atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vassula
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.08 14:55:18
Nu ko lai saka - tas vienkārši ir jāredz:

http://www.tligvideo.org/latvia.html

Dziļa, silta un bezgala bezgala uzrunājoša Dieva Mīlestības Vēstule cilvēcei!

Izlasīju abas grāmatas, paspēju noskatīties šo un vēl vienu, krietni garāku videomateriālu. Patiesi skaista liecība, kādas bieži vis negadās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Daži jautājumi [89.201.104.61]
# Iesūtīts: 2009.07.05 10:29:39
Ja jau tā ir automātiskā rakstīšana, tad teksts nenāk no viņas un viņas personība to neietekmē nekādā veidā! Bet nu angļu valodā vārds "consume" ir aboslūti viennozīmīgs, tas ir tikai un vienīgi ar negatīvu nozīmi!!! Skatamies vārdnīcā: comsume - patērēt, izlietot, apēst, iznīcināt ar uguni, iztērēt, izšķiest, mocīties, izdilt, iznīkt. Savukārt tālākos tulkojumos uz citām valodām tas jau tiek aizstāts ar maigiem un liegiem vārdiem "piepildīt, tuvināt sev" utt.
Daži jautājumi [89.201.104.61]
# Iesūtīts: 2009.07.05 10:29:56
Turklāt viņu konversācija dažu brīdi ir izteikti aizdomīga. Vassula saka, ka Jēzus viņu "kārdina, vilina", bet "it kā Jēzus" abild, ka viņš vēlas to "pavest". Šeit atkal ir angļu oriģinālu jautājums, jo tulkotajos tekstos tie ir tā teikt katoliskoti un piemeklēti ciit vārdi. December 4th, 1986: Vassula says: "You have seduced me… I do not re­gret; how could I, since I am se­duced now!", December 13th, 1986:Vassula: "You seduced me, and I like it!" January 8th, 1987: Vassula: "Do you want me, Jesus?" He answers: "O I do! I ea­gerly want you, I want to entice you!" Skatamies vārdnīcu: "seduce" - pavest (sievieti), vilināt, kārdināt, savukārt angļu valodas vārda "entice" tulkojums: kārdināt, vilināt (prom).
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.05 19:13:56
Daži Jautājumi, nu tak... jau no sākuma skaidrs bij ka -Jona- te kārtējo viltus pravieti sludina, un tie, kas pazīst Jēzu viņa Rakstos un kaut cik iepazinušies ar Bībeles Dievu, visai labi atpazīst šo Garu!

Ir tāds labs teiciens - Devil is in the details!

Tulkojumā - velns slēpjas detaļās. Cilvēkiem patīk redzēt, to ko grib redzēt, Velsn to labi zin, un tāpēc atļaujas iesēt to indi sīkumos, bet cilvēks, kas pazīst Kristus Vārdus Rakstos, šos iestarpinājumus un viltībiņas pamana... un neņems pierē tādu Garu, no tādiem nav ko baidīties, nedz tiem sekot!

Šis gars arī pārņem viņu sekotājus, un mēs atklāti jau redzam šo sekotāju lepnības garu, pašpaaugstināšanos pār Rakstiem, ka tie viņiem jau ir tāpat skaidri, viņu tiexmi pēc "jaunām atklāsmēm", jo Raksti nevar vest...

Pēdējais te Vassulu sekotāju kronis bij jau atklāta Kristības sakramenta pastumšana malā un tā nenozīmības parādīšana salīdzinot a darbiem, taisnu dzīvi un šādu viltus praviešu liecību pieņemšana!

Šajos sekotājos īpaši manifestējass viņu tiexme un ticība cilvēku nodotām liecībām par dažādiem Gariem, un pilnīga paša Kristus liecības ignorēšana Rakstos!

Tā kā galu beigās mums paliek Pāvila vārdi - Ja kāds cits nāk un sludina citu Kristu, citu Evanģēliju, ne to, kas no iesākuma pasludināts, lāsts pār to. Un mums nav jābaidās ka politkorektie mūs vajās un apsaukās par pieklājības neizrādīšanu un necieņu pret citādi domājošajiem. Ja šis citādi domājošais ir pats Velns ar saviem liegajiem vārdiem, tad nekādas cieņas un iecietībās - lāsts - un viss!

Rausītis
# Iesūtīts: 2009.07.06 08:54:40
Mani visvairāk skumdina tas, cik maz gan Mana radība zina par Viņas nozīmīgo lomu; tiem, kuri nēsā Lutera vārdu, .........

šis teikums man patīk tātad viss ir kedāsssss
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.06 13:57:38
Ingars

Vipirms tuvini savu viedokli kaut Lutera viedoklim par JMariju (sk. attiecīgo komentāru):
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=1377&rid=4&start=1
Kad M.luters to pauda, viņs jau bija luterānis . (bet aplamo domu, ka JMarija censtos ieņemt Jēzus vietu, vari izmest no galvas uzreiz, ka viņa nav Dievs, to viņa neparprotami apliecinājusi vairākos Medžugorjes vēstījumos.)

