atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele par Muhamedu
Abu Safija
Iesūtīts: 2009.06.26 01:36:10
Viņš nāks “ar desmit tūkstoši svētajiem” (Mozus 5. grāmata 33:2*)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 10:38:26
a_masiks, tur taa nelaime, ka tu aiz kokiem mezhu neredzi!

Taisniiba jau ir, ja pieraadiijumi un logjika apdraud ateista (vprochem jebkura pasaules uzskata) metafiziku, tad jo sliktaak pieraadiijumiem un logjiku!

Tu taa arii neesi sapratis ka pats visu laiku veido sofistiku, jo nespeej apjeegt termina "dievs" un "persona" atshkjiriibu, tie nav divi vienaadi termini, lidiz ar to no logjikas viedoklja identitaates likums netiek paarkaapts, taapat kaa es varu teikt ka konraalais naapslis ir 17 snubzhlji, jo konraalais naapslios un snumbzlis ir divi dazhaadi jeedzieni! Taapat kubs var buut 6i kvadraati, jo kubs un kvadraats ir dazhaadi jeedzieni, kas apziimee dazhaadas lietas, bet izsakot ka viens ir 6i otrie, tiek defineeta tikai saikne starp shiem jeedzieniem!

Taa kaa shkjiet tev probleemas ir tikai ar terminu "dievs" un "persona", tad manifesteejas tieshi tava aizspriedumainiiba un metafiziskaas preferences, kas, protams arguments ir tikai tev, bet ne uzmaniigam klausiitaajam veerotaajam!

Te arii noder pazemiiba - tiiri praktiska lieta - ja kaadreiz atziisi, ka tev nav bijusi taisniiba un speesi atziit, ka arii taviem oponentiem var buut patiesiiab, tikai tad tu pats prieksh sevis kaut ko deriigu iemaaciisies!

