atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele par Muhamedu
Abu Safija
Iesūtīts: 2009.06.26 01:36:10
Viņš nāks “ar desmit tūkstoši svētajiem” (Mozus 5. grāmata 33:2*)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.09 18:32:34
Tikai nedaudzi kristieši, kuriem patiesi rūp Debesu valstība, spēj pārkāpt pāri savai cilvēciskajai iedomībai un atzīt, ka viņi bija nomaldījušies, un pieņem islāmu. Cilvēki ir nepateicīgi savam Radītājam. Tas nevienu muslimu nepārsteidz, jo Dievs pats to saka Korānā, un mēs neesam par to sarūgtināti.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.09 18:34:34
a_masiks Raimonds Es nejaudāju jums visiem uzreiz atbildēt, bet par daudzsievību varat izlasīt šo rakstu

http://forum.islammuslim.lv/viewtopic.php?pid=7941#p7941
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.09 18:37:40
Arābu valoda ir jāmācās, lai varētu lasīt Korānu - autentiskos Dieva vārdus. Pat viskvalitatīvākais tulkojums nav pilnīgi precīzs, tāpat tas zaudē savu dzejas formu, un Korānam ir vērtība pašam par sevi, kas nav tulkojumam. Bez tam svešvalodas zināšanas nekad nav par ļaunu un muslimi tās izmanto lai sazinātos ar citu tautību muslimiem.
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.09 18:38:27
Cik es zinu - musulmaņu daudzo sievu starpā pastāv hierarhija un nežēlīga ģedovščina.
Viens no noteikumiem, lai apprecētu vairāk kā vienu sievieti, ir ka katrai ir jānodrošina sava māja, un sievas kontaktējas tikai tad, ja pašas to vēlas.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.09 18:45:55
muslim [89.201.107.22]
Ateisti nostājas arī muslimu pusē, kad tur atrod kaut ko no sava viedokļa.

ne tu zini, kādu mūziku klausās katrs kristietis, ne kāds filmas skatās, ja uzzinātu, droši vien aiz kauna nosarktu par saviem nekaunīgajiem meliem (starp citu - par to tev pienākas miesas sods)

Pie ugunskura, tavai ziņašanai es sākot ar šī gada Jāņiem nelīgoju un to nedara daudzi kristieši

Vēlreiz pārliecinājos par vienu lietu - visi muslimi ir iedomīgi pūšļi, lepnības pilni (lepnība ir visu grēku māte), tāpat arī nekrietni meļi un arīdzan asinskāri slepkavas, liekuļi
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.09 20:49:53
kurš no jums ir bez grēka, tas lai izdara pirmo sitienu vai met pirmo akmeni.

Jēzus, krietnais Allāha pravietis, nav teicis šādus vārdus. Ja grēks ir tapis zināms publiski, tad sods ir jāizpilda, arī tad ja noziedznieks nožēlo. Un nekāds ļaunums ar to netiek nodarīts, jo ja viņš nožēlo, tad, in šā Allah, nonāks paradīzē. Ko gan vairāk var vēlēties? Bet jūs, kristieši, laikam paradīzei neticat, ja uzskatāt, ka tā prostitūta bija obligāti jāapžēlo. Jums zemes dzīve ir vērtīgāka.
nekriškāns [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2009.07.09 23:20:42
un musulmaņi vēl brīnās, ka viņus uztver kā draudu civilizētajai pasaulei.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.10 00:17:41
muslim [89.201.107.22]
Ja grēks ir tapis zināms publiski, tad sods ir jāizpilda, arī tad ja noziedznieks nožēlo.
-----------------------------
šis te ir vēl viens pierādījums, ka jūsu allāhs tas pats sātans vien ir , nevis Dievs ,kurš piedod, ja cilvēks nožēlo.
tas jau pat kļūst interesanti, muslim nu jau gandrīz katrā savā postā pierāda, ka islāmistu allāhs ir sātans.
starp citu, vai tu tiksies ar pārējām sievām ,ja tavs vīrs aprecēs vairākas. vai moš tu jau esi sieva numur tāda un tāda?
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.10 01:01:03
jenocs Nezaimo Dievu, jo nevienam citam kā kristiešu Dievam es lūdzu vadību, kad biju kristiete un saskāros ar Islāmu. Dievs ir viens, bet jūs esat nomaldījušies cilvēki. Islāms ir visu praviešu reliģija. Jēzus bija Allāha kalps un sludināja padevību Dievam, tāpat kā Ādams, Ībrahīms, Mozus un Muhammads, un visi pārējie. Kad Jēzus atgriezīsies, viņš nokaus cūku un salauzīs krustu kā melu simbolu par sevi. Viņš pateiks kristiešiem: es jūs nepazīstu, un pievienosies muslimiem, un lūgsies kopā ar viņiem, krītot ar seju pie zemes kā viņš to darīja pirms 2000 gadiem un kā to joprojām dara visi Dievam padevīgie, kas nepārkāpj monoteismu un nepielūdz elkus kopā ar Dievu.

