būt:
1. 4 liecinieki
2. grūtniecība
3. atzīšanās
Bet ja tā sieviete bija neprecējusies, tad viņu nedrīkstēja nogalināt, bet bija jānoper ar 100 sitieniem. Tas ir, ja tas viss vispār ir taisnība, ka tā notika. Un to arī Abdullāh teica, ka ja laulības pārkāpējs precējies, tad tikai nāvessods, bet neprecētajiem - miesassods.
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.07.04 18:09:09
muslim [89.201.107.22]
Par gruutnieciibu kaa pieraadijumu abdullāh neteica neko. Nevajag fleiteet! Izlasi ko vinjsh teica! To, ko vinjsh neteica - to teici tu, un tas IR pretrunaa ar abdullāh saciito.
Un paskaidro man - KAA gruutnieciiba var buut par pieraadiijumu aarlauliibu sakariem, ja sieviete atrodas lauliibaa??? Viirs uztaisiija to beernu ij viss. Kaa gan var pieraadiit, ka sievietei bijushi aarlauliibu sakari, ja vinja ir staavolii? Pec viira lieciibas? Bet vinjsh ir tikai VIENS liecinieks, pret savu sievu!!

Un tagad kronja jautaajums - ar ko gan taads musulmanis ir labaaks par kristieti, kursh espt izvarojis un nogalinaajis meiteni? Kristietis par to sanjem bargu sodu un tiek izoleets no sabiedriibas. Kaads sods tiek musulmanim, ja vinsh nostitis savu sievu ar akmeniejim par lauliibas paarkaapshanu? A? Kura tad ticiiba ir taisniigaaka? KOA?
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.04 18:37:16
Es papildināju Abdullāh teikto, un nav nekādas pretrunas. Viņš neizvērsās detaļās, jo tēma nav par to. "Ārlaulības sakari" nenozīme to, ka sieviete ir precēta, viņa var būt arī neprecēta. Bez tiesas nevienu nedrīkst nomētāt, likumīgi notiesā un izpilda nāvessodu. Un tu esi pārāk agresīvs.
Garanoiķis
# Iesūtīts: 2009.07.04 19:03:39
Jautājums muslimiem
Vai Jūs būtu gatavi nogalināt sievieti, kura pārkāpusi laulību, ja pēc jūsu likumiem tas ir jādara?
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.07.04 19:17:31
muslim [89.201.107.22]
man netiik klaji meli. Bet tu klaji melo, taapec esmu agresiivs. Vai vari man paarmest to, ka es esmu neiecietiigs pret meli? Musulmanji ir iecietiigi pret meljiem? Ja? Musulmanjiem patiik melot, vaine?

Es papildināju Abdullāh teikto, un nav nekādas pretrunas. Viņš neizvērsās detaļās, jo tēma nav par to.
Tie ir TAVI vaardi, nevis Abdullaaha. Abdulaahs saka pavisam ko citu:
Islāma valstī nāvessods pienākas tikai laulātajiem un par ārlaulības sex aktu publiski ,ja to dara mājās atbistoši šariātam tevi neviens nevar sodīt,pat ja ir bijušu 3 liecinieki
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2009.07.04 19:22:52
muslim [89.201.107.22]
Tu savukaart apgalvo:
Pierādījums laulības pārkāpšanai var būt:
1. 4 liecinieki
2. grūtniecība
3. atzīšanās

Un taa arii nespeeji paskaidrot, KAADAA VEIDAA gruutnieciiba lauliibaa var buut par pieraadiijumu lauliibas paarkaapshanai. Ibo ja sieviete NAV lauliibaa - gruutnieciiba noraada tikai to, ka bijushi kaut kaadi sexuaali sakari. Izvaroshanu ieskaitot. Taatad, kristiets pats izvaroja, pats nogalinaaja meiteni. Un pats sanjeema brgu un taisniigu sodu. Musulmanjiem viirtietis izvaros, bet sharitaats nogalinaas meiteni, jo vinja paliks staavoklii, toties viirietis paliks sveikaa? Tas, tavupraat, ir taisniiguma kalngals?
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2009.07.04 19:27:22
PS - man ir diezgan vienaldziigi, ka teema aiziet bezteemaa, ibo sheit iekliidusho, bez shaubaam tieshaam drosmiigo musulmanju, veelme saliidzinat savus kraaninjus ar paareejo pasauli (izstaadiit musulmanjus baltaakus un pareizaakus par paareejiem) prasa no musulmanjiem KAUT KAA pamatot savas zajavas!

PPS - shie musulmanji patieshaam ir drosmiigi, vai arii jauni un zalji. Ibo parasts musulmanis nelien aaraa no sava foruma biezajiem muuriem pasaulee, jo tad naakas aizstaaveet savu ticiibu, kas nav nemaz tik viegli.... vieglaak tomeer seedeet aiz muuriem...
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.04 19:48:11
Garanoiķis

Jā, bet tavs jautājums izskatās tendenciozs, it kā tu uzskatītu, ka tas būtu kaut kas slikts.
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.07.04 19:50:47
muslim [89.201.107.22]
iemaacies tieshi atbildeet uz tieshu jautaajumu, nevis lociities kaa ceerme!
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.04 19:52:24
nāvessods pienākas tikai laulātajiem nevis neprecētajiem un par ārlaulības sex aktu publiski nevis slepus
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.04 19:55:47
Es neteicu, ka grūtniecība ir vienīgais pierādījums laulības pārkāpšanai. Es teicu, ka pierādījums var būt viens no trijiem- liecinieki, grūtniecība vai atzīšanās. Ja neprecēta meitene ir stāvoklī, tad gan viss ir skaidrs.
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.07.04 19:56:32
muslim [89.201.107.22]
tad kaadaa sakaraa par sodaamiem aarlauliibu sakariem kaa lieciiba var kalpot gruutnieciiba? Tie BIJA TAVI vaardi!
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.07.04 19:57:29
muslim [89.201.107.22]
Ja neprecēta meitene ir stāvoklī, tad gan viss ir skaidrs.
Kas IR skaidrs? Ka vinja publiski nodarbojaas ar sexu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 2203