Bet tikmeer, kaameer tu uzskatiisi, ka nav iespeejams motors, kas sastaav no klokja klanja mehaanisma, jo kaa viens motors var buut divas detaljas, tikmeer uvi... motorus nevareesi nedz saprast nedz labot!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 10:50:40
a_masiks, nezinu neko par tavu Biibeli, Tieshi Raksti ir tie, kas izgaismo sho triisvieniibu! Protams, taa kaa tu un es Rakstus saprotam dazhaadi, tad nevaru neko dariit... shii sapratne nav no shiis pasaules!
Liidz shim, principaa, neesmu maniijis tevii speeju saprast jelkaadu kristiigaas teologjijas aspektus, taadeejaadi, neceru arii ka shis, viens no netriviaalaakajiem kristietiibas aspektiem, tev buutu saprotams. Vienkaarshi nav laagaa par to, ko nesaproti, runaat it kaa saprastu, taa paraadot tieshaam, ka izpratnes nav!
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.13 11:01:01
a_masiks
bet gan to, ka šīs PERSONAS darbojās VIENLAICĪGI vienā un tajā pašā TELPĀ. Tb - nevis secīgi, bet VIENLAICĪGI.
šis te posts sekoja muldera postam par kubu un 6kvadrātiem(skaldnēm). sekojoši jautājums-neiebraucu, kur problēma viena kuba skaldnēm vienlaicīgi vienā un tajā pašā telpā darboties, piem. atrasties citās plaknēs, mainīt savu novietojumu telpā ar atšķirīgiem ātrumiem utt.???
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.07.13 11:53:17
a_masiks
beidz mežģīt sev smadzenes un brīnīties, ka citi to nedara. 1 ir 1 un 3 ir 3. Padarīt ar vārdu plūdiem 3 par 1 ir sofisms.
Svētais Gars nav cilvēciska izskata persona. Tas Tavam prātiņam, ka nekad nebūs 123
,,, Jesajas - 10 Bet tie bija nepaklausīgi un apkaitināja Viņa Svēto Garu, tādēļ Viņš kļuva tiem par ienaidnieku un karoja pret viņiem.
Spam 30:4
4 Kas dodas augšup pret debesīm un atkal nokāpj lejā? Kas satver vēju savās rokās? Kas saista ūdeņus, pārsegdams tos ar cietu pārklāju? Kas ir stingri nopamatojis visus pasaules galus? Kā sauc Viņu un kā sauc Viņa dēlu? Vai tu to zini?
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Te ir Vecās derības teksti par Dievu 123 , ja tas Tev vajadzīgs
Tēvs Dēls un Svētais Gars.
Cik stulbam ir jābūt , lai domātu ar cilvēka prātiņu par Dievu....sorī . Dievs pasauli uzrunā caur Svēto trīsvienību un kas tic , tam darbojas šīs ticības lietas prakstiski. Ja kāds šo kaut kad noliedzot, ir uzrakstījis kādā grāmatā( Muhameds) , tad tas ir noliedzējs , melis un antikrista gars. Uz šīs filozofijas pamata cieš miljardi utt...padomā par to. Māris nekad nebūs svētais moceklis ASV cietumā , jo viņš ir agresīvais musulmanis, kas par Dievu ir dzirdējis no naida kurinātājiem , kuri ar korānu uz rokas sagatavo naida kurinātājus.
Par sofismu varam parunāt sevišķi. Ja sofismu attiecinām pret Tevi , tad , lai Tevi samuļķotu , tad kāds ir tieši izmantojis sofisma pozīcijas , lai vienu latvieti pataisītu par Dieva nīdēju. Tu nīsti Dievu un ar cilvēcisku prātu gribi pierādīt , ka ka Dievs ir 3 un tātad Viņa nav. Es brīnos par latviešiem , cik tālu var aiziet stulbumā. Bet es ceru , ka tas nav no latviešiem , bet agresīvā islama kangariem, specdienestiem , kuri sagatavo arī jau latviešus par kamikadzēm. Skumji , bet ja padomājam uz ko ir spējīgi agresīvie ,,islamisti,, tad , ceru , ka Tu esi latvijas drošības dienestu redzes lokā. Tas ir pārāk nopietni. Beidz savu nodarbi , kamēr nav par vēlu. Ievilksi nelaimē cilvēkus....Saku Tev to ļoti nopietni, cik vien var nopietni pateikt.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 12:00:23
1) A kursh teica, ka lietas, kas attiecas uz Dievu nav mulsinoshas... tas, ja shamaas buutu nemulsinoshas un "kaa pie cilveekiem", luuk tad tas buutu iisti mulsinoshi...
2) A ko dara viss kubs, kad viena skaldne ir uz galda!


Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 12:01:31
Nu, ja tevi Dievs nav radījis pēc ģīmja un līdzības, tad tev būs taisnība! Ij nemēģini!

Un atkal masiks putro liidziibu ar ekvivalenci

Liidziiba tieshi to arii pagjeer, ka katu kas ir mazaak pilniigs nekaa origjinaals! Statuja ir radiita peec cilveeka gjiimja un liidziibas, tachu taa nespeej cilveeku saprst!

Atkal jeedzienu putroshana un attieciigo konsekvenchu ignoreeshana!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 12:03:35
Saprast un pieņemt - nav viens un tas pats. Tu to putro kopā vienā katlā.

Mmmm... vai tad es putroju??? Es tev piekriitu, saprast un pienjemt nav viens un tas pats... Bet redzi, saakumaa jau tu nemaz nesaproti! Jo ja tu saprastu, tu speetu to atstaastiit "saviem vaardiem" un viss buutu kedaas. Tachu, tad kad tu to atstaasti, tad bilde tev sanaak cita, respektiivi - nesaproti!
To ka nepienjem, tas arii...

