atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums RKB adeptiem
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.20 11:43:07
Jūs to varat uzdot arī paši saviem mācītājiem, pacentīšos to noformulēt tā, lai varat izveikt diskusiju ar savu priesteri un noskaidrot. Man tas patiešām interesē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:06:41
Taču dzīvot atsevišķi - lūdzu. Principā šādai sievietei būtu jāpaliek līdz netikļa nāvei vienai.

Lūk arī tā kāja lien ārā...

Ko dariit ja nav beernu, bet staav rakstiits!
"taču viņa tiks izglābta, dzemdējot bērnus, ja tā paliks ticībā un mīlestībā un svētā dzīvē ar savaldību. "

Tobish faktiski tiek atnjemta iespeeja sieveitei a) Palikt paklausiigai Dievam b) Dzemdeet beernus
Tobish, tieshi tas ko es teicu... Bazniica, kas sludina mironju augshaamcelshanos, nespeej pienjemt, ka Dievs ar shadu staavokli paraada, ka vinjsh sho veco lauliibu ir anuleejis, un... tagad uzmaniibu... Gaajiens Ar Shaha zirdzinju... tas varis nav 2+2 gaajiens, bet buus jau 7x8 gaajiens!

Staav rakstiits!

1 Tim 5:8 Bet, ja kāds negādā par savējiem un visvairāk par saviem mājas ļaudīm, tad viņš ir aizliedzis ticību un ir ļaunāks par neticīgu.

1 Kor 7:
15 Ja neticīgais šķiras, lai tas šķiras; tādā gadījumā brālis vai māsa nav saistīti; jo uz mieru Dievs mūs ir aicinājis.

Vai speejat tam izsekot...

Paavils paraada, ka ljauna dziive gjimenee ir kaut kas ljaunaaks par neticiibu... Dievs citaa vietaa paveel noshkjirties no neticiigajiem... Tas par ko mees te runaajam, netikliiba, vardarbiiba... tas viss naak no neticiibas ljaunuma... Ja cilveeks paliek shajaa neticiibaa...

Tad Paavils maaca - tad braalis vai maasa var shkjirties un vinji NAV SAISTIITI!

Protams atkal... neticiet man, paarlasiet visu Kontextu, Korintieshu 7 nodalja par Lauliibu daudz un dikti runaa!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:07:31
Rausītis
RKB ar vārdu netiklība saprot ko citu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:07:38
katru dienu vairākas stundas?
Vau.... nu baigi kruta....


Eee tas ir atsevishkjos gadiijumos... A ikdienaa... nu ar jums pashiem te striidoties esmu nereti spiests izlasiit veselas nodaljas! Ij maajaas sanaak biezhaak lasiit... iipashi taapeec, ka beebis tak lasiit nemaak, a Dieva Vaardu vinjam jaadzird!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.05.20 17:07:56
Трилобите
ja ir bijuši visi nosacījumi pirms kāzām, ka tas netiklis ir bijis vesels, pie pilnas saprašanas utt., visticamāk, ka naļaus. šķirt vispār neļauj nekad.

KUR RKB saskata jēgu cilvēkam savu dzīvi pakārtot kāda cita cilvēka dzīve, kurš dzīvo netiklībā, noliedz ticīgu utt., ????
Zini un ar netikļa veselību te nav nekāda sakara. Grēks, zini, netiek plānots.
Kādā jēga skaitīties formālā laulībā ar netiklu cilvēku, kurš notinis makšķeres pat ja vieta ir zināma????

Ieteikums dzīvot atsevišķi ir pilnīgi lieks šajā gadījumā. šeit ir runa par to, lai cietušais tiktu atbrīvots no cita cilvēka izraisīta grēka sloga. un šo slogu brīnišķīgi noņem Kristus vārdi.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:08:31
Mulders
nja...e s to Kontiešu 7 nodaļu no rīta citēju, tik skaistajos plūdos viss nogrima un tad tēmu laumiņas aiznesa
(vakar kursos bija garš laiks, tāpēc lasīju Tās vēstules korintiešiem)
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:09:20
Mulders
njā... nabag bērns. būtu sācis vismaz ar Bībeles stāstiem bērniem
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:13:58
Трилобите
strap citu, pat ja kristiete prec tādu, tad viņai jāizpilda anketa, kur viņa ar parakstu apliecina, ka bijusi zoss - precējusi tādu un šitādu (iekļauta infa par veselību, slimībām, alko, atkarībām utt) un ja pati to apņemas, nu tad sorre....
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:15:02
Nu i ko Tu par šito saki? Arī pie katoļiem neviens neliek sievai ciest, ka viņu kāds klapē, viņa mierīgi var dzīvot atsevišķi, bet problēma ir ar atkārtotu precēšanos.

