atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums RKB adeptiem
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.20 11:43:07
Jūs to varat uzdot arī paši saviem mācītājiem, pacentīšos to noformulēt tā, lai varat izveikt diskusiju ar savu priesteri un noskaidrot. Man tas patiešām interesē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 14:15:41
Ctulhu, nu vot ir taa lieta... ka RKB logjiski noteiceeji ir vinju Priesteru kaarta... Bet taa kaa tai ir apriori liegta jebkaada empiiriska pieredze visaas ar sexu un lauliibu saistiitajaas probleemaas, tad logjiski... ka vinju "funktieris" aiziet peec piena... TIeshi tur arii RKB visvairaak ljapusu... jo Priesteri maaca un sludina kaut ko, ko pashi principaa nemaz nevar saprast...

Taapeec vot redzi... shie kaut ko bubina peec savas (ne)saprashanas, visi laji mutes atveerushi vinjos klausaas, bazaru nefiltree... un tad ko var griebet no taadiem, ka shie spees ko paskaidrot vai kaut cik jeedziigi dziivee implementeet?

Ne par velti Dievs piekodina - Visu paarbaudiet, kas labs to paturiet... Bet vai tad paarbauda? Vai maacaas no Berojas juudiem - skat apustulju darbu 17 nodalju!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 14:22:57
Mulders
nu ti apjatj ļapnul
jā mums kontracepcija (tabletes, spirāles, prezervatīvi un arī aborti) nav atļauti. mums ir ieteicama auglības atpazīšanas metode (ko iesaka arī islamā) un to NEMĀCA priesteri.... to māca speciālisti, lai tev saprotamām GINEKOLOGI...un speciālisti (ne priesteri) paskaidro piemēram kādēļ tabletes nav lāgā vai ko nodara sievietes organismam spirāles
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.05.21 14:23:01

Kungs Jēzu, mēs slavējam Tevi, kas esi pa­augstināts pāri visam Tēva godībā!

Tu cieti un miri mūsu grēku dēļ, Tu pierādīji savu varenību, spēku un dievišķību augšāmceļoties – šodien Tu ieņem Valdnieka troni pie sava Tēva, lai pie Viņa labās rokas mūžīgi valdītu mīlestībā.

Četrdesmit dienas pēc augšāmcelšanās Tu dzīvoji mācekļu vidū, lai viņi taptu Tavi un Tavas augšāmcelšanās liecinieki pasaulei. Kungs, atklājies arī mums, saviem draugiem, atklājies veidā, kādu Tu esi paredzējis, lai mūsu ticība gūst jaunu dedzību. Lai sirdis no jauna atmostas paļāvībā uz Tevi!

Kungs, šodien un mūžīgi Tu valdi Tēva Valstībā. Tu esi mūsu mūžīgās mājas un patvērums, Tu esi mūsu Kungs un Karalis – uzveic jebkādu smagumu, šaubas un ticības vājumu, kas nospiež Tavu draugu dvēseli. Lai mūsu sirds brīva un laimīga ilgās jau ceļas pie Tevis un savienojas ar Tevi, Kungs, mīlestības mūžībā. Amen.

ja ko vēlamies saņemt, tad lūgsimies. un tad paklusēsim.
lai Dieva miers ar mums.

sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 14:26:09
Ctulhu
nezinu... es garlaikojos tai lekcijā un visu neklausījos... a tu aizej uz konsultāciju un uzprasi
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.05.21 14:30:55
Ctulhu
kad nonāksi Kunga troņa priekšā tad arī izpētīsi kas tur un kā sēd.
par prezervatīviem - tikai Dievs drīkst teikt pēdējo vārdu tādai lietai kā būt dzīvībai vai nebūt. vienīgā kontracepcija katoļiem ir dabiskā plānošana, tas nozīmē - cilvēks domā, Dievs dara.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.05.21 14:32:42
S.R... Āmen!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 14:37:14
Ctulhu
nu, par to es nešaubos, ka tu tā varētu teikt. iespējams, ka Viņš ne tikai pabīdīsies bet apkamps tevi cieši kā savu mīļoto, pazudušo dēlu.
nu viss, es eju strādāt. jāraksta svarīgi papīri.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 14:49:22
Ctulhu
vainīgs nav Dievs bet neizglītoti, slinki cilvēki.
un es nemaz nezinu vai viņi tur tik nelaimīgi jūtās, man šķiet viņu dzīvesveids ir viņu dzīvesveids un uztver viņi to pavisam mierīgi, tā, kā tam tā būtu jābūt.
bet vispār tā ir cita tēma.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 14:56:28
masiks [212.93.96.72]
vai tad tie konkrētie domā?
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:06:53
Ctulhu
nē, es neesmu ciniska, es vienkārši konstatēju faktu. ja man nebūtu ko dot ēst vienam bērnam es nedzemdētu vēl piecus.

