atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vassula
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.08 14:55:18
Nu ko lai saka - tas vienkārši ir jāredz:

http://www.tligvideo.org/latvia.html

Dziļa, silta un bezgala bezgala uzrunājoša Dieva Mīlestības Vēstule cilvēcei!

Izlasīju abas grāmatas, paspēju noskatīties šo un vēl vienu, krietni garāku videomateriālu. Patiesi skaista liecība, kādas bieži vis negadās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Paulus
# Iesūtīts: 2009.07.09 15:15:08
Kungs ir devis viņai pietiekami spēka, lai uzveiktu sātanu un visu viņa impēriju; ar savu papēdi viņa sašķaidīs viņa galvu.

Vot par šito es stipri, stipri šaubos!!!!!! Tas ir Jēzus Kristus, kurš ir uzvarējis sātanu, nevis Marija. Jēzus - Dieva Jērs, patiess Dievs un patiess cilvēks uzveic grēku, nāvi un sātana varu. Nevis cilvēks - Marija
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 15:21:17
Ctulhu, tas offtopiks... un luudz ar shiem jautaajumiem tu esi sen jau iepazinies!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 15:35:12
Ctulhu, a es saveejos aizstaavu...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.09 15:39:16
Ctulhu, palaist pie tevis, bet pieskatiit... Bet mees topiku chakareejam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 15:40:55
//es te nesen vnk Dawkinsu palasiiju - diezgan primitiivs//

To jau daudzi teica... Onka mosh ir labs zinaatnieks, bet filosofs nekudishnijs, piekam maajasdarbu nav izdariijis, kluupot religjijai kraagaa!

Bet taa kaa es nav lasiijs, tad tas ir tik taa "viena tante teica"
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.09 15:44:17
Nee nu nevis, kad shams iet par burbuli, bet, kad shis saaktu muljkjiibas runaat, jo nezin ko atbildeet, tad paliidzeet... Ilji, nu kad tu ej pa burbuli, arii paliidzeet.

Kaa arii uz pirxtiem skatiities abiem (iipashi tev) lai ar sofistiku cilveekus nepiechakaree!

Ctulhu, nuja... shirpotrebs paredzeets lai argumenteetu pret shirpotrebu!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.09 17:33:40
-Jona-

Viens jautājums - bet ja tieši šādu Savas Mātes lomu būtu apstiprinājis Jēzus Pats, tev iebildumu nebūtu? ( ja - tevis dēļ es to šoreiz saku pieņēmuma veidā..)

Ja Jēzus būtu Pats to apstiprinājis, tad tas būtu āmen, taču Viņš to neapstiprina, jo Pats ir Savā bauslībā aizliedzis elkdievību

Ej nu? vai tad kāda ķēniņiene būtu pārāka par DIEVU? Un ko tādā gadienā varētu nozīmēt Baznīca kā Jēzus Līgava?? bail pat tālāk domāt...

Un tieši tā arī sākas visi meli - vai tiešām Dievs ir teicis...
Bet kā stāv rakstīts - Savu godu Es nevienam nedošu. Ko tavuprāt nozīmē tituls "ķēniņiene" jeb "karaliene"? Tas nozīmē, ka attiecīgā būtne valda pār kaut ko. Dievs mūs visus ir iecēlis par valdniekiem - ja šādā kontekstā uz to skatamies, tad Marijai līdzvērtīgi ir visi kristieši, visi esam debesu karaļi un karalienes. Bet ja Mariju vienīgo ceļ par debesu karalieni, tad tas nozīmē piešķirt viņai Dievam vien pienākošos godu.

Nē, nesaprotu, sk. vēlreiz Lutera lieliskos citātus! Bet ja tev ir konkrēti pretargumenti no vēl vēlīnāka Lutera, liec tik galdā... ak, svētītais starp Ingariem.
(nu kā tad paliek ar tiem lielākiem un mazākiem Debesīs, m?)


Nu nez, Vienprātības grāmatā gan lasu ko citu, ka paļauties uz Mariju, kā starpnieku ir grēks. Patiesībā jau Marija luteriskajā baznīcā tiek pienācīgi pieminēta tik cik tas vajadzīgs. Mēs atzīstam, ka viņa ir vissvētīgākā starp sievām, taču tas nenozīmē, ka viņa būtu kā īpaši jāgodina

Mateja evaņģēlijs 12. nodaļa
46 Un, Viņam tā uz ļaudīm vēl runājot, redzi, Viņa māte un Viņa brāļi stāvēja ārā un gribēja ar Viņu runāt.
47 Un kāds uz Viņu sacīja: "Redzi, Tava māte un Tavi brāļi stāv ārā un meklē ar Tevi runāt."
48 Un Viņš atbildēja un sacīja tam, kas Viņam to teica: "Kas ir Mana māte, un kas ir Mani brāļi?"
49 Un, roku izstiepis pār Saviem mācekļiem, Viņš sacīja: "Redzi, Mana māte un Mani brāļi!
50 Jo, kas dara Mana Debesu Tēva prātu, tas ir Mans brālis un Mana māsa, un Mana māte."

