atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele par Muhamedu
Abu Safija
Iesūtīts: 2009.06.26 01:36:10
Viņš nāks “ar desmit tūkstoši svētajiem” (Mozus 5. grāmata 33:2*)
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.15 16:39:32
Ingars

Par bailēm no soda vai labprātīgu kalpošanu es jau atbildēju Jonatanam 2009.07.15 02:54:35, izlasi kārtīgi. Ir cilvēki, kas kalpo Dievam labprātīgi, bet ir tādi, kurus var piespiest tikai uz pašu minimumu- uzvesties godīgi, nezagt, neuzbrukt citiem, lai neciestu nevainīgi cilvēki. Ticēt, lūgties, nevienu nevar piespiest, jo tam ir jānāk no sirds. Bet ievērot kārtību var piespiest, un tas ir jādara, un to dara pat sekulārās valstis bez reliģiskiem kritērijiem, lai gan, protams, izsmiekla līmenī un vairāk vārdos nekā darbos.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.15 16:51:45
Ctulhu

Islāma zinātnieki nemaina jau esošus sodus, kā jau teicu, viņi pieņem lēmumu par jaunām parādībām.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.15 16:52:58
Ctulhu
Ja tu neizdari noziegumus, tad kāpēc tu uztraucies, kādi sodi par to paredzēti?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 17:03:54
muslim [89.201.107.22]
Nu, paklau - es jau par to arī teicu un arī bībelē par to rakstīts, ka ikviens lai ir paklausīgs valsts varai (nu, protams, cik tā nav pretrunā ar Dievu), ka valsts vara nes "zobenu" un tai ir tiesības sodīt. Taču sodam jābūt ir samērīgam un adekvātam. Bet kāds nu kuram skaitās adekvāts sods?

Par laulības pārkāpšanu - jā Dievs Vecajā Derībā noteiktu iemeslu dēļ lika laulības pārkāpējus nomētāt ar akmeņiem, taču pēc tam, Jaunās Derības laikā Dievs padziļināja izpratni par grēku un līdz ar Jēzus Jauno Likumu tiek atcelti Vecās Derības ceremoniālās bauslības likumi un valsts iekārta, jo Jēzus skaidri lika saprast, ka Viņš neatjaunos Israēla valsti, kāda tā bija, bet tās vietā nodibināja garīgo Debesu Valstību virs zemes, kas ir visur tur, kur ir ticīgie. Tāpēc mainījās arī likumi - par tiem noziegumiem, kas nav tieši draudi citu dzīvībai, veselībai vai mantai, par tiem nav jāsoda ar miesas sodu, JO Jēzus padziļināja izpratni par grēku - tad mums visiem pienākots nocirst rokas un izraut acis, jo visi esam grēcinieki. Jēzus atļāva sodīt sabiedrībai bīstamos, bet valsts varai nav tiesību sodīt un jaukties garīgajā sfērā, jo tā vairs nav teokrātiska, kā israēla laikā, kad Dievs valdīja pa tiešo

Ne velti Jēzus teica - dodiet ķeizaram, kas ķeizaram pieder un Dievam, kas nākas Dievam. tas nozīmē - nejauciet Pasaulīgās varas problēmas kopā ar Debesu varas lietām

tagad ir tāda kārtība, ka DIevs Pats Personīgi uzliek katram savu pārmācību. Laulības pārkāpšana (ja tā nav izvarošana vai pedofīlija) tiešā veidā nevienu neapdraud kā tas ir ar zagļiem un slepkavām, tāpēc tā vairs nav valsts varas kompetence - Dievs Pats soda laulības pārkāpējus un tici man - ties sodi ir ne mazāk briesmīgi par miesas sodiem, taču tie vēl nav sodi par grēku, tikai pārmācības. Un ja grēcinieks neņem vērā pārmācību, neatgriežas no grēkiem, tad viņš ies bojā ellē uz mūžiem, taču ja viņš atgriežas - tad kāda jēga miesas sodam?

es tev saku - Dievs ar mīlestību atgriež vairāk grēcinieku, nekā muslimi ar pātagas palīdzību
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.15 17:17:23
muslim [89.201.107.22]
Nosmērēts un piekakāts tā kā nebūtu viens un tas pats!
Tad jau jāpaceļ jautājums - kas skaitās nosmērēts un kas tīrs? Cik daudz kakām jābūt izsmērētām? Nulle tāpat nesanāks. Cik % skaitās pieļaujami?
Turpretī, piekakāts ir tad, kad kaka biksēs.

