atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Lezbo - episkopāts.
Merlins
Iesūtīts: 2009.05.29 08:34:18
Nu re, Zviedrijas baznīca, kas pirmā no luteāņu baznīcām ieviesa sieviešu ordināciju, tagad Stokholmas diecēzē ir ievēlējusi par bīskapi lezbieti, kas dzīvo reģistrētā savienībā ar citu sievieti. Konsekvents solis, kas arī bija sagaidāms. Ja esi teicis "a", agri vai vēlu jāsaka arī "b".
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.06.10 23:40:37
Mārtiņš

valdniekiem
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.06.10 23:49:13
Merlins

Lūk pie kā noved nebībliskas hierarhijas izveidošana baznīcā.

Tūkstošiem cilvēku trešdien Dublinā piedalījās demonstrācijā, paužot solidaritāti ar bērniem, kas gadu desmitiem ilgi cietuši no vardarbības katoļu baznīcas audzināšanas un aprūpes institūcijās.

--------------------------------------------------------------------------------


Daudziem demonstrantiem līdzi bija bērnu kurpītes. Akcijas organizētāji lūdza dalībniekus tās atstāt pie parlamenta ēkas, tādējādi simbolizējot traumētās bērnu dzīves.
Četri nežēlību šajās institūcijās pieredzējušie akcijas dalībnieki pie parlamenta ēkas nolika vainagus - divus melnus un divus baltus - mirušo un dzīvo institūciju audzēkņu piemiņai.

Policija lēš, ka demonstrācijā piedalījušies 7000 cilvēku.



Seksuāla, fiziska un emocionāla vardarbība bijusi plaši izplatīta pāraudzināšanas iestādēs, arodskolās, bāreņu patversmēs un citās bērnu aprūpes institūcijās jau kopš trīsdesmitajiem gadiem, teikts tiesneša Šona Raiena vadītās izmeklēšanas komisijas sagatavotajā ziņojumā. Komisijas darbs ilga deviņus gadus, bet plašāka sabiedrība ar tās sagatavoto ziņojumu tika iepazīstināta pagājušajā mēnesī.
Institūcijās nežēlību pieredzējušo upuru apvienība aicināja īrus izrādīt solidaritāti un pieprasīja, lai tiktu panākta taisnība un sniegts gandarījums par "neiedomājamajiem, pret bērniem pastrādātajiem noziegumiem".

Dublinas arhibīskaps Dīrmids Mārtins sacīja, ka pats demonstrācijā nav varējis piedalīties, jo tobrīd par Raiena ziņojumu spriedis ar citiem bīskapiem. Tomēr demonstrācijā piedalījies Mārtina pārstāvis.

Kā pastāstīja arhibīskaps, kad viņš ar izmeklēšanas komisijas ziņojumu iepazīstinājis pāvestu Benediktu XVI, Katoļu baznīcas galva bijis acīmredzami sarūgtināts.


Redz, veči demonstrācijas laikā uztaisa sapulci. Baigi aizņemti. Kārtējais cinisms.
indriķis
# Iesūtīts: 2009.06.11 13:22:02
Merlin, es nosodu konceptu, kuru saskatu kā nebiblisku.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.11 13:24:47
Merlin, es nosodu konceptu, kuru saskatu kā nebiblisku.

Taatad tavs nosodiijums ir par tik labs par cik laba ir tava speeja kaut ko saskatiit vai nesaskatiit? Taatad indrikjis paljaujaas uz savaam speejaam izveerteet to vai citu Biblisku koncepciju, ignoreejot, to, ka vinjaa ir pirmdzimtais greeks, kas kaareiz sho redzi chakaree!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.11 13:35:58
Ctulhu, taapeec neaks cits neatliek kaa vienkaarshi ticeet, tam kas tur rakstiits, nevis meegjinaat izziist to kas tur nav rakstiits un afigenna starp rindinjaam lasiit - kaa to speej te daudzi, kuri kaut kaa ljoti labi zin, ko Paavils domaaja, kad kaut ko rakstiija!
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.11 19:07:38
Aivars Lapšāns

Tāda praviešu patvaldniecība draudzē arī nav bibliska. Bībelē mēļu dāvana tiek pārbaudīta ar mēļu tulkošanas dāvanu un pravieša dāvana ar garu izšķiršanas dāvanu. Pravietojumus kopiena pārbauda, no kāda gara tie ir. Bībelē ir arī mērauklas, pēc kā vērtēt harizmas, piemēram vai tā ceļ draudzi. Viena no galvenajām mērauklām ir mīlestības harizma, vai pravietis runā patiesību mīlestībā, lēnprātībā un kristīgā pazemībā. Vai viņa pravietošanā parādās Svētā Gara augļi. Ja pravietošanā redzamas dusmas, nemīlestība, pašapliecināšanās, lepnība un citi miesas darbi, tā ir droša zīme, ka pravietojums nenāk no Kristus gara.

