atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem sievas paklausība
elita
Iesūtīts: 2009.06.02 14:52:26
Gribu pajautāt,kā ar sievas pazemību un paklausību vīram,ja vīrs ir ģimenes tirāns un izmantotājs(ticīgs). Ja sievai vienai jāuzņemas viss-no bērnu audzināšanas līdz naudas pelnīšanai.Tādu ģimeņu ir daudz,kur vīrs dzīvo zili zaļi,bet sieva rūpējas par visu...un,ja viņa būtu vīram paklausīga un paļautos uz vīru,tad drīz vien būtu jāiet dzīvot zem tilta un jālūdz sociālajiem dienestiem ko paēst...T.i. vai šajā likumā ir iespējami izņēmumi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 11:37:07
Balss
Tas viņiem tāpēc, lai sieviete nekārdinātu vīrieti un nenovērstu domas no Dieva, vienā ziņā var saprast
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 11:46:24
Balss, a tu paveero to POZU kuraa Muslimi luudz Dievu...

Zini... TAD... es iisti nemaz neiebilstu, ja Muslimu sievishkji 5x dienaa DAJEBKUR Dievu luugtu... nu teixim veljas apgjeerbu veikalaa, briidii, kad muslimu sievishkjis meera kaadu jauku bixiiti, sit luugshanu stunda! Njemot Veeraa, ka Rietumu muslimu sievietes nemaz paltrakos neiegjeerbjas bet arii var pat tiiri pieklaajiigaas dreebees dreifeet... e slabpraat skata peec vien paganiitos tur kur muslimu sievishkji luudz
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:25:02
tieši tāpēc ,ka ir tādi Mulderi Allāh sievietēm iesaka lūgties mājās.turklāt sievietei ārpus mājas ir jāiziet neapspīlētā apģērbā ,kurš nosedz visu ķermeni.savukārt lūgšanas skaitīt neapģērbtām ir aizliegts un tādas netiek pieņemtas.
p.s arī Jēzus un Marija lūdzās šādā pozā,kā arī visi pārējie Dieva pravieši atšķirībā no visādiem Pāviliem,Luteriem,Mulderiem un Ledajeviem,

ar sievietēm pēc nāves notiek tieši tas pats ,kas ar vīriešiem.
Injgar -Islāms ir tas,ko Allāh un Viņa Pravietis liek darīt vai aizliedz darīt,nevis tas,ko dara vai nedara cilvēks,kuru citi sauc par muslimu.

reāla liecība-Kristietis nesenā pagātnē latvijā izvaro savu meitu un pēc tam pārgriež viņai rīkli,bet tas jau ir ok. Jēzus jau esot par to viņa vietā nomiris,bet latvijas nelietīgā policija ņem un ieliek viņu cietumā,.

žēl ,ka mums nav kristīgā valsts"NETIESĀ UN TU NETAPSI TIESĀTS"
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:35:47
Dievs mūs radīja ,izveidoja mūsu ķermeni un dvēseli un noteica formu,kādā Viņš grib ,lai mēs ar viņu dodamies tiešajā kontaktā.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:43:25
pamēģini mentenē uzlikt kājas uz galda un parunāt ar izmeklētāju...
Dievs izvēlās un dara ,ko un kā viņš grib.
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:45:28
abdullāh
Kristietis nesenā pagātnē latvijā izvaro savu meitu un pēc tam pārgriež viņai rīkli

Kāpēc tu tik pretīgi melo!!!!!!!!!!!!!? Kāds šim maniakālajam slepkavam sakars ar kristietību!?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:47:09
Jebkurai allāh pavēlei ir jēga un labums priekš mums ,gan šajā ,gan nākamajā pasaulē.
par apgraizīšanās medicīnisko labumu mūsdienās vairs nevienam nav šaubu.ASV liela daļa nemuslimu jau piedzimstot mveic apgraizīšanu bērniem.
starp citu no visu parviešu sunnas(piemērs,ceļš)ir ne tikai apgraizīšana,bet arī nagu griezšana,ūsu apgrižšana,bārdas audzēšana,padušu un kaunuma rajona izskūšana,kā arī urīna un ***** noslaucīšana un netīro vietu apmazgāšana ar ūdeni.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:47:40
abdullāh
man ar radās jautājums, kā jūs tik precīzi ziniet, ka minētais vīrietios bija kristietis un no kuras konfesijas?
Un gribat teikt, ka satrp musulmaņiem nav *****u, kas sajūk prātā un Allaha dēļ gatavi ne tikai meitu izvarot, bet arī māti nosist?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:51:10
Balss ,
varei pati uzprasīt šim manjakam vai viņš svinēja Ziemasvētkus(Jēzus jubileju) ,Lieldienas un Jāņus(Jāņa kristītāja jubileju),ja jā tad viņš ir kristietis.
tieši tā pat jūs trinitārieši spriežat par muslimie,ja aziāts vai arābs svin Ramadāna beigas,tad viņš ir muslims un Islāma pārstāvis
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:51:30
abdullāh
Interesanti, nemaz nezināju, ka visa ķermeņa kopšanas gudrība uz Latviju atceļojusi no Arābijas...
Jā, kur tie muļķa latvieši ar savu lauku pirtiņu, ķipīti un slotām...