S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:20:05
Ctulhu
tad vainīgs ir nevis Dievs bet cilvēks kurš nevalda pār saviem aparātiem.
katoļi ir par ģimenes plānošanu, bet pret vardarbīgu pretošanos dzīvības došanai. tātad, pašdisciplīna un viss būs labi. bet ja bērniņš sevi piesaka, tad gaidām to kā lielu Dieva dāvanu. manuprāt, ja Āfrikā būtu līdzīga attieksme tad nevienam bērnam badā nebūtu jāmirst.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:22:05
sica, un ko nodara prezervatiivs?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:24:21
par prezervatīviem - tikai Dievs drīkst teikt pēdējo vārdu tādai lietai kā būt dzīvībai vai nebūt.

vienīgā kontracepcija katoļiem ir dabiskā plānošana, tas nozīmē - cilvēks domā, Dievs dara.

Un... eee... gumija Dievam ir kaut kaads shkjeerslis!
Mulders te domaa par Saaru! Hmmm... jums taa ticiiba taada vaarga sanaak!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:24:25
Mulders
tu lasīt māki?
es jau ctulhu atbildēju, ka lekcijā garlaikojos un visu neklausījos... bet tev ir iespēja aiziet uz kursiem vai uz individuālu konsultāciju un noskaidrot
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:26:26
nē, es neesmu ciniska, es vienkārši konstatēju faktu. ja man nebūtu ko dot ēst vienam bērnam es nedzemdētu vēl piecus.

Tad kaa tur ir... ar to Cilveeks domaa, Dievs dara Cik aceros, vinjam nebij rocinjas par iisu lai veselu tautu plikaa tuxnesii pabarotu!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:29:59
Mulders
mums jau nav aizliegts domāt un plānot dzimušo bērnu skaitu... bet mēs nevaram izmantot minētos palīglīdzekļus
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:34:03
mums jau nav aizliegts domāt un plānot dzimušo bērnu skaitu... bet mēs nevaram izmantot minētos palīglīdzekļus

A davai jautaajums uz aizbeershanu!

Ar ko "pretoshanaas dziiviibai" atshkjiraas shajaas situaacijaas
1. Paaris nenodarbojas ar sexu, lai nebuutu neplaanots beerninjsh
2. Paaris nodarbojas ar sexu bet ar prezervatiivu, lai nebuutu neplaanonts beerninjsh!

Peec buutiibas... kaapeec #2 ir pretoshanaas dziiviibas iesaakumam, bet #1 nav?

p.s. gribi vienu gadiijumu no veestures, kur pat #1 nebij shkjeerslis dziiviibas iesaakumam, pietam TAADAS dziiviibas iesaakumam, ka tur visi prezhi nobaal!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:45:20
CtulhuMulders
man nav laika jūs te izklaidēt! man ir jāstrādā! nu kur var izdomāt tik stulbus jautājumus. man pat vārdu trūkst.

Nu tad jau tie, kuri vispaar nenodarbojas ar seksu ( piem. RKB priesteri, muuki) ira vispaar sliktie jo vinji vardarbiigi pretojas dziiviibas dosanai.

priesteriem,mūkiem ir cits aicinājums . viņi nedzīvo laulībā ar sievu , tātad nav bērnu.

Cik aceros, vinjam nebij rocinjas par iisu lai veselu tautu plikaa tuxnesii pabarotu!

Pats tajā tuksnesī ieveda, pats arī baroja!
Ослик
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:46:19
Ctulhu
Iesūtīts: 2009.05.21 15:39:13 par aizliegto tēmu runā?! atnāks Vilks
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:50:55
Ctulhu
nai nai tas ir grēks. ja 2 salaulājas un ar seksu nenodarbojas, viņi nepilda Dieva pavēli - ejiet un vairojaties
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 100 , pavisam kopa bijuši: 34879