Klausīt nepārbaudītām praviešu dāvanām ir ne mazāk bīstami kā iedibināt nebiblisku hierarhiju. Korintas draudzē sekošana nepārbaudītām dāvanām un neizšķirtiem gariem noveda pie šķelšanās. Par Minsteres praviešiem jau agrāk rakstīju. Piemēru netrūkst arī mūsdienās.

Man arī dažādi cilvēki ir pravietojuši gan mutvārdos, gan vēstulēs. Dažreiz bija tā - es klausos un saprotu, ka šis cilvēks, mani personīgi nepazīdams, pazīst manu dzīvi, manas domas, manus iekšējos jautājumus un manus grēkus, un runā tik precīzi un trāpīgi, ka vilna uz skausta saceļas stāvus no bijības. Bet citreiz atnāk cilvēks, runā gari un dedzīgi un es redzu, ka viņam nav nekādas jēgas par to, par ko viņš runā. Ka viņš ir atnācis ar savām iedomām, aizspriedumiem un virspusējiem novērojumiem. Un interesanti, ka tieši šie pēdējie vienmēr nāk ar lielākajām pretenzijām, spiedienu vai pat draudiem, jo to, ko Gars nedod, kompensē ar entuziasmu. Bet tie, kuri runāja patiešām man sirdī, vienmēr ļoti pazemīgi teica - man liekas, ka Dievs man lika to pateikt. Ja tas priekš tevis ir kas sakarīgs, slava Dievam, bet ja ne, tad aizmirsti to. Tieši no tiem es esmu guvis lielas svētības.

Man stāstīja par kādu notikumu. Ir tādz dzejnieks Jānis Rokpelnis, kas konsultē jaunos dzejniekus. Reiz pie viņa atnācis arī kāds kristīgs dzejnieks ar savu garīgo dzeju. J.R. viņam jautājis, kas ir viņa iedvesmas avots, uz ko jaunais dzejnieks atbildējis, ka viņu iedvesmojot Dievs. Uz to J.R. viņam vaicājis: "Ja tavs iedvesmas avots ir Dievs, kādēļ tad dzejoļi tik štruntīgi?" Lūk, mums garu izšķiršanas dāvana darbībā.

Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.06.12 00:11:28
MERLINS
Jā . Pilnībā Tev piekrītu visās šajās ,,opcijās,,. Es pazīstu tikai vienu. Viņš, nu jau būs kā 20 gadi , kalpo misionāru grupā. Kad viņš ierodas Latvijā, es neslēpju sveci zem pūra un vedu viņu uz dažādām kristīgām organizācijām. Piem. bijām Gregora skolā. Tur viņu ļoti ieinteresēti klausījās. Varu iedot adresi , ja ir interese ,,padiskutēt,,. Sarunāšu.
Par mūsdienu Jeremiju uzskatu Deividu Vilkersonu.

Par mieru .. - ir visādi cilvēki. Stefans pirmais cieta no harizmātiskas sludināšanas.
Pravieši parasti lietas kārto mierīgi , bet , ja cilvēki nesaprot, tad šie Dieva brīdinājumi no praviešu mutes kļūst ,,vardarbīgāki,,. Ir Dievam tur kaut kāds nodoms....
Mēlēs runāšana harizmātiskajās Latvijas draudzēs kļūst pārāk nekontrolējama. Piem, - tu ar mēlēs runātāju lūdz kopā skaļi , bet viņš murmulē un traucē koncentrēties tam , kurš runā lūgšanu, grūti arī citiem dzirdēt. Biju savā pilsētā aizgājis uz tradicionālo harizmātu draudzi. Ko es tur ieraudzīju ? - baigais tukšums. Ko tas nozīmē ? - kā Tu saki : nevietā un nelaikā dara to , ko jādara mājās.
Man mēlēs runāšana pašlaik nav vajadzīga. Gars man to nedod. Pazīstu kādu Austrieti , mūziķi , kura lūdzaDievam , lai Viņš dod...un viņa to saņēma.
Mēlēs runāšanu principā Dievs deva neprasot. Iespējams , ka tā kaut kad manifestēsies pie pēdējā vēlā lietus....
Bet , ja ņemam par baznīcu kā konfesiju kļūdām attiecībā uz Dievkalpojumu un kalpošanu , tad katrai konfesijai ir kaut kas ,,smieklīgs,, , kas traucē būt pie Dieva , jo Jēzus teica : Mans nams ir lūgšanu nams...
Par viltus praviešiem. Man Cēsīs bija gadījums , kur caur kādu cilvēku sātans man piedāvāja noslēgt līgumu. Pirmo reizi mans gars burtiski mani paņēma savā kontrolē un runāja manā vietā un augums ātri vien izgāja no tās mājas. Ir cilvēki , kuri konkrēti dzīvo divi vienā. Sātans iegājis ar visiem leģioniem.
Kristiešiem viena no pretīgākajām garīgajām saskarsmēm ir tad , kad parādās kāds , kuram sātans ir iekšā. Ir pieredze.
Liega [87.110.245.86]
# Iesūtīts: 2009.06.16 18:21:09
Traki , vai ne ka Stefans bībelē pieminēts.Kristietim jādzīvo klusam kāpelītei.
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.06.19 12:38:12
Mulders, Taatad tavs nosodiijums ir par tik labs par cik laba ir tava speeja kaut ko saskatiit vai nesaskatiit? Taatad indrikjis paljaujaas uz savaam speejaam izveerteet to vai citu Biblisku koncepciju, ignoreejot, to, ka vinjaa ir pirmdzimtais greeks, kas kaareiz sho redzi chakaree!

