atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Lezbo - episkopāts.
Merlins
Iesūtīts: 2009.05.29 08:34:18
Nu re, Zviedrijas baznīca, kas pirmā no luteāņu baznīcām ieviesa sieviešu ordināciju, tagad Stokholmas diecēzē ir ievēlējusi par bīskapi lezbieti, kas dzīvo reģistrētā savienībā ar citu sievieti. Konsekvents solis, kas arī bija sagaidāms. Ja esi teicis "a", agri vai vēlu jāsaka arī "b".
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Iesūtīts: 2013.06.11 19:44:29

Tagad jāgaida, kā pieminētās reformas attīstīsies tālāk? Personīgi rodas divi jautājumi, (1.) vai tā ir vienīgi pāvesta - latīņamerikāņa sociālā taisnīguma izjūta, kas var ļoti atšķirties no Rietumnieku pašapmierinātības un lielākām rūpēm par statusu un PR tēlu, (2.) vai ar RKB Vatikāna kūriju tiešām ir tik slikti, varbūt pat bīstami, ka jānāk publiski ar tik skaļiem paziņojumiem? Jo administratīvi to var risināt arī klusi un mierīgi bez šova. Starp citu iepriekšējie skandāli vairāk taču bija ap pedofīliju, bet nevis homes.?
Pipars [78.84.165.169]
# Iesūtīts: 2013.08.07 03:30:08
Mans dēls dodas laulībā, un, taisās piekrist (laikam jau) apustuļa ticības mācībai.vai kam tamlīdzīgam. Iespējams, šī nav īstā vieta, kur par šo runāt. Piedodiet! Nedomāju, ka laulības vajadzētu sākt ar nepatiesu zvērestu došanu.
Izlasīju visus komentārus, meklēju atsauces, pagāja labs laika sprīdis; tomēr vairāku gadu garumā esat šeit runājuši.
Liekaties saprātīgi cilvēki, kam rūp Latvijas u.c. pasaules nākotne.
Gan jau esat iepazinušies arī ar citu konfesiju... (dogmām, laikam būtu aizvainojoši teikt. teikšu - nostādnēm).
Dēls vispār netic...
pats esmu krustcelēs... ticu,ka dvēselei jādzīvo, bet neesmu pārliecināts par pārējo...
ticību daudz.. visām jēga viena... - atšķirība finesēs
Santu pazīstu personīgi, par Vanaga attiecībām ar Valtaiķu draudzi arī esmu dzirdējis. LELB šie fakti godu nedara, kā man rādās.
Vai tiesa ka Mozus grāmatā (Torā) ir rakstīts, ka apkrāpt neebreju ir Dievam tīkams
Pipars [78.84.165.169]
# Iesūtīts: 2013.08.07 04:00:43
Luters ,liekas, bija saprātīgs jauneklis. Tomēr, savā jaunībā esmu lasījis daudz. Diemžēl (vai par laimi ) ne tikai par Luteru. Vai Jums nebūtu grūti iezīmēt šīs ticības (luterāņu) pārākumu vai atšķirības no citām kristiešu ticībām. Man zināms vien tas, ka viņš bija pret dogmatisku pieeju.
Jāteic (kaut arī viņš to neparedzēja), ka homoseksuālisma vēsmas kristietībā arī ir ir kaut kas jauns
dafne
# Labojis dafne: 2013.08.07 13:31:19
Pipars,doma
Lutera laika homoseki nebija?Vienkarsi ap viniem neleekaaja un
neucinajaas,ka to dara sodien...Bet domaju,ka Luteram sodien butu viens
biezs vards sakams par si greka popularizesanu kristietibaa
Balss
# Iesūtīts: 2013.08.07 13:39:27
Pipars [78.84.165.169]
Santu pazīstu personīgi, par Vanaga attiecībām ar Valtaiķu draudzi arī esmu dzirdējis. LELB šie fakti godu nedara, kā man rādās.


Santa atstādināšana balstās uz LELB Sinodes lēmumu, ka tāda perona, kas aktīvi piekopj HS dzīvesveidu vai to propagandē, nevar pildīt garīgu amatu LELB.

Par nu jau mūžībā aizgājušo Valtaiķu draudzes mācītāju Sproģi tikai piebildīšu, ka šim savulaik talantīgajam mācītājam laikam piemita lepnības un šķeltniecības gars, kas lika viņam (ar visām viņa kalpošanām nodotajām draudzēm) atšķelties no LELB un kļūt pašam par mazu bīskapiņu savā muižiņā. Lūk, no turienes arī ceļas visi "nesmukumi".

