atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums RKB adeptiem
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.20 11:43:07
Jūs to varat uzdot arī paši saviem mācītājiem, pacentīšos to noformulēt tā, lai varat izveikt diskusiju ar savu priesteri un noskaidrot. Man tas patiešām interesē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.05.20 18:33:11
Mulders Nu beidzot tu skaidri izteicies - Baznīcai nav nekādas daļas par laulību. Valsts zagss salaulā, valsts tiesa izšķir, valsts zagss salaulā otro, trešo, ento reizi - Baznīca tik āmen nosaka.
Un ja notiek laulības baznīcā, tad tas ir tikai pamatojoties uz Civillikuma 51. un sekojošiem pantiem, ar kuriem valsts tradicionālajām konfesijām deleģē tiesības laulāt ar civiltiesiskām sekām. Ja valsts likumdošana šādu deleģējumu nedod, tad pietiek tikai ar ceremoniju zagsā - ceremonija baznīcā ir neobligāta. Un baznīcai vispār nav tiesības kaut ko vāvuļot par laulību un tās slēgšanas un šķiršanas nosacījumiem - tā kā laulība ir laicīgs iestādījums (Mulders), tad pilnībā pietiek ar Civillikumu , konkrēti, ar CL 1. daļas (Ģimenes tiesības), 1. nodaļu (Laulība)

Vai es, Mulder, pareizi sapratu tavu domu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 10:18:14
Mulders - es gribētu lasīt Nisas Gregoru, bet ko tev ieteikt - nezinu, varbūt Ambroziju.

Shitais noteikti buutu jaaizlasa... Man tagad vairaak gan pavel Pirmsniikajas bazniicteevi, tik taa kaa es nav neko no taa studeejs, tad pagaidaam sanaak taa, kam manas netiiraas rokjeles tiek klaat, to arii lasu...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 10:29:29
Zagnul. Šitais ir vispār ne pa tēmu. Ja cilvēks nožēlo un atgriežas no grēka, tad tak skaidrs, ka viss štokos.

Bet pie komuunijas tomeer nelaidiis? Tad kaapeec? Tad greeks ir piedots vai nav. Jo vismaz no Rakstiem lasot, kad Dievs piedod, tad vinjsh teic tik speeciigus vaardus kaa "Es tavus greekus vairs nepiemineeshu"... piedoshana noziimee, ka greeks vairs nav starp tevi un Dievu, kas noziimee, ka tu no jauna vari atjaunoties Dieva miilestiibaa un vinja gan laiciigajaas (lauliiba) gan muuzhiigajaas (citi sakramenti) daavanaas!
Tad kaapeec RKB neljauj nevainiigajai shkjirot pusei preceeties jaunaa lauliibaa un iet pie komuunijas? Kas ir tas shkjeerslis, kas nav piedots un nomazgaats?
Jo sanaak mazliet diivaini... faktiski velns var veselu kaudzi bazniicas attureet no komuunijas, vinjam pietiek tikai vienu no laulaatajiem RKB atziitaa lauliibaa novest no celja... tas kljuust ljauns, netikls etc... rezultaataa, ja nevainiigaa cieteeja puse grib palikt komuunijaa, tad vinjai ir jaakceptee sava laulaataa lauliibas paarkaapshana, bet ja nevainiigaa puse grib sho Sodomu un Gomoru pamest, tad RKB sho cilveekam aizliedz iedoties lauliibaa un exkomunicee faktiski!

Un piedod man, bet ja laulība ir tik viegli likvidējama kā visās citās konfesijās, ja cilvēks neapzinās to milzīgo atbildību, ko viņš uzņemas, tad kādā ratā viņa visāpār ir nepieciešama? Pārāk viegli un vienkārši tas viss notiek.
Jaa, bumbul, lauliibu taapat kaa dziiviibu, sveetumu u.c. Dieva daavaataas lietas greeciigs cilveeks var nolikvideet ljoti pat aatri! Droshi vien rekords vareetu buut paaris sekundees!
Un tu man paarmet, ka es kaut ko nenoskaidroju, bet tuuliit pat naakamaa teikumaa izplati sho miitu, ka vot "citaas konfesijaas" lauliibu likvidee aatri. Nezinu par citaam, runaaju par savu... LELB neshkjir! Vai tu tieshaam iedopmaajies, ka Luteraanjiem ir kaut kaads rituaals kur tiek teikts kaut kas "Es juus shkjiru Dieva Teev, Deela un Sveetaa Gara vaardaa" ???
Man ir aizdomas, ka ne tikai Luteraanji, bet pat neviena cita konfesija neshkjir un nevienai citai konfesijai nav "Lauliibas Anuleeshanas" proceduuras! Tieshi shii iemesla deelj, ka shkjirshana nav normaala prakse bazniicaa... kaapeec tu izplati shaadus miitus?

