atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums RKB adeptiem
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.20 11:43:07
Jūs to varat uzdot arī paši saviem mācītājiem, pacentīšos to noformulēt tā, lai varat izveikt diskusiju ar savu priesteri un noskaidrot. Man tas patiešām interesē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 12:54:33
Tev ir 100% zināms, ka mani nevar pārliecināt neviens tavs teikums, kādēļ tu šķied savu laiku? Ja tu uzskati mani par intelektuāli nepilnvērtīgu radījumu, arī tas man ir vienalga.

Taapeec es censhshos (ne vienmeer sekmiigi) minimizeet manu teikumu daudzumu svariigos gadiijums un riikojos kaa Marija - Raadu uz Kristu un saku, ko Vinjsh teiks, taa dariet, pat ja man pasham nav ponjas KO Vinjsh teiks un KO radiis tiem, kurus es pie Vinja suutu!
Es ljoti labi zinu, ka arii es pats nedaru kaa Kristus liek, tachu tas netraucee gan pasham sev, gan citiem ar pirxtu raadii uz Dieva Vaardu un teikt - luuk ej tur, tur ir Patiesiiba, Dziiviiba, Celjsh un Augshaamcelshanaas + vesels leerums visaadu piemetamo nieku!

Taa arii visa mana luugshana - lai ikviens no mums paliktu Kristus Vaardos... jo nav jau neviena cita virs Zemes un Debesiis mums dota, kuraa mums lemta pestiishana...
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:06:24
Трилобите
Mulder pēc principa čukča ne čitatjeļ, čukča pisatjeļ

sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:07:20
danar
Da MUlders pats nelasa, ko viņam pretim raksta... tas tāds Mulderoloģijas monologs par izpratni - es domāju RKB ir tā, a jūs varat iet ieskrieties ar to, kā patiesībā ir
Kristofers
# Labojis Kristofers: 2009.05.21 13:10:35
Katolietēm - šķirtenēm
Sievietes, kuras ir dzīvē "aprāvušās", kurām ir sabrukusi iepriekšējā laulība, kurām ir vajadzīgs normāls vīrs, un viņu bērnam - normāls vīrietis, kas var pildīt tēva lomu, kā arī tādas, kas šādu vīrieti jau ir atradušas ir ievērojams procents no draudžu locekļiem. LELB draudzēs šadām sievietēm tiek dota iespēja sākt otro startu.

RKB šādu iespēju nedod. Varbūt tas ir tīri izdevīgi, ka krietna daļa aktīvo baznīcēnu ir forever šķirti no sakramentālās Dieva žēlastības, dzīvo ar apziņu, ka pēc nāves neglābjami nonāks ellē, bet sevī lolo cerību, ka vismaz lielie un bagātīgi ziedojumi Baznīcai, spēs mūžigo elles sodu aizstāt ar laicīgu sodu šķīstītavā. Bet tādi, kas ar darbiem cenšas nopelnīt pestīšanu ir ļoti izdevīgi, it īpaši, ja jaunais civilvīrs ir bagāts.

Vai domu uztvēri? Tas saucās vainas apziņas ekspluatācija.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:12:59
sica, bet nu tev tach tiesiibas teikt... Nee taa nav... RKB piedod arii lauliibas paarkaapumus un laizh pie sakramenta arii tos, kas peec shaadas piedoshanas ir devushies ottreizeejaa lauliibaa!
Taa ir vai nav? Ja ir... tad Mulders njem savas apsuudziibas prom. Ja taa nav, nu tad kur es esmu nepareizi kaut ko sapratis?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 13:14:36
Es nezinu, kur šitāda glupība ņemta, bet kāreiz RKB to nesludina