Debesu karaliene - ja nu kādai tāds tituls vispār piederētos, tad kurai gan citai, ja ne Viņa Mātei? Jeremijā ir runa par senajiem ēģiptiešu kultiem, visticamāk - Izīdas kultu. Izīdai, bez šaubām, nebūs nekāda goda Debesīs. Patiešām stulba tāda ekseģēze , jo - vai tad arīdzan Dieva vietā eģiptiešiem nebija pacelti viņu pašu elki?? un kā gan tāds fakts varētu runāt par sliktu Jēzum, nez...

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.06 14:07:12
Daži jautājumi [89.201.104.61]

Varu tiakai ieteikt nebaroties no citu pārstāstījumiem, par automātisko rakstīšanu/kaut kādu Vassulas rokas sagrābšanu nevar būt ne runas. Žaka Neirinka grāmatā ir publicēta izsmeļoša šīs harizmas analīze, priesteru, grafologu utml. specu pārbaudīta.
Silti iesaku izlasīt, lai nebūtu jāapgrēcinās ar tik melīgām zajavām.

Attiecībā uz visu pārējo - tas pats. Tieši teologi jau arī ir pārbaudījuši, turklāt rūpīgi pārbaudījuši. Skeptiķus vare`tu apgaismot šī Ž. Neirinka grāmata, kurš pats ir tāds veselīgs skeptiķis un, būdams vienlaikus piekasīgs zinātnieks, izanalizējis visu no sava viedokļa, atļaujot lasītājam pašam izdarīt gala secinājumus.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.06 15:28:47
atļaujot lasītājam pašam izdarīt gala secinājumus.

Taatad... vai mees driixtam izdariit savus gala secinaajumus un pie tiem pietureeties, jeb tu zaagjeesi visus un visru, kaameer visi pakljausies TAVAM gala secinaajumam?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.06 15:40:40
Ctulhu, tikai ar -Jonu- ir probleemas, vinja visu laiku forwardee visus, kas vinjai nepiekriit, uz visaadaam literatuuraam...
Tas, protams, ir jauki, bet Kristietiibaa... vieniigais ticiibas kanons ir Sveetie Raksti, un ja kaads cits message runaa pretiim shiem rakstiem, tad tos Kristietiibaa neuzskata nedz par ticiibas kur nu veel pestiishanas artikuliem!
Taadeejaadi -Jonas- personiigais hobijs, kolekcioneet visaadu vizionaaru basnjas par pestiishanai un ticiibai nebuutiskiem jautaajumiem, kurus Dievs jakobi buutu piemirsis pasludinaat caur Kristu jau vinja Apustuljiem, ir nu taa... hobijs!
incognito
# Labojis incognito: 2009.07.06 16:04:19
kristietiibaa klasiskajaa arii ir visaadi `caurumi` un pretrunas

Nav jau tādas kristietības klasiskās. Jonai tuva mistiskā kristietības tradīcija, kas nav ne par matu nekristīgāka kā Muldera pārstāvētā sholastiskā.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.09 08:37:03
-Jona-
Varbūt esi kaut ko dzirdējusi par "agrīno Luteru" un "vēlīno Luteru"? Un vai vispār saproti, kādā kontekstā tas ir domāts? Luters nenoliedz, ka jāciena svētie un īpaši jau Jēzus māte, taču Lutera izpratne par to ir krasi atšķirīga no katoļu un īpaši jau no Vassulas vēstījuma izpratnes

Jā, Jeremija runā par citu debesu ķēniņieni, taču tam nav nozīmes, jo tie dievu vārdi mainās, tie dievi nāk un iet. nekur bībelē nav par to rakstīts un arī Atklāsmes grāmatā Jēzus neko nemin par Savu māti. Vai vispār saproti, ko tas nozīmē celt Mariju par debesu ķēniņieni? Tas nozīmē celt viņu līdzās Kristum. Vai saproti, ka piešķirt viņai dievišķu godību vairāk, kā jebkuram citam kristietim nozīmē darīt viņu par dievieti? tā katoļu mācība ir bezdievīga un Marijas godu aptraipoša pašās saknēs
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.09 11:16:52
Ingars

Viens jautājums - bet ja tieši šādu Savas Mātes lomu būtu apstiprinājis Jēzus Pats, tev iebildumu nebūtu? ( ja - tevis dēļ es to šoreiz saku pieņēmuma veidā..)

celt Mariju par debesu ķēniņieni .. nozīmē celt viņu līdzās Kristum.

