atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vassula
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.08 14:55:18
Nu ko lai saka - tas vienkārši ir jāredz:

http://www.tligvideo.org/latvia.html

Dziļa, silta un bezgala bezgala uzrunājoša Dieva Mīlestības Vēstule cilvēcei!

Izlasīju abas grāmatas, paspēju noskatīties šo un vēl vienu, krietni garāku videomateriālu. Patiesi skaista liecība, kādas bieži vis negadās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.15 15:44:12
Ingars

nu ir gan pacietība uz riņķi malties!
ķēniņš un Ķēniņš - es taču max labi izskaidroju iepriekšējos komentāros, un nemaz ar nepiekasījos tavai pareizrakstībai. ķēniņu var būt cik uziet, un JMarija ir tikai ķēniņiene, bet ne Ķēniņiene. Kāpēc Debesu? - nu tagad un turpmāk uz zemes viņa vairs nedzīvos, nu loģiski, tātad - Debesu. Nekāda sakara ar Dievieti - elku.
Tad jau tituls Dievmāte ir daudz vairāk pagodinošs , manuprāt.

par eņģeļiem - Pamatojumu bībelē, lūdzu?

12 Vēl daudz kas Man jums sakāms, bet jūs to tagad vēl nespējat nest.
13 Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā ; jo Viņš nerunās no Sevis paša, bet runās to, ko dzirdēs, un darīs jums zināmas nākamās lietas .
14 Tas Mani cels godā, jo Viņš ņems no tā, kas ir Mans, un jums to darīs zināmu.
/Jņ.16/

Tad nu samierinies, ka daudz ko vēl nezini (nespēj nest?) ... ka daži te patvaļīgi uzkleksējuši uz Bībeles pēdējā vāka ķieģeli un nu pašapmierinās tādā savdabīgā Juras laikmeta parciņā , nav mana problēma. :P

no kurienes var izlobīt, ka reliģijas praktizēšana vien nodrošina vietu Debesu Valstībā

Nevis tūlīt un nevis nodrošina, tāda iespēja pastāv perspektīvā, ne visi skolēni apgūst vielu vienādā ātrumā. Bet vienalga visiem būs reiz jāiet caur Durvīm/Jēzu Kristu.

kāds sakars... Vai tas, ka reitumnieki dara musulmaņiem pāri attaisno tos nokautos kristiešu misionārus uz tā fona?

sakars tikai vienīgi tāds, ka muslimi TT vēl varēs attaisnoties ar vietām no Korāna (līdzīgi kā attaisnosies VD cilvēki, kas arī nokāvuši), bet kristiešiem tāda attaisnojuma nav. Pec viņa aritmētikas zināšanām vērtēs pirmklasnieku , bet ne jau bez 5 min abiturientu.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.15 16:17:25
Tad nu samierinies, ka daudz ko vēl nezini (nespēj nest?) ... ka daži te patvaļīgi uzkleksējuši uz Bībeles pēdējā vāka ķieģeli un nu pašapmierinās tādā savdabīgā Juras laikmeta parciņā , nav mana problēma. :P

Superīgākā loģika...
Šitā Bībelē var pamatot jebko.
Gribi troļļus lūidzu, nocitējam Jāņa 16:12-14 un pasakām, ka tu vēl neko nesaproti, bet Troļļi ir rakstos pamatoti.
Ak nepatīk troļļi, nu pasludinām zilu dievu ar zīloņa galvu... ak nav pamatojums Bībelē, reku ir - citējam Jāņa 16:12-14 un tur tak skaidri rakstīts, ka viss vēl nav pateikts, tātad... ja kāds saka, kaut ko kas anv pateikts Rakstos, tad paši raksti apstiprina, ka tā ir patiesība, jo viss jau vēl nav pateikts, visu jau vēl nevar nest!

Tiešām bezgalīgs ir cilvēku stulbums un *****isms... un tiešām Velns ir gatavs iet līdz pasaules galam, lai tikai Rakstiem ko noņemtu nost, vai piekabinātu savu ļurināšanu...

Un arī TAS ir pamatots Jāņa 16:12-14, ja tev tas nepatīk, tad tu vēl par mazu, neesi izaugusi lai to saprastu

Ehhh... super... -Jona- ir atklājusi mūžīgā evanģēlija un atklāsmes avotu... Jāņa 16:12-14, piekabini klāt jebkuras Vassulas murgus, un gotovs... viss ir pamatots, viss ir kārtībā...

Starp citu, tas ka Amerikai ir jāsit visi Muslimi arī ir Rakstos pamatots tas ir pamatots Jāņa 16:12-14, tikai tu to vēl nevari nest, tāpēc tev šķiet, ka Amerikāņi ir agresori, bet īstenībā viņi ir Bībelē pamatotās nākamās lietas, kas ir Dieva nostādītas!

Tā kā samierinies, ka tu daudz ko vēl nezini nespēj nest!

Daži ķēzī Rakstu pēdējam vākam... bet citi visus Rakstus ar saviem mēsliem piegāž...

sakars tikai vienīgi tāds, ka muslimi TT vēl varēs attaisnoties ar vietām no Korāna

IDEĀLI!