jūsu allāhs tas pats sātans vien ir , nevis Dievs ,kurš piedod, ja cilvēks nožēlo

Kā reizi es teicu tieši pretējo, ka Dievs piedod un grēku nožēlotājs būs paradīzē, in šā Allah.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.07.10 01:23:31
muslim [89.201.107.22]
Ļoti gudrs antikrista gars. To Jēzus brīdināja. Žēl , ka nenosauca vārdā.
Latvijas musulmaņi pārsvarā ir agresīvie izslamisti. Ideologi. Pašnāvnieku sagatavotāji.
Nu , ir džekiem mošeja ....lai lūdz par tuksnesi Latvijā. Nē , viņi lien kristiešu starpā un ar savu agresīvā islama demagoģiju parāda , ka nav viņiem priekšstata pat par to , kas rakstīts korānā.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.07.10 01:57:58
incognito
,, Mans Dievs , kādēļ tu mani esi atstājis ,, ..Tavam kristīgajam prātiņam ir šādā sentencē - Jēzus mirst. To redz cilvēki , bet ir arī Dieva pasaule , kuru šitādi kā Tu nevēlās redzēt....Eņģeļu pulki noskatījās uz Jēzus miršanu, nogalināšanu. Bet Tēvs bija aizliedzis eņģeļiem iejaukties, lai Jēzu glābtu. Tāpēc Jēzus gluži cilvēcīgi vienā brīdī izjuta tukšumu , jo sātana eņģeļi tajā brīdī bija Jēzum apkārt un priecājās par slepkavības norisi. Dieva eņģeļi neiejaucās. Tāpēc Jēzus izteica šos vārdus. Ja būtu kādas manipulācijas , tad šis teksts tiktu izņemts no Bībeles ārā. Usjok?
Un Es lūgšu Tēvu, un Viņš dos citu Aizstāvi, lai Tas būtu pie jums mūžīgi,
Patiesības Garu, ko pasaule nevar dabūt, tāpēc ka viņa To neredz un To nepazīst; bet jūs To pazīstat, jo Viņš pastāvīgi ir pie jums un mājo jūsos.