Tatad taa nav... Tad mees kljuudamies, un gan tev, gan citaam shkjireteeneem un shkjirtenjiem ir iespeejams staaties ottreizeejaa lauliibaa, pat ja pirmaas lauliibas partneris ir "well and kicking" Kaa arii ir iespeejams sanjemt sakramentu!
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:18:00
Трилобите Vai man luterānim, tev jāmāca katoļu teoloģija. Ja cilvēks mirst savos grēkos, bez grēku nožēlas, bez grēksūdzes, bez priestera absolūcijas pasludinājuma ( impoenitentia finalis ), tad viņš iet uzreiz uz elli.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:18:12
IMO te mees redzam ljoti klasisku gadiijumu, kad Cilveeku Organizaacija ar taas likumiem un kaartiibu kljuust par starpnieku starp Dievu un cilveeku Kristus vietaa!
Arvien mees redzam, ka arvien visas ticiibas objekts ir Bazniica aka Paavests & Magjistraats, nevis Kristus Vaards... tachu shii apsuudziiba RKB ausiis skan kaa kjeceriiba, jo RKB adepts neizshkjir "Kristus Vaardu" un "Paavests & Magjistraata viedoklis par Kristus Vaardu", tie vinjiem ir ekvivalenti jeedzieni...
Taapeec... jaa nav iespeejams "izdauziities" liidz Katolja sirdij, kaameer shis Paavests Burvestiibas apsegs paliek paar sirdiim... Bet kad atgriezhas pie Kristus, tad shis apsegs kriit!
To tieshaam nevar paraadiit, to var tikai piedziivot, ko arii noveelu muusu maasaam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:20:30
Es atbildēju, ka mums arī besz sakramentiem ir iespējams nenokļūt ellē, kurpretī jums - nē.

Nu ko... mees kultiveejam miitus par jums, juus kultiveejat miitus par mums!

Un nemaz nedomā bāzt palagu iekšā ar citātiem par to, ka bez sakramentiem jāiet ftopkā, mani tie NEINTERESĒ, tāpat kā tavas domas šajā jautājumā.

Bez ticiibas nevar Dievam patikt... vienkaarshi kaa zirga dekjis, bez palagiem
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:22:10
Labriit, uz taas tak vispaar organizeetaa kristietiiba balstaas

Uz to balstaas RKB... paarsvaraa... Kristietiiba balstaas uz Kristus Piedoshanu un Atjaunoshanos Sveetajaa Garaa! Jeb citiem vaardiem - uz ticiibu Augshaamcelshanaas apsoliijumam un piepildiijumam!
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:25:14
Трилобите Katram cilvēkam nāves brīdī ir iespēja nožēlot grēkus arī bez priestera, ja tāda nav klāt - tas ir tas, ko man māca.

Skaidrs, tev māca to, uz ko vēl var cerēt ikviens par grēkiem no Baznīcas ekskomunicētais.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:26:53
Kā arī mums māca, ka mēs ne par vienu cilvēku neesam tiesīgi teikt, ka viņš aiziet uz elli, pat par visšausmīgāko noziedznieku, teroristu utml.

Trilo, tu mazliet jauc... mees tieshaam nevaram pateikt vai jaanis, peecis, vasiilijs vai stasiks iet uz elli (Vaardi izdomaati, jebkura liidziiba ir tikai nejausha sakritiiba)... mees pat 100% nevaram buut droshi vai Hitlers un Staljins ir ellee...
Tachu mums nav aizliegts sludinaat par elli to ko pats Kristus ir teicis, un vinjsh saka ka nevis tas vai shitais iet uz elli, bet taads vai shitaads... Tb tiek identificeetas kvalitaates... un Kristus paveele Peeterim (juusu Paavestam) - bij piedot nevis 7x bet 490 reizes... (zinu zinu ka tas liidziiba teikts)...
Kas noziimee... ka, ja RKB neatziist pashi savu Kristus pasludinaato greeku piedoshanu un nepielaizh shkjirteni pie sakramenta, tad atvaino... bet tas ir kaut kaa... hmmm... meegjinaajums apaljus kvadraatus ziimeet... un man nu toch tiiri akadeemiski interesee taada cilveeka praats un funktieris, kas speej sho pretrunu sevii patureet, un veel teikt, ka taa ir akuunaa miilestiibas Dievs! Izsakoties pavisam rupji - Does not compute!
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:32:03
Трилобите Mazā ekskomunikācija nozīmē nepielaišanu pie Sv. Komūnijas. Tu gribi teikt, ka priesteri tagad pielaiž pie grēksūdzes cilvēkus, kas dzīvo otrreizējā, Baznīcas nesvētītā laulībā?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:33:49
Trilo, a ko noziimee jums "exkomunikaacija". Tak pats vaards noziimee - noshkjirshana no komuunas! Tas ir, nepielaishana pie sakramenta IR exkomunikaacijas aareejaa izpasume un faktiskaas sekas. Taa tiek pielietota neatgrieziigiem greeciniekiem, tiiri elementaari kaut vai aiz taa lai shamais karoti nenoliktu sanjeemis Kristus Miesu un asinis buudams greeka staavoklii... Tachu tas ir arii sods un Atsleegu Varas lietoshana - tb Tiek Patureeti greecinieka greeki, liidz vinjsh atgriezhas caur Absoluucijas Sakramentu, taadeejaadi vinja greeks tiek izliidzinaats un vinjsh atkal var tikt pielaists pie Vakareediena!

