atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vassula
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.08 14:55:18
Nu ko lai saka - tas vienkārši ir jāredz:

http://www.tligvideo.org/latvia.html

Dziļa, silta un bezgala bezgala uzrunājoša Dieva Mīlestības Vēstule cilvēcei!

Izlasīju abas grāmatas, paspēju noskatīties šo un vēl vienu, krietni garāku videomateriālu. Patiesi skaista liecība, kādas bieži vis negadās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:27:39
Krii_stiine

mīļvārdiņu lietošana ir atkarīga no ģimenes tradīcijas un var jau būt, ka Jēzus ģimenē tādi tika lietoti. Salīdzinājumam varu minēt Raiņa un Aspazijas saraksti, kas arī ir pārpilna ar mīļvārdiņiem.
Krii_stiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:30:09
Un kad sieviete ir izslāpusi pēc mīlestības, tad viņa viegli uzķeras uz šo parodiju par mīlestību. Paldies Dievam, kurš mani ir vedis pie Kristus - es tagad zinu atšķirību starp patiesā Dievišķīgā mīlestībā izteikto ,,Mans bērns`` un šiem spožajiem, pārcukurotajiem vizuļiem. Mīļā Jona, varbūt Tev vēl pašai nav ģimenes un bērnu, un Tu meklē atzīšanu un mīlestību pie Dieva - lūdzu neuzķeries uz šādām atklāsmēm, tas nav Dievs , kurš saviem bērniem var teikt, ka ,,Es esmu slims aiz mīlestības uz tevi, Mans maziņais``, tas ir cits gars, kurš mūsu dvēseles patiešām iekāro . Iztēlojies ,Jona, vai Tu savai meitiņai vai dēļiņam veltītu šādus vārdus? Un kur vēl vairāk Dievs, kura bērni esam.
Krii_stiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:54:28
Un vēl par Tavu nerimstošo strīdu ar Mulderu - Tu laikam esi uztvērusi viņa teikto, tā, ka viņš, paļaujoties uz Kristus upuri, turpina apzināti grēkot - pārkāpt visus 10 baušļus Man domāt viņš vienkārši nepārtraukti apliecina patiesību, ka nav neviena taisna un neviens cilvēks nevar tapt atpestīts un nevar tapt Dievam pieņemts caur saviem labajiem darbiem. Tikai ticībā Kristus upurim , mēs iemantojam mūžīgo dzīvību. Tu, Jona savukārt runā par labajiem darbiem, jau pēc tam, kad cilvēks ir atgriezies caur Kristu. Un taču tas ir Svētā gara darbs mūsos, ka Viņš maina mūsu sirdis , ka mēs vairs daudzus grēkus NEGRIBAM darīt, zūd patika pret tiem. Un, ja klūpam, tad caur grēku nožēlusi atkal atjaunojam sadraudzību ar Kristu ( bet esot paklupšanas momentā tāpat paliekam Dieva bērni, želastību nepazaudējam)
Tas taču ir tas, ko Tev šai forumā ar milzīgu pacietību skaidro Mulders.
Krii_stiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:15:42
Jona pēc Taviem vārdiem spriežot ,Tu esi ļoti laimīga, ka atradi Vassulas ,,atklāsmēs`` apliecinājumu tam, kā, tieši ar kādām emocijām Kristus mīl savu draudzi.
Mīļā sirds, lūdzu izlasi Bībelē - Jes.49.nod.15. ,,Vai var māte aizmirts savu zīdaini un neapžēloties par savu miesīgu bērnu? Un ja pat māte to aizmirstu, Es tevi neaizmirsīšu``
Lūkas 13.nod.34. ,,cikreiz es esmu gribējis tavus bērnus pulcināt ap sevi,kā vista pulcina zem spārniem savus cālīšus - bet jūs negribējāt``
Jāņa 10nod.11.,,Es esmu labais gans. Labais gans atdod savu dzīvību par savām avīm``
Redzi, nekādu spožu,lipīgu un salkanu vārdu, bet tīra mīlestība. Nemeklē ārpus Kristus vēl, kādus mīlestības apliecinājumus, Kristus jau Tevi mīl, pieņemot Kristu par savu pestītāju, Tu jau esi Dieva meita un Viņš Tevi mīl, kā bērnu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:38:08
Krii_stiine ieregjsitreejies, vareesi vienaa gabalaa rakstiit... a to sanaak saraustiiti un tavs IP visiem redzams!