Jā, sakiet lūdzu, kāds tieši labums ir no padušu un kaunuma vietas noskūšanas? Vai arī tas ir pavēlēts Kurānā?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:53:16
Piemērs Ctulhu mums jāņem no Dieva sūtītajiem praviešiem,nevis no Viņa,Dievs nav radība un radītais nekad nevar līdzināties Radītājam
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:54:29
Labāk atbildi un izskaidro uzdotos jautājumus!
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:55:01
a_masiks
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:55:56
Dievs ,kā jau es teicu rada,ko un ,kā viņš grib,Viņš varēja radīt mūs ,kā enģēļus,kuriem nav jāēd un jāvairojas mjāapgraizas un jāfrizējas,bet Viņš radīja mūs tā ,kā vēlējās un pavēlēja darīt un pielabot,to,ko vēlējās,ja kāds to negrib darīt,tad nav piespiešanas reliģijā.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:58:11
Balss.
visa higiēnas kultūra neatnāca uz latvijas teritoriju no arābijas,kā jau es minēju tā ir visu Dieva sūtīto praviešu sunna,un tādus viņš ir sūtījis 124 000 katrai tautai un nācijai,Muhammad ir pēdējais ,kurš atgādina ,to,ko daudzas tautas ir nozaudējušas vai izkropļojušas
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 15:59:51
Es tev Chultu jau atbildēju paprasi Dievam kapēc un kāda viņa motivācija.?Es tev varu paskaidrot ,ko un kā viņš no mums grib,bet kapēc tieši tā un ne savādākj, to zina tikai Viņš
abdullāh
# Labojis abdullāh: 2009.07.02 16:02:41
masik,Dievs var visu ,bet Viņš dod mums iespēju arī kaut ,ko prātīgu un derīgu .izdarīt.
Ctulhu,es neesmu savu bērnu radītājs ,,viņu radītājs ir Allāh,es un mana sieva ir tikai materiālās pasaules daļiņas no ,kurām Allāh izveido mūsu bērnus.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:06:09
Allāh,Kurānā atklāj,ka viņš runā ar praviešiem pa tiešo vai caur Svēto Garu(Gabriēlu),bet ar pārējiem caur svētajiem tekstiem,ko Viņš mums nodod caur praviešiem.
Ja es vēlos runāt ar Allāh es lasu Kurānu,kurā ir visa man nepieciešamā informācija,.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:08:39
atbildes uz taviem jautājumiem Kāpēc...,kāda jēga ...Dievam ir vispār kaut ,ko darīt,ja viņš var nedarīt neko,nav mums saprotama un atbildes uz šiem jautājumiem prasa mūžību,kas arī tiks dota muslimeim nākamajā dzīvē,pieņēm Islāmu,nodzīvo dievam tīkamu dzīvi un paradīzē varēsi viņam uzdot sev interesē`jošos jautājumus.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:20:10
Injgar -Islāms ir tas,ko Allāh un Viņa Pravietis liek darīt vai aizliedz darīt,nevis tas,ko dara vai nedara cilvēks,kuru citi sauc par muslimu.

Savukārt kristietība ir tas, ko Dievs ir darījis, dara un darīs mūžīgi

reāla liecība-Kristietis nesenā pagātnē latvijā izvaro savu meitu un pēc tam pārgriež viņai rīkli,bet tas jau ir ok. Jēzus jau esot par to viņa vietā nomiris,bet latvijas nelietīgā policija ņem un ieliek viņu cietumā,.

Nu un ko tu ar to gribēji sacīt? Tas ir ļoti smags grēks, kas bībelē ir ļoti asi nosodīts. Šis cilvēks ir izdarījis ļoti smagu grēku, kura laicīgās sekas arī saņēma, bet ja neatgriezās, tad saņems arī mūžīgās grēka sekas. Nu un ja muslims ko tādu izdara, tad trisreiz palūdz piedošanu un viņam ir piedots? Bet kristietībā tā piedošana ir par Jēzus asinīm pirkta.

Bet šķiet tu īsti nesaprati lietas būtību - es te nerunāju par to, ko katrs uzskata par grēkiem, bet gan par to, kas katrā no reliģijām skaitās normāla parādība - kristietībā nav ļauts sist sievu pat ja viņa ir laulību pārkāpusi, tā ir vecās derības kārtība. Arī kristīgā mīlestība nozīmē to, ka vīram sieva jāmīl un ja kāpj uz mīnām, tad dara to kopā, mīlestība nozīmē palīdzēt sievai smagos darbos, tas nozīmē vairāk nekā pabarot, nopirkt dārgas mantas un naktīs apmierināt. Mīlestība nozīmē atdot savu dzīvību un ziedoties sievas labā.

Un vēl kas - kas tā par paradīzi ar 70 jaunavām. Piedod, bet izklausās vairāk pēc prieka mājas
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 87 , pavisam kopa bijuši: 9419