Tas ir Svētais Gars un tikai , citādi Bībelei nav nekādas vērtības.
Tu saki korāns ....- kāpēc ne Ļeņina raksti?
Korāns parādās tikai pēc 500 gadiem. Pie tam viena cilvēka reliģisks pasūtījums ko neapstiprina neviens pravietis. Bībeli ir rakstījuši pravieši Svētā gara spēkā un protams , ka Dievs to noapaļoja un aizzīmogoja līdz ar kanonu sakārtošanu.
Ja kaut kad pēc gadiem rodas kas līdzīgs Bībelei, bet daudzās tekstu vietās tiek piesmiets Dievs un viņa praviešu sarakstītais, tad tas ir antikrista gars. Tādus cilvēku izdomātos tekstus sauc par melīgiem lai varētu manipulēt ar cilvēku masām. To arī Muhameds darīja. Saproti , draugs, antikrista gars , jo Bībeli korāns izkropļo. Lūk rezultāts - incognito Jēzu nosauc par da jebko, bet ne tikai par Dievu , jo korāns (antikrista gars) aizliedz pielūgt Svēto trīsvienību.
Nu ja , un Dievu latvietis sauc par Dievu , nevis par Allāhu. Tas jau vien nozīmē to , ka varbūt Tu piedāvāsi šeit pēc agresīvo islamistu revolūcijas Latvijā aizliegt latviešu valodu...
vilks
# Labojis vilks: 2009.07.10 07:47:05
Nu gan abas puses (gan kristiešu, gan muslimu) nodarbojas ar dīvainu stereotipu izplatīšanu...domāju, ka tveršanās pie šādiem stereotipiem liecina par to, ka diskutētājiem pietrūkst argumentu, tad nu viņi mēģina glābt savu "seju". Baidos, ka ar šādu stereotipu kultivēšanu nevienu domājošu cilvēku pārliecināt ne vienā, ne otrā virzienā nebūs iespējams.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.10 08:34:37
vilks
Iespējams. Neesmu tik gudrs, lai zinātu atbildes uz visiem jautājumiem, bet mēģināšu argumentēt

1) iedomīgi pūšļi un lepnības pilni - es nesaku, ka es tāds neesmu, bet es vismaz atzīstu, ka esmu grēcīgs, taču cilvēks, kuram ir augstprātīga attieksme pret citiem, ne drusciņas mīlestības vai līdzjūtības, kurš spēj uz apvainojumu atbildēt tikai ar apvainojumu - tāds cilvēks ir iedomīgs pūslis

2)liekuļi - zinām, ka cilvēka daba ir grēcīga pašos pamatos un grēks nav tikai tas vien ko daram vai runājam, pat ne tik tas vien, ko domājam, bet visa mūsu daba ir grēcīga pašās saknēs. Ārēja svētulība un reliģiozitāte ir nekas vairāk, kā maska, jo viņi ir līdzīgi nobalsinātiem kapiem - no ārpuses grezni, bet iekšā pilni ar visādu netīrību. godīgi sakoti muslimi ļoti atgādina farizejus Jēzus laikā

3)Meļi - tas acīmredzami parādās šajā forumā - arī man gadās, tāpēc tagad atzīstu, ka ne visi izteikumi no manas puses atbilst patiesībai, taču kā redzam arī no muslimu puses nāk apmelošana un nepatiesas liecības sniegšana

4)asinskāri slepkavas - dedzīgā miesas sodu aizstāvēšana. Par aicinājumu uz džihādu - īsti gan neatceros, kuri (sunnīti vai šiīti) bij tie karojošie, taču būtībā tas sākās līdz ar Muhamedu


Un visbeidzot - sauksim lietas īstajos vārdos

1.Jāņa 2. nodaļa
22 Kas ir melis, ja ne tas, kas noliedz, ka Jēzus ir Kristus? Tas ir antikrists, kas noliedz Tēvu un Dēlu.

Tā, lūk - tā saucamie "Dieva kalpi" patiesībā ir velna kalpi un viņu dievs patiesībā ir pats sātans un ar sātanu viņi ceļas, ar sātanu viņi iet gulēt, jo kas ir tas, kurš noliedz ka Jēzus ir Kristus (Dieva Dēls)? Vai tad ne sātans? tātad islāms ir sātaniska reliģija un ar velnu viņi ir salaulāti
incognito
# Iesūtīts: 2009.07.10 08:54:59
Ingars
Kas ir melis, ja ne tas, kas noliedz, ka Jēzus ir Kristus? Tas ir antikrists, kas noliedz Tēvu un Dēlu.

Musulmaņi jau nenoliedz, ka Jēzus ir Kristus - Izraēla tautas mesija, Dieva sūtīts pravietis. Viņi noliedz tikai vaiņa dievišķumu. Tā ka šī rakstuvieta nav par tiem.
incognito
# Iesūtīts: 2009.07.10 09:03:57
Aivars Lapšāns
...Eņģeļu pulki noskatījās uz Jēzus miršanu, nogalināšanu. Bet Tēvs bija aizliedzis eņģeļiem iejaukties, lai Jēzu glābtu...