Debesīs protams būs dažādas godības pakāpes, taču ne tā, kā mēs to domājam, jo visi būs vienlīdzīgi

22 Bet Es jums saku: kas uz savu brāli dusmo, tas sodāms tiesā; bet, kas saka uz savu brāli: ģeķis! - tas sodāms augstā tiesā; bet, kas saka: bezdievis! - tas sodāms elles ugunī.
/Mt.5/


vai tā darīju? toties ir arī tāda rakstu vieta
Galatiešiem 1. nodaļa
6 Es brīnos, ka jūs tik drīz novēršaties no tā, kas jūs aicinājis Kristus žēlastībā, un piegriežaties citam evaņģēlijam.
7 Un tomēr cita nav. Ir tikai kādi, kas jūs sajauc un grib pārgrozīt Kristus evaņģēliju.
8 Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to!
9 Kā jums jau agrāk esam sacījuši, tā arī tagad vēlreiz saku: ja kāds jums sludina citu evaņģēliju nekā to, ko jūs esat saņēmuši, lāsts pār to!

Atklāsmes grāmata 22. nodaļa
18 Es apliecinu katram, kas dzird šās grāmatas pravietojuma vārdus: ja kas tiem ko pieliek, tam Dievs uzliks tās mocības, par kurām rakstīts šinī grāmatā.
19 Ja kas ko atņem no šīs grāmatas pravietojuma vārdiem, tam Dievs atņems viņa daļu pie dzīvības koka un pie svētās pilsētas, par ko rakstīts šinī grāmatā.


pieplusojam vēl tavus melus par Vassulas sekotāju `negantībām` ... nu diez kas naff, man jāsaka...

Te bij jāsaprot konteksts, kā es to domāju - Vassulas vēstījumi, tāpat, kā Medžjugorjē un citi tamlīdzīgi pieder pie tās pašas katoļu baznīcas, kura viduslaikos sūtīja krustnešus, kura aizliedz priesteriem doties laulībā, kā sekas ir seksuālā nešķīstība, tā pati baznīca, kura radījusi visas tās maldu mācības, pret kurām cīnījās Luters.

un tādas mācības augļi ir elkdievība un evaņģēlija sagrozīšana
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.09 18:28:46
Par šo tēmu palasi arī, ko par to māca katoļu baznīca
http://www.ebaznica.lv/?p=824

Palīdzi man Jona atrast Vassulas vēstījumos, kur tiek noliegts tas, ka Marija ir bijusi bezgrēcīga, līdzpestītāja un baznīcas māte un es ticēšu, ka tie vēstījumi ir no Dieva.

Palīdzi man atrast par musulmaņiem un judaistiem, ka Dievs gan viņus mīl, tomēr viņus vada antikrista gars, jo stāv rakstīts, ka tas, kurš noliedz Jēzu miesā nākušu ir antikrists.

Palīdzi man atrast par katoļu baznīcas maldiem, kas māca, ka pestīšanai nepieciešami darbi, ka svēto darbi dod ko klāt pie Kristus nopelna

Palīdzi atrast, ka tā klints, uz kuras celta baznīca ir nevis miesīgā sukscesija pēc Pētera, bet gan garīgā pēctecība pēc Pētera ticības

Vai apliecināt Jēzu nenozīmē apliecināt Viņa Vārdus un vai noliegt Jēzu nenozīmē sagrozīt un noliegt Viņa vārdus? Ja kāds gars gan apliecina Jēzu miesā nākušu un apliecina Trīsvienīgo Dievu, bet sakropļo mācību, ir no Dieva? Jebšu vai nav nav rakstīts, ka ļaunie gari arī tic un dreb? Vai nav rakstīts, ka daudzi sacīs uz Jēzu "Kungs, Kungs", bet tik tie, kas dara Viņa prātu nokļūs debesīs?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.07.10 10:24:52
Tas, ka Jēzus mūs nosauc par putekļiem un pelniem ir āmen, jo tā ir patiesība

Patiesība, bet...
Vai tu savus bērnus tā uzrunātu? Iedomājies, tu pamāci savus bērnus cienīt mammu (teiksim, viņi kaut ko ne tā izdarījuši). Kādiem vārdiem tu to darītu?

Kas ir Jēzus, ko Viņš dara? Vai nepietiek, ka bauslība mums pašiem uzrāda mūsu niecību? Vai nepietiek, ka mēs paši redzam savu milzīgo atšķirību no Jēzus? Es neticu, ka Jēzus šodien šādi mūs visus uzrunā, lai vai cik tā ir taisnība. Privāti varbūt, varbūt kādam personīgi vajag tieši šādus vārdus, bet ne publiski visiem kristiešiem. Tas vairāk izskatās pēc kāda, kas izliekas par Kristu. Rezultāts ir kā jebkuram aktierim, arī vistalantīgākajam - savā lomā ieliek daļu sevis...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.10 10:34:21
Tas, ka Jēzus mūs nosauc par putekļiem un pelniem ir āmen, jo tā ir patiesība

Bet tad kad Mulders tam piekriit un saka - jaa es tam teicu - tad -Jona- lec no bixeem aaraa un breec, ka reku Oļiņiete ieradusies Un kāpēc, tāpēc, ka kāds ir atļāvies uz šo Bauslības izteikto diagnozi atbildēt - Jā Dievs, es tev piekrītu, tev ir taisnība attiecībā uz to, kas un kāds es esmu!