Vispār, es prasīju par tavu teikto "Lūgties nedrīkst arī tad, ja dibens ir ar kakām".
Tad visa problēma ir netīrās biksēs? Vai kakās kā tādās (jo jūs kā vienu argumentu par to, ka Dievs nevar būt patiess Cilvēks, dodat, ka tad jau viņam būtu jāiet uz tualeti)?

Kāpēc tāda paaugstināta uzmanība pret ekskrementiem?
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.16 02:03:12
1.Cilvēks, kurš ir izdarījis noziegumu, ir pelnījis sodu.

2.Cilvēks, kurš nedara noziegumus, ir pelnījis drošību par savu dzīvību, godu, veselību, īpašumu, bērniem utt.

3.Islāma likumi to spēj nodrošināt.

4.Jūsu runas par mīlestību, žēlastību, humānismu, civilizāciju ir liekulība un meli. Jūs apgriežat taisnības likumu ar kājām gaisā- noziedznieki jums ir aizstāvami, bet godīgajiem cilvēkiem jādzīvo no viņiem bailēs un nedrošībā. Tādējādi jūs paši kļūstat par noziedzniekiem upuru priekšā. Jūsu runām, ka kopš 30. g. m. ē. (vai jebkura cita vēstures punkta) ir kaut kas būtisks mainījies cilvēka dabā, nav nekāda pamata, vēl vairāk, tie ir skaidri meli, un man tam ir pierādījums, proti - noziedzība. Tas nekas, ka jūs to nedarat savām rokām, bet citi. Jūs to toties atbalstāt, viņus aizstāvot.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.16 02:03:39
5.Ir bezgala skumji, ka cilvēkiem vispār ir jāskaidro šādas elementāras patiesības.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.07.16 08:36:33
muslim [89.201.107.22]
4.Jūsu runas par mīlestību, žēlastību, humānismu, civilizāciju ir liekulība un meli. Jūs apgriežat taisnības likumu ar kājām gaisā- noziedznieki jums ir aizstāvami, bet godīgajiem cilvēkiem jādzīvo no viņiem bailēs un nedrošībā. Tādējādi jūs paši kļūstat par noziedzniekiem upuru priekšā. Jūsu runām, ka kopš 30. g. m. ē. (vai jebkura cita vēstures punkta) ir kaut kas būtisks mainījies cilvēka dabā, nav nekāda pamata, vēl vairāk, tie ir skaidri meli, un man tam ir pierādījums, proti - noziedzība. Tas nekas, ka jūs to nedarat savām rokām, bet citi. Jūs to toties atbalstāt, viņus aizstāvot.

Šķiet, ka šāds secinājums ir radies, raugoties uz Eiropas sabiedriski politiskajām aktivitātēm, kuras spēcīgu ietekmi ir atstājušas arī Latvijā pēc-Atmodas gados (kas parasti tiek maskētas zem visādām tiesībām). Tiešām, ir virkne skaļu notikumu un precedentu, kad, atsaucoties uz humānisma idejām un cilvēktiesībām, aizstāvība ir paģērēta (un arī sniegta) tai pusei, kurai tā pienāktos mazāk.
Taču tava kļūda, Muslim, ir to pierakstīt Kristum un kristietībai. Kristus nekur neaizstāv stipros, apspiedējus, varmākas. Viņš piedod tiem noziedzniekiem, kas izdara izvēli atgriezties no sava grēka.
Šodienas sabiedriski-politisko netaisnību pierakstīt Kristum un Viņa baznīcai ir tas pats, kas Svēto inkvizīciju u.c. tā laika institūcijas pierakstīt Jēzus gribai. Mums ir gana saprāta, lai atšķirtu tos acīmredzamos gadījumus, kad cilvēki melīgi uzdodas par to, kas paši nav, un aizsedzas ar Kristus vārdu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.16 09:32:23
muslim [89.201.107.22]
Vai islāma zemēs ir mazāk noziegumu?
Ja tā, tad, lūdzu, pētījumus studijā!
Es esmu meklējis šādu statistiku reliģijas/noziegumi, bet neko nopietnu nav izdevies atrast.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.07.16 10:43:40
a_masiks
Nu, vispār aizstāv gan. Kristus nešķiro savas avis pēc to labi/slikti darītajiem darbiņiem... muitniekus un bendes kaut kā īpaši neizolēja no sevis...
tā ka šeit mazliet sad***t kļūdīties tev sanāca...