Muslimi var močīt cilvēkus un nokaut sievietes nevainīgas, jo viņiem Korāns, ar to pamatojoties šie Pardīzē ieies... Bet Kristieši degs elles ugunīs, jo darot to pašu ko muslimi, nevarēs to Rakstos pamatot!

Jā... -Jona- tev galvā ir ķīselis!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 16:30:29
-Jona-
nu ir gan pacietība uz riņķi malties!
ķēniņš un Ķēniņš - es taču max labi izskaidroju iepriekšējos komentāros, un nemaz ar nepiekasījos tavai pareizrakstībai. ķēniņu var būt cik uziet, un JMarija ir tikai ķēniņiene, bet ne Ķēniņiene. Kāpēc Debesu? - nu tagad un turpmāk uz zemes viņa vairs nedzīvos, nu loģiski, tātad - Debesu. Nekāda sakara ar Dievieti - elku.
Tad jau tituls Dievmāte ir daudz vairāk pagodinošs , manuprāt.


Piedod, nu es sapratu, par ko tu man aizrādīji. Nu redzi - lieta tāda, ka ķēniņi jau ir visi ticīgie, kas nokļūst debesīs, taču tituls debesu ķēniņš/ķēniņiene (vienalga ar lielo vai mazo burtu) nozīmē to, ko tas nozīmē - ķēniņiene jeb valdniece, kas valda pār debesīm..OPĀ Vai tad Dievs nav Vienīgais, Kurš valda pār Debesīm un pār Zemi?

Tituls Dievmāte ir biblisks, ja tam nāk līdzi obligāts skaidrojums, ka Marija ir dzemdējusi Jēzu laikā un ir viņa miesīgā māte pēc Jēzus cilvēcīgās dabas, taču pēc Jēzus dievišķās dabas Viņa Māte un Tēvs ir Dievs. Dievs dzemdēja Dievu.

12 Vēl daudz kas Man jums sakāms, bet jūs to tagad vēl nespējat nest.
13 Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā ; jo Viņš nerunās no Sevis paša, bet runās to, ko dzirdēs, un darīs jums zināmas nākamās lietas .
14 Tas Mani cels godā, jo Viņš ņems no tā, kas ir Mans, un jums to darīs zināmu.
/Jņ.16/

Tad nu samierinies, ka daudz ko vēl nezini (nespēj nest?) ... ka daži te patvaļīgi uzkleksējuši uz Bībeles pēdējā vāka ķieģeli un nu pašapmierinās tādā savdabīgā Juras laikmeta parciņā , nav mana problēma. :P


Es jau nesaku, ka Dievs bez kanoniskajiem Rakstiem mums vairāk nekādā veidā neatklāsies, bet gan, ka Viņš atklājas stingrā saistībā ar tiem un caur tiem.

Jona, tu rīkojies ļoti nekorekti, jo neizcēli daudz būtiskāko šajā rakstu vietā

12 Vēl daudz kas Man jums sakāms, bet jūs to tagad vēl nespējat nest.
13 Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā ; jo Viņš nerunās no Sevis paša, bet runās to, ko dzirdēs , un darīs jums zināmas nākamās lietas .
14 Tas Mani cels godā, jo Viņš ņems no tā, kas ir Mans , un jums to darīs zināmu.
/Jņ.16/

Tāpat arī ir rakstīts
Jņ. 14:26 Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis.

Tā arī redzam, ka seko visas jaunās derības vēstules un visbeidzot Jāņa atklāsmes grāmata - Svētais Gars atklāja pēcāk to, ko Jēzus zemes dzīves laikā mācekļi vēl nespēja nest.

Turklāt stāv rakstīts, ka Viņš cels godā Jēzu...OPĀ, Jona, Jona...

Man šķiet, ka drīzāk daži patvaļīgi savus gļukus un fantāzijas pasludinājuši par dogmām līdzās Dieva Vārdam. Tā jau jebkurš fanāts var pateikt - Dievs man teica tā un tā, tagad visi tam ticat. Saki, man, Jona - kādēļ tad pāvests nav bijis tik drosmīgs un izdevis jaunu papildinātu bībeli ar visām katoļu dogmām, ja jau tas arī ir Dieva Vārds?

Nevis tūlīt un nevis nodrošina, tāda iespēja pastāv perspektīvā, ne visi skolēni apgūst vielu vienādā ātrumā. Bet vienalga visiem būs reiz jāiet caur Durvīm/Jēzu Kristu.

Bet tādā gadījumā reliģijas praktizēšana tut ņepričom

sakars tikai vienīgi tāds, ka muslimi TT vēl varēs attaisnoties ar vietām no Korāna (līdzīgi kā attaisnosies VD cilvēki, kas arī nokāvuši), bet kristiešiem tāda attaisnojuma nav. Pec viņa aritmētikas zināšanām vērtēs pirmklasnieku , bet ne jau bez 5 min abiturientu.

Bet tu vienalga neatbildēji - kāds sakars kristiešiem ar to, ko dara ateisti?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.15 16:30:39
Ctulhu, nuja... un no tā arī secinām par viņas galvas saturu
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.15 17:05:17
Ingars

ķēniņš/ķēniņiene (vienalga ar lielo vai mazo burtu) nozīmē to, ko tas nozīmē - ķēniņiene jeb valdniece, kas valda pār debesīm.