ja cilvēks neapzinās to milzīgo atbildību, ko viņš uzņemas, tad kādā ratā viņa visāpār ir nepieciešama? Pārāk viegli un vienkārši tas viss notiek.

Taatad es teicu... Piedoshana bezatbildiigiem greeciniekeim RKB bazniciaa nevaid? Un shis "Paaraak viegli", sauliit, Dievam maxaaja vinja Deela Dziiviibu Taakaa neaizmirst KURSH iisteniibaa ir maxaajis par cilveeku greekiem. Tikai juuseejie, tur kur Dievs piedod, veel uzliekat kaut kaadas papildus prasiibas!

Taakaa... ar vaardiem jau tu skaisti runaa, tomeer, kad lieta nonaak liidz praksei, tad taa piedoshana tieshi par SHO greeku RKB bazniicaa izraadaas nenaak!

Kaapeec tad jaaciesh tam otram, kuru pamet vai piesmej tas pirmais, kursh arii ir tas bezatbildiigais? Vai tad kad kaads precaas vinjsh ko ir kaads pravietis un zin, ka vinja laulaatais draugs peec 10 gadiem vinju piekraaps? Kaapeec tu no cilveekiem prasi atbildiibu par citu greekiem? Ja kaads ciesh par citu greekiem tad tas ir Kristus, bet juus nee... neticat ka Kristus to var piedot un noliidzinaat un atjaunot! Juus izdziisiet cilveeku caur 7iem elles lokiem, un tad VARBUUT ljausiet vinjam iedoties jaunaa lauliibaa...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 10:33:02
Vai es, Mulder, pareizi sapratu tavu domu?

Tu pareizi saprati manu domu! Ne visi Dieva iestaadiijumi ir Bazniicas kompetencee... Dievs iestaadiijis arii Valsti ar taas zobena varu, tachu shis zobens nav Bazniicas kompetence.
Dievs iestaadiijis ir arii fizikas likumus, bet Bazniicai (lai kaa tai gribeetos) nav tiesiibas tos nedz atcelt, nedz pasludinaat, nedz mainiit... taa var tos labaakaa gadiijumaa konstateet!
Taapaat arii lauliiba ir Dieva iestaadiijums, bet tas nav Bazniicas kompetence, taa ir Valsts kompetence un civillikuma padariishana. Tas ka Valsts deligjee, vai "padalaas" savaa kompetencee ar Bazniicu, taa jau ir cilveeku ne Dieva kaartiiba, kas, protams arii ir saistosha un ir ok. Bet Bazniicai nav monopols uz lauliibu vispaar! Tas ka Bazniica var lauliibas paarkaapshanu konstateet un riikoties, tas ir taapat kaa par zaadziibu vai laupiishanu, tomeer Bazniicai nav tiesiibas regjistreet iipashumus vai buut par arbitru mantiskos dariijumos!

Paveero Kristus paveeles saviem maacekljiem... Un uzraadi to, kuraa ir paveeleets izveikt lauliibu regjistraaciju, ceremoniju!

Kaa tradiicija, ir ok... un ja Valsts likums atljauj Bazniicai to dariit, lai taa buutu... bet no teologjijas viedoklja, Bazniicai nav nedz aicinaajums, nedz uzdevums laulaat un vispaar kjeepaaties ar laiciigaam lietaam!