Bet jā... šķiet ka arī Vassula joprojām ir iesprūdusi VD un JD tā arī nav sapratusi, nav apjēgusi, kas notiek Jaunās Derības laikā, ko Dievs ir caur Jēzu Kristu mums dāvājis, un kas ir mainījies... kāpēc pelni un putekļi pēķšni tiek pacelti Ķēnišķu Priesteru un Dieva Bērnu un Mantinieku statusā!

Lūk šo otru daļu nedz VD piekritēji, nedz muslimi, nedz visa pasaule nespēj nedz saprast nedz pieņemt, tas ir dots tikai Dieva Bērniem - kristiešiem!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.10 11:00:47
Paulus

Ka nevari noticēt, nav lielākā nelaime, uzmanies , lai nesāktu tiesāt to, kam netici. JMarijas dzīves nianses nav pestīšanas jautājums, var mierīgi to atstāt malā un necilāt vispār.
Ietekmēt pestīšanu tas var tikai vienā gadījumā - ja metamies apspļaudīt kaut ko, kas patiesībā ir Svētā Gara darbs JMarijā. graujoši ietekmēt....


Ingars

Debesu karaliene - nu bet loģiski, no kurienes gan visupareizajiem (lasi: visupārākajiem un visupestītākajiem!) saprast, ka Debesīs lielākais ir tas, kas šeit vismazākais un Kungam paklausīgākais.... viņi to izburto gan, bet pa īstam tā arī nepielec.
TUR nebūs ne rupjas varas, ne piespiešanas, viss notiks vienīgi mīlestībā vienam uz otru, tadējādi ķēniņš (jeb garā lielākais) attiecīgi būs tas (vai tā), kurš visvairāk būs spējis uzkrāt mīlestību un dot to citiem. Tātad neviens cits kā Jēzus Māte, Kunga mazā kalponīte, kas kopā ar Dēlu izcietusi visu no paša sākuma, cildenākais kristietības dārgums pēc Kristus /M.Luters/. Un tu nevis šķībi lūrēsi, bet trīcēsi un drebēsi, lai tik pabūtu Viņas tuvumā vēl kādu brītiņu.

par jūdiem, muslimiem un visiem pārējiem antikristiem
nu cik reizes jāaizrāda, ka Raksti jāskata visā To kopumā.Tā ir aksiomu aksioma , lai nesāktu pašas no sevis būvēties visādas sekteles, tipa apriori pestīto neliešu klubiņš, visupareizākajā ticībā pestīto klubiņš utml.
Pat VD cilvēki, pat vislabākie no viniem, pār kuriem bij nācis Gars, neizpilda Kalna runas kritērijus, bet no viņiem to nemaz ar neprasa! Kā arī no jūdiem un muslimiem ne.
Bet liec to collštoku droši pie Ingara, kurš ir gan devis solījumu sekot Jēzum Kristum, bet kuram labāk tīk bezjēgā bārstīt lāstu solījumus/par Tiesnesi uzmesties.

44 Pēterim vēl runājot, Svētais Gars nāca pār visiem, kas šos vārdus dzirdēja.
45 Un ticīgie apgraizītie, kas Pēterim bija līdzi, izbijās, ka Svētā Gara dāvana bija izlieta arī pār pagāniem...
/Ap.d.10/
35 ... bet ikvienā tautā Viņam ir tīkams, kas Viņu bīstas un taisnīgi dzīvo.
28 ... bet man Dievs ir rādījis, ka nevienu cilvēku nevajag turēt par nesvētu vai nešķīstu.
/Ap.d.10/
10 ... jo esam likuši savu cerību uz dzīvo Dievu, kas ir visu cilvēku, visvairāk ticīgo Pestītājs.
/1.Tim.4/


PS. nu tad būs? nebūs? tas visvēlīnākais Luters, Dievmātei viņas necilo ierindnieces vietu ierādošs?


Mārtiņš

bet ja tu tikai zinātu, ar kādiem mīļvārdiņiem mēs tiekam uzrunāti visā pārējā teksta daļā!
Mana rozīte, Mana pērlīte, Mans balodītis , Mans dārgumiņš... Es esmu slims aiz mīlestības uz tevi, Mans maziņais...

Ja Jēzus ikpalaikam uzsver , ka bez Dieva mēs neviens neesam nekas, pilnīgi nekas (un tā taču ir taisnība – bez Viņa ikmirkļa gādības mēsneviens neidzīvotu ne sekundi), tad tikai mūsu pašu labā – Jēzus ļoti ļoti negrib, ka mēs to atcerētos tikai Tiesas dienā....

Ingars
# Labojis Ingars: 2009.07.11 08:35:21
-Jona-
Debesu karaliene - nu bet loģiski, no kurienes gan visupareizajiem (lasi: visupārākajiem un visupestītākajiem!) saprast, ka Debesīs lielākais ir tas, kas šeit vismazākais un Kungam paklausīgākais.... viņi to izburto gan, bet pa īstam tā arī nepielec.
TUR nebūs ne rupjas varas, ne piespiešanas, viss notiks vienīgi mīlestībā vienam uz otru, tadējādi ķēniņš (jeb garā lielākais) attiecīgi būs tas (vai tā), kurš visvairāk būs spējis uzkrāt mīlestību un dot to citiem. Tātad neviens cits kā Jēzus Māte, Kunga mazā kalponīte, kas kopā ar Dēlu izcietusi visu no paša sākuma, cildenākais kristietības dārgums pēc Kristus /M.Luters/. Un tu nevis šķībi lūrēsi, bet trīcēsi un drebēsi, lai tik pabūtu Viņas tuvumā vēl kādu brītiņu.