Nu redzi, šādus uzskatus arī muslimi atzīst par politeistiskiem. Manuprāt, diezgan pamatoti.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.07.10 09:59:53
incognito
>>1.Jāņa 2. nodaļa
22 Kas ir melis, ja ne tas, kas noliedz, ka Jēzus ir Kristus? Tas ir antikrists, kas noliedz Tēvu un Dēlu.
>Musulmaņi jau nenoliedz, ka Jēzus ir Kristus - Izraēla tautas mesija, Dieva sūtīts pravietis. Viņi noliedz tikai vaiņa dievišķumu. Tā ka šī rakstuvieta nav par tiem.


Šajā Rakstu vietā vārds `Kristus` ir nevis vēl viens vārds kādā nosaukt Jēzu (piem, godbijīgs tituls), bet gan jāskatās, ko šis vārds nozīmēja tā laika cilvēkiem. `Kristus` norāda uz Jēzus būtību, to, ka Viņš ir gaidītais Mesija, kas iedibinās Dieva valstību, Pestītājs no grēkiem, pats Dievs vai tiešs Dieva sūtīts glābējs. Vārds `Kristus` Jānim (un viņa vēstules adresātiem) nav abstrakts apzīmētājs, bet gan pilnīgi reāls absolūtas Dieva gribas un atklāsmes iemiesojums, un tāds tas ir ne tikai tā laika kristiešiem, bet visai sabiedrībai.
Taču atšķirīgi viedokļi sabiedrībā parādās, kad ir runa par to, kurš ir Kristus. Kristieši saka - Jēzus, pārējie to noraida (te vairs nav svarīgi, kamdēļ noraida, vai jūdu tradīciju, vai grieķu pagānisma, vai vienkāršas noliegšanas dēļ).
Apustulis Jānis tieši to uzsver, ka Jēzus, kurš bija arī parasts miesīgs cilvēks, bez grēka, žēlastības pilns, kurš ļāva sevi piesmiet un nogalināt kaunpilnā nāvē, un kurš augšāmcēlās - ka tieši Viņš ir Kristus. Un tas pilnīgā pretstatā tam kā to iztēlojas vairums sabiedrības (spēcīgs, zibeņiem, satrieks ienaidniekus, stingru roku dibinās jaunu valsti, spēcīgu par jebkuru piedzīvoto utt.).
Un, tagad paskatoties uz šodienu, situācija nav ne par matu mainījusies. Piem., cilvēki (`parastie neticīgie`) tik bieži saka, ka "jā, ir kaut kas LIELĀKS, bet nestāti man tās pasaciņas par Jēziņu, kas ļāva sevi apspļaudīt" utt. variācijas - kur visiem kopīgais ir Jēzus noliegšana. Pat mūsu foruma ateisti tic kaut kādai Dieva formai (piem., multiversu pulsācijas, abioģenēze utt.), taču Jēzu = Kristus (jeb Dievs) viņi nespēj akceptēt. Un musulmaņi ir tieši šādi pat cilvēki, kas nespēj atzīt, pieņemt, ka Dievs ir tieši tāds kāds mums ir redzams Jēzū.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.10 10:06:53
Mārtiņš, manuprāt labi pateici!
muslim [89.201.107.22]
# Iesūtīts: 2009.07.10 12:07:31
Jūs, kristieši, nespētu nokaut pat aitu, cik tālu esat aizgājuši savā humānismā. Jūs nomirtu no bada, ja jums veikala plauktā nestāvētu gatava gaļa. Un jūs nezinat pareizo kaušanas veidu, ko Allāhs iemācīja ticīgajiem, kurš sagādā vismazāk ciešanas dzīvniekam un ir visveselīgākā gaļa cilvēkam. Jums pat neienāk prātā, ka Dievs varētu kaut ko tādu mācīt, jo pēc jūsu uzskatiem, Dievs nerūpējas par cilvēku un nav viņam devis vadību, kā jādzīvo uz zemes, vienīgais, kas jums ir atstāts - neizpildāma pavēle "esiet bez grēka kā Dievs", ko jūs zināt, ka nevarat izpildīt, tāpēc dzīvojat pastāvīgā sevis šaustīšanā. Muslimi turpretī dzīvo priecīgi un saimnieciski, un nelec augstāk par savu pakaļu. Patiešām, kurš šeit ir nomaldījies, tas ir skaidri redzams jebkuram neieinteresētam vērotājam.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.07.10 12:09:00