Es gan saprotu, ka RKB tiiri veesturiski ir naacies pildiit daudz Valsts funkcijas, tiiri veesturiskaas situaacijas deelj, kad Romas valsts sabruka... kaa arii nostaljgjija peec Viduslaikiem, kad Paavests valdiija arii paar Laiciigo Varu... kaa arii pat shodienas situaacija, ka Vatikaans faktiski ir Laiciiga Valsts un taas galva ir Paavests...
Tachu, taa kaa mees te par Kristietiibu runaajam, tad Bazniica un Valsts ir nodaliitas, katra ar savaam tiesiibaam un kompetenceem! Kad taas saak putrot, tad no taa tikai nelaimes celjaas!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 10:42:19
Trilo, *bucha*

S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 10:47:22
Mulders

Mulders - es tevi mīlu, bet šito visu es nelasīšu Трилобите

vai tas nav sakarīgākais teikums visā diskusijā?
mīļo brāli, ej ar mieru. RKB Kristus mācību ir kopusi un glabājusi godam. ja kādam tas acī cērtas, mazgājam rokas nevainībā.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 10:49:47
RKB Kristus mācību ir kopusi un glabājusi godam.

Te jau taa lieta, ka es vienaa rokaa turu Kristus maaciibu kaa taa ir Rakstos un otraa rokaa sho RKB "iekopto laucinju" un bilde nesakriit... Arii riiciibaa mees redzam, ka daudzas RKB maaciibas, kuras taa uzdod par Kristus maaciibaam... vairo postu un nelaimes, nevis noliidzina greekus un apsedz tos ar miilestiibu!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 11:19:15
Mulders
kāda ir Dieva Mīlestība? tā ir Taisnīga un Piedodoša. un abi šie nosacījumi ir būtiski. cilvēks protams ir saņēmis pilnīgu piedošanu Jēzū Kristū bet tas nenozīmē ka tādēļ ir pārstājis nest savu daļu atbildības par notiekošo. vēljovairāk tas attiecas uz Sakramentiem.
skan bargi, bet patiesībā RKB ir ļoti pretimnākoša ikvienam cilvēkam, ikvienam gadījumam un lielāku mīlestību kā Baznīcā es neesmu baudījusi nekur.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 11:40:22
kāda ir Dieva Mīlestība? tā ir Taisnīga un Piedodoša. un abi šie nosacījumi ir būtiski. cilvēks protams ir saņēmis pilnīgu piedošanu Jēzū Kristū bet tas nenozīmē ka tādēļ ir pārstājis nest savu daļu atbildības par notiekošo. vēljovairāk tas attiecas uz Sakramentiem.

Taatad nav piedots!

28 Nāciet šurp pie Manis visi, kas esat bēdīgi un grūtsirdīgi, Es jūs gribu atvieglināt.
29 Ņemiet uz sevi Manu jūgu, mācaities no Manis, jo Es esmu lēnprātīgs un no sirds pazemīgs; tad jūs atradīsit atvieglojumu savām dvēselēm.
30 Jo Mans jūgs ir patīkams un Mana nasta viegla.

Shkjiet, ka RKB piedoshana ir kaut kaada "formalitaate" bez objektiivaam sekaam.

skan bargi, bet patiesībā RKB ir ļoti pretimnākoša ikvienam cilvēkam, ikvienam gadījumam un lielāku mīlestību kā Baznīcā es neesmu baudījusi nekur.

Naac pie mums, un tu redzeesi veel lielaaku piedoshanu... un redzeesi kaa pa iistam Dievs atjauno sagrauto, nevis liek tev dziivot uz tavu greeku kraasmataam!
Te patieshaam piepildaas Dieva Apsoliijums

8 Žēlīgs un lēnīgs ir Tas Kungs, pacietīgs un bagāts žēlastībā.
9 Viņš nesaskaņas nepaturēs mūžam un nedusmosies mūžīgi.
10 Viņš nedara mums pēc mūsu grēkiem un neatmaksā mums pēc mūsu noziegumiem,
11 jo, cik augstu ir debesis pār zemi, tik liela ir Viņa žēlastība pret tiem, kas Viņu bīstas.
12 Cik tālu ir rīti no vakariem, tik tālu Viņš atliek mūsu pārkāpumus nost no mums;

Kaa tev shkjiet, nevainiigajai pusei dziivot aizliegumaa ieiet jaunaa lauliibaa, vai tas liidzinaas "tik tālu Viņš atliek mūsu pārkāpumus nost no mums" vai tas tomēr vairāk līdzinās "Tiešām, es atzīstu savus pārkāpumus, un mani grēki ir vienmēr manu acu priekšā!"?