BTW citreiz lietas ir jaapienjem, lai taas vispaar vareetu saprast!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 12:04:14
To tu pasaki - ja sadauza vienu skaldni - kas notiek ar pārējām? Un kas ar visu kubu?

Ja sadauza vienu skaldni, kubs ir sadauziits Pat ja paareejaas 5as ir veselas
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.13 12:05:12
Mulders neatšķir nedzīvu priekšmetu no dzīva?
pēc Muldera sanāk, ka cilvēks ir Dieva nedzīva kopija?


Nesanaak viss... bet mazaak dziivs un mazaak pilniigs ir gan! Es tev raatu atshkjiriibas kaartas...

Bet jautaajums - vai saprati, ka liidziiba nav ekvivalence...

Mazinjsh kugja modeliitis ir liidziigs origjinaalam, bet tas nav ekvivalents ar origjinaalu! Un teikt, ka liels kugjis ir taads un taads, taapeec, ka mazajam ir taadi un taadi truukumi, var izraadiities nepareizi!
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.13 12:08:22
a_masiks
ok, kubs nav labs piemērs.man šķiet, ka šie mūsu piemēri defaultā ir nepilnīgi, nu nav mums dots Dievu pilnīgi precīzi attēlot.Dievs pats mums Sevi attēlojis Jēzū-kas viņu redzējis,tas Tēvu redzējis.Jēzus ir visprecīzākais Dieva attēls un vissarežģītākais kādu mēs vēl spējam ar savu prātu uztvert, ij to kā Pāvils raksta -miglaini.vai nu tici,ka ir Dievs-prātam neaptverama būtne ir ,vai nu netici. prātam neaptveramo neizpratīsi un matemātiski nepierakstīsi, to var ar maziem elku dieviņiem izdarīt,ti. tādiem,kas cilvēkprāta izdomāti-tas pats latviešu sirmais dieviņš,pērkons, ij te pat diskusijās bieži pieminētais islāmistu allāhs, te kaut kas jau teica, ka allāhs lakoniskāks-resp.tas pats "loģiskākais"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 12:10:27
Vispār es nemaz savādāk, kā tikai SAVIEM vārdiem - neargumentēju! Da ij neatstāstu. A tas ka bilde cita - tāpēc jau ka saviem vārdiem. A tev tas nepatīk, tāpēc - masiks nesaprot.

Naa... nu neturi mani par mulkji. Arii tu vareetu pateikt, vai kaads ar saviem vaardiem par tev zinaamu teemu runaa bolje mene pareizi vai laizh galiigi luni un garaam.

Nu tā vairs nav mana problēma, ka ja teorija kaukur buksē - vainīga ir nevis teorija, bet masiks kurš nesaprot, cik labi teorija rullē...
Jaa... tas saucaas "viinogas ir skaabas"
Man ar videnee kjiimija likaas pilniigi shkjiibs un stulbs priekshmets!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 12:48:36
tātad tavs Dievs sastāv no 3 atsevišķām suverēnām daļām, bez kurām kopā Dievs nesanāk? Nu bet tas taču ir 3 dievu Panteons, kurš vairs NAV Panteons, ja kāds Dievs iztrūkst!

Atkal jauc "Dievs" un "Persona" jeedzienus!

Nu un tagad to parādi domāšnas kārtā! Tb - kādā veidā cilvēka domāšana vai loģikas uztvere (loģika nav cilvēka radīta, loģiku cilvēks ATROD domājot) - būtu tik apdalīta, lai neizprastu Dievu?

Nu tu, piemeeram, shobriid nespeej saprast pat ljoti vienkaarshas lietas... Piemeeram, kvantu fiziku, gravitaaciju, tumsho mateeriju, Latvijas nodoklju politiku... Sapratiisi shiis, tad runaasim taalaak!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 12:55:46
Ctulhu, baidos, ka shoreiz tu jauc virzienus!

