atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Lezbo - episkopāts.
Merlins
Iesūtīts: 2009.05.29 08:34:18
Nu re, Zviedrijas baznīca, kas pirmā no luteāņu baznīcām ieviesa sieviešu ordināciju, tagad Stokholmas diecēzē ir ievēlējusi par bīskapi lezbieti, kas dzīvo reģistrētā savienībā ar citu sievieti. Konsekvents solis, kas arī bija sagaidāms. Ja esi teicis "a", agri vai vēlu jāsaka arī "b".
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
aivars lapsans [83.187.153.22]
# Iesūtīts: 2013.06.04 00:51:21
Slava Dievam ! "Elertes zilā misija izgāzusies!
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.04 10:26:20
lapšāns var atkal Dieva vārdu valkāt nelietīgi un pārlaimīgs piedalīties ušakova eiropraidā, kā arī visos pārējos dīvainos pasākumos zem krievijas karogiem
cik maz gan nelgam vajaga pilnai laimei!

dafne
# Iesūtīts: 2013.06.04 12:57:26
Kas taa...Elertes zilaa misija ira?Bet nu jaa,kremlis diemzeel rullee
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.04 13:11:18
Kamēr daži uzgavilē, ka Rīgas mēris ir sievišķīgu pērļu kaklarotu nēsājošs bezbērnu kaķumīlis nevis vientuļā māte, tikmēr katoliskajā Īrijā Latvijas klaidoņi demonstrē, cik svētas ir `ģimenes vērtības` - http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/466591-irija_aizvien_biezak_bez_vecaku_aprupes_.. paliek_latvijas_berni
dafne
# Iesūtīts: 2013.06.04 19:21:39
Aivars,parspileta tomer ta mediju interese par Irija dzivojusu Jani,te vinam uzmanibu neviens nepieverstu.Lidzigi ir ar so problemu.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.04 21:53:46
dafne
Nu tas tikai liecina par to, ka problēma ir ļoti nopietna.
aivars lapsans [90.130.178.127]
# Iesūtīts: 2013.06.04 22:36:04
dafne

"Elerte prezentē liberālo eliti. Viņa ir izgāzusies pamatīgi.
Viņa savā iedomībā domāja , ka uzvarēs nacionālo apvienību un citus ..
Slava Dievam !
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.04 23:18:07
aivars lapsans [90.130.178.127]
"liberālā elite" - nu un kurš tur no mēra kandidātiem gan nekoķetēja ar homofīļu auditoriju - http://www.tv3play.lv/play/312483/ ? Visi pēc kārtas bija "progresīvi", "civilizēti", "demokrātiju un pilsoņu brīvības atbalstoši".
Nesimpatizē man Ēlerte kā politpersona jau vēl no tiem laikiem, kad šī Šķēli atbalstīja. Bet par ko slavēt Dievu, ka turpat 60 procenti vēlētāju nobalsoja par promaskavisku iedomīgu vulgāru krieveli ar tādām politiskām saslaukām kā Ameriks, Požarnovs, Rozentāle, Turlais u.c. ? Pretēji Sandrai Veinbergai, kas šos nosaukusi par klerikāli orientētu partiju, kas sadarbojas ar Baznīcu, es neuzskatu, ka šie nu iestātos par t.s. `kristīgām vērtībām`. Prasme noklusināt savas šmuces un agresīvi uzbrukt ar civiltiesiskajām prasībām tiem žurnālistiem, kas atļaujas atgādināt šamo grēkus, latviešu svētku ignorēšana un kaut kāda promaskaviskā marazma proklamēšana nu man nemaz neliek slavēt Dievu. Mani drīzāk māc bažas, ka līdzīgi kā imigranti Parīzē un Stokholmā rīko grautiņus, tā kādā brīdī arī Rīgā varētu notikt kas līdzīgs, un ne bez dīvainā kaķumīļa svētības.
dafne
# Iesūtīts: 2013.06.05 08:52:00
aivars lapsans [90.130.178.127]
domā niliņš tas mazākais no ļaunumiem būs?Rīga pārdota par zupas bļodu..ptfu,sbiedriskā transporta brīvbiļeti.
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.06.05 12:34:26
dafne , kas kavēja t.s.latviešu partijām arī piedāvāt sabiedriskā transporta brīvbiļeti (pensionāriem tāda ir svarīga),
citādi vārdos tās lielās ideālistes,
bet darbos tāpat šeftējas kā citas,
bet dalīties no to pašu nodokļu maksātāju naudas - kaut ar brīvbiļeti nē un nē.