Vai tiesa ka Mozus grāmatā (Torā) ir rakstīts, ka apkrāpt neebreju ir Dievam tīkams

Nav tiesa.
dafne
# Iesūtīts: 2013.08.07 14:58:31
Balss,ir kas zinams par so draudzu turpmako likteni,pievienosies LELB..vai ka?
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.08.08 19:20:48
Joprojām nespēju saprast, kas tik slikts ir vēlmē kļūt pašam par mazu bīskapiņu savā muižiņā?

Katrs cilvēks vēlas nostiprināt savu stāvokli un tikt mazāk apdraudēts no citu interesēm attiecībā uz viņu.

Atcerēsimies arī, ka baznīcas vadība nebūt neuzskatīja par prioritāti atsvabināt Sproģi no šiem dievnamiem, kas tiesas ceļā varbūt nemaz nebūtu tik grūti izdarāms.

Manuprāt, Sproģa (R.I.P.) gadījumā teoloģiska un praktiska problēma drīzāk bija viņa vienmēr gatavībā pa fikso kristīt visus LR iedzīvotājus,
kuriem nebija slinkums doties svēt ceļojumā uz Alūksni, ne viņa juridiskajā neatkarībā. .
aivars.lapsans [83.187.154.58]
# Iesūtīts: 2013.08.09 00:19:12
dafne[/

Lelb jau necīnās pret agresīvā h omoseksuālisma invāziju Latvijā. Tas , ka kādi zilie tiek atšūti, vēl neko neliecina par LELB publisko cīņu pret to kas tagad notiek valstī. Oficiāla paziņojuma nav neviena. Tas nozīmē tikai vienu - mums ir labi, neaiztieciet mūs , mēs jūs(baznica šķirta no valsts... diezgan sātanisks darījums)
aivars.lapsans [83.187.154.58]
# Iesūtīts: 2013.08.09 00:20:59
Confrater

Tev jau arī ir taisniba, jo ar draudzību veidojas spēcīgas savienibas.
dafne
# Iesūtīts: 2013.08.09 08:43:56
aivars.lapsans [83.187.154.58]
kāds ir Baznīcas aicinājums?Vai cīnīties pret zilajiem?
+jean
# Iesūtīts: 2013.08.09 13:22:54
labs rakstiņš
+jean
# Iesūtīts: 2013.08.09 13:46:49
aivars.lapsans,

parādi Rakstos kādu piemēru, kur Jēzus gāja pie ķeizara, sludinot, ka ķeizaram Romas impērijā būtu jāaizliedz HS??

Apustulis Pāvils tieši draudzei Romā (un ne ķeizaram un viņa svītai Romā) sludina, lai viņi nebiedrojas ar netikļiem, paturot tos savā sadraudzībā!
Es jums vēstulē rakstīju, lai jūs nesaejaties ar netikļiem, un nedomāju: ar šīs pasaules netikļiem vai alkatīgajiem un laupītājiem, vai elku pielūdzējiem vispār – tad jau jums vajadzētu šo pasauli pamest , es jums rakstīju nesaieties ar tādu, kas gan saucas brālis, bet ir netikls vai alkatīgs, tāds, kas kalpo elkiem, kas runā rupjības, ir dzērājs vai laupītājs, – ar tādu pat neēdiet kopā. Kādēļ gan lai es tiesātu tos, kas ārā? Vai jums nav jātiesā tie, kas iekšā? Tos, kas ārā, tiesās Dievs. Izmetiet ļauno no pašu vidus! (1. Kor. 5)

Un, ja Tu palasītu Rakstus rūpīgāk, tad Tu redzētu, ka tas pats apustulis Pāvils raksta, ka tieši Dievs viņus sodot ir padarījis par tādiem!!!??!!

Tādēļ Dievs tos nodevis kaunpilnai kaislei: viņu sievietes ir apmainījušas dabiskās dzimumu attiecības ar pretdabiskām, tāpat arī vīrieši, atmetuši dabiskās attiecības ar sievietēm, savā iekārē ir iedegušies viens pret otru; vīrieši ar vīriešiem piekopdami kaunpilnas lietas, paši saņem pelnītu sodu par savu nomaldīšanos. (Rom. 1)

Pārdomā, kāpēc Dievs tā soda?? [tas ir, izlasi visu Rom. 1]
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.08.09 15:09:32
+jean, Tu laikam aizmirsti ka septiņpadsmit gadsimtus Romas impērijas garīgā vara bija tā paša Jēzus iedibinātā kristietība (pie kuras ētikas pieder arī HS nosodījums).

Un ja kādi nevēlas šo varu atdot liberastiem, tas ir pilnīgi normāli.
Kurš vēlas saviem dēliem un meitām apdraudējumu no visas šīs šļuras?