Tak izlasi...
Ja kaads precee kaadu, kas ir aizdziita no maajaam prosto tak... aiz bui dui, nevis netikliibas deelj, tad vinjsh paarkaapj lauliibu! Nerauj no teikuma gabalu nost! Visu teikumu lasi!
Tieshi tas ir tas, uz ko es aicinu... neskaldiit Rakstus pa teikumiem, vaardiem, burtiem... Njem visu!

Tas teikums taa arii staav rakstiits!

Ja kas shkjiraas no savas sievas, iznjemot netikliibas gadiijumu, tad tas spiezh sievu paarkaapt lauliibu.

Taatad ko tas noziimee - tas noziimee, ka Viirs sievu ir izmetis no maajas, nevis netikliibas deelj, bet kaut kaadu citu subjektiivu iemeslu deelj... Viirs shaadi riikodamies faktiski nostaada sievieti bezizejas situaacijaa - tb Sexu u.c. lauliibas labumus tak sieviete joprojaam grib, bet Viirs vinjai to nedaavaa, jo ir izmetis uz ielas. Taadeejaadi, Sieva kaisdama savaa kaariiba (skat Paavila textu Korintieshu 7 nodaljaa) ies apkaart mekleeties un faktiski ar iekaari vien gan sevi gan potenciaalo savu partneri ieved lauliibas paarkaapshanaa. Taapeec arii tur taalaak ir texts, ka arii tas, kursh shaadu sievu panjem opinjaa, paarkaapj lauliibu.
Tak... khe khe... nevajag jau tik traki, Kristus saka, ka lauliibu paarkaapj arii viirietis, kas uzluukojot smuku zakji, vinju iekaaro... Taakaa no Kristus viedoklja... iekaarot smuku garkaajainu zakji, un opaat shaadu nepelniiti izmestu sievu, ir viens un tas pats greeks!

Un es pilniigi un galiigi Kristum sheit piekriitu... tas IR Greeks!
Greeks, no kura ir jaavairaas, bet ja tajaa esam kritushi, tas ir jaaizsuudz, jaasanjem piedoshana... un jaacenshaas to vairs nedariit. Ir ljoti gruuti nedomaat par smukiem zakjiem, iipashi kad shamaas pusplikas pa ielaam steberee...
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:16:01
S.R...
RKB ar vārdu netiklība saprot ko citu.

labi, un ko RKB saprot ar vārdu netiklība?

man neviens nav devis kādu īpašu izpratni par netiklību. LEBL par netiklību sauc to pašu, ko tautā sauc par netiklībuun to pašu, kas minēta bauslī un citās Rakstu vietās. Domāju, ka cilvēki ļoti labi saprot, ko nozīmē vārds netiklība. Piemēram, Domburs tv, politiķiem atgādināja, ka cilvēku, kas nav šķīries, bet liekas gultā ar citu , tautā sauc par m**** un attiecināja to uz politiķiem, kas pa kluso maina partijas". ko gan citu RKB vēl var izdomāt?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:16:42
njā... nabag bērns. būtu sācis vismaz ar Bībeles stāstiem bērniem

Nekaada vaina... Beerns, kuram tas tika lasiits pat veel maates miesaas esot! Rezultaats neliek vilties Tagad es zinu Wunderkindu recepti
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:18:27
Es dzīvoju bez sakramentiem, un gaidu bērnu no otrā vīra, un esmu apzināti izvēlējusies būt par katoli.

OPAAA!!!!

