atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi dzimtas sakņu dziedināšana
Svilpaste
Iesūtīts: 2009.05.27 12:45:03
Šā gada 23.maija laikrakstā Svētdienas Rīts ir publicēts mācītāja Viestura Pirro sprediķis par Jāņa 15:26-16:4. Sprediķa noslēgumā ir šāds teikums: "Ar dzimtas sakņu dziedināšanu, ar deviņu mēnešu lūgšanu mātes miesās un citu dziedinošo kalpošanu, ar grēksūdzi mēs attīrāmies Patiesības Gara dzīvinošajās straumēs un aptveram - Kristus ir vienmēr ar mums." Vai kāds varētu paskaidrot, kas ir dzimtas sakņu dziedināšana?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.09.04 12:26:55
Raimonds

Nē, neviens cita vietā neko nevar nomenedžēt , un Debesīs viss neizpirktais uz zemes būs sūri grūti jāatstrādā. Tikai te, uz Zemes, ir tā unikālā iespēja izpirkt savus grēkus Jēzus spēkā...
Bet - varam palīdzēt ar savu mīlestību, labajām domām. Gan viņiem, gan arī paši sev.

Speciāls aizlūgums vajadzīgs dvēselēm, kuras pilnīgi nevar aiziet Debesīs. Nu neko tur nav iespējams salaist grīstē, nav vajadzīgi kodi ne šifri, nu kas par iedomām! Aizlūgums taču ir kristieša vēršanās pie sava Dieva! Faktiski tas pats vien lūgums, tā pati lūgšana.
(vēl varētu varbū domāt, ka neefektīvi, ka nenostrādās, bet ir skaidras liecības, ka ļoti pat efektīvi)
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.09.04 12:38:58
Ctulhu

Ja jau tu pats nepiedalies, tb nenožēlo dziļi un no sirds, tad jau vienalga neskaitās. Tukša māžošanās, Dievu neapkrāpsi..

Ja nopietni interesē, kāpēc tomēr atpakaļ viņus neatgūt, varu iemest, lielo pusi jau paspēju pārrakstīt te gaidīdama.
Kaut tevis viena dēļ.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.09.04 12:47:23
Ctulhu

nē nē, man atkal neinteresē pirkstu sūkāt/hipotēzes bīdīt, tikai vienīgi - skaidrs Vārds.
Nekad neviens TUR neko necaursitīs un ar kosmoskuģi arī neaizlidos, vari nepūlēties.
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.09.04 13:02:23
Ctulhu Vecākas paaudzes dators vienīgais ko var - uzkārties. Viņš neizpratīs, ko tas jaunais dara... Tā pat ir ar ceļu, kuru veic cilvēks.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.09.04 13:07:03
Ctulhu Vienmēr ir iespēja paskatīties atpakaļ un paanalizēt, bet lūkojoties nākotnē vairāk vai mazāk minējumi, kur vieni piepildās citi nē. Labi, ja ir kam noticēt un tas ir Tavs pamats un redzi tajā piepildījumu. Jo jaudīgāka tehnika, jo tālāk pagātnē varam ielūkoties un krāsaināku nānotni iztēloties
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.04 13:10:13
-Jona-
Ir jau pietiekami daudz arī visas šīs menedžēšanas lietas. Un var jau sacīt, ja tas cilvēkus uzrunā, ja viņi ar to tiek stiprināti, tad tas jādara. Lai arī varbūt paši menedžeri uz to skatās ar dalītām jūtām.
Tavu viedokli var labi saprast, Delpera grāmatas ar lasītas. Bet vai nav tā, ka tomēr Tavā draudzē lielā mērā ticība tiek balstīta Delpera Bībeles skaidrojumos un personīgajās atklāsmēs? Viņš ir autoritāte, viņš ir daudz labu un gaišu lietu izdarījis, nenoliedzami, daudziem personīgi palīdzējis un iedvesmojis, bet... To jau mēs agrāk esam runājuši, ko darīt ja tas viss nonāk tiešā pretrunā ar pašu biblisko Atklāsmi? Tas pats jautājums jau attiecas arī uz šo pašu iepriekš kā joku teikto par rituāliem, šifriem, upuriem utt. Jā, viens teiks tā ir 1.baušļa pārkāpšana, cits - svēta lieta un ja to nedarām, tad vecmāmiņas piemiņas zaimošana.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.09.04 13:39:14
Raimonds