Un taalaak
9 Šķīstī mani no grēkiem ar īzapu, lai es topu šķīsts, mazgā mani, lai es topu baltāks par sniegu!
10 Liec man atkal baudīt prieku un labsajūtu, lai līksmojas kauli, kurus Tu esi man salauzījis!
11 Apslēp Savu vaigu manu grēku priekšā un izdzēs visus manus noziegumus!
12 Radi manī, ak, Dievs, šķīstu sirdi un atjauno manī pastāvīgu garu!

Vai tu tiešām liekot roku uz sirds vari teikt, ka RKB tieši tā rīkojas... un arī laulības pārkāpšanas gadījumā? Vai tiešām tiešām laulības pārkāpšana ir grēks, kuru RKB spēj tā piedot un tā nolīdzināt, kā to spēj Dievs Kristū, par ko liecina šie psalmi?

Piedod, bet vai nu es vispār neko neredzu un nesaprotu, jeb tu pati voluntāri aizver acis un negribi redzēt šo kraso blatanto atšķirību, starp to, kā Dievs atklāj sevi savā žēlastībā un starp to, kā RKB, par kuru tu saki, ka tā šķīsti sargā visu Kristus mācību, praksē rīkojas!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 11:42:04
kāda ir Dieva Mīlestība? tā ir Taisnīga un Piedodoša.

Mīlestība principā ir netaisnīga...
Tā dod noziedzniekam, to, ko viņš nav pelnījis. Tā nesoda vainīgo, lai arī tas ir pelnījis. Piedošana pati pēc būtības ir "netaisnība", tikai tā ir Dievišķā "netaisnība", kurā viņš sodu par mūsu grēkiem uzliek Kristum nevis tev pašam... Viņš pats cieš zaudējumu un sāpes un ciešanas un nāvi, nevis mēs, kas pēc visas taisnības to būtu pelnījuši!

Mīlestība apklāj grēkus... tā piedod, nevis prasa atmaksu un ciešanas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 11:49:22
Trilo, man nevajag lai kāds kaut kur pāriet... Man pietiktos ja cilvēki iemācītos skatīties uz Kristu, nevis uz kādu, kurš sakās viņu reprezentējam! Lai cilvēki iepazīst to Dievu, kuram sakās, viņi tic... Jo es šo Dievu pazīstu un zinu, ka viņš spēj celt miroņus un atjaunot cilvēku iznīcināto!
Es to esmu redzējis pats savām acīm, kā Dievs uzceļ, to ko cilvēki sagrauj! Un kļūst akūni skumji, ka, piemēarm S.R. domā, ka Kristus mīlestība ir tāda, kādu to izrāda RKB...
Viens gan labums... viņa būs patīkami pārsteigta, kad uzzinās, ka Kristus mīlestība ir vēl lielāka un žēlastības spēks vēl varenāks, nekā viņa to ir iepazinusi un pieņēmusi! Taču tas jau netraucē arī man par to pašu pasludināt un aicināt ieraudzīt Kristu vēl pilnīgāk... bez cilvēku pašizdomātiem likumiem un šķēršļiem!

Mani izbrīna tas, kā tu pati personīgi samierinies, ka ne tavas vainas dēļ tomēr RKB tevi nepielaiž pie mūžīgās un dzīvību dodošās Kristus miesas baudīšanas... kas vismaz tev vajadzētu nozīmēt neko citu, kā to, ka Dievs nepiedod un nepieņem tevi, jo redz tu neatgriezies pie sava vīra! Un S.R. tad saka, ka kaut kas tāds ir liela Kristus mīlestība!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 12:16:01
1) Svētā Gara darbība nav ierobežojama ar sakramentiem

Droši vien, taču Dievs ir visai konkrēti specificējis kā tieši viņš darbojas un darbosies. Tādējādi paģērēt, ka Dievs darbojas kaut kā ārpus tā, kā pats to ir specificējis, tā ir riskanta zajava... Varbūt kāreiz Dievs tieši to skaidri arī pasaka kā viņš darbosies, lai viņa mācekļi zinātu un prastu filmēt... Jo citādi jau mēs vienmēr varam teikt, ka Dievs darbojas vot kaut kā šitā vai tā... un ja kāds iebilst, tad teikt, kas tu tāds lai Dievu ierobežotu. NU un atbilde ir, bet kāpēc tu Domā, ka Dievs kaut kā vēl savādāk darbojas!
Pietam... sanāk tāda īpatnēja nekonsekvence... kaut kā ārpus Sakramenta Dievs tev piedod, bet Sakramentā nepiedod. Nu tad piedod vai nepiedod. Ja piedod un starp tevi un Dievu vairs nav sķēršļu, tad kas var būt tas šķērslis tev iet pie Dieva Sakramenta? Bet ja tomēr kaut kas vēl pastāv, tad arī tas "citais Darbības vedis" tač nevar tev palīdzēt... Vai tad Dievs pats sevi mēģina apčakarēt?