Ha! Bet varbūt viss ir vienkāršāk - valdīs tikai pār pavalstniekiem, proti, citiem, kas mazāki garā? Kā jau jebkurš ķēniņš uz zemes (uz ko arī līdzība pamatojas)? Turklāt valdīs tikai vienīgi mīlestībā (lēnprātībā, pazemībā). Citiem vārdiem - kalpos un palīdzēs. Atslēgas vārds te - Māte.

Man liekas, ka jau noskaidrojām, ka pravieši/atklāsmes kā tādas būs līdz pat laiku beigām, vai tiešām sāksim no gala atkal?

Jona # Iesūtīts: 2009.01.15 13:32:23 IP: 87.110.134.139
PS.
Un tikiai nevajag te tagad atgremot Muldera falšo pantiņu, ka visas atklāsmes it kā esot izbeigušās ar zināmo Vasarsvētku notikumu... Katrs, kam ir vismaz viena acs pierē, skaidri var pats Rakstos izlasīt, ka Sv.Gars mācekļiem tika dots pašā viņu gaitu iesākumā, kurpretī par priekšā stāvošajām atklāsmēm/pravietojumiem viņi visās malās sludināja jau pēc šī notikuma - vēl ilgi jo ilgi un daudzus gadus pēc tam – Korintā, Efezā, Tesalonikā u.c.


Turklāt, cik atceros, tu tam piekriti.
Zini, man nav tik daudz laika, bezgalīgi pārrunāt jau izrunāto. Ja tu izlasītu tikai vienu pirmo L.Lašansa grāmatiņu - vai nevaram sarunāt? Tieši to tāpec, ka vislētākā un īsākā, tāpec liels apgrūtinājums tas nebūs. Tad gan mēs varētu parunāt , bet tagad tam nav jēgas.

Es ļoti labi piefiksēju, ka tu Jēzu Vassulā atpazini momentā, tikai tad pieslēdzās tavs prāts/pašaizsardzība un... Nepārproti, es nevēlos uzspiest, mani interesē tava reakcija. Es neticu, ka kaut ko tādu spētu noraidīt kristietis, pat aizspriedumu pilns.

PS. Bet tikai visu šo grāmatiņu un tieši grāmatiņu, nevis pavirši netā (priesteru komentārus var arī izlaist).
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.15 17:16:12
Es neticu, ka kaut ko tādu spētu noraidīt kristietis, pat aizspriedumu pilns.

Vispirms Kristietis nenoraidīs paša Kristus mācību! Ja to noraida, tad ir pilnīgi pie kājas ko viņš nenoraida ārpus Bībeles... Ja kāds sakās esam kristietis, bet nespēj ticēt Dieva Vārdam kā tas stāv rakstīts, tad tas, ka viņš sēc par kuru katru saldgrāmatiņu, viņam neko nedod... Pasaule mīl tos, kas nāk no pasaules... Pasaule mīl savējos... Bet pasaule nespēj panest veselīgo Dieva Vārdu, tāpēc tā uzkrāmē sev mācītājus pēc savas patikas un viņos vien klausās un viņu sacerējumus un prātojumus ceļ par Dieva Vārdu!

Tieši tāpat kā ar Zelta Teļu - uzceļ sev prātojumus un textus un saka - šis ir mūsu Dievs, tam mēs klausīsim!

Šodien Zelta Teļi tiek celti tipogrāfijās...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 17:30:56
-Jona-
Ha! Bet varbūt viss ir vienkāršāk - valdīs tikai pār pavalstniekiem, proti, citiem, kas mazāki garā? Kā jau jebkurš ķēniņš uz zemes (uz ko arī līdzība pamatojas)? Turklāt valdīs tikai vienīgi mīlestībā (labprātībā, pazemībā). Citiem vārdiem - kalpos un palīdzēs. Atslēgas vārds te - Māte.

Un atkal - nav pamatojuma rakstos, drīzāk otrādi, es gan zinu to, ka valdīs pār mums Jēzus Kristus

25 Un Viņš tiem sacīja: "Ķēniņi valda pār tautām, un varenos sauc par labdariem.
26 Bet jūs tā ne. Bet lielākajam jūsu vidū būs būt kā jaunākajam, un vadonim kā tādam, kas kalpo.

Debesū valstībā būs tikai viens Kungs un Ķēniņš - Trīsvienīgais Dievs Cebaots. Kaut arī būs atšķirības gara lielumā, tomēr nebūs savstarpējas pakļautības nedz valdīšanas, bet pār visiem valdīs tikai Dievs un tikai Dievs ir mūsu Māte, tikai Viņš par mums rūpēsies un tikai Viņš mums visu dos, bet savā starpā mēs būsim sadraudzībā kā līdzīgs ar līdzīgu. Lieluma atšķirības savstarpējā sadraudzībā nebūs.