Es gan nezinu nevienu draudzi, kur vispār par privātajām atklāsmēm no kanceles kāds runātu. bet lai nu paliek.... laiks visu tikpat saliks pa vietām - kas no Dieva, to nekas nepastādinās, es tad nu tikai savlaicīgi liecinu.
Tāpat jau skaidrs, ka luterīšiem būs viens otrs krupis vairāk kā citiem jānorij (diemžēl, tas izriet no visām atklāsmēm), praviešu/nākamo lietu panicināšana nemaz nevar neatspēlēties... mja.


bet tagad tomēr ielikšu ko pārrakstīju, kaut tāpēc ,ka tas varētu būt kādam, kas zaudējis tuvinieku, mierinājums.


"...
Spiritisms ir mirušo cilvēku garu izsaukšana.... Spiritismu pieļaut nedrīkst. Nevienam bez Dieva Svētības nav ļauts ar aizgājējiem sazināties. Debesu pasaulēs cilvēki dzīvo pēc Debesu pasauļu likumiem. Tās no Zemes ir neaizsniedzami tālu un nodalītas. Vienīgā saikne starp dzīvajiem ir garā, caur cilvēku sirdīm.
Vienmēr lai ir ticība, ka cilvēki Debesīs ir dzīvi, un, novēlot sirdī labu, droši viņus pieminiet.
...
Cilvēkam aizgājušais tuvinieks ir jāpiemin kā dzīvs, bet nevis kā miris. Dievs nav mirušo, bet dzīvo Dievs.
...
Pasaulē ģimenes locekļu, tuvinieku un draugu starpā Dievs ir dāvājis ciešas garīgas saiknes, kas garā saskatāmas kā smalki gaismas pavedieni. Caur tiem notiek enerģētiskā un domu apmaiņa. Smalkas garīgas saiknes starp cilvēkiem saglabājas arī pēc viena vai otra aiziešanas no šīs pasaules. Tās ir arīdzan mīlestības saiknes.
Garīgas saiknes pastāv arī cilvēku un eņģeļu starpā Debesīs. Tā ir liela Dieva dāvana - ar sirdi sajust un ticībā zināt, ka visi, kas dzīvoja, - ir dzīvi. Pateicība Dievam par to, ka sirdī var runāt gan ar Kristus māti Mariju, gan ar apustuļiem, gan mūsu mīļajiem, kas jau Debesīs.
Bet šī saruna lai ir pēc Tēvreizes, lūdzot Dievam atļauju, - dziļi sirdī, garā. Cik Dievs dos šo sarunu izjust, tik lai arī notiek. Debesu garīgās lietas ir vienīgi Dieva ziņā.
...
Kad mēs domājam vai runājam garā, tad runājam ar savu Es un uzrunājam cita cilvēka Es . Tā kā gars nav ierobežots telpā, tad nav svarīgi, kur atrodas garā uzrunātais - otrpus zemeslodei vai Debesīs.
...
Jebkuri centieni izsaukt mirušo garus beigsies nesekmīgi. Vēl jo vairāk - ir liela iespēja, ka seansu laikā pie cilvēka dvēseles pielīp daudz kritušo un dēmonisko garu. No tiem vēlāk ir grūti tikt vaļā. Kas ir aizliegts, tas ir aizliegts. ... "

/Ē.Delpers, "Dzīvības likumi", Sol Vita, Rīga, 2005./
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2009.09.04 14:05:11
-Jona-
Lai šo tekstu paanalizētu ar visu grāmatas kontekstu, tam vajadzētu vairāk laika. (Labi, tagad apejam Rakstu autoritātes argumentāciju) Protams, ka ir lietas, kurām nevar nepiekrist, bet kā teiktu vienkāršs kristiets, kurš dzīvo un elpo ar Dieva vārdu, šeit ir cita garīga atmosfeira .
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.09.04 16:28:10
Raimonds

ui, kā saprotu! Ja cilvēkam, kas gadu desmitiem pieradis aplūkot vienu mīļu mīļu fotogrāfiju ,vienā noteiktā vietā stāvošu, pēkšņi šī persona ienāk pa durvīm , ir vairāk kā šoks. no infarkta nav tālu! Ar Rakstiem tas ir ļoti spilgti, tur tač katra doma, teikumiņš sanumurēts, rūpīgi ieplauktots... iebalzamēts.... nu viena kārtīga atmosfaira. visādas tur jukas, bučas, laimes asaras, ja godīgi, tad tikai traucētu..