Ja mees no 2d paceljamies uz 3d, tad 2d nepazuud, bet tieshi sakaartojas staavoklii, kas 2d telpaa nav iespeejams jeb ir paradoxaals... kaut kas jauns, bet tamdeelj ieprieksheejais nepaarstaaj existeet.

Ja fiziskas personas apvienojas, piemeeram, juridiskaa personaa (uznjeemumaa) tad vinji nepaarstaaj existeet kaa personas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 13:06:09
Nu jauki, tad naakamajaa dimensionalitaates liimenii atkal var buut bezgaliigi daudz zemaakas dimensionalitates dievu.


Atkal... arii tu jauc jeedzienu "persona" ar "Dievs"...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 13:08:23
Kaapeec bezgaliigaa sisteemaa ir tiessi 3 personas?

Nezinu!

Tas vieniigi izriet no taa ko Dievs par sevi Rakstos atklaajis! Noveerot Dievu nepastarpinaati mees nevaram, un tas ko varam - sanaak paradoxaals, taapeec arii koncepcija paradoxaala... Tieshi taa iemesla deelj, ka kaut kas daudz lielaaks atklaajas cilveekiem...

Taapeec jau te pareizi teica... Kristus ir Dieva Pilniibas atteels... tas ir tuvaakais un labaakais veids kaa mees varam Dievu dabuut iepaziit bez smadzenju izgrieshanas uz otru pusi!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.13 13:12:17
Vai Rakstos teikts, ka Dievam ir tikai 3 personas? Varbūt, ka pestīšanai vajadzīgas 3, un par pārējām vienkārši netiek runāts?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 13:13:43
OK, bet tad sanaak dievs no bezgaliigi daudz, ne 3 personaam.

Es jau tev pateicu, kaapeec Kristietiiba maaca par 3 Dievishkjaam personaam... Es arii esmu teicis, ka tas buutiibaa ir vieniigais Kristietiibaa pieejamais ieskats pashaa Dieva struktuuraa... siikaak nevaru ne apstiprinaat nedz noliegt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 13:14:03
Vai Rakstos teikts, ka Dievam ir tikai 3 personas? Varbūt, ka pestīšanai vajadzīgas 3, un par pārējām vienkārši netiek runāts?

Skat manu atbildi Ctulhu
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.13 13:15:21
EE, pag, JK /cilv./ ir kaads? galiigs. Taatad - bezgaliigi maza dalja no dieva. Ja Mulders teiks hologramma - tad kur,luudzu, ir JK reprezenteetaa holografiskaa dieva informacija?

Nezinu! Es nezinu KAA Dievs var par cilveeku tapt! Es vispaar ljoti maz varu runaat par jautaajumiem KAA Dievs kaut ko dara/nedara!

No aprkstiem mees redzam parastu cilveeku, diezgan simpatisku. Sodien uz jebkuras lielpilseetas ielas taadus vareetu 10-iem salasiit.
Bet mees aiz aareejaa ieraugaam pashu Dievu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.13 13:19:47
Veelreiz: Un peec tam tauta briinaas, ka kristietiiba nesniedz atbildes.


A ko Kristietiiba nepagjeer atbildes, kas nav buutiskas pestiishanai! Bet viss, kas pietiekams pestiishanai Kristietiibaa ir atbildeets! Ne jau zinaashanas glaabj, vai izpratne, bet ticiiba!


Tak man sanaak, ka katru reizi, kad paroku dziljaak, kristietiibai atbildes strauji izbeidzas. Turklaat gan attieciibaa par kristietiibas pasas postuleetajiem objektiem, gan par noveerojamo realitaati.

Taa buus jebkuraa epi-simologjiskaa sisteemaa, taa kaut kur beidzas parastos ticiibas postulaatos, pienjeemumos, "darba hipoteezees"! Taapeec jau Kristietiibu arii sauc par "ticiibu", tai ir postulaati, kuriem tic...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 117 , pavisam kopa bijuši: 12220