Es jau saprotu, ka vienam otram kristietītim ir omulīgi paša geto un ja ir vēl par ko palamāt Dieva sodīto grēcīgo pasauli, tad prieks ir pilnīgs.
+jean
# Labojis +jean: 2013.08.09 15:42:38
šermuļi metas no vārdiem -- impērijas garīgā vara -- brrrrr!!!


Jēzus atbildēja: Mana valstība nav no šīs pasaules. Ja mana valstība būtu no šīs pasaules, mani kalpi būtu cīnījušies, lai es netiktu jūdiem nodots. Bet mana valstība nav no šejienes. (Jņ. 18)

Confrater, kam Jēzus šos vārdus teica? Vai tad ne Romas impērijas vietvaldim??
Aivars
# Iesūtīts: 2013.08.09 15:57:48
+jean
Vispār jau godīgi jāsaka, ka tas rakstiņš ir diezgan sūnains.
Skolnieciski apgalvojumi bez īsta pamatojuma, bet vairāk uz pieņēmumiem balstīti.
Un beigas vispār ir traģiskas - tādēļ sievietes mācītājas sakramenta izdalīšana ved cilvēku zem lāsta.
Var jau muldēt, bet ir jāzina mērs, un vēlams būt gatavam par savu bazaru arī atbildēt. !Padomā, cik daudz sātaniska ir šajā vienā teikumā!
Raugoties uz to no smieklīgās puses, ir jautri, ka e-baznīca noliedz ordinētu sieviešu sludināšanu, bet par savām mācītājām atzīst reiz ordinētas sievietes, kas atstājušas mācītāja amatu, un nu sludina pret sievietēm-mācītājām.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.08.09 16:00:03
Confrater

Es jau saprotu, ka vienam otram kristietītim ir omulīgi paša geto un ja ir vēl par ko palamāt Dieva sodīto grēcīgo pasauli, tad prieks ir pilnīgs.

Tev tā ir?
dafne
# Labojis dafne: 2013.08.09 22:42:12
+jean
Tie, kas apmeklē Dievgaldu, ko izdala sieviete, neiegūst grēku piedošanu. ko izdala sieviete, nav svētības. Viņa neved cilvēkus pie Dieva, bet vienmēr prom no Dieva. Tas, kas kalpo sievietes vadītā dievkalpojumā, nav Dievs, bet velns, antikrists. (c)
tad viss atkarājas no" izdalītāja"..tā sanāk?
un ko tagad darīt,ja ir sanemys Sv.Vakarediens no sievietes..jaiet uz grēksūdzi...?

aivars.lapsans [83.187.155.128]
# Iesūtīts: 2013.08.09 22:46:56
+je!an

Aicinu Tevi domāt savādāk. To ko raksti ..ok ! Palasi Latu un Dieva skatījumu uz nule iznīcināmo sabiedrību . Ja attiecīgajā vidē ir Dieva bērni , tad viņi klauvē pie cilvēku sirdīm ar visiem Dieva ieročiem. Tie kristieši , kuri klusē ir līdzdalībnieki noziegumā. "Sajā gadījumā Latvija tiek sagatavota par sodomiju. Kam ir lielāki Dieva ieroči - ietekme? Dimiteram, vai baznīcu vadītājiem...?
Bet nestāsti pasaciņas, ka pirmkristieši ir klusējuši. Mums blakus viņiem nestāvēt. Gandrīz visi nogalināti par mutes palaišanu. Atver acis. Mēs tikai dažas valstis vēl varam publiski runāt. Visa Eiropa ir sātanam pie kājām. Mēs vēl varam glābt savu tautu. Līderiem jāmainās...
aivars.lapsans [83.187.155.128]
# Iesūtīts: 2013.08.09 22:55:44
dafne

kāds ir Baznīcas aicinājums?Vai cīnīties pret zilajiem?

Baznīcas aicinājums ir cīnīties par tīru Evaņģēlija mācību un neviltotu sludināšanu.
Ja sabiedrībā parādās sodomijas varas rakstura iezīmes , tad baznīcai, protams, nekavējoties jāreaģē, jo tiek piesmiets pats svētākais - Dieva radības institūcija.
aivars.lapsans [83.187.155.128]
# Iesūtīts: 2013.08.09 23:02:34
dafne

Par Dievgaldu. To tak vajadzētu saprast, ka Dievgaldu pasniedz Jēzus . Ja kāds iedomājas, ka cilvēki , tad viņš nodarbojas ar maģiju , piesmej Svēto Garu. Sieviete, vīrietis....kāda starpība , tas ir tikai praktisks darbs, pienākums pirms Svētā Gara darba. Jēzus izdalīja un izdalīs. Līdz pasaules galam.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 87 , pavisam kopa bijuši: 9820