Nu bet padomāsim tā - mēs pielūdzam Dievu, Jēzus ir mūsu Pestītājs, Jēzus ir Dievs, Jēzus ir Debesu un Zemes ķēniņš. Jautājums - kāpēc man Marija jāgodina, kā debesu ķēniņiene? Kāpēc lai Marija valdītu pār citiem ticīgajiem un kur tas rakstīts bībelē vai vismaz, kur bībelē rodams pamatojums šīm atklāsmēm? Kurš par mani rūpējas - Marija vai Dievs? Kurš mani pestī - Marija vai Dievs? Kurš pār visu un arī pār mani valda - Marija vai Dievs? Kurš uzklausa lūgšanas - Marija vai Dievs? Kurš ir mans Tēvs, mana Māte, mans Kungs - Marija vai Dievs?

Kurš ir cienīgs valdīt debesīs - Marija vai Dievs? Kurš ir cienīgs valdīt pār garā mazākajiem ticīgajiem - Marija vai Dievs? Kurš viņus atpirka - Marija vai Dievs? Kuram ir tiesības valdīt pār Dieva īpašumu - Marijai vai Jēzum?

1.Korintiešiem 15. nodaļa
27 Jo Tas Viņam ir visu nodevis zem Viņa kājām; bet, kad saka: viss Viņam nodots, - tad, protams, izņemot To, kas Viņam visu nodevis.
28 Bet, kad Viņam viss būs nodots, tad arī Dēls pats pakļausies Tam, kas Viņam visu nodevis, lai Dievs būtu viss iekš visa.

es domāju, Jona, ka Debesīs mēs neatradīsim nevienu citu valdnieku, kā vienīgi Dievu, es domāju, ka debesīs mums nebūs nedz laika nedz vēlēšanās godināt kādu citu vēl bez Dieva. Dievs mums nav pavēlējis godināt vienam otru, nedz arī Marijai pieņemt godu no citiem cilvēkiem

Man liekas, ka jau noskaidrojām, ka pravieši/atklāsmes kā tādas būs līdz pat laiku beigām, vai tiešām sāksim no gala atkal? Turklāt, cik atceros, tu tam piekriti.

Jā, jā, bet viņi runās DIeva Vārdā un viņu atklāsmes balstīsies uz visām iepriekšējām, viņi būs saskaņā ar bībeli

Es ļoti labi piefiksēju, ka tu Jēzu Vassulā atpazini momentā, tikai tad pieslēdzās tavs prāts/pašaizsardzība un... Nepārproti, es nevēlos uzspiest, mani interesē tava reakcija. Es neticu, ka kaut ko tādu spētu noraidīt kristietis, pat aizspriedumu pilns.

Ne nu viss jau bij ķartībā, līdz sākās runas par Marijas godināšanu un šķīstītavu - bībelē es neko tādu neatrodu, lūgšu Dievu, lai Viņš man atklāj kas tur īsti ir par lietu
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.15 17:44:16
Ingars

Ja tev nav pieņemams jau pats vārds vara , mierīgi nomaini ar kalpot . Debesīs tikai Mīlestībai pieder visa vara, Dievs = Mīlestība.

šķīstītava u.c. briesmu lietas - vai tu nevarētu vnk pieņemt, ka Dievam viss ir krietni sarežģītāk uzbūvēts, nekā pirms 2000 gadiem tas tika pasniegts, zvejnieku līmenim pielāgojoties? Atsāj to vnk malā, tas noskaidrosies ar laiku pats un tu vēl brīnīsies, kāpēc nesaprati agrāk.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 17:46:11
Jēzus arī uzsvēra, ka ne pēc miesīgās radniecības, bet gan pēc garīgās saiknes VIņam ir mātes, māsas un brāļi - kas dara Viņa prātu. Tāpat arī caur Vassulu ziskanējušais aicinājums atgriezties pie Pētera var attiketies tikai uz Pētera ticību, ne miesīgo pēctecību, ka visiem būtu jāpieņem katoļu dogmas

Un es vēlreiz saku - Marija ir svētīga un vissvētākā no cilvēkiem, bet tas viņai ir Dieva dots, tāpēc vēl jo vairāk slavējam Dievu par to, ka Viņš Mariju tā svētījis, par to, ka Viņš Mariju radījis un izredzējis, jo slavējams ir viss, ko Dievs dara, alleluja

Marijai pienākas uzslava par viņas pazemību, kā viņa ir sacījusi - Dievs ir uzlūkojis Savas kalpones zemumu, viņa atzīst, ka ir zema Dieva priekšā, tāpat arī viņa atzīst Dievu par savu Pestītāju - par to mēs Mariju teicam svētīgu, par to arī Pēteris ir svētīgs, ka viņam bija tā ticība, tāpat arī Ābrahams un ikviens, kuram ir šī īpašā ticība, ko dod Dieva Gars
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 17:51:04
-Jona-
Ja tev nav pieņemams jau pats vārds vara , nomaini ar kalpot . Debesīs tikai Mīlestībai pieder visa vara, Dievs = Mīlestība.

Nevis - ja nav pieņemams, tad nomaini, bet gan vārds "vara" un "valdīšana" šajā kontekstā neiederas vispār. Jā gan - mums tiks dota vara un valdīšana, taču citā izpratnē, tomēr arī tas nenozīmē, ka mums vienam otrs jāgodina

šķīstītava u.c. briesmu lietas - vai tu nevarētu vnk pieņemt, ka Dievam viss ir krietni sarežģītāk uzbūvēts, nekā pirms 2000 gadiem tas tika pasniegts, zvejnieku līmenim pielāgojoties? Atsāj to vnk malā, tas noskaidrosies ar laiku pats un tu vēl brīnīsies, kāpēc nesaprati agrāk.