3) man vienalga, kā tev liekas, uz ko skatās S.R., bet
Un... kaads sakars manam vai tavam vai S.R. Viedoklim ar pasha Dieva Viedokli... Bet Dieva Viedokli ikviens no mums var uzzinaat Rakstos...
Paareejais jau ir ticiibas jautaajums, vai tu, es un S.R. shim Dieva viedoklim tic vai netic... Un nevajag atkal man klupt kraagaa par interpretaacijaam... ne es Psalmus rakstiiju, ne veestules, ne evangeeljius ne Mozus bausliibu... Ej lasi un skaties... un tad izdomaa... vai tu tam tici vai netici!

Es ticu...
Un kaut miljons paavesti un "labi kristieshi" nespees mani paarliecinaat, ka, ja Dievs mironjus speej piecelt, vinjsh nepiedod greekus pret laiciigiem iestaadiijumiem!
Ja kaads ko taadu sludina... tad man ir ljoti pat skaidrs, ka shis sludinaataajs nerunaa no Dieva, lai cik vinjsh labs shkjistu citu taadu pashu aciis...
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.05.21 12:16:03
Трилобите
mēs vienkārši zinām kā pie mums(RKB) ir. bet Mulders domā to ko domā un kā viņam šīs lietas(no malas) izskatās.
redzi, Mulderīt, ja jau Trilo ir katole tad ne bez pamata. un viņa neizvēlētos ko tādu ja nebūtu saņēmusi izpratni, iejūtību un Dieva Mīlestību. vai tas nav labs arguments kas pierāda daudz ko?
vārdusakot, nav jēgas mums te runāt katram savu - tu par kāpostiem, mēs par rozēm un otrādi.
labāk nāc pie mums un tad šīs lietas tev kļūs skaidras.

bet varam palikt arī katrs savā vietā, nekas slikts no tā nebūs. piem. mūsu kursā mācās divas luterānes(viena mācītāja sieva) un ir ļoti jaukas dāmas. neviens pasniedzējs viņas nav apēdis.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 12:24:56
Трилобите
mēs varētu šovakar par Mulderīti Rožukroni palūgties.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 12:25:55
Mulderīt, ja jau Trilo ir katole tad ne bez pamata. un viņa neizvēlētos ko tādu ja nebūtu saņēmusi izpratni, iejūtību un Dieva Mīlestību. vai tas nav labs arguments kas pierāda daudz ko?

Tieshi to pashu tev teiks Jehovas Liecinieki, Jaunaa Paaudze, Musulmanji, Budisti etc... Tas ir labs arguments, lai pasham sevi paarleicinaatu, ka shie nu ir tie iistie cilveeki. Tik redzi... taa Dieva Miilestiiba jau paraadaas tieshi tajaas extreemajaas situaacijaas... tajos robezhgadiijumos, kur cilveeku sapratne un miilestiiba saak buxeet... tur Dieva miilestiiba izliidzina!

vārdusakot, nav jēgas mums te runāt katram savu - tu par kāpostiem, mēs par rozēm un otrādi.
labāk nāc pie mums un tad šīs lietas tev kļūs skaidras.

Nu kaa... ja jau juus nevarat apskaidrot kaa tad pie jums ir, bet to ko skaidrojat, to es redzu ir galiigi shkjeersaam ar to, ko es lasu Rakstos... Tad hmmm... mani nepaarliecina juusu speeja kaut ko skaidrot!

Protams, ja man kaadreiz buus iespeeja pabazareet ar zinoshaaku RKB maaciitaaju, nu tad pabazareeshu... Tach man likaas, ka Kristus tomeer visiem saviem maacekljiem aicina sludinaat un atklaat Patiesiibu. Tad nu sagaidiiju, ka RKB adepts speej paskaidrot to, kam pats saakaas tic. Tak izraadaas, ka viena dalja tic, bet pashi nezin uz ko! Kur nu veel to kaut cik jeedziigi apskaidrot.
Sanaak taada emociju padariishana... Tachu veelreiz, es aicinu tevi paarlasiit Jeremija 44 nodalju... Tur ir identiska argumentaacija no elku upureeshanaa iesliigushaas Izraeela tautas...