Aivars, bet Ameriks ar mūs` kolēģi Šmitiņu tusējas kopā.
Ameriks Feldmaņa rakstiem lai ziedoja.
Ko ķert kreņķi, ja eiroparlamentā LR pārstāv Rubiks&Ždanoka etc. De r mokrātija tās plaukumā.
Un mūsu nabagmāja muslimu emigrantiem nav vajadzīga, bet zviedri un franči lai plūc savas nepārdomātās emigrācijas politikas augļus...
Varbūt mūsējie no tā ko mācīsies.
Vai typa "proēiropeiskais"Pabriks u- homoseksuāļu lobijs un kompānija ar kaut ko labāki par promaskaviskajiem?
Raimonds
# Iesūtīts: 2013.06.05 13:15:33
Aivars
Veinberga nekad nav bijusi diezko draudzīga Latvijas Baznīcām, bet kāpēc atkal šoreiz? Vai tāpēc, ka daži Pirmās partijas cilvēki tagad ir SC? Ilgi domāju par šo publikāciju. Tajā brīdī viņai bija daudz emociju. Bet interesanti, kā viens rietumnieks mēģina saprast notiekošo šeit? Jo tie paši zvieri, nu, dzīvo citā realitātē.

Protams, ka viņa vēlas Latviju redzēt kā mazo Zviedriju un ES. Tādā gadījumā tikai jautājums, kas ir tās vērtības, kuras mēs saucam par Rietumu (t.sk.skaitā kristīgajām)? Ja visu laiku tiek proponēts, ka Rietumu vērtības iepretī mūsu konservatīvajām - ir sliktas, viss tur ir degradējies (arī attiecībā uz līdztiesību, vienlīdzību, toleranci pret atšķirīgo). Vismaz kā populāri tas šeit tiek pasniegts. Tad, ko mēs meklējam Rietumu virzienā? Tādā ziņā, varbūt SC labāk aizstāvēs kristīgās vērtības? Tāpēc daudzi iepriekš nacionāli noskaņotie nobalsoja arī par Ušakovu. Viens par spīti, bet otrs politisko vērtību balagāna ziņā viņš var šķist arī tuvāks.

Interesanti socioloģiskās aptaujas labi parāda mūsu sabiedrības pretrunas pašā būtībā - tajā, ko cilvēki vēlas domāt par sevi, bet kā ir reāli. Pirmkārt, sociālā taisnīguma izjūta sabiedrībā nebūt nav liberāla. Lielākā daļa, arī jaunākā paaudze, patiesībā ir noskaņota ļoti kreisi. Nemaz nerunājot par aktīvo paaudzi, kas savus jaunības gadus, ja tieši necieta no represijām, vēlas atcerēties nostaļģiski. Vairums sabiedrības vēlas autoritāru vadoni, kurš visu sakārtos. Papildus visas sociālās problēmas, kas liek būt pret citādo visai neiecietīgi utt.

Labi, vēlēšanu drudzis un kaislības nonivilē visas vērtības, kā daļu politiskā mārketinga preci. Varbūt es kļūdos, bet mani nepamet izjūta, ka pēdējo laikā, īpaši caur viedokļu cilvēku pienesumu - tomēr daudz kas tiek pārdefinēts. t.sk. tā saucamās kristīgās vērtības?
Aivars
# Labojis Aivars: 2013.06.05 15:12:23
Raimonds
Tur jau tā lieta, ka runa ir par `kristīgo vērtību` pārdefinēšanu.
Jēzum cilvēka dvēsele bija tā pērle, kuras dēļ Viņš gatavs atdot visu, kuru nevar aizstāt vesela pasaule, jo Tēva prāts nav, ka pazustu kāds no mazajiem. Kādiem `kristīgas vērtības` bija pirmkārt svētdzīve. Šodien dažiem vienkārši heteroseksualitāte ir kristīga vērtība. Tāpat arī - Feldmaņa grāmata. Kādam - atriebība Ēlertei. Kādam - iecietība, tolerance. Bet par saskaņiešu `kristīgām vērtībām` runājot, fakti uz sejas, par ko dažs labs cīnās un iestājas - http://www.apollo.lv/zinas/saskanas-centra-deputata-kandidats-rupji-nolama-veletajus/570918
Nu nesaukšu es te "āmen, alelūja", ka šādi čmo `mūs aizstāv` pret `pagrimušajiem rietumiem`.