Nu ja jau varēja tādas sarežģītības, kā ebreju vēstule un Jāņa atklāsmes grāmata, tad par šķīstītavu arī būtu kas minēts, bet ir minēts gan drīzāk pretrunā šķīstītavai. Jebšu - vai būtu ka kāda atklāsme no Dieva runā pretī kanoniskajiem rakstiem???
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.15 17:52:44
šķīstītava u.c. briesmu lietas - vai tu nevarētu vnk pieņemt, ka Dievam viss ir krietni sarežģītāk uzbūvēts, nekā pirms 2000 gadiem tas tika pasniegts, zvejnieku līmenim pielāgojoties?



Jo tie "zvejnieki", kuri izgāja Teoloģijas Semināru pie paša Dieva Vārda, pie Visuma Radītāja un līdz ar to, viņu izglītība bij augstāka par jebkura mūsdienu teologa izglītību, teica... Galatiešu Vēstulē, ka, ja kāds sludina citu Evanģēliju vai citu Kristu kā no iesākuma pasludināts, tad pār to lāsts! Šķīstītavas nav. Rakstos tā nav pamatojama... līdz ar to, ticība tai, nav pestīšanas jautājums... Vēl vairāk, Šķīstītavas koncepcija ir pretrunā Rakstiem!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.15 17:57:25
Ingars
ka visiem būtu jāpieņem katoļu dogmas

ai nē, arī te tu ļoti maldies! Jēzus skaidri saka, ka visiem, visām konfesijām būs jānoliec savas galvas, lai uzklausītu Dieva gribu (sākot ar to prasīto Lieldienu datumu apvienošanu utt.).

Pat ja tur kaut kas vairāk izrādītos no katoļu pūra , nu piem., tie papildus sakramenti - nu, ak tu mūžs, nav jau tas nekas tāāads.. Es ļoti rūpīgi izlasīju visu un sapratu vēl vienu lietu - ja arī kādam viņa galva būs jānoliec par milimetriņu zemāk (un ja viņš to patiesi spēs!), tad tas būs pilnīgi Lēciens viņa ticības ceļā...
... un tagad padomā pats, kāda alga varētu būt, nu pieņemsim, tādam augstprātīgākam katolim, kurš atļautos kaut uz mirkli nicīgu smīniņu no sērijas - redz redz, kā nu šie lien atpakaļ, uz vēdera...


PS. esmu lasījusi arī atklāsmes, kur tā, nu tāāaaa Jēzus nobāris mūsu brāļus katolīšus, tieši katoļu baznīcu (par greznību u.c. arī). tā ka...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.15 18:00:34
-Jona-, lūk kad būs jānoliec, tad lieksim.

Pagaidām noliecam galvu tikai Dieva Vārda priekšā un to priekšā, kas šo Vārdu sludina saskaņā ar iepriekš pasludināto.

Galu galā Dievam vairāk jāklausa nekā cilvēkiem, kas savus sacerējumus par Dieva Vārdu grib uzdot!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 18:41:39
-Jona-

ai nē, arī te tu ļoti maldies! Jēzus skaidri saka, ka visiem, visām konfesijām būs jānoliec savas galvas, lai uzklausītu Dieva gribu (sākot ar to prasīto Lieldienu datumu apvienošanu utt.).

Jona, Jona tu nesaproti, kas ir patiesa vienprātība, nu nejau ārēja un formāla

1 Pieņemiet tos, kas ticībā vēl vāji, un netiesājiet viņu domas.
2 Cits savā ticībā ēd visu, bet cits nav tik stiprs un ēd tikai dārzaugus.
3 Tas, kas ēd, lai nenicina to, kas neēd; bet tas, kas neēd, lai netiesā to, kas ēd visu. Jo Dievs viņu pieņēmis.
4 Kas tu tāds esi, ka tu tiesā cita kalpu? Viņš stāv vai krīt savam Kungam. Un viņš stāvēs, jo viņa Kungs spēj viņu stiprināt.
5 Dažs ievēro vienu dienu vairāk par otru, dažs turpretim visas dienas tur vienādas: ikviens lai pilnīgi turas savā pārliecībā!
6 Tas, kas kādu dienu sevišķi ievēro, to ievēro Tam Kungam par godu un, kas ko ēd, ēd to Tam Kungam par godu, jo viņš par to pateicas Dievam. Bet arī tas, kas neēd, to dara Tam Kungam par godu, jo arī viņš pateicas Dievam.
7 Jo neviens mūsu starpā nedzīvo sev pašam, un neviens nemirst sev pašam.
8 Jo, ja dzīvojam, dzīvojam savam Kungam un, ja mirstam, mirstam savam Kungam. Tātad, vai dzīvojam, vai mirstam, mēs piederam savam Kungam.

Ja tik vien būtu tās bēdas - vēl jau ir arī mācība par taisnošanu, kur starp citu katoļu baznīca vēl joprojām nav atsaukusi lāstu pār Lutera rakstu darrbiem, kuros bij nekas cits, kā evaņģēlijs.