Netrīcēšu un nedrebēšu, lai pabūtu tāda paša bijušā grēcinieka tuvumā, kā visi pārējie, kas bijuši un nu būs dievišķā godībā apskaidroti, bet tikai un vienīgi Kristus priekšā un tik vienīgi Viņš ir debesu ķēniņš, Viņš vienīgais. Saproti mani pareizi - es nenoliedzu, ka Marija un daudzi citi debesu valstībā būs lielāki par mani, ka atkarībā no darbiem katram būs sava uzslava, sava balva, bet nekur nav teikts, ka mums būtu kā īpaši kāds cits jāgodā, kā vienīgi Dievs. Nu kāpēc un kur tas rakstīts bībelē, ka jāgodā marija, kā debesu ķēniņiene, tu vari man pateikt.

Tagad iedomājies to skatu Debesu valstītbā - Dieva bērni un arī Marija stāvēs Jēzus priekšā un...vēl uzdrošināsies turēt ķēniņa kroni savā galvā? Tu smejies vai, mēs, ieskaitot Mariju svētbijībā trīcot noliksim savus kroņus pie Viņa kāju pamesla un apraudāsimies brīdī, kad Viņš katram sacīs - labi darīts, tu godīgais un uzticamais kalps/kalpone. Debesu valstībā tu būsi tā pārņemta ar Jēzus godību, ka tev nebūs laika nedz vēlēšanās godināt Mariju, jo arī viņa pati būs aizņemta ar Jēzus godināšanu un nemaz nepieņemtu nekādu pagodinājumu no tevis. Es tev saku - pat eņģeļi nobāl Jēzus klātbūtnē. Nu kāda vēl citu godināšana? Tāpēc jau katoļiem ir tādas problēmas, ka tik daudz svēto, kas jāgodina, tik daudz visādu fīču, ka tik maz laika atliek Jēzum.

Mateja evaņģēlijs 12. nodaļa
47 Un kāds uz Viņu sacīja: "Redzi, Tava māte un Tavi brāļi stāv ārā un meklē ar Tevi runāt."
48 Un Viņš atbildēja un sacīja tam, kas Viņam to teica: "Kas ir Mana māte, un kas ir Mani brāļi?"
49 Un, roku izstiepis pār Saviem mācekļiem, Viņš sacīja: "Redzi, Mana māte un Mani brāļi!
50 Jo, kas dara Mana Debesu Tēva prātu, tas ir Mans brālis un Mana māsa, un Mana māte."

Opā, izrādās, ka ikviens, kurš dara Dieva prātu būs tai pašā līmenī, kā Jēzus māte. Redzi - Jēzus neizceļ Mariju īpaši pār citiem. Viņš to nedara arī, kad parādījās Jānim, caur kuru Dievs radīja atklāsmes grāmatu. ķēniņi un valdnieki esam un būsim mēs visi ticīgie. Dievs nekad nav licis un neliks kādu vienu godāt un izcelt starp citiem. Jā būs dažādas godības pakāpes, taču mums nav pavēles godāt citus Dieva bērnus, tikai Jēzu vienīgo

Jesajas grāmata 48. nodaļa
3 "Tās agrākās lietas Es jau sen biju zināmas darījis, tās ir nākušas no Manas mutes, Es tās esmu pasludinājis un piepeši tās arī izpildīju, tā ka tās ir notikušas.
4 Jo Es zināju, ka tu esi stūrgalvīgs, pretestīgs, tavs pakausis kā no dzelzs un tava piere kā no vara,
5 tādēļ Es tev jau sen pasludināju un liku to tev uzklausīt, pirms tas notiek, lai tu nesacītu: mans dieva tēls to darīja, mans elka tēls un mans dieveklis to pavēlēja.
6 Tagad tu to dzirdēji. Apdomā to visu! Un jūs - jūs negribat to apliecināt? Bet no šī brīža Es tev pasludinu ko jaunu, noslēpumainu, ko tu vēl nezināji.
7 Tikai tagad tas notiek un ne agrāk, un priekš šās dienas tu neko nebiji par to dzirdējis, lai tu nevarētu sacīt: es to jau zināju!
8 Nē, tu to nebiji ne dzirdējis, ne zinājis, tava auss nebija tam atvērta; Es zinu, ka tu esi neuzticams un ka tevi sauc par atkritēju jau no mātes miesām.
9 Sava Vārda dēļ Es pavilcināju Savas dusmas, un Sava goda dēļ Es izturos saudzīgi tev par labu, lai tevi neiznīcinātu.
10 Redzi, Es tevi šķīstīju, bet neatradu tevi līdzīgu sudrabam; Es tevi pārbaudīju ciešanu kausējamā krāsnī.
11 Manis dēļ, jā, Manis dēļ Es to daru, lai Mans Vārds netop zaimots! Savu godu Es citam nedošu!
12 Uzklausi Mani, Jēkab, un, tu Israēl, kuru Es izredzēju! Es esmu tas pats, Es esmu pirmais un arī pēdējais.