Muders Kriit ar visaam rocinjaam Trilo ap kaklu un apsveic! Tad jau pats Dievs man lika pirms izlasiiju shos vaardus, tev pateikt Wunderkinda recepti Dieva Vaards siikajam puncii... labaak lai Teete lasa... tas labaak dzirdams!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:22:03
Rausiitis, vispaar... mmm... (nevainiigi rocinju pacelju) vaardinjsh "netikliiba" Rakstos biezhi ir visai plashaa noziimee lietots... tai skaitaa arii ar elku kalposhanu un visas no taa izrietoshaas sekas.
A kad Jesaju palasa, tad shii "netikliiba" tiek attiecinaata faktiski uz visiem greekiem, kur Jeruzaaleme tiek apsuudzeeta netikliibaa... Taa kaa... mmm...
Laigan no Kristus teiktaa kontexta variaak tomeer shkjiet ka runa iet par klasisku mauciibu (abu dzimumu virzienaa) nekaa par vispaareeju greeku!
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:22:56
Трилобите
1) nepin iekšā visādus piegudrotus nosacījumus.
2) nedomā, ka visu iepriekš baigi labi var izskaiļot un izprast

jo nebūt ne visas kristiešu laulības izdzīvo, nebūt ne visas "jauktās" laulības tiek šķirtas". citreiz viens no divien neticīgajiem šīs krīzes rezultātā kļūst ticīgs.
Galvenais ir - kā cilvēkiem palīdzēt. un šie vārdi "pirms laulājies, domā ar galvu, nevis pakaļu" noteikti nepalīdzēs. Jācer, ka RKB tomēr ir vēl arī "dzīvāki" cilvēki.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:23:41
Jā, tad nu bērnam būtu jāsāk runāt krieviski, ja Banderiks vinām priekšā lasīs

Runaa ka viirishkja balss labaak rezonee un labaak dzirdama, itogo Viirishkjis objektiivi labaak liidz beebim aizrunaajas. Bet to es droshi saku... beebis nav dumsh, buutne, kas peec Dieva Teela un Liidziibas... gan sapratiis, ko Dievs vinjai saka...

Mana pieticiigaa pieredze kaa wunderkindus razhot... lasiit un dot vinjiem ultimate Dizainera vaardus!
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:26:37
Mulders
nu mēs par ļoti konkrētu Rakstu vietu un piemēru arī runājām.

bet arī par par elku kalpošanu - principā jau tas pats.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:28:02
Rausiitis, nuja nuja... Lab gaidiism S.R. atbildi!
Zive.
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:43:32
Ja kaads precee kaadu, kas ir aizdziita no maajaam prosto tak... aiz bui dui, nevis netikliibas deelj, tad vinjsh paarkaapj lauliibu! Nerauj no teikuma gabalu nost! Visu teikumu lasi!

Es gan drīzāk tur no citu valodu tulkojumiem sapratu, ka runa ir par šķirto netikli, kuru nevar precēt. Bet Tu pats redzi, cik viegli ir ielasīt savu interpretāciju Vēl piedevām, ir valodas, pēc kuru tulkojumiem šīs teikumu daļas var arī nesaistīt kopā, kaut vai latviešu valodā, tās ir divas neatkarīgas teikuma daļas Pēc idejas cilvēks te var izinterpretēties uz nebēdu.
Zive.
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:53:10
Ctulhu, Jā, ateistiem tiešām viss ir ārēji vienkāršāk, bet vai tāpēc labāk, tas ir cits jautājums.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.20 17:59:07
Zive,

Tava interpretaacija arii var dereet... Bet svariigais ir kontexts... Un pagaidaam dereetu, ja muusu daargie RKB draugi speetu beidzot atziit, ka Dievs var shkjirt lauliibu kaareiz Kristus noraadiitajaa iznjeemuma gadiijumaa. Veel vairaak... Paavils arii pasaka, ka var shkjirties neticiibas deelj... ka shkjiroties no neticiigaa braalis vai maasa nav saistiits!

Taalaak... Preceet Netikli nedriixt. Taatad tavupraat netikliiba ir greeks, kuru Dievs nespeej piedot un nomazgaat... iipashi, njemot veeraa, ka Kristus ir saliidzinaats ar viiru, kas apprec netiklo Jeruzaalemi un shkjiista vinju ar savaam asiniim no taas netikliibas un piedod vinjai greekus?

Interpertaacijas var buut dazhaadas, bet tikai ljoti mazs interpretaaciju skaits konsekventi sader ar visu paareejo Kristietiibas teologiju un maaciibu. Tur tas prikols...

Taapeec tomeer patiesiiba buus tam kaa tas staav rakstiits... jo sanaak ljoti konekventi!
Cilveeks kas sievu izmet uz ielas negaadaajot par vinjas miesiigajaam vajadziibaam, spiezh vinjai paarkaapt lauliibu, lai vinja taas vareetu apmierinaat...
Savukaart kaads, kursh apmierina shaadas sievas (es sievu lietoju tik taa, jo buut var arii viirs par cietusho) vajadziibu, faktiski ielauzhas faktiski neshkjirtaa lauliibaa!