Pat ja tur kaut kas vairāk izrādītos no katoļu pūra , nu piem., tie papildus sakramenti - nu, ak tu mūžs, nav jau tas nekas tāāads.. Es ļoti rūpīgi izlasīju visu un sapratu vēl vienu lietu - ja arī kādam viņa galva būs jānoliec par milimetriņu zemāk (un ja viņš to patiesi spēs!), tad tas būs pilnīgi Lēciens viņa ticības ceļā...
... un tagad padomā pats, kāda alga varētu būt, nu pieņemsim, tādam augstprātīgākam katolim, kurš atļautos kaut uz mirkli nicīgu smīniņu no sērijas - redz redz, kā nu šie lien atpakaļ, uz vēdera...


Zin, ir lietas, par kurām nevar piekāpties ne par milimetru, kā Luters sacīja - še es stāvu un citādi es nevaru. te vairs nav runa par pazemību, tā vairs nav mīlestība, ko pieprasa, bet gan liekulība un grēkošana pret sirdsapziņu. Nav runa par adiaforām, kas nekaitē ticībai, bet gan par herētiskām mācībām un nebibliskām praksēm.

Jēzus teica, ka tas, kurš Viņu mīl, tas arī turēs Viņa vārdus. tāda ārišķīga Jēzus Kristus apliecināšana neskaitās, jāapliecina Viņš visā pilnībā. Ja kāds katolis, lai tas būtu vai visapsēstākais ar Marijas kultu, gulētu uz ielas, tad viņš tiktu uzskatīts par brāli Kristū, kurš gan nomaldījies, tomēr visnotaļ žēlojams un aprūpējams - lūk tā būtu pazemība un mīlestība, kad mīlam un palīdzam, bet nejau atbalstam nabaga cilvēka maldus un murgus

PS. esmu lasījusi arī atklāsmes, kur tā, nu tāāaaa Jēzus nobāris mūsu brāļus katolīšus, tieši katoļu baznīcu (par greznību u.c. arī). tā ka...

ja tik vien būtu tās bēdas
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.15 19:34:33
Ingars
Nav runa par adiaforām, kas nekaitē ticībai, bet gan par herētiskām mācībām un nebibliskām praksēm.

Vai vispār var būt lielāka herēze kā šeit pat atklāti sludinātais, ka visi vislielākie grēcinieki jau haļavā droši pestīti? Tas kaut kā te pārmērīgu uztraukumu nav radījis..?

Ja tik vien būtu tās bēdas, ka JMarija, kā izrādās, ir Jēzum bezgala dārga un svarīga... patiesībā tā ir ļoti laba ziņa mums, kas rāda, cik ļoti var pacelties cilvēks un būt svēts un Kungam tuvs.



"Patiesā sadalītība vairs neiet starp konfesijām, bet katras konfesijas iekšienē. Tā iet starp tiem, kam ir bail, kas, saspringstot pat elkdievības veidā, grib palikt kā vecie cilvēki, un starp tiem, kas atklāj sevi dzīvojam caur to pašu pamatticību Iemiesošanās un Augšāmcelšanās notikumos, Gara dāvanā, Trīsvienības mistērijā, Baznīcā kā Kristus Miesā, Svētā Gara templī, Tēva mājās."
/O.Klements/

"Patiesībā ikvienam kristietim, kurš patiesi pieredzējis sastapšanos ar Jēzu, būtu jāizjūt gara vienība arī ar citiem, lai arī citās konfesijās esošiem brāļiem un māsām. ...
Atklājot Dieva klātbūtni citās konfesijās, savādākās izpausmēs, mēs bagātinām savu Dievpieredzi. Protams, te vienmēr ir nepieciešama drosme spert pirmo soli. Taču tad, kad esam iepazinuši citu konfesiju kristiešus, vairs nespēsim noliegt, ka arī viņu dzīvē darbojas tas pats Kristus Gars. ...
Kristiešu tuvināšanās ir mūsu laikmeta nepieciešamība. Pietiek tērēt spēkus savstarpējā polemikā! Mums jāapvieno spēki kopīgai kristīgai liecībai. ...
Vispirms jāsper pirmais solis – godīgi sev jāpasaka – pie Dieva var nonākt, ejot arī pa citu konfesiju ceļu. Manas konfesijas ceļš nav vienīgais ceļš. Šāda atziņa daudziem vēl ir ļoti grūti pieņemama, pat neiespējama, jo konfesionālās paštaisnības apziņa liek sevi apzināties pārāku par citiem. Tomēr pamats ir tieši šī atziņa – es neesmu labāks kā luterānis, katolis, baptists, pareizticīgais par citas konfesijas kristieti. Viss ir atkarīgs no manas kristīgās pieredzes patiesīguma un dziļuma. ..."
/J.Rubenis/

http://www.kasmusvieno.lv/sarunas-pardomas.html
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.16 10:03:37

Vai vispār var būt lielāka herēze kā šeit pat atklāti sludinātais, ka visi vislielākie grēcinieki jau haļavā droši pestīti? Tas kaut kā te pārmērīgu uztraukumu nav radījis..?