tas pats attiecas arī uz Mariju - Dievs viņu izredzēja un apžēloja, Dievs tāpat arī par viņas grēkiem mira pie krusta, arī viņu apžēloja un šķīstīja, bet Savu godu Viņš paturēs Sev vienīgajam

par jūdiem, muslimiem un visiem pārējiem antikristiem
nu cik reizes jāaizrāda, ka Raksti jāskata visā To kopumā.Tā ir aksiomu aksioma , lai nesāktu pašas no sevis būvēties visādas sekteles, tipa apriori pestīto neliešu klubiņš, visupareizākajā ticībā pestīto klubiņš utml.
Pat VD cilvēki, pat vislabākie no viniem, pār kuriem bij nācis Gars, neizpilda Kalna runas kritērijus, bet no viņiem to nemaz ar neprasa! Kā arī no jūdiem un muslimiem ne.
Bet liec to collštoku droši pie Ingara, kurš ir gan devis solījumu sekot Jēzum Kristum, bet kuram labāk tīk bezjēgā bārstīt lāstu solījumus/par Tiesnesi uzmesties.


Nu redz, pamazām nonākam pie lietas būtības - tātad nekādi darbi vai paša sasniegumi. Es neesmu uzmeties par tiesnesi, taču vai man nav ļauts ko bilst pret taviem maldiem? Nu te jau nonākam līdz tam - mums vajadzīgs Jēzus un vienīgi ticībā mēs Viņa nopelnu saņemam, taču musulmaņiem nevien nav šīs ticības, bet viņi rīkojas pēc sātana prāta - noliedz Jēzu, ka viņš ir Kristus

1.Jņ. 2:22 Kas ir melis, ja ne tas, kas noliedz, ka Jēzus ir Kristus? Tas ir antikrists, kas noliedz Tēvu un Dēlu.

tātad viņi ir antikristi un sātana kalpi, ellei nolemti, ja vien neatgriezīsies un neticēs uz Jēzu Kristu.

44 Pēterim vēl runājot, Svētais Gars nāca pār visiem, kas šos vārdus dzirdēja.
45 Un ticīgie apgraizītie, kas Pēterim bija līdzi, izbijās, ka Svētā Gara dāvana bija izlieta arī pār pagāniem...
/Ap.d.10/
35 ... bet ikvienā tautā Viņam ir tīkams, kas Viņu bīstas un taisnīgi dzīvo.
28 ... bet man Dievs ir rādījis, ka nevienu cilvēku nevajag turēt par nesvētu vai nešķīstu.
/Ap.d.10/
10 ... jo esam likuši savu cerību uz dzīvo Dievu, kas ir visu cilvēku, visvairāk ticīgo Pestītājs.
/1.Tim.4/


Un tagad paskatīsimies pēc konteksta
Tā saka Jēzus:
Mk 16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic , tiks pazudināts.

Vai muslimi tic uz Jēzu kā Kungu un Pēstītāju, kas ir Dieva Dēls?

PS. nu tad būs? nebūs? tas visvēlīnākais Luters, Dievmātei viņas necilo ierindnieces vietu ierādošs?

Jona, Jona, kur Luters ir atbalstījis Marijas īpašu godināšanu, kā tas ir katoļu baznīcā? Tu tik paņēmi un no konteksta izņēmi kādus citātus un domā, ka es uzķeršos? Luters arī bij tikai cilvēks, kurš kļūdās, viss ir jāvērtē pēc rakstiem. Lai ko viņš arī nebūtu teicis, stāv rakstīts - tev nebūs citus Dievus pielūgt.

Bet pasaki man doktrināli - kāpēc Marija ir kā īpaši jāgodina, jebšu kāds ir viņas nopelns? Jā viņa jāgodā, kā piemērs, āmen, bet kāpēc ķa debesu ķēniņiene? Kurš ir debesu ķēniņš?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.13 14:37:26
Ingars
Kurš ir debesu ķēniņš?

Debesu Ķēniņš - Dievs vienmēr rakstās ar lielo burtu:
33 ... Mani padomnieki un dižciltīgie uzmeklēja mani, iecēla mani atkal ķēnišķā godā, mana vara kļuva vēl lielāka.
34 Es, Nebukadnēcars, tagad slavēju, godinu un augsti teicu debesu Ķēniņu, jo visi Viņa darbi ir patiesība un visi Viņa ceļi ir taisnība
/Dan.4/

JMarijas titulus gan arī aiz cieņas dažreiz mēdz rakstīt ar lielo sākumburtu, bet sajaukt tik un tā nav iespējams, tā kā vīriešu dzimti stabili aizņēmis Pats.

Tagad iedomājies to skatu Debesu valstītbā - Dieva bērni un arī Marija stāvēs Jēzus priekšā un...vēl uzdrošināsies turēt ķēniņa kroni savā galvā?

Ingar,nu pilnīgi žēl sāk palikt tevis... kad sāksi skatīties ar sirdi, tad arī sapratīsi, ātrāk ne. Tikmēr arī maisīsies pa galvu tev ķēniņš - satraps ar uztūcītu kroni galvā un despotiski sev pielūgsmi paģērēdams.

pagaidām atslābsti, ieklausies... kas gudrajiem aiz trejdeviņām atslēgām, to viegli saprot bērns... (tāadas dziesmas ragainajam nevelta, tādas iedvesmo eņģeļi un Gars).
http://www.youtube.com/watch?v=iy3XJ9yDfD8


tātad viņi (muslimi - J.) ir antikristi un sātana kalpi, ellei nolemti, ja vien neatgriezīsies un neticēs uz Jēzu Kristu.