Mācību izšķiršana, pamatojoties uz to, ko es esmu mācījies un ko es esmu apliecinājis pie ordinācijas , proti uzticību Svētajiem Rakstiem un LTA un to rūpīgu studēšanu.
Starp citu, negribu salīdzināt sevi ar Luteru, bet arī Luteram formālais pamats , kas viņam ļāva ( un spieda sirdsapziņu ) runāt par nebūšanām sava laika baznīcā, bija viņa- Svēto Rakstu profesora universitātē solījums.

Nu uz priekšu, "ortodoksie " LELB bīskapi-mācības glabātāji - nu ir formāls pamats ( lezbo-bīskape) pārtraukt komūniju ar Zviedru t.s. baznīcu. Senajā baznīcā ( kuru tā mīlat) to darīja pat par daudz mazākiem maldiem ( un niekiem, ko šodien mēs pieskaitītu pie adiaforām).
Ervīns
# Iesūtīts: 2009.08.24 18:14:20
Nu vo! Tagad ari Amerikas luteranu baznica ordines gejus un lesbietes. Shausmas.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.25 12:17:51
Pats jautrāakis, ka visa cita pasaule skries pakaļ amerikai pēc pāris gadiem jau tad, kad pati Amerika būs aplauzusies un ieslēgusi atpakaļgaitu!
Malvīne Hilda ;)
# Iesūtīts: 2009.08.26 10:17:37
Трилобите
Tu pēc tā ilgojies?!
Malvīne Hilda ;)
# Iesūtīts: 2009.08.26 11:13:18
O-ho-ho-hooooo!
Tikai es nederēšu - neesmu lezbiete...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.26 23:21:29
indriķis
Nu uz priekšu, "ortodoksie " LELB bīskapi-mācības glabātāji - nu ir formāls pamats ( lezbo-bīskape) pārtraukt komūniju ar Zviedru t.s. baznīcu. Senajā baznīcā ( kuru tā mīlat) to darīja pat par daudz mazākiem maldiem ( un niekiem, ko šodien mēs pieskaitītu pie adiaforām).
Bešku pārspīlē. Ierindas zviedri kalpo kā kalpojuši. Netaisos tagad ar ticības brāļiem un māsām sanaidoties. Pašiem pietiek nesvētu lietu.
indriķis
# Iesūtīts: 2009.09.01 12:58:21
Aivar Lapšān , nu, ja tavi ticības brāļi un māsas kalpo kā kalpojuši, tad ir vakars uz ezera.
Lezbo-episkopāts ir iespējams vien pie ticībā ļoti neveseliem īpatņiem un apustulis Pāvils, kā tu labi zini, mudina no tādiem izsargāties.
Kā tad tu vari cerēt uz atmodu, ja šo Dieva vārdu neņem pierē?

Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.06 23:46:46
indriķis
Tu domā visi zviedri dumi palikuši? Tā ir propoganda.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.09.07 20:50:37
Aivars Lapšāns Vai tevi tiešām nešausmina "Baznīca" ar Sodomas un Gomoras bīskapēm?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.07 22:12:50
Kristofers
Bet normāli - no mūsu pašu vidus celsies...un runās ka ausis niez....
Ir arī cita Zviedrija. Tie ir ierindas kalpotāji - mācītāji, laji, ....Viņi nemaz nav šausmīgi. Brāļi un māsas Jēzū.
Pašiem skabargu pietiek...ir par ko pašausmināties...
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.09.08 11:09:49
Te man nāk prātā vārdi, ko otrajā Godmaņa laikā man personīgā sarunā teica viens ar politiku saistīts cilvēks: "[pie varas esošajās] politiskajās partijās ir tik daudz jauku un godīgu cilvēku. Žēl tikai, ka viņi nav pie teikšanas."
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.09.08 15:34:18
Aivar Lapšān, čuģiki tie zviedri ir. Kāpēc tad viņi nepārbalso tos Sodomas un Gomoras bīskapus(-es). Iz vēstures - reiz ( pat pāris reizes ) , kad pravoslavu hierarhi gribēja ūniju ar pāvestu, tieši ticīgā tauta kopumā noraidīja savu bīskapu ( patriarhu, arhimandrītu u.c.) aktivitātes un parakstītie papīri nestājās spēkā tāpēc vien, ka tie neko nenozīmēja, ja neviens neņem pierē.
Acīmredzot, zviedru "ticīgā" tauta piekrīt . Mācītāji un laji...ar atsevišķiem izņēmumiem..protams
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 32341