Pravietis aicina vinjus atgriezties pie Dieva, bet shie saka... kaa taa... kad mees upureejaam Debesu KJeeninjienei, mums nekas netruuka un viss bij kedaas... a liidzko pie Diea atgriezaamies, taa baigaa shaizes saakaas...
Ja cilveeka sirds kljuust par Dieva patiesiibas arbitru, tad tava pestiishana ir par tik drosha, par cik taisna ir tava sirds. Vai tu dod par savas sirds patiesiibu garantijas. Juus paarmetat mums muusu individuaalo interpretaaciju, bet neshaubaaties pashi par savas sirds speejaam atpaziit Kristu...
Kaapeec tev ir paniskas bailes lasiit Rakstus un ticeet, tam kas tur staav rakstiits? Tu atbildeesi, taapeec, ka tu neesi drosha pati par savaam speejaam to saprast... Tomeer esi drosha par savaam speejaam atpaziit Kristus balsi, kad to sludina Paavests, jo redz tur tu sanjeemi miilestiibu... Arii Izraeels gribeeja eegjiptee atgriezties, jo tur bij siipolinji un gurkjiishi un tik labi... ne taa kaa tuxnesii. Tad kaa tu zini, ka taa miilestiiba ir Dievishkjaa miilestiiba? Taa miilestiiba, kura piedod un greekus liek prom taalaak kaa riiti un vakari? UN tai pat laikaa tu sludini, ka nee... ka cilveeks, kuru piekraapis vinja laulaatais draugs, ir atbildiigs un nevar ieiet jaunaa lauliibaa... veel vairaak, taadam cilveekam ir liegts sakraments!
Vai tu pati redzi sho nekonsekvenci... ??? Jeb tu izveelies neredzeet un nedzirdeet?

Jo kaa staav rakstiits - Tie redzeedami neredzees un dzirdeedami nedzirdees... Kaapeec tu neredzi un nedzirdi?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 12:26:47
Shodien Kristus debesiis uznjemshanas diena Pareizi... Liela diena!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 12:30:30
Trilo, nu redzi... atkal ad_hominem, ja vinjsh nepiekriit mums, tad nevis mees kljuudaamies, bet vinjsh nav gariigi noformeejies.
To pashu saka arii Jehovas Liecinieki vai Jaunaa Paaudze... sak naac pie mums, dari kaa mees, peec gada citu dziesmu dziedaasi!
Tak es tieshi klausos tajaa juusu dziesmaa, un tas ko es dzirdu ir kaut kas tads, ko es nekad negribeetu dziedaat!

Ikreiz kad Rakstus noraadu, juus sakaat, ka es kaut ko interpreteeju... tachu atkal atkaartoju - nedziediet arii manu dziesmu! Tachu kas jums ir pret to Dziesmu, kas Rakstos skan? Kaapeec to nevar njemt savaa sirdii un dziedaat? Kas notiks?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 12:31:22
Trilo... galvenais ka par vienu un to pashu runaajam!

Mariju gan neviens Debesisi (vismaz miesaa) uznjeemis pagaidaam nav... Bet nu cilveeki visaadaam basnjaam tic un taa cita teema!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 12:36:22
Ctulhu, nebij nebij nekas extreems... Eeda taapat kaa citi un aptaustiit shamo vareeja... Par to vietu Jaanja kur sho nevareeja aiztureet tur taa konstrukcija ir cita, ne ka vinjsh radioaktiivs, bet no seerijas - laid tak mani valjaa, man pie Teeva veel jaaiet, tjipa neaizskar, neaizturi mani!

Nu bet vinja miesai bij papildus fiichas... miesu paarvaldiija Gars pilniigi, nevis kaa pie mums, ir otraadi... ko miesa grib, to arii apzinja atteelo!

Bet taa ir offtopiks!
danar
# Labojis danar: 2009.05.21 12:53:35
ТрилобитеNeesi tik parliecinata,ka neviens nelasa to,ko Mulders raksta
Ir cilvēki,kuri varbūt tikai lasa un nepiedalās diskusijās..nevajag domat,ka šeit esat vieni
tas,ta..atkāpīte
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 163 , pavisam kopa bijuši: 36347