Shii Lauliibas padariishana ljoti labi demonstree greeka postosho un vispaareejo dabu... Greeks nesaakas un nebeidzas pie viena cilveeka riiciibas, bet tas kaa seerga saindee daudzus... un var paraut lidizi pat nevainiigus cilveekus... Kristus tachu to saprot un zin... un vinjsh ruupeejas par muusu gariigo veseliibu! Vinjsh arii zin, cik postosha ir netiklibia, taapeec pieteic, ka netikliba ir iznjeemuma gadiijms, kad shkjirshanaas ir pieljaujama!

Paavils savukaart ljaunu iztureeshanos pret saviem maajiniekiem nodeevee par kaut ko veel ljaunaaku nekaa neticiiba. Savukaart neticiiba jau pati par sevi ir atbriivojoshs kriteerijs lauliibaa...

Lauliiba ir laiciigs iestaadiijms. Tai nav muuzhiiba... Tachu RKB faktiski ciinjaa par shii laiciigaa iestaadiijuma sveetumu manupraat paarliec koku un nereti apdraud cilveeku MUUZHIIGO pestiishanu, kaut vai nepielaizhot pie Sveetaa Vakareediena kaa Trilobiiti - bet Sveetais Vakareediens gan ir ar Muuzhiibas Ziimogu un Greeku Piedoshanas ziimogu. Tas noziimee... ka kaut kaadi greeki pret laiciigu - lai arii Dieva - iestaadiijumu, netiek piedoti... jo Sveetais Vakareediens IR Greeku Piedoshana... kaa Kristus saka - Shiis ir manas jaunaas deriibas asinis kas izlietas uz greeku piedoshanu!

Sausais atlikums - RKB visvairaak iestaajas par Sakramentu, kursh darbojas tikai liidz miesiigajai naavei, un pilniibaa izbeidzas lidiz ar shiis pasaules galu! RKB pat ir gatava cilveekiem aizveert muuzhiibas vaartus (komuuniju), tikai taapeec, ka cilveeks ir greekojis pret gaistoshu un galiigu Dieva iestaadiijumu!!! Sanaak, ka tas, ko es agraak teicu - Lauliibas Paarkaapshana ir vieniigais greeks, ko RKB nepiedod...

Pat slepkaviibu taa var piedot, taa sludina Mironju augshaamcelshanos. Bet lauliibas paarkaapshanu taa nepiedod, un lauliibas augshaamcelshanai taa netic!
Zive.
# Labojis Zive.: 2009.05.20 18:13:24
Mulders

Par to neticību, manā izpratnē tur funktieris tā kā vairāk ir tāds, ka apprecas abi neticīgi, tad viens kļūst ticīgs un var palaist brīvībā neticīgo, ja tas vēlas aiziet un pats ir brīvs. Vismaz tā es to saprotu. Savādāk bardaks sanāk, ka visu laiku dzīvo uz naža asmens - a vosj neticīgais notīsies?

Taatad tavupraat netikliiba ir greeks, kuru Dievs nespeej piedot un nomazgaat...

Zagnul. Šitais ir vispār ne pa tēmu. Ja cilvēks nožēlo un atgriežas no grēka, tad tak skaidrs, ka viss štokos.

Tachu RKB faktiski ciinjaa par shii laiciigaa iestaadiijuma sveetumu manupraat paarliec koku un nereti apdraud cilveeku MUUZHIIGO pestiishanu

Zini kā ir - man liekas, ja cilvēks meklē risinājumu, viņš viņu atrod. Ātrāk vai vēlāk, bet tas atrisinājums pienāk. Ja cilvēks lecīgi paziņo, ka vot RKB nešķir laulību un grūž viņu ārā, pat nemēģinot neko interesēties, runāties, noskaidrot pie attiecīgajiem garīdzniekiem, tad jā, tad ir tūdi vagā.
Un piedod man, bet ja laulība ir tik viegli likvidējama kā visās citās konfesijās, ja cilvēks neapzinās to milzīgo atbildību, ko viņš uzņemas, tad kādā ratā viņa visāpār ir nepieciešama? Pārāk viegli un vienkārši tas viss notiek.

P.S. Tava interpretaacija arii var dereet... - perfekta frāze Jebkura interpretācija, kas sakrīt ar Tavu funktieri der
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 128 , pavisam kopa bijuši: 35709