(ps. - tas nekādā gadījumā nav mērķēts sarunu biedram, jūtos pateicīga par tik labestīgi godīgu manas autoritātes novērtējumu. paldies, Raimond!)
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.09.04 16:30:17
Ctulhu

spešelī tavai zinātkārei!


"... Attālums starp Zemi un Debesu pasaulēm nav izmērojams kilometros vai jūdzēs. Abas pasaules šķir ļoti smalka un pilnīga telpa ar tūkstošiem garīgu vārtu visos līmeņos.
Nekad neviens nevarēs ar varu vai kādu citu spēju ielūkoties Neredzamajā pasaulē.
Dievs ir stingri nošķīris Zemi no Debesīm. Tās savieno daudzi gaismas tuneļi, kurus izejot Dieva spēkā var sasniegt nākošos vārtus. Pie katriem vārtiem, tos sargādami, stāv divi eņģeļi. Vārti pastāv uz katras Debesu sfēras robežas. Gaismas tuneļi daudzkārt sadalās. Pasaulē neviens nezina to kārtību, kādā viss Dieva radītais pastāv.
Ir velti šķiest laiku ar vēlmi izzināt Debesu pasauļu kārtību. To pilnībā nezina nedz eņģeļi, nedz svētie. Dievam lai vienmēr pieder Viņa daļa. Mums pietiek zināt un izzināt to pasauli, kurā mēs dzīvojam. ..."
/turpat/

bet par to vairāk ne, arī no tēmas nost.
Anima
# Iesūtīts: 2009.09.04 17:01:24
-Jona-

Pasaulē ģimenes locekļu, tuvinieku un draugu starpā Dievs ir dāvājis ciešas garīgas saiknes, kas garā saskatāmas kā smalki gaismas pavedieni. Caur tiem notiek enerģētiskā un domu apmaiņa. Smalkas garīgas saiknes starp cilvēkiem saglabājas arī pēc viena vai otra aiziešanas no šīs pasaules.

Lūk, šī rindkopa daudz ko noliek savās vietās. Es varētu ieiet Rēriha grāmatnīcā, nocelt no plaukta principā jebkuru ezotērikas grāmateli sākot ar Blavatsku un beidzot ar Čopru, un es tur atrastu līdzīgas vai identiskas domas. Un, šajā brīdī man paliek skaidrs rūpests par " citu atmosfēru. "

Kas attiecas uz Čtulhu pēdējo komentāru, gratulēju. Čtulhu komentāri labi parāda uz kurieni ved sakņu dziedināšana. Un, ja kas, ir jau bijuši mēģinājumi uz okultām pieredzēm skatīties nosacīti zinātniski. Sākot ar Jungu, Konstantīnu Raudivi un vēl daudziem citiem. Arī šie vīri neko neibilda pret kristietību. Tikai mēģināja dziļāk un plašāk lietas redzēt. Arī savā ziņā saknes dziedēt ar enerģijas veidu atpazīšanu un modulāciju/kodēšanu. Nu tad, quo vadis?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.09.04 18:12:13
Anima

kas ta bija tas brrriesmīgais, vai enerģijas un gaismas pavedienu pieminēšana? vaij.... kam nu reiz dota gara redze, tas ne to vien redz.

Nu ko lai dara, ka arī citur, arī citās reliģijās, ir šis tas zināms nācis par sarežģītību, kā būvēta pasaule... kam par to man tagad virsū brukt, Viņa pravietim, kuram es ne skabargas ēnas acī neatrodu? varbūt uzreiz visai Trīsvienībai..?
zīlnieces ari māk iespaidīgi operēt ar kristietības terminiem, nu un. Sāksim šķībi uz Jēzu skatīties, jo par Viņu, lūk, buldurējis šaubīgs tantuks nomītās rītačībās?

Teoloģijā vispār pastāv ļoti atšķirīgi zināšanu (pat šo zināšanu pieļaujamības - sic!) līmeņi... tāds M.Plāte/J.Rubenis diez vai sapratīsies ar bezgalīgā neauglīgā teoretizēšanā slīgstošiem Rakstu akadēmiķiem... par ko lai viņi vispār sarunājas?

