atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele par Muhamedu
Abu Safija
Iesūtīts: 2009.06.26 01:36:10
Viņš nāks “ar desmit tūkstoši svētajiem” (Mozus 5. grāmata 33:2*)
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
Yonatans [86.165.15.48]
# Iesūtīts: 2009.07.15 01:53:51
muslim [89.201.107.22]
Kļūda tulkojumā. Minētā sieviete nekāpa liftā, viņa pieņēma `liftu` no kāda vīrieša (resp. lift angļu valodā nozīmē aizvest kādu kautkur ar auto). Pat ja tas tā būtu, ka viņa ar kādu šoferi koķetēja - tas nozīmē to, ka viņu drīkst izvarot? Ja tu pati esi sieviete, tad man visai grūti saprast tevis teikto. Kāds tev pamatīgi smadzenes skalojis?
Par vispārējo tēmu: tu uzskati, ka visi kristieši ir antinomiski - resp. ticot Dieva žēlastībai uzskata, ka vispār baušļi uz mums neattiecas, un varam grēkot cik tik uziet. Tieši otrādi: kristietis, sapratis cik liela ir Dieva žēlastība, cik ļoti Dievs viņu mīl, cik daudz viņam tiek piedots, vienmēr tieksies pēc svētākas un labākas dzīves, pēc tuvākām attiecībām ar savu Pestītāju. Bet mūs uz to dzen nevis bailes, ka mūs pērs vai apmētās ar akmeņiem, bet vēlēšanās tuvoties Dievam un kalpot citiem Dieva bērniem. Runa ir par bauslību un eva
Yonatans [86.165.15.48]
# Iesūtīts: 2009.07.15 01:55:02
evaņģeliju, klasiskajā luterānu formulējumā. Tā vismaz es esmu to vienmēr sapratis.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.15 02:20:51
incognito

Es neesmu speciālists par šariatu. Korāns atļauj variācijas. Galējais lēmums jāpieņem tiesai, skatoties pēc apstākļiem.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.15 02:23:09
Yonatans [86.165.15.48]

Vīrietis nedrīkst izvarot, bet sieviete nedrīkst koķetēt! Vai tiešām nav skaidrs? Vai tiešām viens izslēdz otru? Vai tad ja es saku, ka sieviete nedrīkst koķetēt, vai tas nozīmē, ka es saku, ka vīrietis drīkst izvarot? Ja abas puses ievēro savus pienākumus, tad dubults neplīst, kā saka. Tas taču kā reizi ir sieviešu interesēs! Kā reizi taču viņas būs cietējas, ja nu kas! Nu vai tiešām ir tik grūti nekoķetēt ar katru pretimnācēju? nesaprotu...
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.15 02:40:32
ticot Dieva žēlastībai uzskata, ka vispār baušļi uz mums neattiecas, un varam grēkot cik tik uziet

Es to neteicu. Es teicu, ka kristietība sūta kristietim pretrunīgus signālus. Un galu galā ļaunais pārvēršas par labo, jo izdarot grēku (ļaunais), tu pierādi, ka bībelei ir taisnība (labais), iepriecini eņģeļus ar sekojošo nožēlu utt. Un jūs baidaties likt lietā visus savus spēkus, lai cīnītos ar grēku, jo tā skaitīsies ne tikai bauslības pildīšana, bet vēl nepaļaušanās uz Dievu, bet paļaušanās uz saviem spēkiem- tātad atkal iedomība. Tāpēc kristietība ir tāda: ne šis, ne tas, ne silts, ne auksts. Tad nav brīnums, ka morāle jums ir diezgan zemā līmenī, ko otras diskusijas aizsācējs pats atzīst jau pirmajā atsauksmē.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.15 02:54:35
mūs uz to dzen nevis bailes, ka mūs pērs