Katrā ziņā mazāki antikristi kā daudzi t.s. kristieši.
"...Dievu apzināti var noliegt tikai tas cilvēks, kurš Dievu ir iepazinis. Cilvēks, kurš Viņu nav iepazinis, Dievu arī nevar nodot, jo viņš nemaz nezina, kas ir Dievs."
/J.Rubenis/

Bet atgriezīs viņus Sv.Gars un cilvēki, kam ir attiecīga harizma/misija, vismazāk jau zaļš ,toties kareivīgs elles fans. Līdzība - viens mācītais dr. cilvēkus ārstē, kamēr otrs - tikai patologanatoms. Otrā tipa sludinātājiem labāk tomēr ar dzīviem cilvēkiem nenodarboties....
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.13 14:42:41
..Dievu apzināti var noliegt tikai tas cilvēks, kurš Dievu ir iepazinis. Cilvēks, kurš Viņu nav iepazinis, Dievu arī nevar nodot, jo viņš nemaz nezina, kas ir Dievs.

Taapeec vislielaakais ljaunums ko Kristieshi vareetu dariit - Sludinaat Evangjeeliju!

Līdzība - viens mācītais dr. cilvēkus ārstē, kamēr otrs - tikai patologanatoms. Otrā tipa sludinātājiem labāk tomēr ar dzīviem cilvēkiem nenodarboties....

4 Bet Dievs, bagāts būdams žēlastībā, Savā lielajā mīlestībā, ar ko Viņš mūs ir mīlējis,
5 arī mūs, kas savos pārkāpumos bijām miruši, darījis dzīvus līdz ar Kristu: žēlastībā jūs esat izglābti!

Man patiik mans pataloganatoms! Vinjsh kaareiz specializeejas darbaa ar mironjiem, tos darot dziivus! Reiz es arii biju mironis, bet Dievs mani dariijis dziivu liidz ar Kristu, žēlastībā izglābdams!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 09:09:07
-Jona-

Ingar,nu pilnīgi žēl sāk palikt tevis... kad sāksi skatīties ar sirdi, tad arī sapratīsi, ātrāk ne. Tikmēr arī maisīsies pa galvu tev ķēniņš - satraps ar uztūcītu kroni galvā un despotiski sev pielūgsmi paģērēdams.

pagaidām atslābsti, ieklausies... kas gudrajiem aiz trejdeviņām atslēgām, to viegli saprot bērns... (tāadas dziesmas ragainajam nevelta, tādas iedvesmo eņģeļi un Gars).


Jona, Jona, neko tu neesi sapratusi no manis teiktā - tāda Marijas godināšana, uz kādu mudina katoļu baznīca ir elkdievība

Es vēlreiz saku - Marija, kā jebkurš cits ticīgais ir jāciena un pieminot viņus jāgodā kā labi piemēri, kā uzticami Dieva kalpi, kuri uzticīgi lietojuši Dieva dotās dāvanas un par to ir jāslavē Dievs, ka viņi tādi bijuši. Es atzīstu, ka Marija svētumā ir daudz pārāka paŗ mani un Debesu valstībā es noteikti būšu mazāks par viņu, taču man nav pavēles no Dieva godināt viņu par debesu ķēniņieni, tādu godu Dievs vispār nepiešķir pat eņģeļiem, jo Viņš vien ir Debesu Ķēniņš

Lūkas evaņģēlijs 11. nodaļa
27 Un gadījās, kad Viņš tā runāja, tad kāda sieva paceltā balsī uz Viņu sacīja: "Svētīgas tās miesas, kas Tevi nesušas, un tās krūtis, ko Tu esi zīdis."
28 Bet Viņš sacīja: "Tiešām, svētīgi ir tie, kas Dieva vārdu dzird un pasargā."

Marija Dieva vārdu dzirdēja un pasargāja - tāpēc viņa bija un ir svētīga, daudzi citi arī Dieva vārdu dzird un pasargā - arī viņi ir svētīgi.

Katrā ziņā mazāki antikristi kā daudzi t.s. kristieši.
"...Dievu apzināti var noliegt tikai tas cilvēks, kurš Dievu ir iepazinis. Cilvēks, kurš Viņu nav iepazinis, Dievu arī nevar nodot, jo viņš nemaz nezina, kas ir Dievs."
/J.Rubenis/


Vai tiešām mazāki? Vai likuma nezināšana attaisno grēku? Vai nav rakstīts - kas bez likuma grēkojuši, bez likuma arī ies bojā? Un vai muslimi nav Dievu iepazinuši? Kristus vēstnešu asinis brēc no musulmaņu zemēm uz debesīm, bet Jona apgalvo, ka šiem nav sludināts. Vai gan tas, kurš saka - Jēzus Kristus nav Dievs - nezina, ko par Jēzu saka kristieši? Kādēļ tad lai būtu šāds noliedzošs apgalvojums? Vai ne tādēļ, lai paustu savu nepiekrišanu pretējam apgalvojumam?

Bet atgriezīs viņus Sv.Gars un cilvēki, kam ir attiecīga harizma/misija, vismazāk jau zaļš ,toties kareivīgs elles fans. Līdzība - viens mācītais dr. cilvēkus ārstē, kamēr otrs - tikai patologanatoms. Otrā tipa sludinātājiem labāk tomēr ar dzīviem cilvēkiem nenodarboties....

