atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Jautājums luterāņu mācītājiem!
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.27 10:16:09
1) vai varam uzskatīt, ka Sv.Gars iemājo bezizmēra ļaunā kristietī?
2) vai šādu kristieti var uzskatīt par jau droši pestītu un svētu?

Arī pārējie var atbildēt, bet neizplūstot gari (luterisma LTA formulēto var izlasīt
Kristofers 2009.05.21 12:17:42 komentārā:
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=2067&start=3
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.27 10:17:45
Kur pazuda tēma ar šo manu vakar vakarā uzdoto jautājumu?

paspēju izlasīt tikai Grēcinieces atbildi, kas bija:
1) Nē.
2) Nē.


Balss
# Iesūtīts: 2009.05.27 10:22:50
Jautājums izklausās neadekvāts. Kur tāds radies?!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.27 10:28:03
Balss...

Tiiraa textaa... -Jona- grib noskaidrot, vai Mulders (bezizmeera ljaunais kristietis) var buut Sv. Gara piepildiits un Pestiits

Taa kaa buutiibaa es neiebilstu manas personas apsprieshanu shajaa teemaa, taapeec cereesim, ka modi nenahrenizees teemu!

Tiem kas nezin mazliet kontexts!

Mulders konsekventi ir paudis Luterisma vienu no teezeem - reizee greecinieks un reizee sveetais, kuru -Jona- cik nu redzu, principaa nedz pienjem, nedz saprot.
Mulders to ir paudis caur neskaitaamiem atzinumiem par savu greeciigo staavokli pats savaa taisniigumaa un tai pat laikaa pilniigu paarlieciibu un ticiibu par savu taisniigumu Dieva priekshaa caur Jeezus Kristus pestiishanu!

Otra -Jonas- jaajamzirdzinjsh ir Muldera apsuudzeeshana par beernu slepkavu, kas atkal ir -Jonas- nespeeja lasiit kontextaa, manupraat, jo Mulders patiesi ir paudis savu politisko viedokli par atbalstu Amerikaanju Kara politikai II pasaules kara laikaa iepretiim Vaacijas/Japaanas politikai, atziistot, ka retrospektiivaa taa vareeja buut savaadaaka (zadnjim cheslom vse mi umnije).

Kas veel...

Mulders konsekventi ir noraidiijis "20 gadsimta atklaasmes" taas noraidot balstoties Rakstu paustajaas maaciibaas (Gal 1) un LTA paustajaos trijos sola.

Mulders noraida Delperveidiigus autorus kaa nekristiigus juusmotaajus, kuri ar savu muljkja entuziasmu daudzus taadus pashus entuziastus ved maldos un ar savu pilniigo ignoranci pret Luteraanju Bazniicas maaciibaam seej subjektiivaa entuziasma shljuru!

Taapat Mulders ne par ko netur "citu kristieshu lieciibas" ja taas ir pretrunaa Rakstu atklaasmeem, jo Veesture paaraak daudz zin gadiijumus, kad cilveeku lieciibas par kaadu "pravieti" izraadiijushaas kaarteejie Siimanja Burvestiibas...

Mulders arii ljoti reti kad publisko savus "labos darbus", jo neuzskatu ka tie jel ko pasaka par Mulderu... tie labaakaa gadiijumaa var dot lieciibu par Dievu, bet to, ka vinjsh ir labs, tas Mulderam nav jaapieraada ar savu lielo muti! TIe kas ir bijushi Mudlera labo darbu objekti, tie to zin... tie tad lai runaa, ja grib!

Luuk taads ir bezizmeera ljaunais kristietis!
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.05.27 10:31:46
mja, jautājumi ir stipri neadekvāti. kas ir, tas ir.

Mulders ir tas bezizmēra ļaunuma iemiesojums? smejosnevarunokrituzemgalda.
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.27 10:33:39
Mulders
Bezizmēra ļauns kristietis? Tā jau ir pretruna pati par sevi.
Ka ļauni un grēcīgi mēs visi (ieskaitot -Jonu- esam no sākta gala, tā laikam būtu aksioma.

Tas bezizmēra ļaunums varētu attiekties uz cilvēku, kurš savā dabīgajā ļaunumā paliek, to pavisam skaidri apzinoties un nemaz nevēloties kaut ko mainīt.
Bet ieraudzīt to Mulderā nu nekā nespēju...
danar
# Iesūtīts: 2009.05.27 10:35:57
Vispirms tad janoskaidro,kas Jonas izpratnē ir"bezizmera ļauns kristietis"un kads ,tad ir"svēts"kristietis.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.27 10:36:47
Balss

Kā, kur radies, vai tad no linka nav skaidrs kur radies? Protams, ka tāds uzstādījums ir murgs, bet, kā pati redzi, daži te patiesi tā domā!

