atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību (NE)Ticiibas speeks
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.14 10:26:29
Es te atkal par to placebo un nocebo efektu

http://www.newscientist.com/article/mg20227081.100-the-science-of-voodoo-when-mind-attacks-body.html

Beidzot medikji vairs nevar to ignoreet, jo ienaakaas reaali dati, reaali peetiijumi, reaali pieraadiijumi! Rakstaa ir gan linki, gan vispaariigs skaidrojums par situaaciju!
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 13:11:51
Ctulhu, aljo... ir nocebo efekts... Preteejais! Ij mosh tas, kursh speej viegli jebkuru infu transformeet materiaalaa objektiivaa realitaatee, ir tik pat viegli izniicinaams ar "laastu"... Nocebo arii ir objektiivs efekts, mazaak peetiits, bet taads pats... Tb ne tikai "tu buusi vesels" cilveeku izaarstee! Bet gan "tu nomirsi" var reaali nogalinaat!
Un shie okultisti kaareiz tajaa "mirsti" laucinjaa variaak ierakstaas! Tas noziimee, ka viena infa jaablokjee ar citu... jo shkjiet, organismam pasham ir po fenji! Shis izpilda saimnieka "ticiibu"
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.14 13:21:04
Ctulhu, jaa es zinu!
Nuvo... tak ar kompi nav taa, ka kompis "tic"... Bet cilveeks gan... tic vai netic... pienjem vai noraida. Kaa viens taa otrs buutiibaa ir ticiiba... arii ne-tiiciiba ir ticiiba, tik ja meera objektivitaatee, tad ar preteeju efektu! Un kaa paraada shitie "mirsti" laasti... taa ticiiba nemaz nav tik viegli kontroleejama ar praatu. Efekts bypaaso augsheejos slaanjus, tb pretii ir jaaliek taada pati ticiiba ar neitralizeejoshu efektu!

Nu ij kas sanaak... sanaak tas ka vaardam ir objektiivs "kjiimisks" speeks! Apzinjas staavoklis tieshi korelee ar organisma biokjiimiskajiem procesiem, tos pat var vadiit gan veelamaa gan neveelamaa virzienaa!

Sausais atlikums - cilvim, kursh tic immortaalistikai ir lielaaki chanci to sasniegt nekaa tam, kursh netic

Kas noved pie viena interesanta fakta... nav iisti gudri buut skeptikjim pret lietaam, kuras, ja taam stipri notic... kljuust iistas! Taadeejaadi... jociigi... bet ja civleekam neboree, ka shis nomirs, bet gan staasta, ka izdziivos, lai gan peec graamatas un statistikas nevajadzeetu, tomeer ir chanci izdziivot... Un zin... ir tak pofig vai tu zini vai nezini KAA tas iespeejams, svariigi ka cilveeks dziivs!

Tieshi taapeec ticiiba kljuust par ljoti pat racionaalu, veelamu un deriigu lietu ikdienaa... un taa var aizstaat zinaashanas. Jo ko tev liidz zinaashanas par opijiem, ja tieshi savu zinaashanu deelj tu kljuusti par skeptikji un taa sevi padari par skepticisma nocebo riska grupu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 13:25:27
Daudz kas no taa vareetu buut iespeejams, protams ira parastie fizikaalie un energetiskie ierobezojumi un sitaa var iedarboties tikai uz savu organizmu, nevis uz apkaarteejo mateeriju, protams, ja vien pasaule nav matrixveidiga...

A vot kad tu paskaties uz taadiem efektiem kaa telepaatija ljoti tuvu civleeku starpaa, kas speej just otra noskanjojumu... vai kaut vai entangleetaas daljinjas... tad nemaz tik droshi nevari buut par to iedarbiibu uz extraobjektiem. Bet pietiktos imo ar to ka tu iedarbojies uz sevi... kaa redzi uz citiem var iedarbojoties taa stipri uzrejot "anuka vesels"! Ja shis notic... taa gotovs!

Ij aceries... runaa ka roze, ir efekts no baileem!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.14 13:27:47
In general - Ateistu-racionaalistu-skeptikji nolaadeet ira praktiski neiespeejami, OK, kristieti arii visai gruuti, ibo vinjs tic, ka JK vo visa pasargaas.