Viedi vārdi, tad nu arī turies pie tiem - muslimus ir jāatgriež Svētajam Garam caur Saviem kalpiem, nevis jārunā saldi meli - nu ar jums nemaz nav tik slikti, jo jūs praktizējat reliģiju
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.15 14:08:56
Ingars
Es atzīstu, ka Marija svētumā ir daudz pārāka paŗ mani un Debesu valstībā es noteikti būšu mazāks par viņu

Nu tad...?! Patiesībā arī katoļu baznīca nedara neko vairāk kā:

Viņa ir augstākā sieviete un cildenākais kristietības dārgums pēc Kristus (..) personificēts cildenums, gudrība un svētums. Mēs nekad nespēsim viņu pietiekoši godināt.
(M.Luters, 1531.gada Ziemassvētku sprediķis)


ja negribi - negodini Jēzus Māti vispār, bet vismaz neapmelo veselu konfesiju, jo par katru vārdu mēs atbildēsim Tiesas dienā. Tev var nākties atbildēt par katru apmeloto katoli, jo pagaidām tie ir pilnīgi meli ko tu turpini izplatīt, jo tā arī neesi spējis pierādīt Dievietes statusa piešķiršanu JMarijai. Ja tā būtu, tas būtu pateikts un visiem nepārprotami izlasāms oficiālos katoļu avotos.
(ka nespēj pat atšķirt ķēniņu (kādu uz zemes vispār lērums) no Ķēniņa (jeb mazo burtu no lielā), tā vispār tava dziļi privāta problēma).

tādu godu Dievs vispār nepiešķir pat eņģeļiem

Tad tavā prātiņā eņģelis ir kaut kas augstāks par cilvēku? Kad svētdarītais cilvēks nonāk Debesīs, viss atkarīgs tikai no katra gara lieluma - kā cilvēkiem, tā eņģeļiem. Tieši tāpēc JMarija ir sātana uzvarētāja, jo viņas uzkrātais mīlestības spēks ir stiprāks pat par Augstāko Eņģeļu spēku, par kritušo stāru i nerunājot.

Un vai muslimi nav Dievu iepazinuši? Kristus vēstnešu asinis brēc no musulmaņu zemēm uz debesīm, bet Jona apgalvo, ka šiem nav sludināts. Vai gan tas, kurš saka - Jēzus Kristus nav Dievs - nezina, ko par Jēzu saka kristieši?

Paaudžu paaudzēs piekoptai citai reliģijai nav saistoši, ko par Jēzu saka pēkšņi kāds no ārpuses ieradies, bez tam līdz Kristus pieņemšanai vis[irms ir jāizaug - gan kā tautai, gan individuāli. Pasludināšana vien automātiski neatgriež visus klausītājus, tad jau Jēzus laikā Viņam sludinot, pilnīgi visi būtu kristieši.
Zini, tu pats būtu perfekts karojošs muslims, ja būtu tur dzimis un audzis, auļotu tagad uz kamieļa ar džihāda saukļiem mutē, visus nepareizos uz elli trenkdams .

Kristus vēstnešu asinis brēc no musulmaņu zemēm uz debesīm

Varbūt iztiksim bez demagoģijas, visas nevainīgās asinis brēc uz debesīm, visi bērni Tēvam ir vienlīdz mīļi - ko tu dari Manam mazākam, to tu dari Man. bet mūsu kristīgā Latvija šodien ir agresora pusē, ja kas.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.15 14:16:34
Ctulhu

Un kur es saku, ka pieļaujami?? Es norādu, ka civiliedzīvotāju masveida iznīcināšana ir vismaz tikpat nepieļaujama. It īpaši no tik civilizēto Rietumvalstu puses.
http://www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=25679509
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.15 14:57:25
Laikam jau -Jona- lēnām taisās konvertēties Islāmā!
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.07.15 15:03:28
-Jona-
neesi spējis pierādīt Dievietes statusa piešķiršanu JMarijai. Ja tā būtu, tas būtu pateikts un visiem nepārprotami izlasāms oficiālos katoļu avotos.


nez kāpēc tad sātanam par gaismas enģeli izlikties - tā arī būtu pateicis visiem nepārprotami - esmu sātans, ij nevienam neekas nebūtu jāpierāda un tauta zinātu no kā vairīties.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.15 15:06:54
-Jona-
Vai tiešām tu domā, ka citējot Luteru un luterāņu mācītājus mani pārliecināsi? Bet dod man pamatojumu Svētajos Rakstos, tad es tev piekritīšu. Luters arī bij nepilnīgs cilvēks un mēdza kļūdīties, tāpat arī luterāņu mācītāji.

ja negribi - negodini Jēzus Māti vispār, bet vismaz neapmelo veselu konfesiju, jo par katru vārdu mēs atbildēsim Tiesas dienā. Tev var nākties atbildēt par katru apmeloto katoli, jo pagaidām tie ir pilnīgi meli ko tu turpini izplatīt, jo tā arī neesi spējis pierādīt Dievietes statusa piešķiršanu JMarijai. Ja tā būtu, tas būtu pateikts un visiem nepārprotami izlasāms oficiālos katoļu avotos.