Tu interesantu aspektu pielociiji... jaa... man tas bij pasliideejis garaam... jo laikam neesmu gana sexiigs, lai viirieshi chuxteetu miiljvaardinjus un mani iekaarotu... bet kad tu taa saki... tad tieshaam salkanaa cukurvate buutiski atshkjiras no iistas nobriedushas miilestiibas... kuraa teevs beerniem dazhreiz arii kaadu shtengraaku vaardu var pateikt... pat tad, kad Kristus cilveekus sauc par "odzhu dzimums" vinjsh vinjus miil... un grib, lai atgriezhas...

Un tu pareizi saprati to kaa es censhos runaat par Dieva Miilestiibu un muusu greeku, kas pretojas! Bet muusu ticiiba, ka Dievs ir lielaaks nekaa tas kas muus pazudina, dod mums sho ceriibu un ticiibu tureeties... un skatoties caur Dieva Apsoliijumiem mees sevi redzam kaa atpestiitus greeciniekus, Dieva Valstiibaa pieraskstiitus pilsonjus!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:05:44
Krii_stiine [81.198.160.53]

Vassulas atklāsme ir domāta visplašākajai auditorijai - kā Dieva Mīlestības vēstule visai cilvēcei, visai . Atturīgākam latvietim varbūt ariī var izlikties kaut kas par saldu, kas citās kultūrās atkal ir pilnīgi pašsaprotami... esmu lasījusi pietiekami daudz grāmatu un iepazinusi citu kultūru cilvēkus, tāpēc man gluži vai smiekli nāk par taviem secinājumiem, tā varētu runāt cilvēks, kas maz zin vai ļoti maz ceļojis...


Mīļā Jona, varbūt Tev vēl pašai nav ģimenes un bērnu, un Tu meklē atzīšanu un mīlestību pie Dieva...

ģimene un divi bērni, bet mans vīrs ir reizē mana pirmā ļubestība , un tādējādi man pat nav lāga dzirdēt nācies, ko gan tādu šļupst ausī iereibuši jaunēkļi. Iereibis varbūt var iešļupstēt kaut ko iz Rakstiem ar (ko tik dzērumā nesadarīsi!), vai tas kaut ko pierāda? un, khm, ko tieši?


PS.
Mulderu man par nez kādu paraugu gan lūdzama nebīdi, viņš ir lielākais melis, kādu vien starp kristiešiem zinu, un ne tikai tas:
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=5&id=1307
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:09:20
Mulderu man par nez kādu paraugu gan lūdzama nebīdi, viņš ir lielākais melis, kādu vien starp kristiešiem zinu

Tur tas prikols, ka tu esi viena no tām retajām šejienietēm, kas kāreiz nekvalificējas zem "Mulderu zinu" Bet tie, kas zin... hmmm... tev nepiekrīt! Kā tad tā? Neviens neredz to, ko tu redzi?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:10:45
Krii_stiine [81.198.160.53]

Tu te piesējies faktiski vienam vārdam, bet, zini, esmu jau līdz prievītei atēdusies šos vienteikuma ekseģētus ... precīzi to pašu var izdarīt ar Bībeli (un skeptiķi ar prieku arī dara!), ka ne akmens pāri nepaliek. Nu piem. lūk, cik skaisti biblisks Jēzus portrets:
- sācis ar vīna pavairošanu - mīl iemest, skaidrītis!
- neiznāca tūlīt ārā pie mātes - neciena vecākus
- aicina cirst nost locekļus - sadists
- par Viņa uzturu gādā sievas - babņiks un izmantotājs!
- sadeva templiešiem ar pātagu - kauslis un ka tik ne terorists utt. utjpr.

un tas ka Viņš dažus apsaukājis par nobaltētiem kapiem, nez vai nav pulka trakāk kā būt slimam aiz mīlestības ... (starp citu, karstas iemīlēšanās stadijā ir tieši precīzi šī sajūta, vismaz man bija - nu nekur likties, apetītes nav, ne lāga ieēst ne gulēt, tā ka tuvinieki patiesi apjautājas: kas tev kaiš?)
Krii_stiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:12:23
Es jau 3x esmu mēģinājusi piereģistrēties, bet vienmēr tieku atšūta ar kļūdas paziņojumu, ka manis izvēlētā parole kaut ko nesatur vai satur par daudz .
Nu ja, man tie Vassulas teksti asociējas tikai šādā pielietojumā. Redz kā Dievs arī manu negatīvo pieredzi, laiku pirms Kristus var izmantot, lai mani pasargātu no viltus praviešiem un varbūt vēl kādam noderēt
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:13:50
-Jona- Vovo... kaareiz kaa mums te vaardos nesauktie, kas ar vienu "Neniciniet Pravietoshanu" veselu teologjiju par JaunPravieshiem, kas naak un iet un dislektisko Sveeto Garu pielabo! Jeb "Peec vinju augljiem tos buus paziit..." padara par savas darba teologjijas centraalo rakstu vietu, ignoreejot taas kontextu, kuraa tas rakstiits

Taakaa... pareizi... vienpantu exeģēti kaut kā visvairāk parādās tur tavā lauka pusē!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:16:21
starp citu, karstas iemīlēšanās stadijā ir tieši precīzi šī sajūta, vismaz man bija - nu nekur likties, apetītes nav, ne lāga ieēst ne gulēt, tā ka tuvinieki patiesi apjautājas: kas tev kaiš?)