Demagoģija. Tu labi zini kas ir kas.
Aizstāvēšana un ciemošanās (piem., pie muitniekiem) nav viens un tas pats.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.16 10:55:56
3.Islāma likumi to spēj nodrošināt.

Tad mums vēl jāpagaida, kad tad tas tiks nodrošināts lai varētu to pavērot...

Kāpēc tad paši musulmaņi bēg no svām drošajām Valstīm uz tik nedrošo un netaisnīgo Rietumu pasauli? Kas interesanti, tad kad viņi tur iedzīvojušies, tad viņi izmanto Rietumu pasaules likumdošanu un ērtības, lai sev šo drošību un taisnīgumu nodrošinātu...
Vari pasakaidrot? Kāpēc Islāma cilvēki bēg paši no savām Zemēm pie pirmās izdevības?
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.16 12:00:27
muslim [89.201.107.22]
Es nemaz neprecētos, ja man nebūtu garantija, ka vīrs būs uzticīgs.
-----------------------------------------
nu redz kur mums līdzīgi uzskati par laulību.es ar neprecētos , ja nebūtu skaidrības,ka tas uz mūžu.tikai man šo uzskatu ir ieaudzinājis tieši evaņģēlijs, Jēzus ar Savu piemēru, Dievs ar savu žēlastību.
savukārt tu pati pierādīji, ka tad kad muslimu vīrietis vairs nespēj palikt uzticīgs vienai sievai, viņš oficiāli drīkst precēt otru,jo ,kā tu teici tā esot labāk,nekā pa kluso pārkāpt laulību,tevis dotais links par daudzsievību arī pierādīja,ka tā vietā ,lai atzītu sevi par vārguļiem, kuri nespēj pastāvēt kārdinājumā, kad noiet garām meiča īsos brunčos, jūsu nogribējušies vīrieši legalizē maucību nosaucot to par daudzsievību.tas jūsu āksts muhameds tā vietā lai saprastu,ko nozīmē-"svētīgs,kas pastāv kārdināšanās" ,izdomāja visādus dumjus veidus,kā no tiem bēgt-parandžas,iebiedēšanu ar miesassodiem,kā arī ja vispār nevar izvairīties,tad legalizē.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.07.16 12:10:43
a_masiks, izlasi uzmanīgi, kādā kontekstā es rakstīju par to, ko tu sauc par ļaužu `šķirošanu`.

Paskaidrošu uz pirkstiem. Kristus varmāku (piem., noziedznieku, kura vaina pierādīta) neaizstāv no likuma bardzības, nedz arī īpaši žēlo, bet gan dāvina šim cilvēkam (tieši tāpat kā pilnīgi visiem citiem) grēku piedošanu un mūžīgo dzīvību. Tāpat par velti, pretī pilnīgi neko neprasot. Jo šīs dāvanas pieņemšana arī ir šī ticība uz Kristu, uz Viņa upuri, un caur Viņu uz Tēvu.
Savukārt tas, kā šī žēlastības ideja, kas tiešām nāk ko kristietības, nereti ir degradēta tā saucamajās cilvēktiesībās ir `tiesības uz žēlastību = soda atlaišana + žēlastības dāvanas`, tikai te runa ir par pasaulīgiem sodiem un dāvānām pretstatā tam, ko primāri dod Kristus. Un problēma ir, ka šīs tiesības tiek pārvērstas par pienākumu sniegt no pārējās sabiedrības puses. Tad aiz kadra paliek patiesās sabiedrības vajadzības, uz kuru rēķina notiek šī vienas daļas obligātā apdāvināšana.