Inkognito
ņ 16:28
28 Es esmu izgājis no Tēva un nācis pasaulē: tagad Es atkal atstāju pasauli un aizeimu pie Tēva."
--------------------------------------------------
Jņ 16:27
27 Jo pats Tēvs jūs mīl, tāpēc ka jūs Mani esat mīlējuši un esat nākuši pie ticības, ka Es esmu izgājis no Tēva.
--------------------------------------------------
Ja jau Tev Jēzus ir autoritāte, tad , sorī. Ir Bībelē arī teikts, ka Jēzus ir vienīgais Tēva dzemdinātais(no Tēva izgājušais).
Tas nozīmē, ka Tu tāpat kā jūdi pieņem Jēzu , bet , būtu labāk tomēr Jēzu nogalināt , lai nemaisās pa kājām. - Mums vajadzīgs Vadonis uz šīs pasaules zeltā tērpts kā farizeji , rakstu mācītāji , Muhameds...
Bet Tēva nodoms bija cits, ka Jēzus nāks uz šo zemi kā vinkāršs cilvēks , bez ārēja ievērojama izskata.
Es tikai nesaprotu vienu. Nu , palasi Veco derību , tur ir pilns pravietojumu par Jēzu, ka viņš nāks. Svētie raksti tomēr ir arī aizklāti kaut kādai cilvēku daļai. Par tiem arī ir kas ass teikts Bībelē. Cerams , ka Tu neesi ierindots starp tiem.
Spam 30:4
4 Kas dodas augšup pret debesīm un atkal nokāpj lejā? Kas satver vēju savās rokās? Kas saista ūdeņus, pārsegdams tos ar cietu pārklāju? Kas ir stingri nopamatojis visus pasaules galus? Kā sauc Viņu un kā sauc Viņa dēlu? Vai tu to zini? --------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Vecā derība. Muhameds šito palaida garām , lai sevi ieliktu par dēlu Dievam. Vai tad tā nav? Muhameds bija tik pat primitīvs cilvēks kā izraēls pirms Jēzus laika.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.10 12:18:07
muslim [89.201.107.22]
Jūs nomirtu no bada, ja jums veikala plauktā nestāvētu gatava gaļa.
Muļķības. Vienkāršākā izeja ir kļūt par veģetārieti un vispār nevienu nekaut.
Otrkārt, humānisms nav kristietība. Kristiešu valstīs kauj lopus pa labi un kreisi, un neviens neko tā īpaši neuztraucās.

nezinat pareizo kaušanas veidu, ko Allāhs iemācīja ticīgajiem, kurš sagādā vismazāk ciešanas dzīvniekam
Kāds tas ir? Pasaki, paskatīsiemies, vai tiešām sagādā vismazāk ciešanas...

Patiešām, kurš šeit ir nomaldījies, tas ir skaidri redzams jebkuram neieinteresētam vērotājam.
Es atkal redzu, ka jūs esat prakstiski vienādi, muslimi un kristieši. Tādā ziņā, ka katram sava taisnība, bet postulāti, uz kuriem tā būvējas, atšķirās. Savukārt, postulātus pieņem neko nedomājot.
Tā, ja kakas islāmā skaitās kautkas ekstrabriesmīgs un Dievu apvainojošs, tad tev tam ir jātic. Kaut arī loģiska pamata tai ticībai nav.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 158 , pavisam kopa bijuši: 5569