Ai, atstājam lai visu izšķir bibliskie augļi/laika pārbaude, nekas cits jau tikpat neatliek.
Anima
# Iesūtīts: 2009.09.07 23:33:52
Ctulhu
Šoreiz tas, ko es teicu bija pavisam bez ironijas pieskaņas. Reizēm nedaudz loģikas apvienojumā ar zināšanām fizikā palīdz pret māņticību. Šis bija tas gadījums. Tāpēc arī gratulēju.
Tēvu grēki [78.84.125.210]
# Iesūtīts: 2010.01.25 17:45:13
Labvakar!
Gadās, ka ārsti kādas slimības gadījumā interesējas, vai priekštečiem nav bijusi šīi slimība. Tas taču ir tik vienkārši. Nesaprotu, kāpēc tik daudz izdots pļāpīgu grāmatu.
Ticīgajiem ir zināmi VD baušļi. Vienā no tiem ir šādi vārdi: "4 Netaisi sev elku tēlu vai kādu atveidu nedz pēc tā, kas ir augšā debesīs, nedz pēc tā, kas ir virs zemes, nedz pēc tā, kas ir ūdenī zem zemes.
5 Nezemojies to priekšā un nekalpo tiem, jo Es, Tas Kungs, tavs Dievs, esmu dusmīgs Dievs, kas tēvu grēkus pie bērniem piemeklē līdz trešam un ceturtam augumam tiem, kas Mani ienīst,
6 un dara žēlastību līdz tūkstošajam augumam tiem, kas Mani mīl un tur Manus baušļus." /2. Mozus 20.nodaļa/
Šie vārdi taču visu dara skaidru. Jātiek vienīgi skaidrībā par elkiem. Mūsdienās tas labi redzams - visi okultisma veidi (dziednieki, ekstrasensi, vārdotāji, zīlnieki, astrologi, horoskopi utt; nauda un materiaļie labumi, atkasr
Tēvu grēki (turpinājums) [78.84.125.210]
# Iesūtīts: 2010.01.25 19:06:07
Elki? - degradējoša izklaides, sevis pilnveidošanas vietā, dažādi "fani", maldu mācības derīgās un veselīgās mācības vietā utt. Pašreiz labi saskatāmi augļi. Ir zināms sakāmvārds: "Bērni ir vecāku spoguli". Elki var būt arī atkarību izraisošās vielas vai kārumi. Saraksts ir turpināms.
Senči varbūt aizgāja mūžībā nesapratuši, nenožēlojuši savus grēkus. Taču sekas darbojas (Dieva likumu robežās). Baušļi ir kā ceļazīmes. To neievērošana rada problēmas pašiem un citiem. Neviens no mums nav bez grēka. JD mudina netiesāt, nezūdīties, piedot, mīlēt pat ienaidniekus (Dieva noteiktajās robežās). Katram ir dāvāta iespēja lūgt, meklēt, klaudzināt. Rakstu priekš principiālas izpratnes. Mēs nesam iepriekšējo paaudžu grēku sekas. Nākošās paaudzes nesīs mūsu grēku sekas. Jēzus teica : "Netiesājiet!" Kādas ir iespējas? Jautāju priesterim par sevi un maniem senčiem. Priesteris deva pa
Tēvu grēki (turpinājums) [78.84.125.210]
# Iesūtīts: 2010.01.25 19:54:13
Priesteris deva padomu - Lūgt, par savējiem senčiem, lai Dievs izrauj konkrētā grēka saknes no mūžībā esošiem.
Dzīvajiem ir iespēja sevī veikt pamatīgu inventarizāciju, atpazīstot savus grēkus, lai varētu saprast, kas ar lūgšanu un gavēšanu jāmaina sevī, lai kļūtu par "jaunu radījumu". Bībelē ir lasāmi brīnišķīgi un cerības pilni vārdi Lk. 15:7 "Es jums saku, tāpat būs lielāks prieks debesīs par vienu grēcinieku, kas atgriežas, nekā par deviņdesmit deviņiem taisniem, kam atgriešanās nav vajadzīga." .."kam atgriešanās nav vajadzīga."? No citiem tulkojumiem izriet doma - 99 taisnajie, kas nejūt vajadzību atgriezties. Reālajās mūsdienās īsts taisnais ļoti reti sastopams. Tas, ka daudziem Dievs it nemaz nav vajadzīgs, liecina par dramatiski zemu izpratni garīgajā jomā. Tie, kas sauc sevi par kristiešiem, diemžēl, it nemaz neapjēdz milzīgo vārda "kristietis" atbildību. Ko dar