Es vēlreiz saku - viņai ir sava vieta un nozīme, kā atklāj Dieva Vārds, taču katoļu dogmas pārspīlē un paceļ neadekvātā līmenī Mariajs godināšanu.

Es publiski atvainojos, ja esmu attiecinājis uz visiem katoļiem kādu apsūdzību - man ļoti žēl, piedodiet man un lai Dievs man piedod

Bet ja runājam par konkrētām lietām, par konkrētām mācībām, viedokļiem un praksēm, tad es saku - tie nav meli, ka mācība par Marijas godināšanu, kāda tā ir katoļiem, ir pareiza, kad to pasniedz ekumēniskajā versijā, bet bezdievīga, kādā veidā to pasniedz katoliskajā versijā.

Tātad ja runājam, ka Marija ir Dieva māte, taču tādā izpratnē, ka caur viņu Dievs ienācis pasaulē, ka Marija ir Dieva radīta būtne, kurai nepienākas pielūgsme - tad es saku āmen un piekrītu

Bet ja Mariju sauc par debesu ķēniņieni, līdzdalīgu pestīšanā, bezgrēcīgu, tad tas nozīmē piešķirt viņai Kristum pienākošos godu, jo nav pēc bībeles konteksta loģiskas argumentācijas - kāpēc Marija būtu jāgodā par debesu ķēniņieni.

Tātad būtībā tie katoļu garīdznieki (nejau visi), kuri bīda šīs herēzes rīkojas ļoti viltīgi - viņi jau atklāti apliecina, ka Mariju nevajag pielūgt, bet tikai godināt, taču, kad iedziļinamies tajā godināšanas būtībā, tad atrodam, ka tāda veida godināšana pienākas vienīgi Dievam. Principā tas ir tas pats, ka es saku vienu, bet reāli mani darbi nesaskan ar vārdiem. Ja es teiktu, ka neēdu gaļu, bet tikai pagaršoju un itkā netīšām pāris gabaliņus noriju, bet tā gadītos pie katras degustācijas - vai tad es nemeloju, jo patiesībā ēdu gan gaļu?

(ka nespēj pat atšķirt ķēniņu (kādu uz zemes vispār lērums) no Ķēniņa (jeb mazo burtu no lielā), tā vispār tava dziļi privāta problēma).

Nē problēma ir tevī, ka tu no mušas izpūt ziloni - es tikai nepareizi uzrakstīju, ne jau ka neatšķiru. Nu tad tas laikam būs tavs jājamzirdziņš, ko tu man bakstīsi acīs katru reizi, kad es piedalīšos kādā diskusijā - Ingars nezin pareizrakstību

Tad tavā prātiņā eņģelis ir kaut kas augstāks par cilvēku? Kad svētdarītais cilvēks nonāk Debesīs, viss atkarīgs tikai no katra gara lieluma - kā cilvēkiem, tā eņģeļiem. Tieši tāpēc JMarija ir sātana uzvarētāja, jo viņas uzkrātais mīlestības spēks ir stiprāks pat par Augstāko Eņģeļu spēku, par kritušo stāru i nerunājot.

Pamatojumu bībelē, lūdzu? Kāds tur vispār sakars ar cilvēka (Marijas) uzkrāto mīlestību??? Tas viss ir Dieva dots ticībā, tas tiek dots ikvienam ticīgajam, ka mūsos ir Kristus un TĀPĒC mēs esam paaugstināti virs eņģeļiem, nevis savas mīlestības dēļ

Paaudžu paaudzēs piekoptai citai reliģijai nav saistoši, ko par Jēzu saka pēkšņi kāds no ārpuses ieradies, bez tam līdz Kristus pieņemšanai vis[irms ir jāizaug - gan kā tautai, gan individuāli. Pasludināšana vien automātiski neatgriež visus klausītājus, tad jau Jēzus laikā Viņam sludinot, pilnīgi visi būtu kristieši.
Zini, tu pats būtu perfekts karojošs muslims, ja būtu tur dzimis un audzis, auļotu tagad uz kamieļa ar džihāda saukļiem mutē, visus nepareizos uz elli trenkdams .


Protams, ka es tāds būtu un pats ar šiem saukļiem uz elli joņotu, ja vien neatgrieztos un neticētu uz Jēzu. Vēl joprojām paliek atklāts jautājums - no kurienes var izlobīt, ka reliģijas praktizēšana vien nodrošina vietu Debesu Valstībā

Varbūt iztiksim bez demagoģijas, visas nevainīgās asinis brēc uz debesīm, visi bērni Tēvam ir vienlīdz mīļi - ko tu dari Manam mazākam, to tu dari Man. bet mūsu kristīgā Latvija šodien ir agresora pusē, ja kas.

Pag, pag, nemainam tēmu, tas tjipa tā - es "nogāžu podus", māte mani par to rāj, bet es saku - a tu zini, mammu, māsa toties izdarīja tā un šitā. Bet vai tad mamma man par māsas nedarbiem prasīja vai par manējiem?

Arī es tagad - par ko runāju? Ja tu pati iesāki par muslimiem runāt, tad es arī turpinu. Turklāt - kāds sakars kristiešiem ar karu Irākā??? Kāds sakars kristiešiem ar Latvijas valdības lēmumiem?

Vai tas, ka reitumnieki dara musulmaņiem pāri attaisno tos nokautos kristiešu misionārus uz tā fona?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 119 , pavisam kopa bijuši: 16561