Kā Tev šķiet, vai latviešu klaidoņu pamestos bērnus Īrijā uzaudzinās par krietniem kristiešiem? Un ja viņi tādi neuzaugs, vai Rietumi būs pie vainas?
Raimonds
# Iesūtīts: 2013.06.05 18:00:59
Aivars
Tava retorika ir trāpīga! Dažas fiksas idejas pasmadzeņot, - vabūt priekš viena otra tas tiešām ir labākais, kas viņa dzīvē varēja notikt? Jo kas vēl labāks var būt šī cilvēkbērna dzīvē. Risinot Hermaņa tēmas - cilvēki bez mājām, bez ticības, bez ģimenes, bez jeb kādiem pienākumiem un atbildības. Un vai uz visa šī problēmu fona, intimitāte nepaliek par sīku fizioloģisku vajadzību? Otra galējība nav labāka. Kā man stāstīja, kāds jau pieaudzis vīrs, kā viņš juties pazemots bērnudārzā, kad audzināja par piečurātajām biksēm likusi plikam stāvēt grupiņas priekšā. Ai, zin, drusku vairāk veselīguma vajadzētu kristīgajās aprindās!
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.05 23:25:46
Raimonds
Pēc nepilnām divām (gandrīz vienas) dienām būs LELB lielās Sinodes kopā sanākšana. Mājas, ticība, ģimene, atbildība... pazemots puika ... piesmieta valsts ... "kristīgas vērtības" vai "fizioloģiskas vajadzības" - kas, Tavuprāt, būs tie jautājumi un potenciālās atbildes, ko Latvijas Baznīca apsvērs, lai vienoti pasludinātu sabiedrībai un pasaulei?
dafne
# Iesūtīts: 2013.06.06 09:01:04
Aivars
Izskatās,ka vienu dienu veltīsiet sarunam par finansem,tad nakama nedaudz par dziesmu gramatu,jauno Bibeles tulkojumu un satversmes grozijumiem
dr.pr. [82.145.209.9]
# Iesūtīts: 2013.06.06 09:13:46
Vismaz sākt vajadzēja ar dziesmu grāmatu lai baznīcas sanāksmē saliktu pareizos akcentus.
Un, cik dzirdēts, paredzēts ieviest diezgan represīvas metodes pret draudzēm , lai no tām papriekš iekasētu 10%vispārējām vajadzībām, lasi virsvaldes algām, pirms tās drīkst lietot savas finanses.
dr.pr. [82.145.209.9]
# Iesūtīts: 2013.06.06 09:16:49
Tā kā vēstījums ir nepārprotams-visiem nepieciešama nauda, bet dažiem to vajag vairāk un iekasēt vieglāk..
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.06.06 10:03:14
Labdien. Nezinu kurā sadaļā šo ielikt. Moderator, lūdzu pārlieciet kur vajag. Paldies

http://www.lkr.lv/lat/kristigas_zinas/pasaules_zinas/?d.. oc=6727
aivars lapsans [83.187.154.222]
# Iesūtīts: 2013.06.06 10:41:13
Aivarsdafne

Ušakovs un Ameriks , tas jau atkal ir cits stāsts. Par to es tā kā neiepīkstējos. Tur es saredzu staļinisma revanšistu un bijušo sarkanā fašisma ideologa apvienību. Te man pačukstēja , ka Baštiks un "Smits esot pie Ušakova ? Tā taisnībā? Es par Rīgas sarakstiem maz zinu.
aivars lapsans [83.187.154.222]
# Iesūtīts: 2013.06.06 10:43:11
Aivars
Pēc nepilnām divām (gandrīz vienas) dienām būs LELB lielās Sinodes kopā sanākšana. Mājas, ticība, ģimene, atbildība... pazemots puika ... piesmieta valsts ... "kristīgas vērtības" vai "fizioloģiskas vajadzības" - kas, Tavuprāt, būs tie jautājumi un potenciālās atbildes, ko Latvijas Baznīca apsvērs, lai vienoti pasludinātu sabiedrībai un pasaulei?

Neticu , ka LELBs kaut ko mainīs uz labu. Nav līderu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 10116