atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem Vai euharistija līdz?
deniza
Iesūtīts: 2009.06.03 13:11:01
Mana meita , kā man Dievs ir atklājis, ir ļoti saistīta no ļaunajiem gariem. Viņa ir ļoti slima, slimība ir smaga un sāpec ir nepanesamas. Viņa saka- Dievs mani ir atstājis un Viņam viņa neesot prioritāte. Viņa ir tālu projām un tāpēc es klātienē viņai nespēju palīdzēt- kaut vai uzlikt rokas un lūgties par viņas atbrīvošanu no ļauno spēku manifestācijas. Ko man darīt? Es ticu , ka Dievs ir visuspēcīgs. Bet ko lai šai situācijā dar? Kad ir slimība, nav darba un tīlīt nebūs arī kur dzīvot............
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
māceklis [195.13.197.39]
# Iesūtīts: 2011.02.08 10:11:56
man šķiet, ka jāsāk ir ar sevi, ja tas ir izdarīts, atbildes dod Dievs, Dieva Vārds. Kāda ir Ticības apliecība? Pašam ar pilnu nopietnību vajadzētu iziet cauri MTD. Ko nozīmē atklāsme un kā mēs zinam, ka ir no Dieva?
Par darbu, pajumti, ēšanu nav izprotams, kas ir svēto sadraudze, kurā draudzē jūs ejat, ja šādas lietas var notikt.
Meklējiet atbildes `Dieva Vārdā, par slimajiem, lasiet Jēkaba vēstuli, palasiet katehismu, lai saprastu, kas ir Sv.Vakarēdiens.
māceklis [195.13.197.39]
# Iesūtīts: 2011.02.08 10:26:22
un vispār, kāda šodien iekš LELB ir Euharistija un vai ir pēc Rakstiem???
elfic [86.166.245.120]
# Iesūtīts: 2011.02.08 22:12:32
Meitai nopietni jāārstējas pie profesionāliem mediķiem, pašārstēšanās ne pie kā laba nevedīs. Lai arī Euharistijai, kā Dieva klātbūtnes formai, piemīt dziedinošs spēks, tā neiedarbojas maģiski un nekādā gadījumā neaizvieto medicīnisko aprūpi. Cik var noprast, viņa ir pieaudzis cilvēks un rūpes par veselību ir viņas pašas atbildība. Tas pats attiecas uz viņas ticības dzīvi.
Mātei, savukārt, ir savas grūtības, ar kurām tikt galā: attiecības ar meitu, vēlēšanās risināt meitas problēmas viņas vietā, pretrunas garīgajā dzīvē (no vienas puses "Dievs ir visspēcīgs", bet tomēr Viņš tā kā būtu jāpabiksta, ja neprotas, kaut vai "ar Euharistijas palīdzību" utt.)
Ne paniskas darbības, bet ticība un uzticēšanās Dievam (un cilvēku starpā) var mainīt notikumu virzību. Ar ticību un paļāvību sirdī ienāk miers un arī prāts kļūst skaidrāks.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 22 , pavisam kopa bijuši: 5046