Nav gan, jo katrs, kas Rakstus lasiijis un tic Dieva Vaardam - "Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā, un tas nav no jums, tā ir Dieva dāvana. Ne ar darbiem, lai neviens nelielītos."
Ikviens, kas tic - uz vārdiem: "Bet, kam ir darbi, tam alga netiek piešķirta pēc žēlastības, bet pēc nopelna.Kam darbu nav, bet, kas tic Tam, kas bezdievīgo taisno, tam viņa ticība tiek pielīdzināta par taisnību." Un kā stāv rakstīts "Kaut jūsu grēki arī būtu sarkani kā asinis, tomēr tie paliks balti kā sniegs; kaut tie arī būtu kā purpurs, tomēr tie kļūs kā vilna. "

Tu -Jona- kā farizejs... stāvi un runā "es tev pateicos, Dievs, ka es neesmu tāds kā citi cilvēki - laupītāji, ļaundari, laulības pārkāpēji vai arī kā šis jadronijs"

Un tev ir nepanesama ideja, ka tas muitnieks, kas stāv Dieva priekšā un saka "Dievs, esi man grēciniekam žēlīgs!" tika Jēzus attaisnots, kāmēr taisnais un visu Dieva pavēļu pildošais Farizejs netika attaisnots!

Tu joprojām neesi sapratusi, kas IR Kristus Evanģēlijs! Tu esi iespruudusi Vecajaa Deriibaa, kaa tas Farizejs un kaa tas Jauneeklis, domaadama, ka izpildot Dekalogu Dieva labveeliibu iemantosi!
Kaameer tu pati nespeesi Krusta priekshaa noliekt galvu un par sevi atziit, ka tu esi zaimotaajs, zaglis, melis, teeva un maates niideejs, slepkava un liekulis, tikmeer arii nespeesi saprast, ka tur... pie Kristus Krusta... pie Vinja kaajaam tiek attaisnotas maukas, slepkavas, laupiitaaji un liekulji...
Jo kaa staav rakstitis "Ja sakām, ka mums nav grēka, tad maldinām paši sevi, un patiesība nav mūsos. Ja atzīstamies savos grēkos, tad Viņš ir uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus un šķīsta mūs no visas netaisnības. Ja sakām, ka neesam grēkojuši, tad darām Viņu par meli, un Viņa vārdi nemājo mūsos."
Tad kam Dievs piedod greekus, vai tam, kursh saka, ka nav greekojis, vai tam kursh atziistas savos greekos - bet ja atziistas savos greekos, tad atziist, ka vinjsh ir liekulis, zaimotaajs, slepkava, zaglis, laupiitaajs, melis un noziedznieks!
Tieshi taadus Dievs apzheelo, attaisno un pienjem...
Bet ja cilveeki par Dievu spriestu peec tavas tiesas, tad buutu akuraat otraadi... jo tieshi shos vaardus "Patiesi Es tev saku: šodien tu būsi ar Mani paradīzē." tu uzskati par lielaakajiem Zaimiem... un par Velna Kalpiem turi tos, kas tic shiem vaardiem!

Tu joprojaam neesi ieraudziijusi, ka tu esi tas laupiitaajs, kas ir sists krustaa kopaa ar Jeezu, taisniigi - par taviem noziegumiem... Bet tu esi otrs laupiitaajs, kas neredz savu noziegumu, nespeej atziit, ka tu esi taads pats greecinieks, kaa visi citi, ka nav Dieva priekshaa atshkjiriibas, vai tu izveic genociidu pret tautu vai nozodz seerkokkastiiti... abi divi ir elles naaves greeki... un abiem diviem vajadziiga pestiishana, tikai atshkjiriibaa no tevis - seerkokastiites zagles, tas tevis niistais krustnesis, atziist savus greekus un liek tos pie Kristus Kaajaam un savas ticiibas deelj top attaisnots! Tas ir Evangjeelija speeks, ko nedz tu nedz tavi kalpi nespeej mums - Kristieshiem - atnjemt!


Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.16 20:26:55
-Jona-
Vai vispār var būt lielāka herēze kā šeit pat atklāti sludinātais, ka visi vislielākie grēcinieki jau haļavā droši pestīti? Tas kaut kā te pārmērīgu uztraukumu nav radījis..?

Kādā vēl haļavā? Jēzus nopelns tiek dāvāts visiem cilvēkiem un stāv rakstīts, ka visi grēki var tapt piedoti un nav nepieciešama nekāda gandarīšana, bet Dievs Pats izmaina cilvēkus. Jeb, ko tu īsti gribēji teikt - ka lielākie grēcinieki pat ar Jēzus upuri netiks pestīti vai kā?

Lūkas evaņģēlijs 23. nodaļa
39 Un viens no pakārtajiem ļaundariem Viņu zaimoja, sacīdams: "Ja Tu esi Kristus, tad glāb Sevi pašu un mūs!"
40 Bet otrs to norāja un sacīja: "Arī tu nebīsties Dieva, kas esi tai pašā sodā!
41 Un mums gan pareizi notiek: jo mēs dabūjam, ko esam pelnījuši ar saviem darbiem, bet šis nekā ļauna nav darījis."
42 Un viņš sacīja: "Jēzu, piemini mani, kad Tu nāksi Savā valstībā!"
43 Un Jēzus tam sacīja: "Patiesi Es tev saku: šodien tu būsi ar Mani paradīzē."