Ej nu? vai tad kāda ķēniņiene būtu pārāka par DIEVU? Un ko tādā gadienā varētu nozīmēt Baznīca kā Jēzus Līgava?? bail pat tālāk domāt...

Varbūt esi kaut ko dzirdējusi par "agrīno Luteru" un "vēlīno Luteru"? Vai saproti, ka piešķirt viņai dievišķu godību vairāk, kā jebkuram citam kristietim nozīmē darīt viņu par dievieti?

Nē, nesaprotu, sk. vēlreiz Lutera lieliskos citātus! Bet ja tev ir konkrēti pretargumenti no vēl vēlīnāka Lutera, liec tik galdā... ak, svētītais starp Ingariem.
(nu kā tad paliek ar tiem lielākiem un mazākiem Debesīs, m?)


P.S.
tā katoļu mācība ir bezdievīga un

22 Bet Es jums saku: kas uz savu brāli dusmo, tas sodāms tiesā; bet, kas saka uz savu brāli: ģeķis! - tas sodāms augstā tiesā; bet, kas saka: bezdievis! - tas sodāms elles ugunī.
/Mt.5/
pieplusojam vēl tavus melus par Vassulas sekotāju `negantībām` ... nu diez kas naff, man jāsaka...
bitukas
# Iesūtīts: 2009.07.09 11:37:48
Lk 8:19-20. Visi ieskaitot Mariju ir grēcinieki. Jņ 19:26-27 Rūpes par vecākiem kā Dieva Vārds to pieprasa. Jau jau debesu ķēniņiene. aizlūdzēja pie Kristus utt... - pamato ar Rakstiem
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 12:02:56
-Jona- bet taa kaa Kristus neko taadu nav apstiprinaajis, bet par savu maati maasaam un braaljiem sauc tos, kas dara Dieva Praatu iepretiim savai miesiigajai maatei, tad nekas cic neatliks kaa... vai nu par Jeezus vaardiem uzdot kaadu viltus pravieshu murdzinjus, jeb atziit, ka Marija taapat kaa visi Sveetie tomeer ir bijushi greecinieki un top pestiiti taapat kaa visi citi ticiigie - ticiibaa, no Dieva zheelastiibas un Kristus Upura!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.07.09 12:30:51
bitukas

Pat liekot uz brīdi mierā JMariju, redzam, ka nebūt ne visi uz laiku laikiem paliek grēciniekos (grēks ir tīšs ļaunums, tīši darītas netaisnības - atgādinu!). Daļa, redz, tomēr atdzimst Garā:

9 Ikviens, kas ir no Dieva dzimis, nedara grēku , jo Viņa sēkla paliek viņā un tas nevar grēkot , jo viņš ir no Dieva dzimis.
10 No tā var pazīt Dieva bērnus un velna bērnus; katrs, kas nedara taisnību, nav no Dieva, arī tas ne, kas nemīl savu brāli.
/1.Jņ.3/

bet ja vari uzrādīt JMarijai tīšas ļaunprātības, uzrādi.


Bet vispirms varētu pamatot Rakstos, kur Jēzus gan teicis, ka nebūs nekādu nākamo lietu/atklāsmju/pravietojumu, ka Viņš nebūs ar mums līdz laiku beigām, ka nesūtīs Sv.Garu mūs tālāk apmācīt etc.etc.
Ar mani viss kārtībā, es tikai rīkojos pēc Kunga norādījumiem. es nenāku te tukšu muldēt vai (vel ļaunāk) - apriet citu kristiešu liecības.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 12:46:40
Bet vispirms varētu pamatot Rakstos, kur Jēzus gan teicis, ka nebūs nekādu nākamo lietu/atklāsmju/pravietojumu, ka Viņš nebūs ar mums līdz laiku beigām, ka nesūtīs Sv.Garu mūs tālāk apmācīt etc.etc.
Ar mani viss kārtībā, es tikai rīkojos pēc Kunga norādījumiem. es nenāku te tukšu muldēt vai (vel ļaunāk) - apriet citu kristiešu liecības.


Nu nekas taads nav soliits. Sveetais Gars njems no taa kas ir Kristum un atgaadinaas VISU ko Kristus ir maaciijs. Taatad neko jaunu nemaaciis, bet gan atgaadinaas to, ko Kristus jau ir maaciijis!

Un tad kad Kristus to soliija, veel nebij noticies Vasarsveetku Notikums... viss Pirmais Gadsimts paraada to, kaa Sveetais Gars atklaaj naakamaas lietas un Apustulji taas pieraksta un sludina un mums nodod Sveetajos Rakstos!