P.S. kādas tavas domas?


Mulders :

Kur tu redzi tavas personas apspriešanu?! Man neinteresē tava persona. Bet tavas krokodila asaras ne tik, savukārt tavu patieso viedokli var skaidri lasīt dotajā linkā, manā komentārā (cik gan labi, ka delfi visu saglabā!).


danar

Bezizmēra ļauns - tāds, kas apzināti piekopj visus nāves grēkus un neatgriežas no tiem.
danar
# Iesūtīts: 2009.05.27 10:39:08
-Jona-Grēciniecei gan bija mazliet savadakas atbildes,es paspēju izlasīt
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.27 10:41:31
-Jona-

Nee nu labi labi! Ja tu nedomaaji mani, tad pat nav skaidrs par ko tur runaa

Jo kas tas taads "bezizmeera ljaunai kristietis" ir domaats? Kur taadus var dabuut redzeet?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.27 10:41:37
danar

Jā, mazliet garāk paskaidrotas, bet es taču nevaru atcerēties burts burtā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.27 10:42:21
Bezizmēra ļauns - tāds, kas apzināti piekopj visus nāves grēkus un neatgriežas no tiem.

Tad vinjsh ir "krisietis" tikai "uz papiira"
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.27 10:43:15
Mulders

Kāda man daļa gar tevi, runa par to, ko tu sludini delfos, absolūti mežonīgi sagrozot luterismu kā tādu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.27 10:50:54
Kāda man daļa gar tevi, runa par to, ko tu sludini delfos, absolūti mežonīgi sagrozot luterismu kā tādu.

Un ko es sludinu!
Konspektiivi jau es to augstaak uzrakstiiju

1) Delpers & Co = juusmotaaji individuaalisti, kas no Luterisma neko nejeedz
2) Luterisma maaciibu par - reizee greecinieks un reizee sveetais
3) Triis Solas
4) Galveno Luterisma artikulu - pestiishanu no ticiibas bez darbiem!

To es sludinu ne tikai Delfos
danar
# Iesūtīts: 2009.05.27 11:10:47
-Jona-Nu,ja apzināti piekopj visus nāves grēkus,tad tadā jau nav Sv.Gara.Bet te atkal problēma,ko mēs uzskatam par nāves grēkiem un kas Dieva acīs ir naves grēki.
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.27 11:16:05
-Jona-
Neko tamlīdzīgu es tevis norādītajā linkā neatrodu, lai gan nav laika izlasīt visu diskusiju.
No manas līdzšinējās pieredzes man rādās, ka tādas blēņas Mulders nu nekad nav propaģējis, nedz arī pats tāds ir.

Lai cik man saprotama šķiet tava aizraušanās ar visādām jaunām atklāsmēm, (es arī esmu sieviete), tomēr sliecos paļauties uz Bībeli, ja kāds sāk klāstīt savas jaunās vīzijas...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.27 11:19:43
Kaut vai pats termins "Naaves Greeki"...

Saskanjaa ar Rakstiem, visi greeki ir naaves greeki... pat firzikju eeshana. Jo ikviens greeks uzraada cilveekaa miitosho sacelshanos pret Dievu. Kaa staav rakstiits - kas greeko pret vienu bausli, tas greekojis pret visu bausliibu, bet greeka alga ir Naave - respektiivi, jebkursh greeka alga ir Naave...

Bet Raksti izcelj tikai vienu Greeku, kuru nevar piedot, kursh nolaad neatgriezeniski - un tas ir Sveetaa Gara zaimoshana, pashas piedoshanas noraidiishana, jo nevar piedot, ja pashu piedoshanu noraida un tur par ljaunumu!

Daudzi juusmotaaji nepiekritiibu vinju viedoklim traktee kaa Sv. Gara zaimoshanu, bet tas ir blefs... meegjinaajums speeleet uz cilveeku sajuutaam un emocijaam! Driizaak Sv. Garu zaimo tie, kas netic, ka Dievs piedod mums muusu greekus un daavaa pestiishanu nevis muusu taisniibas darbu deelj, bet Kristus Jeezus sveetuma un labuma deelj, ko tas izleejis paar mums caur savu Garu, ka varam saukties Dieva beerni, kas sauc uz Dievu - Teeti!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.27 11:27:06
danar

Vispār es negribētu šeit gari pļāpāt, man vajag īsas un skaidras lut. mācītāju atbildes, uz ko atsaukties.