Piemērus nerakstīšu, atver jebkuru ziņu lapu un to ir gana.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.16 12:20:08
Maartinjsh, tu preciizi esi pamaniijis to muusu pasaules Kristus paveeles "Miili Savu ienaidnieku" ironisko izkropljojumu... Kad ienaidnieks tiek miileets uz tuvaakaa miilestiibas reekjina, taa to paarveershot nevis par zheelastiibu un piedoshanu, bet gan par elementaaru nodeviibu!

Taa ir muusdienu pasaules izpratne par toleranci, ka mums ir ne tikai jaaklusee, bet arii jaapienjem nejeedziibas, jo katram ir tiesiibas uz nejeedziibaam, katrs kljuudaas un katrs taapeec ir jaapienjem

Bet tu pareizi pateici... Kristus muus gan pienjem taadus kaadi mees esam, bet vinjsh muus neatstaaj taadus kaadi mees esam, bet paarveido... Tachu pasaule grib, lai greecinieks tiek gan pienjemts, gan atstaats savaa greekaa, liidz ar to, pienjemshana tiek prasiita nevis pret cilveeku bet pret vinja greeku, un to Kristus nekad nav dariijis!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.07.16 12:46:07
masiks [212.93.96.2]
aminalons .... Tās ir zāles lai kļūtu par agresīvo islamistu?
Kā ar priekšļikumu? Ja jā, tad izs`ūtīšu pa e pastu. Nekas nenotiks publiski.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.07.16 14:29:52
masiks [212.93.96.2], katrā tekstā var ielasīt daudz ko, pat pilnīgi pretējus viedokļus. Ja jau pat Jēzus vārdus cilvēki prot apgāzt kājām gaisā, tad nemaz nebrīnos, ka no manis rakstītā tiek uztverta doma, ko es galīgi neesmu domājis.
Ierosinu tev situācijās, kad iespējamas dažādas interpretācijas, izvēlēties pozitīvāko - un tu būsi, tā teikt, nosimulējis Dieva Dzīvā vārda efektu jeb lietderīgi izmantojis Dieva Radītāja līdzību, kas ielikta katrā cilvēkā.

P.S. Es zinu, ka un kā arī šo ieteikumu var degradēt. Bet tā ir katra brīvā izvēle.

Ja muslīma tev pārmestu to, ka Jēzus neiznīcina ļauno virs zemes - tu meklētu -"bet burvi neatstāj dzīvu", lai pierādītu, ka Jēzus ļaunumu gatavs arī nokilot?

Nē, es skatītos kā Jēzus rīkojās līdzīgā situācijā, kad farizeji Viņam faktiski tieši to pārmeta vai arī vienkārši paskaidrotu iemeslu. Un vispār, te forumā ir bijušas gana daudz diskusijas par JD un VD nozīmi, atšķirībām utt.

cilvēktiesības ideja nenāk no kristietības. Vari gulēt mierīgi. Ibo cilvēktiesības ir pretrunā teismam kā tādam. ar lielāko prieku tevi redzētu cilvēktiesību pretinieku rindās! Tieši tevis tur trūkst....

Patiesas cilvēktiesības ir saskaņā ar teismu, pat šodien aktuālajās cilvēktiesību normās ir ietverta ticības brīvība. Un par ko tad būtu prieks par mani tajos pretiniekos? Cerams, ne tamdēļ, lai būtu par vienu aktīvo negatīvistu vairāk?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.16 20:15:11
muslim [89.201.107.22]
Tu esi negodīgs, jo sagrozi manis rakstīto - es runāju par tiem grēciniekiem, kuri neapdraud citu dzīvību, veselību vai mantu. Ko tavai miesai vai mantai ļaunu var nodarīt prostitūta, ka tev būtu jābaidās?

Par krimināliem noziedzniekiem runājot - tiesa vērtē katru gadījumu atsevišķi, taču mans uzskats ir, ka izvarotājiem, laupītājiem, slepkavām visiem viennozīmīgi vajadzētu piespriest mūža ieslodzījumu un tad skatīties vai cilvēks mainās vai nē, ja nē, tad lai arī sapūst cietumā līdz mūža galam - elle tik un tā būs bargāka par jebkuru sodu, taču, ja nu kāds no tiem atgriežas un kļūst ticīgs?

