atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Lezbo - episkopāts.
Merlins
Iesūtīts: 2009.05.29 08:34:18
Nu re, Zviedrijas baznīca, kas pirmā no luteāņu baznīcām ieviesa sieviešu ordināciju, tagad Stokholmas diecēzē ir ievēlējusi par bīskapi lezbieti, kas dzīvo reģistrētā savienībā ar citu sievieti. Konsekvents solis, kas arī bija sagaidāms. Ja esi teicis "a", agri vai vēlu jāsaka arī "b".
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.08 22:18:19
indriķis
Nu nav tā. Zviedru mācītāji kalpo arī Latvijā. Un viņi ir pret pedarstu un lezbiešu nominācijām.
Zviedrijā ne jau tās lezbietes ir vainīgas , bet vīrieši , kuri šo mēri ir ievazājuši. Nav ko sievietes vainot. Un ir vēl augšu faktors - kā jau visā pasaulē. Arī pie mums. Ieņem varu un tad uzspiež balsot par grēku....
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.08 22:26:26
indriķis
Kādi tad ir tie cilvēki, kas spēj , būdami homoseksuālisti, iespraukties mācītāju sabiedrībā? - Tie ir cilvēki ar aptumšotu prātu. Vājprātīgi. Viņiem nav iespējams neko ieskaidrot. Viņi ir iekšēji agresīvi. Pat ļoti. Pavēro Sreipu , kad iet runa par pedarstiem , viņš uzreiz kļūst agresīvs un izlādē sātana suKstākās demagoģijas arsenālu.
Es tikai nesaprotu vienu. Kā var piecus gadus mācīties Bībeli , bet neko neiemācīties. Vai tad sanāk tā , ka augstskola sagatavo kaut kādu daļu mācītāju sātana uzdevumu veikšanai. Kas šis ir par fenomenu? Kā Tu domā?
indriķis
# Iesūtīts: 2009.09.09 15:14:49
Šeit man tev jāpiekrīt, lai cik tas skanētu nepolitkorekti, dialektiski šādi homolezbomācības sludinātāji kā ikviens cits maldu mācītājs kalpo sātanam.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.09.09 15:42:36
Es gribētu izteikties vēl politnekorektāk - Baznīcas ar šādu homolezbo episkopātu patiesībā nemaz vairs nav Kristus Baznīca, bet gan apokaliptiskā Antikrista sinagoga, Bābele, lielā netikle, jo homolezbo ir visbaisākā netiklības forma, negantība tā Kunga acīs. Ļaušana, lai laicīgās valdības izmaina Baznīcas satversmi, ka šīs lietas ir OK, ir netiklības piekopšana ar zemes ķēniņiem. Lasiet Atkl. 17. un 18. Uz tiem kristiešiem, kas tur vēl atrodami, attiecās vārdi "Izeita no viņas, Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības." Atkl 18:4
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.09.09 15:56:03
Protesta nav tāpēc, ka vai nu ticības vai drosmes trūkst. Nav psiholoģiski viegli aiziet no "tautas Baznīcas". Zviedrija nav daudzkonfesionālā Latvija.
Attiecībā uz Dieva sodu - Dieva dzirnas maļ lēni, bet labi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 15:58:14
masiks, Dievs ir pacietiigs un zheeliigs... un ljauj ne tikai citiem, bet arii pasham greeciniekam paarleicinaaties, ka vinjsh ir greekos liidz ausiim un vinjam vajag remontu! Dievs nav karstas putras streebeejs... Bet tad kad streebj... tad lielu katlu un uzreiz
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 15:58:34

Citiem vaardiem, vinjs ir taads kaa eeeestiii pois no anekdoteem....

Jaa - leeni bremzee!
alfons o. [84.237.161.149]
# Iesūtīts: 2009.09.09 15:59:06
KristofersAttiecībā uz Dieva sodu - Dieva dzirnas maļ lēni, bet labi.
Ctulhu nē, Dievs - inkvizitors
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.09 16:01:48
redz, bet tad sanaak, ka taa lielaa streebsana vispaar nav vajadziiga, ibo tie greecinieki vai nu izlabosies vai pasi sevi izniicinaas...

Luuk un pashi sevi izniicinaas, tas ir taa kaa tas mums izskataas... reaali tas arii ir tas pats Dieva Dzirnavas... taapat kaa cilveeks, kas ignoree gravitaaciju agri vai veelu kaklu nolauziis... atkal... taas pashas dzirnavas!

Tas jau a_masiks te proponee Griekju mitologjiju ar zibenu pa dupu! Kristietiibas Dievs 99.999% gadiijumu darbojas caur ikdienas lietaam... Kad Izraeelim par nepaklausiibu pa kjobi vajadzeeja sadot, tad uzsuutiija tur Babilonu ar visu Exile... Nu no neticiiga Ctulhu viedoklja - normaals karinjsh senajaa pasaulee, teritorijas daliishana, tautas zemes atnjemshana, tautas aidziishana trimdaa - usual stuff... a kristieshi zin un redz aiz ikdienas veestures paveersieniem Dieva providenci!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.09 16:04:46
Tb - reāli dzīvē grēcinieks neko neiemācās un neapjauš, ibo apjautas devējs bremzē.

Nu par to jau bazars... Dieva Valstiibaa nonaak advanceetie greecinieki, kas tad kad dabon ar graabekli pa pieri padomaa dziljaak... nevis izlamaa kaiminju, kas graabekli izmeetaajis... un taa teikt... "Ai da po... kaut kaads eskimoss mani izglaaba" Tas par to pashu maaciitaaju, kas nosliikst gaidot Dieva palidiziibu un dzen prom 3 laivas!