Var nogalinaat arii nokutinot... Tā kā... slims tas ir slims... lai cik skaistos vārdos to ietver... Tā kā... hmm... ar slimus Kristus sludinošiem Praviešiem es ieteiktu uzmanīgāk!

Krii_stiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:28:42
Jona, Jona, - nu tieši tāpēc jau es pieminēju savu pieredzi, ka Tev tāda, Paldies Dievam, nav bijusi un Tev nav ar ko salīdzināt.
,,starp citu, karstas iemīlēšanās stadijā ir tieši precīzi šī sajūta, vismaz man bija - nu nekur likties, apetītes nav, ne lāga ieēst ne gulēt, tā ka tuvinieki patiesi apjautājas: kas tev kaiš?) `` Jā, iemīlēšanās stadijā jau ļoti lielu lomu spēlē partnera seksuālā pievilcība, īsta nobriedusi mīlestība nāk ar gadiem Bet Dievs taču mūs mīl ar cita veida veida mīlestību -Agapi.
Bet šis jau nav vienīgais teikums, iepriekšējos komentāros, taču viens puisis iekopēja citātus angļu valodā - tur tā doma bija tāda pati
Nu - es izdarīju to, uz ko jutu pamudinājumu - uzrakstīju tev un no tālākiem strīdiem ar tevi atklanos.
Pēdējais - Kā Mulders var būt melis, ja viņš ,,ar abām kājām stāv uz rakstiem`` ? Viņš no sevis nav pielicis ne rakstu zīmīti. Ja tu viņu sauc par meli, tad t
Krii_stiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:31:49
Ja tu viņu sauc par meli, tad tu sauc par meļiem arī apsutuļus, kuri liecina par Jēzu.
Acīmredzami šeit ir piemērs ar acīm, kas neredz, un ausīm, kas nesadzird. baisi paliek, redzot kā var apmāt cilvēku, ka viņš lasa rakstus un viņam neatklājas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:38:07
Krii_stiine [81.198.160.53]


Piedošanu, vai tad melis nav tas, kurš melo ? kāda jauna definīcija tagad izdomāta..?
Bet nu peace, paliec Tu ar Mulderu, es ar Vassulu.... kas spējīgi atbalstīt masu slepkavības, nekad man nebūs autoritātes, tāds var stāvēt uz rakstiem ar visām četrām vai kaut uz galvas, manis pēc.
Augustīns [87.99.91.5]
# Iesūtīts: 2009.09.28 20:51:56
Vai luterāņu mācītāji un bīskapi vispār zina, cik ļoti daudz sekotāju LELB ir šiem Vasulas vēstījumiem? Katrā ziņā šķiet, ka ne mazāk kā RKB, kura gan aicina ticīgos neiesaistities. Kā šī luterāņu jaunā aizraušanās ar vēstījumiem iet kopā ar LELB ticības patiesībām un mācību? Vai nav pretrunas?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.30 12:53:06
Augustiins, es pat nezinu vai LELB ir kaut kaads mehaanisms kaa to
a) Kosntateet
b) Izmeeriit
c) Ierobezhot
d) Apkarot...

Cik ljoti muusu maaciitaaji tieshaam iesaistaas indiviidu maaciibas "korekcijaas" it iipashi, ja no kanceles jau tu nevari redzet kursh ir un kursh nav vassulietis!

Manupraat maaciitaajiem savaas draudzhu aviizees vajadzeetu pa briizham rakstiit arii kritiskus rakstus, ne tikai ceriigus un juusmiigus!
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.09.30 13:01:22
Mulders

Manupraat maaciitaajiem savaas draudzhu aviizees vajadzeetu... ???

Vai tad tas nav tiešs mācītāju pienākums, būt lietas kursā par jaunākajām maldu mācībām un zināt tās apgāzt?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.30 13:06:02
Ingars, ko tu man to jautaa... principaa buutu pienaakums, bet tas jaauzdod konkreetiem maaciitaajiem, kaa vinji apkaro maldu maaciibas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 146 , pavisam kopa bijuši: 12249