Nu tas runga ir ar diviem galiem. Shaads skeptikji arii ne tikai nolaadeet, bet arii sveetiit nevar... Kas noziimee, ka uz tevi buus jaateeree iists opijs, nepietiks ar "maaniishanos"

Taadeejaadi... tu kaa sisteema esi statiskaaks... no vienas puses ir OK, jo demoni un voodo shamanji tevi nekjer... Savukaart arii kaads Kristus priesteris nevar tevi izaarsteet, jo abiem netici!

A vot Kristieshiem tas "labais trubas gals" ir valjaa! Sveetiibu iekshaa laizh, a laastus taa teikt "absorbee" Kristuu!

Bet es domaaju, kad un ja sho placebo efektu padariis par daudz labaak izprastu un kontroleejamaaku... tad domaajams arii Aarsti izies kaut kaadus kursus kaa runaat ar pacientiem, un arii ateists, kad ir slimniicaa tomeer uzticaas aarstam... un tas var kljuut par vinja priesteri... Arii Ctulhu tomeer kaut kur kaut kaadaas situaacijaas kljuust atveerts un pienjem infu ticiibaa...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.14 13:32:00
Onu... vot tas ir jautaajums... kaadas ir shiis ticiibas robezhas... Es nezinu! Man gribeetos, ka ja vienaa galaa ir tas, ka ar vaardu var nogalinaat, tad ceru, ka otraa galaa ir tik pat neticams efekts, ka ar Vaardu var atdziivinaat!
Vismaz Kristietiibaa (un taada ir mana ticiiba) tas taa ir!

Padomaa kaut vai tiiri no materiaalaa viedoklja!
Ja ticiiba par opiju rada kjiimiskas izmainjas organismaa... Tad kaapeec nevareetu buut, ka speejam orgaizeet arii procesus shuunaas, lai shamaas atjaunojas muuzhiigi, nemirst... regjenereejas... etc.! Taa pati kjiimija vien sanaak... Un taapat kaa tu nedod organismam instrukcijas KAA tos opiaatus razhot (vai hvz ko shis tur dara) taapat iespeejams pats organisms zin kaa izpildiit afitenna izpluudushas paveeles!

Prosto priece, ka beidzot zinaatne ir uzbridusi kaut kam shitik "mistiskam", kad paraadaas ticiibas korelaacija ar ticiibas izraisiitiem efektiem, kas par nozheelu ir kaarteejais neitraalais ierocis, ko var gan labam gan ljaunam dariit!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.14 13:34:46
Ctulhu, nure... ja tu veel kljuutu uznjeemiigs arii pret citu civleeku labveeliibu, skat ij mieriigi tevi var eirakstiit ticiigajos!

Shkjirba tad paliek tikai taa... ka Kristieshi tic nu taadam placebo efektam caur Kristu un vinja augshaacmelshanos, ka variaak jau nekuda! IJ taa teikt... nafig piickaaties ar zobusaapeem, ja varam visu Visumu uz ausiim panjemt?

Rezultaataa taa ticiiba apsoliijumiem kljuust objektiiva... Ja tici Kristum un vinju kaa sho placebo efekta objektu panjem, tad tu tieshaam sasniedz to liimeni un vari pac augshaamcelties no mironjiem... A ja paliec neticiigs, tad jaaizlaapaas ar cukuruudeni! Ij skaties... ja veel izraadaas, ka pasaule tomeer ir saistiita un mees cilveeki savstarpeeji shaarojam kaadas propertijas... tad daudz kas Kristietiibaa kljuust nu baigi racionaalais un nemaz ne tik neticams!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.14 13:37:15

Te buus svaki, jo jebkura informaacija ar laiku smadzenees vaajina savu iespaidu, tb senaakas atminjas ir `izpluudusaakas`.


Taapeec kaut kur Rakstos ir kaut kaa taa rakstiits - Tu man muuzhiigi esi acu priekshaa! Tb placebo efektu izraisoshais karinaataajs muuzhiigi ir pieejams... itogo infa ir muuzhiigi aktuaala, un tu kaa ciisinjsh uz iesma... dziivo muuzhiigi, jo tici! A paareejo izdara pats organisms!