Logjiski, ka selekcija kriit uz apkjeeriigajiem greeciniekiem nevis dolbojobusiem kurus nekas cauri nesit... sak... sho tut dumatj, trestji nado!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 16:06:42
Nu atkal - tad pricjom tur dievs? Tie ira dabas likumi - fizikas, sociologijas, etc...

Da principaa ne prichom... ja neinteresee no kurienes tam visam kaajas aug! Kaa jau teicu... elektriibu var lietot vispaar nenojaushot kas tas ir un kaadaa veezii shamaa te ir iekjimereeta pasaulee! A vot ja zinaasi no kurienes kaajas aug... kudii pilniigaaka bilde un vismaz zini adresi kur zvaniit, kad kas noiet greizi, vai vajag user manual!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 16:07:12
Vot ja es buutu dievs, es arii atlasiitu tos, kas domaa pasji/ meklee risinaajumus racionalus, nevis akli tic kkam vai nedomaa vispaar...

Taapeec lab ka tu neesi dievs
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 16:11:50
Nu a kaajas tam aug no Visuma - realitates - materijas uzbuuves...
Ja tevi taads skaidrojums apmierina... taa teikt - Dievs ar tevi

Un kaa mees vakar /aizvakar noskaidrojaam, ar to pirmceeloni, ko juus vinjai piedeeveejat, nemaz naff tik vienkaarsji...
Vispaar jau neko nenoskaidrojaam... Tikai nodarbojaamies ar matemaatisko akrobaatiku... iipashi njemot veeraa, ka mees ar tevi prieksh taas iistaas matenes esam kaa beebji kas knapi prot liidz 10 skaitiit a runaa par parciaalajiem diferencaalvienaadojumiem!

p.s. es gan nezinu par tevi, es vairaak par savaam mat speejaam te runaaju, taaakaa no offense
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 16:12:37
A ko - Mulders vinjus citaadi atlasiitu?

Da jemot veeraa to, ka man pat slight idejas nav ko un kaa es vareetu dariit, ja es buutu Dievs... taa teikt - jautaajums ir vakumaa! Jeb citiem vaardiem - does not compute manaa pasaules skatiijumaa!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 16:17:22
neder. ja ir vainīgs un jāsaņem sods - ir jāsaņem sods, nevis jāgaida kad pac nomirs, ij tas arī būšot tas sods.

A tiesa... ??? Soda atlikshana... vdrug tomeer puisim ja ne pats nodariijums, tad sods sho sabiedee un liek domaat... Zin tas taa stulbi - konstateejaam nodariijumu un uzreiz lodi pieree... A ja sho aizved uz karceri, ljauj dzeerumu izguleet... var izraadiities, ka shams grib laboties un kazi arii gatavs nodariijumu kaut kaadaa meeraa kompenseet... nu taa teikt... naak pie praata!
Taapeec jau ir tas laiks... jo ilgaak atliekam sodu... jo labaak redzam, vai puika nozheelo nodariijumu jeb nekas nemainaas un vinjsh patieshaam ir ljauns... Taa teikt, ja nesastreebj karstu... tad var labaak izfilmeet peec buutiibas!

Tas teiciens - atriebiiba ir eediens, kas jaapasniedz auxts - tur ir patiesiiba! Un Dievs noteikti ir pacietiigs, jo vinjam ar atminju viss kedaas... ja redzees, ka cilvis pa liikni iet dziljaak un dziljaak nevis pieaug praataa un saprashanaa... tad arii implementees saakotneejos sodus!

Nu tas ir kaa "sods nosaciiti" - iestaajas reaali, kad tu recediivus taisi! Tad dabon GAN par aktuaalajiem tekoshajiem noziegumiem, gan par to seno, kursh tev par nosaciito ieskaitiits bijis... imo sapraatiigi...

Un ja ne ieksheeji, tad vismaz aareeji cilveeku var disciplineet shaads pants un soda veids... iipashi ja mums buutu situaacija, ka cilveeki buutu droshi par soda neizbeegamiibu, ja notiek recediivs!

Dievam ar jurispruidenci viss ir kedaas... vinjam arii laiks ir garaaks... tu gan gribi sodu uzreiz... bet vai tu gribeetu lai TEVI uzreiz soda... jeb tomeer gribeetu lai tev ljauj paardomat, paraadiit ka - ti ne prav! un taa... Ilji taa... ras... masiks greeko... znach pa kjobi bez razborkaam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 16:18:12
OK mateni maaciities nekad naff par daudz... tas, kurs saka, ka labi zin mateni, visticamaak muld.

Es taadu tikai vienu fruktu zinu... un legjitiimi... shis lociijis pasaules matenes olimpiaades uzdevumus ir.... ij pat tad skromnichajet, kad pajautaaju!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 16:19:01
runa nebija par apķērību bet gan par grābekļa neesamību.

Nu kad dzerot kafiju saap acis... vajag karotiiti iznjemt no kruuziites... Ir atshkjiriiba starp "neesamiibu" un "tavu speeju konstateet esamiibu" Tie var nesakrist!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.09 16:19:51
kaa Mulders atlasiitu liidzstraadniekus/partnerus.

Atkariibaa no taa... vai jaauzmargo kosmosa kugjis jeb jaanorok kartupelju lauks! Taasks definees resursus shii taaska veikshanai! Suutiit uz lauka vai mezhaa kokus cirst visaadiem laborantiem... cirvju izkjeeziishana! Ljaut traktoristam konstrueet kosmosa kugji - gaidi nepatikshanas!

Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.03 21:14:56
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/113696/pavests-francisks-sievietem-katolu-baznica-ir-ipasa-loma
dafne
# Iesūtīts: 2013.04.03 23:30:48
Vai pavests butu teicis"a"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 25105