Zini, Delfos ir apgrūtinoši evanģelizēt, ja viens kadrs (uzdodamies pie tam par Teologu!) stāsta, ka viņš kā kristietis varot būt vispēdējais mūdzis un droši iet plato ceļu, jo esot jau svēts un pestīts.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.27 11:30:35
Balss


... Es savukārt esmu, melis, liekulis, ļaundaris, slepkava, laulības pārkāpējs un mātes/tēva necienītājs kā arī Dieva zaimotājs un Dieva Vārda nelietīgs valkātājs, skauģis un pēdējais slinkuma maiss!
Un tomēr pestīts Kristus dēļ! :P Un iepūt!
/kristiec/

... Es gan esmu drošs, ka ja šajā pat mirklī mirstu, tomēr būšu debesīs, ne savu darbu dēļ, bet Kristus žēlastības un viņa darba dēļ, jo manus grēkus Dievs uzkrāva Kristum, bet Kristus taisnību pielīdzina man!
/kristiec/

Joprojām apgalvoju
1. Nekas nesvēts neieies Dieva valstībā
2. Esmu pēdējais grēcinieks un mūdzis
3. Esmu pestīts un svēts un būšu Dieva Valstībā Kristus dēļ!
/kristiec/

laupītājs... dekalogu ne acu galā nebij turējis rokā, a bet par Jēzus Mācekli kļuva 20 sekunžu laikā!
Tā kā jā... es izvēlos to ceļu kura galā ir Kristus apsolījums "Patiesi patiesi tev saku, šodien tu būsi ar Mani Paradīzē"
/kristiec/
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.27 11:41:10
Mulders = Kristiec!

Jā tie ir mani vārdi, un es tos varu rakstīt arī šobrīd šeit un tagad Un zem tiem parakstos un pilnīgi apliecinu to pashu ticiibu...

Iipashi labi, ka teema ir Luteraanju Maaciitaajiem, vinji zin un saprot vislabaak ko es esmu teicis un apgalvojis!

Taa kaa tomeer... galu galaa... runa neiet par abstraktu ljaunu kristieti, bet par Mulderu

Mani apsuudz par to, ka es ticu Dieva Vaardam

1 Jaanja
8 Ja sakām, ka mums nav grēka, tad maldinām paši sevi, un patiesība nav mūsos.
9 Ja atzīstamies savos grēkos, tad Viņš ir uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus un šķīsta mūs no visas netaisnības.
10 Ja sakām, ka neesam grēkojuši, tad darām Viņu par meli, un Viņa vārdi nemājo mūsos.

Rom 3:
22 Šī Dieva taisnība dota ticībā uz Jēzu Kristu visiem, kas tic. Jo tur nav nekādas starpības;
23 jo visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības.

Rom 5:
1 Tad nu mums, ticībā taisnotiem, ir miers ar Dievu caur mūsu Kungu Jēzu Kristu.
2 Ar Viņa gādību mēs, kas ticam, esam iegājuši tai žēlastībā, kurā stāvam un teicam sevi laimīgus cerībā iemantot dievišķo godību.

Tad kaapeec mani apsuudz, ja es tieshaam piekriitu Paavilam un apgalvoju, ka arii manaa pashaa no sevis nav nekaadas taisniibas un dievishkjaas godiibas? Kaapeec mani apsuudz, ja es ticu, ka Dievs nemeloja, sakot, ka ticiibaa uz Jeezu Kristu mees iemantojam vinja taisniibu un iemantojam Sveeto Garu, ka varam iemantot labu gribu un speekus piepildiit Dieva darbus!

Jo kaaa stav rakstiits:

19 Jo Dievs bija Kristū un salīdzināja pasauli ar Sevi, tiem viņu grēkus nepielīdzinādams, un ir mūsu starpā licis salīdzināšanas vārdu.
20 Tā mēs nākam, Kristus sūtīti, un pamācām, it kā Dievs runātu caur mums. Mēs lūdzam Kristus Vārdā: ļaujieties salīdzināties ar Dievu!
21 To, kas grēka nepazina, Viņš mūsu labā ir darījis par grēku, lai mēs Viņā kļūtu Dieva taisnība.

Mat 12:33 Padarait koku labu, tad arī viņa augļi būs labi, vai padarait koku nelabu, tad arī viņa augļi būs nelabi, jo koku pazīst no viņa augļiem.

Kas koku dara labu?
danar
# Iesūtīts: 2009.05.27 11:57:51
-Jona-ok
Var pedējo jautājumu?Ka tev izdodas negrekot?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 9 , pavisam kopa bijuši: 32881