Citos evaņģēlijos vēl minēts, ka šie abi bija slepkavas. arī apustulis Pāvils bij slepkava, Dāvids noslepkavoja savu draugu un pārgulēja ar viņa sievu, muitnieks bij netaisni aplaupījis neskaitāmus cilvēkus, Ādams un Ieva vispār bij izdarījuši prātam neaptveramu grēku

Ja tik vien būtu tās bēdas, ka JMarija, kā izrādās, ir Jēzum bezgala dārga un svarīga... patiesībā tā ir ļoti laba ziņa mums, kas rāda, cik ļoti var pacelties cilvēks un būt svēts un Kungam tuvs.

Āmen un Jēzum tādi esam mēs visi, nav neviena, kurš būtu mīļāks vai nemīļāks - visi Viņam ir vienlīdz mīļi un dārgi

"Patiesībā ikvienam kristietim, kurš patiesi pieredzējis sastapšanos ar Jēzu, būtu jāizjūt gara vienība arī ar citiem, lai arī citās konfesijās esošiem brāļiem un māsām. ...
Atklājot Dieva klātbūtni citās konfesijās, savādākās izpausmēs, mēs bagātinām savu Dievpieredzi. Protams, te vienmēr ir nepieciešama drosme spert pirmo soli. Taču tad, kad esam iepazinuši citu konfesiju kristiešus, vairs nespēsim noliegt, ka arī viņu dzīvē darbojas tas pats Kristus Gars. ...
Kristiešu tuvināšanās ir mūsu laikmeta nepieciešamība. Pietiek tērēt spēkus savstarpējā polemikā! Mums jāapvieno spēki kopīgai kristīgai liecībai. ...
Vispirms jāsper pirmais solis – godīgi sev jāpasaka – pie Dieva var nonākt, ejot arī pa citu konfesiju ceļu. Manas konfesijas ceļš nav vienīgais ceļš. Šāda atziņa daudziem vēl ir ļoti grūti pieņemama, pat neiespējama, jo konfesionālās paštaisnības apziņa liek sevi apzināties pārāku par citiem. Tomēr pamats ir tieši šī atziņa – es neesmu labāks kā luterānis, katolis, baptists, pareizticīgais par citas konfesijas kristieti. Viss ir atkarīgs no manas kristīgās pieredzes patiesīguma un dziļuma. ..."
/J.Rubenis/


Vai tad es saku ko pretēju? Taču korekti būtu piebilst, ka nevis "pa konfesijas ceļu", bet pa "Ceļu", kurš pas Sevi ir teicis - Es esmu Ceļš, Patiesība un Dzīvība, neviens netiek pie Dieva, kā vien Ccaur Mani.

tātad - ne tradīcija, ne rituāli, ne Marijas godināšana, ne kādas citas cilvēku izdomātas peripētijas pie Dieva neved, bet tikai un vienīgi ticība uz Jēzu Kristu Dieva Dēlu
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.21 13:14:30
Ingars
Jeb, ko tu īsti gribēji teikt - ka lielākie grēcinieki pat ar Jēzus upuri netiks pestīti vai kā?

Pēc atgriešanās no grēka - tikai un vienīgi to es gribēju teikt. Obligāti.
Var arī slepkava, var pašā pēdējā brīdī (kā Jēzus `krusta kaimiņš` - kas gan ārkārtīgi riskanti, saprotams!). Bet - arī viņš atgriezās.

Man liekas, tu joprojām jauc to, ka pestīšanu nopelnīt gan nevar, ar to, ka mums pašiem obligāti jādarbojas līdzi savā svēttapšanā, bet tas tač jau izrunāts:
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=139
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.21 15:10:13
-Jona-

Arī Svēttapšana ir Svētā Gara darbs!

Krii_stiine [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:21:10
Ar interesi izlasīju šo diskusiju - un nevaru noturēties neatbildējusi Jonai.
Jona - Tu ļoti uzsver tos mīļvārdiņus kādos Vassulu uzrunā viņas atklāsmes ,,Jēzus Kristus`` - ,, Mana rozīte, Mana pērlīte, Mans balodītis , Mans dārgumiņš... Es esmu slims aiz mīlestības uz tevi, Mans maziņais`` - šo izlasot es pat iekšēji sarāvos -
man pašai ir divas meitiņas un man NEKAD nav bijusi sajūta ,,ka esmu slima aiz mīlestības pret viņām`` , tādus mīļvārdiņus parasti nelieto vecāki attiecībās ar bērniem - Un mēs , kas ticam uz Kristu esam Dieva bērni.
šādus vārdiņus esmu protams dzirdējusi sev veltītus -tikai nekādā saistībā ar šķīstu dzīvi un vispār nekādā saistībā ar kristīgu dzīvi. Redzi savā dzīvē esmu krietni ,,ietusējusi`` un šādus ,,mīļvārdiņus`` man čukstējuši ausī iereibuši jaunēkļi , kad ļoti vēlējās mani ievilkt gultiņā. Tieši šo neķītro pieskaņu es sadzirdēju tevis nocitētajo
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 47 , pavisam kopa bijuši: 36404