Tas arii Kristietiibas imperatiivs... lai gars valda paar kjermeni nevis kjermenis paar garu... Kjermenis ir tavas gribas un apzinjas kalps, kjiimiskaa ruupniica kas izpilda paveeles, nevis otraadi... ko kjermenis sagrib, tas kljuust par tavas buutiibas paveeli (skat narkomaanus, alkaholikjus, kurus burtiski komandee spirts)
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 13:38:42
Dona, a kaapee taa ir?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 13:41:56
Dona, jasna!

A es neaceros nedz beerniibu nedz to ko no riita eedu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 13:46:34
Dona, es jau tagad varu dushaa aizmirst, vai vienreiz jau saziepeejos vai nee Iipashi ja tai laikaa domaaju kaadu teologjisku domu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 13:49:46
Ctulhu, sluhai... a imo zinaatnieki veel ciinaas un iisti nezin cilveeka atminjas materiaalo baazi! Ej nu tagad saproti kaa mees kaut ko atceramies!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 13:56:59
Ctulhu, tur baigi sarezhgjiiti ir... gan taa iisterminja atminja, gan long-term atminja... Miegs shkjiet ir saistiits ar infas transferu! Ij atminja ir afigenna asociatiiva... bezmazvai fraktaala.. Liidziigi kaa datoros filmas! Ja esi kadreiz ieveerojis defektus, filmaam gadaas, ka ir kaads defekts un bilde paarveershas kvadraatinjos, kuri nemaz nepazuud ar naakamo kadru bet it kaa paarnesaas uz naakamiem kadriem un kustaas liidzi.
Tas ir taa, ka viena bilde tiek veidota no citas bildes detaljaam... Tb ir pamatotas aizdomas, ka tas encodings ir afigenna efektiivs, tb vienas detaljas izmanto lai veidotu citas atminjas... Taapeec ir arii taas iipatneejaas asociaacijas pat starp dazhaadaam manjaam... Un tad gadaas, ka kaada smarzha var atgaadinaat kaut kaadus taadus kadrus, par kuriem tu pat nezinaaji, ka tos esi acereejies! Tas ir baigi efektiivais veids kaa infu glabaat... tb viena un taa pati infa veido dazhaadu kontextu... atkariiba no taa kaa paskataas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 14:05:55
Ctulhu, jemot veeraa, ka es paarstaavu teismu, es savukaart uzskatu, ka Radiitaajs muus ir radiijis kaa optimaalu sisteemu tieshi tam, kas muus sagaida!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 14:13:27
Onufrijs, nepareizi... Es par to, ka cilveeks nav "jaasalauzh". Uzlabot esosho, ok... atminju, redzi, dzirdi, moraali... Tak nevis pieaudzeet lieku kaaju, vai griezt aaraa bez razboru kaut ko shkjietami nevajadziigu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 14:15:16
Ctulhu, tev buutu arguments, ja tu speetu radiit ko optimaalaaku Atkal... tu meegjini pamatot sisteemas sliktumu, ar subotimaalaam sisteemas komponenteem. Bet tas nav nepiecieshams... Sisteema var buut optimaala, pat ja taas individuaalas detaljas ir subotimaalas! Ij to ka sievieteem ar reproduktiivo sisteemu viss ir kedaas pieraada kaut vai tas, ka mees existeejam
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 14:20:47
Ctulhu... nezinu man ir ok ar to, ka esmu cilvis Negirbu buut tosteris!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.14 14:21:48
Trilo, laix buchoties un laix telpu liekt! Nevar visu reizee!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.14 15:05:37
Mulders
jemot veeraa, ka es paarstaavu teismu, es savukaart uzskatu, ka Radiitaajs muus ir radiijis kaa optimaalu sisteemu tieshi tam, kas muus sagaida!
piemēram, apmācības, treniņš. Tur ideāls ķermenis tikai traucētu. ;-)
paroli aizmirsusi bitch [87.110.101.45]
# Iesūtīts: 2009.05.27 02:46:58
hm... ir visnotaļ ķibele. pamatojot ticību tikai kā visnotaļ smadzeņu efektus, tajā var sākt pazust vieta Dievam. Dievs kļūst vnk par palīgierīci, lai ērtāk apkopotu visu ticamo. kaut kas ar šito diskusu nav
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 103 , pavisam kopa bijuši: 6995