Mani arī nedzen bailes no pēršanas. Bet fakts ir tāds, ka visi cilvēki nekad nebūs vienādi- vienmēr būs tādi, kurus iebiedēs tikai bargs sods. Lai sabiedrībā visi varētu dzīvot mierīgi, likumiem ir jābūt tik bargiem, lai iebiedētu nelietīgākos no sabiedrības. Jo ja es un tu zagt negrasāmies, tad ko mums uztraukties par rokas nociršanu? Bet ja šie likumi nebūs, tev ļoti vienkārši ir kļūt par cietušo- vai to tu labprāt gribētu? Lai tevi apzog viens neticīgais bez sirdsapziņas, arī ja to varētu novērst?

vēlēšanās tuvoties Dievam un kalpot citiem Dieva bērniem

Izklausās jau skaisti, bet praksē kristiešiem ir ļoti, ļoti, ļoti švaki ar cits citam kalpošanu un palīdzēšanu. Vismaz katoļiem un luterāņiem. Iemeslus es jau minēju, kā tagad redzu no islāma skatpunkta. Turpretī muslimi labos darbus viens otram bezmaz rauj no rokām ārā.
incognito
# Iesūtīts: 2009.07.15 08:27:13
muslim
Es neesmu speciālists par šariatu.

Tu varētu vismaz pateikt, vai šariats ir Korāna sastāvdaļa, nu apmēram tāpat kā Mozus likumi ir Bībeles sastāvdaļa?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 09:10:40
muslim [89.201.107.22]
Nu bet ļoti labi, ka tu esi tāds labs cilvēks - slava Dievam par to.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.07.15 10:42:29
masiks [212.93.96.2]
Masik , nevajag tēlot skeptiķi, jo skeptiķi pa kluso studē to pret ko it kā nostājušies, bet sirds jau ir ar Dievu. Tavas ,,studijas,, te ir acīm redzamas uz kuru pusi Tu deķi velc....skumji...
To kā Tu mīli un kā varētu mīlēt varu piedāvāt eksperimentu. Nākamgad ap šo laiku vārds - mīlestība Tev iegūs citu jēgu. Vai piekritīsi eksperimentam. Tev kaut kas būs jāizdara, tas būs viens mazumiņš . Bet apsolu - efekts būs pamatīgs. Nu ko, esi ar mieru. Tas nenotiks publiski. Varēsi tikai nākamgad šajā forumā izteikt savas domas...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.15 10:42:35
muslim [89.201.107.22]
Ezītis laikam parasti staigā apkārt apkakājies, jo neredz atšķirību starp piekakātām biksēm un nepiekakātām.

Tu teici - lūgties nedrīkst tad, ja dibens ar kakām . Tas nenozīmē piekakātas bikses, bet netīru dibenu. Tu neredzi atšķirību starp piekakātām biksēm un netīru dibenu?