Tēvu grēki (turpinājums) [78.84.125.210]
# Iesūtīts: 2010.01.25 20:22:30
Atbilde šā brīža komentāru rakstītājiem - Dievs ir devis katram izvēles brīvību. Taču katrai rīcībai ir atbilstošas sekas. Piemēram - Ja es neievērošu brīdinājuma ceļazīmi par līkumu un braukšu ar lielu ātrumu taisni, tad sekas būs atkarīgas no tā, kas ir aiz ceļa robežas. Līdzīgi ir ar mūsu dzīvi šai saulē un aiz tās robežām pēc ieiešanas mūžībā. Konkrēti runājot - derīgi noskaidrot, kas notiek pēc nāves, pirms tā ir katru piemeklējusi. Savādāk ir dīvaini, ka dažās konfesijās cilvēki saka, ka tic uz mirušo augšāmcelšanos un dzīvi nākamajā mūžībā (vai līdzīgi), bet nezina, kas tas ir. Kā es varu teikt, ka es ticu, ja man nav ne jausmas par to, kas tas ir.
Lūgsim, lai Dievs mums katram palīdz saprast mūsu šīszemes dzīves jēgu. Savādāk var gadīties, ka zināšanu ir daudz, bet saprašanas tik, kā naktī tumšā mežā. Kristietim pirmkārt ir jāizprot rkistietības būtība. Katrs taču Dieva priekšā
Tēvu grēki [78.84.125.210]
# Iesūtīts: 2010.01.26 16:37:24
Pateicība Dievam!
Priecājos! Derīgs ierosinājums. Tiešām jātiek skaidrībā ar šo jautājumu. Ir gadījies dzirdēt tādas pasakas no viena otra tā saucamā "kristieša", ka gribas bēgt no viņu sludinātā dieva. Es nonācu pie atziņas, ka svarīgi ir sameklēt drošus šā jautājuma pētīšanas avotus. Taču vispirms pašam jāizlasa, kas rakstīts Bībelē. Daudz kas tajā ir skaidrs. Taču man rodas daudz jautājumu pareizai izpratnei. Ir gadījies pamanīt, ka dažus dzirdētos vai lasītos vārdus dažādi cilvēki dažādi saprot. Pamatu patiesības meklējumiem atradu Jēzus atbildē Tomam Jņ. 14:"7 Ja jūs Mani būtu pazinuši, jūs būtu pazinuši arī Manu Tēvu. Jau tagad jūs Viņu pazīstat un esat Viņu redzējuši."
8 Filips Viņam saka: "Kungs, rādi mums Tēvu, tad mums pietiek."
9 Jēzus viņam saka: "Tik ilgi Es jau esmu pie jums, un tu vēl neesi Mani sapratis, Filip? Kas Mani ir redzējis, Tas ir redzējis Tēvu.
Tēvu grēki turpinājums [78.84.125.210]
# Iesūtīts: 2010.01.26 17:08:12
Turpinājums:
Tik daudz gadu jau pagājis pēc šiem notikumiem. Tomēr nereti gadās, ka tiek sirsnīgi gaidīts Jēzus - Bērns, bet pavisam novārtā atstāti Evaņģēlija galvenie mērķi - Dieva valstības sludināšana, nemirstīgās dvēseles pareiza rakstura veidošana, Mūžības tēma un katram sevis sagatavošana, lai stātos reiz Dieva Godības priekšā un Kristus tiesas priekšā, lai sadalītu avīs un āžos. Jāgaida taču arī Kristus otrreizējā atnākšanai. Dieva valstība taču nav sēdēšana uz mākoņa maliņas vai kaut kāda kaifošana, elle taču nav kaut kādi katli... Ļoti svarīgi ir zināt, kas ir un kas nav Dieva valstība, kas ir elle, ko dara vai ko nedara tur, kas ir Dieva taisnība, žēlsirdība, mīlestība. Man šķiet, ka maz ir tādu, kas to pa īstam saprot. Varbūt šos jautājumus derētu skaidrot savās draudzēs un salīdzināt ar Bībelē teikto. Var gadīties, ka kaut ko nepareizi saprotam pašos pamatos. Visas šīs pārdomas man r
Tēvu grēki turpinājums [78.84.125.210]
# Iesūtīts: 2010.01.26 17:11:06
Piedodiet par nepabeigtu domu! Nez kāpēc man nepareizi skaita zīmes.
Beigt vēlos ar lūgumu: "Lai Dievs palīdz visiem laba prāta cilvēkiem!"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 143 , pavisam kopa bijuši: 2921