Es nezinaaju, ka jums Exkomunikaacija ir kaut kas cits... Jo pat RKB forumos lasot juusu pashu textus, tieshi taa arii sapratu!

Kas noziimee... ja tevi nepielaizh pie Komuunas, lai arii esi gan Kristiits, gan IEsveetiits... tas noziimee, ka tu esi Exkomuniceets... kas no Gariigaa viedoklja noziimee (Ja RKB priesteri tieshaam buutu tas par ko uzdodas) ka Kristus pats taadu greecinieku noraida no sava Mielasta un tas implicee - elli!

Es neticu, ka tu neesi bijusi pie absoluucijas... tu esi tur bijusi un gan jau ka ne vienu vien reizi... Tad kaapeec tevi nepielaizh pie sakramenta?

Tas arii noziimee - tu esi exkomuniceeta...

JEB es tieshaam nesaprotu, kas jums ir exkomunikaacija... tad varbuut paskaidrosi! Ko tas noziimee un kaa tas izpauzhas un ar ko tas atshkjiras no tava staavoklja?
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:39:15
Трилобите Par daudz emociju! LELB nav nedz liberāla, nedz laulā *****asus.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:40:51
Trilo...

A sho, pie Kristus kaajaam atnaakt slabo, kad apkaart staav frukti ar puskjiegjeljiem? No Juudu viedoklja, Kristus pats bij baigais liberaalis... Par ko ta sho Krustaa piesita... kaareiz, ka pret "bazniicu" paprjol!

Tad kaapeec tu samierinies, ka esi izstumta... nevis ej pie Kristus un sanjem vinja piedoshanu... Nu un ka kaadi farizeji pashi neeit un citiem neljauj... Kristus visvairaak apdraudeeja Juudu varu paar civleeku dveeseleem, taapeec jau vinju meegjinaaja novaakt, ij pie reizes arii visaadus Laacarus...
Taapeec jau esam Kristieshi, ka mums ir tieshaa draats ar pashu Dieva Deelu, nevis klusais telefons caur veselu leerumu greecinieku!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 13:47:04
Trilo, tas celjsh ir shaurs... notureeties uz taa nav viegli... vismaz ne ar civleeka speejaam.
Gan neiekrist legaalisma, bailju un verdziibas graavii, gan neievelties visatljautiibas un bardaka pljanchkaa!

Taapeec visgaraakais Rakstu Psalms ir viena milziiga meditaacija par sho Celju un Kaaju Spiidekli!

Bij kaads kas teica - ES ESMU celjsh, patiesiiba un dziiviiba! Un patiesi pasham ar saviem speekiem uz shii celja notureeties ir praktiski neiespeejams!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:56:23
Trilo, ehh a veel labaak ir buut peedeejam Debesu Valstiibaa, nekaa Pasham Paavestam

Tak, ja tevi Katolji neuzskata par izstumtu, tad kaapeec vinji tevi izstumj no Kristus komuunijas? Ar kaadaam tiesiibaam? Kaa vinji to pamato?
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.05.21 13:57:04
Трилобите Minor excommunication is uniformly defined by canonists and by Gregory IX (cap. lix, De sent. exc., lib. V, tit. xxxix) as prohibition from receiving the sacraments, what theologians call the passive use of the sacraments. In order to receive the Eucharist and the other sacraments, those who had incurred this penalty had to be absolved therefrom
Catholic Encyclopedia > E > Excommunication
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 14:03:10
Ctulhu, es kautriigi piebildiishu... ka mees varam lietot prezhus u.c. kontracepciju, taakaa no pirmaa otrais neizriet
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 1963