Pamēģini pats kaut trīs dienas ievērot lūgšanu, un tad runāsim.
Nu, tātad - apgrūtinājums, uzspiests pienākums. Nevis, kā citās ticībās, laimīga iespēja kontaktēties ar Dievu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.07.15 10:49:23
a_masiks
Man ir draugs. Ciemojoties viņa zemē, biju ,protams, arī mājās pie viņa. Sieva sarunājas ar mani kā jau sievietes , bet kad pateicu - nāc pie mums bariņā ( mēs gulējām uz grīdas un ēdām, atspiedušies uz viena elkoņa), tad viņa neparakstījās. Bet es daudz ar viņu runāju. Nu , tas ir traģiski. Kad viņa mācījās skolā varēja sarunāties ar zēniem , tagad tas viņai var beigties sāpīgi , sarunājoties ar vīriešiem....
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 10:49:47
muslim [89.201.107.22]
Kur paliek mīlestība? Vai tad tu jūs esat tādi nelieši, ka bez draudiem un piespiešanas nevarat mīlēt Dievu un Viņam klausīt? Ir kristieši, kuri savās ticībās nobrieduši dzīvo tā, ka muslimi ne līdz nevar turēt un tā viņi dzīvo bez draudiem par rokas nociršanu vai miesas sodiem ar apziņu, ka ja pārkāps laulību vai zags, tad nesekos miesas sods vai rokas nociršana (vienīgi Dieva pārmācība, ko Dievs Pats uzliktu), bet vai tad jūs muslimi esat tādi, kas ar koku dzenami uz svētu dzīvi? Tad jau tas nav īsts svētums, jo patiesam svētumam vagars nav vajadzīgs. Un patiesiem labdariem nav vajadzīgi iemesli, turklāt nav tālu jāmeklē arī starp ateistiem ļoti tikumīgi cilvēki, kuri var sacensties tikumībā un labdarbībā ar jebkuru muslimu - kāda tad atšķirība?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.07.15 10:52:17
Masiks
Vīrietis nedrīkst izvarot, bet sieviete nedrīkst koķetēt !
Arī dzīvniekus? ....ašna išaka siktim? - jok
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 10:55:31
Jebšu - kam ir augstāgs ticības brieduma līmenis - tam, kurš bīdamies soda, kurš ar koku dzenams dzīvo tikumīgi un dara labus darbus vai tam, kurš no brīva prāta tā dzīvo?

Kurš mīl ievēro baušļus aiz mīlestības un kurš tik aiz bailēm un savtīgiem nolūkiem - tas, kuram draudēts ar bargiem sodiem vai tas, kuram pateikts, ka tādi sodi kā miesas sodi muslimu izpratnē nesekos un tomēr pilda bauslību?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.07.15 10:55:57
Ingars
Tā ir Vecā derība, pie tam izkropļota, jo Dievs jau tajos laikos teica šiem cietsirdīgajiem cilvēkiem - ,,Man nevajag , ne jūsu bauslījas(sišānas...svētku dienas....utt ) , jo jums nav sirds. Sist var tikai tāds , kurš ir bez grēka un tas ir Dievs. ...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 11:01:31
Aivars Lapšāns
Mēs protams nevaram noliegt, ka Dievs pavēlēja šādus sodus, taču tādas tiesības ir tikai Dievam un tas kontekstuāli ir saprotams uz konkrētu laiku, vietu, tautu, tas viss ir audzinošos nolūkos, lai liktu cilvēkiem dziļi izprast lietas būtību, jo pēc tam nāca Jēzus un parādīja, ka patiesībā tā latiņa ir daudz augstāka, bet Dievs žēlodams vecajā derībā lika sodīt tikai par rupjākajiem grēkiem, taču Jēzus atklāja, ka šie tomēr nav vainīgāki par pārējiem, bet gan tas tā bijis par brīdinājumu citiem un ar to izpratni tālāk ejot mēs ieraugam, ka patiesībā jau iekārošana domās, jau dusmas tikai prātā vien ir laulības pārkāpšana, zagšana un slepkavība, mēs saprotam, ka tas miesas sods attiecas uz šiem grēkiem arī pat ja tie tik prātā un sirdī vēl notikuši un tad seko - kurš no jums bez grēka, lai met pirmo akmeni
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 11:03:04
Un tā kā atbilde uz retorisko aicinājumu ir pašsaprotama, tad visiem sodītājiem vajadzētu nokaunēties un meklēt žēlastību pie Dieva
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.15 16:31:49
incognito

Šariata likumi balstās pamatā Korānā un Sunnā, kā arī islāma zinātnieki pieņem lēmumus par lietām, kas Pravieša (saas) laikā nebija sastopamas. Piemēram, smēķēšana.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 16:33:52
muslim [89.201.107.22]
Un kā islāms aizsākās Latvijā?
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.15 16:34:05
EzītisMiglā

Un bikses nenosmērējās ja dibens ir netīrs??? Vai arī tu esi nūdists un parasti staigā pliks?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 42 , pavisam kopa bijuši: 35914