Un treškārt, muslim - Jēzus ir teicis, ka tas, kurš jau domās dusmo uz otru, ir slepkava, tak što, ja gribi būt godīgs, tad uzskati sevi par slepkavu, jo tavu dusmu izlēcieni atklāti parādās šajā forumā un tava neiecietība.

ceturtkārt - vēl joprojām atklāts paliek jautājums - kā ar tiem noslepkavotajiem kristiešiem musulmaņu zemēs? Kristieši musulmaņus neslepkavo, bet ja kāds tāds gadās, tad kristietība to uzskata par kā jebkuru citu slepkavību, toties musulmaņi kristieša slepkavību uzskata par labu darbu.

Tā, ka nerunā te labāk par morāli, ja? Jo tavas reliģijas augļi runā skaļāk par tavu moralizēšanu

kristiešu misionāres nošautas uz ielas

kristiešu misionārs ignorējot brīdinājumu turpina sludiņat evaņģēliju un tiek nolaupīta viņa ģimene

muslimi, kuri konvertējušies kristietībā, tiek likti cietumā, kā noziedznieki un pat nonāvēti

....+vēl ļoti daudz sāpīgu liecību

Vai Latvijā kāda no kristīgajām konfesijām vardarbīgi vēršas pret musulmaņiem?

Reāla liecība, kā bijušais slepkava un izvarotājs tagad jau vairākus gadus ir kristietis, nodarbojas ar labdarību, morālē un tikumībā var sacensties ar jebkuru musulmani un tāpat arī viņa biedri bijušie noziedznieki ir atgriezušies bez jebkādiem miesas sodiem un moralizēšanas
incognito
# Iesūtīts: 2009.07.16 21:58:40
Ingars
...Kristieši musulmaņus neslepkavo...

Par to varētu diskutēt. Amerikāņi ik pa brīdim ar savām bezpilota lidmašīnām nones pa kādam pakistāņu ciematam, jo viņiem licies ka tur varētu būt kāds Al kaidas vīrs iebraucis. Pēc tam viņi protams gan atvainojas un saka sorry, 50 mirušie... cik neveikli.
Par Izraēlas politiku pret palestīniešiem, kas iespējama tikai tāpēc, ka Izraēlu atbalsta kristīgā Amerika, arī varētu parunāt.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.16 22:06:07
incognito
Vot visu laiku šitā kļūda, ko īpaši muslimi pielaiž - visi rietumnieki ir kristieši, nu nav tā.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.07.16 22:10:38
incognito

Pēdiņās liec tos amīšu kristiešus. Pēdiņās. ...
Toties Irānas oficiālā islama vara ir par Izraēlas noslaucīšanu.
Ir taču starpība? - Kāpēc ASV aizstāv Izraēlu? - žēl , ka korānā nav rakstīts. Vecajā un jaunajā derībā tas ir skaidrāks par gaišu - Kad ebreji sanāks atpakaļ savā zemē, tad sāksies pasaules beigu notikumi. Pietiek ASV izbeigt žandarma varu ..tā Irāna , Ēģipte, Sīrija , Krievija ieies Izraēlā un tad Pats Dievs sodīs iebrucējus. Tie ir svēto rakstu vārdi. Tā kā liec mieru Izraēlai. Dievs to sargā. Un , kas ir mēģinājis Izraēli pieveikt ir norāvušies pamatīgi. Arī Irāna norausies , ja mēģinās ko pasākt. Lieta ir pārāk nopietna.
Domā ko domā....
Pasaules armijās ir maz kristiešu. Pārsvarā , piem, Irākā, ir latviešu mācītāji kopā ar armiju. Viņu uzdevums ir lūgt par Dieva aizsardzību kā Irākiešiem , tā latviešiem . Tāpēc arī latvijas armijai ir maz zaudējumu un maz nošautu vietējo. Parasti latvieši šauj garām.
Kādas tad ir funkcijas latvijas armijai, vai Dievs to izmanto? - ja sekojam Sadama runai pirms Kuveitas okupācijas, Sadams teica : Dievs pakārs nodevējus. Nu tad Dievs tad arī kārto lietas Irākā...Vai ne? Izmantojot ASV un citas pasaules valstu armijas...
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 2205