Un Juudas veestulee taa arii staav rakstiits - "Es jums pasludinu to ticiibu, kas reizi pa visaam reizeem nodota Apustuljiem"

Taapat Paavils saka, ka Kristu un Evangjeeliju atpaziist peec taas veests, kas no saakuma pasludinaata. Ja kaads ko citu sludina, tad par to laasts

Pestiishanas Veests ir pasludinaata... Pestiishanai nekas jauns un buutisks vairs netiks pasludinaats. Ja ir kaadas privaatas atklaasmes, tad taas neattiecas uz vispaareejo pestiishanu visiem cilveekiem... jo ja 1ajaa gadsimtaa cilveeks top pestiits caur Kristus Evangjeeliju un ticeeshanu tam, tad arii 21 gadsimtaa tiehsi taa pati veests daavaa tieshi taadu pashu Pestiishanu. Dieva Vaards ir nemainiigs un Dieva Vaarda speeks arii ir nemainiigs... Ja tas davaa dziiviibu toreiz, tas daavaa dziiviibu arii tagad. Dieva Vaards "nenodilsts" tas nav "jaauzlabo" "jaapiekabina"... taa teikt, jaapaarklaaj ar biezu biezu Religjiskaas Fantastikas kaartu!

Sveeto Piemeers un Darbi un Atklaasmes ir par tik labas par cik taas aizved muus pie Pirmveests - pie "no saakuma pasludinaataa Evangjeelija". Ja kaada veests neved muus pie shii pirmeejaa Evangjeelija - Pirmaaas Miilestiibas - tad taada veest ved prom. Kas nav AR Kristu tas ir PRET Kristu

Un daudz deemoni par pasauli ir izgaajushi, kas sevi par Kristu sauc... bet Kristus ir teicis - ka laiku beigaas daudzi naaks un teiks - es tas esmu! Kristus iipashi piekodina - tiem neticeet un nesekot! Jo sho Velna Deemonu uzdevums buus kaareiz novest no Pirmatneejaa Kristus Evangjeelija, kas tos buutu izglaabis, uz visaadu maldu maaciibaam, kas dziiviibu nevar daavaat!

Jaanis Pats saka - daudz kas ir teikts, bet rakstiitais ir, lai naaktu pie ticiibas un iemantotu muuzhiigo dziivoshanu. Taatad Jaanja Evangjeelijs viens pats vien ir speejiigs daavaat ticiibu un Muuzhiigo Dziivoshanu... un nedz Valtortes nedz Vassulas Jaanja Evangjeelijaa nav... taatad... Valtorte un Vassula NAV essenciaali nepiecieshamas visiem, lai iemantotu muuzhiigo dziivoshanu, ja kaadam tas paliidz nonaakt pie Kristus, tad lai taa buutu! Bet tas nav vajadziigs visur un visiem, un kaadam tas var trauceet...

Arii lasot Hinduismu, Budismu, Islaamu vai Saatanisma murgus cilveeks var atskaarst Kristus Evangjeelija tiiriibu un skaidriibu, tas nenoziimee, ka shie visi taapeec ir sveeti!

Tas ka sveetie beegot no Velna veesturee ir tureejushies pie Dieva Vaarda, nenoziimee, ka Velns ir sveetais!

Arii Kristus pret Velnu veersh Dieva Vaardu, tachu tas nenoziimee, ka Velns tagad ir sveetulis, jo vinja deelj kaads par sveeto top!

Paulus
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:26:08
celt Mariju par debesu ķēniņieni .. nozīmē celt viņu līdzās Kristum.

Ej nu? vai tad kāda ķēniņiene būtu pārāka par DIEVU? Un ko tādā gadienā varētu nozīmēt Baznīca kā Jēzus Līgava?? bail pat tālāk domāt...


Diemžēl, jāatzīst, ka šīs RKB apšaubāmā marioloģijas mācība daudziem katoļiem tiešām sajaukusi galvas. Nesaku uzreiz, ka tāds ir bijis mērķis, tomēr nereti var redzēt, ka Marija tik tiešām daudzu ticīgo prātos tiek likta vienā, ja ne augstākā līmenī ar Dievu. Diemžēl...
Pārsvarā gan vecākās paaudzes katoļu vidū. Tas taču ir tik klasiski dzirdēt: "Palūgšos, lai Marija palīdz, lai Marija glābj, lai Marija izdara." vai arī "Dodos svētceļojumā uz Aglonu nolūgties Mariju, lai viņa man dāvā veselību." utt.
Negribas neko pārmest šīm tantiņām, viņas vienkārši nesaprot kam īsti tic, putra galvā, varbūt dēļ vecuma, nepietiekamās teoloģiskās izglītības.
Tomēr nevar teikt, ka tādu gadījumu nav, kad Marija tiktu dievišķota.
Vispār man piemēram ir klausīties litānijas Dievmātes godam. Visi šie ļoti, ļoti cēlie, skaistie cildinošie vārdi, tādi manuprāt pienākas tikai Dievam, nevis cilvēkam. Mani šādos brīžos tas tiešām apgrēcina
Nu piemēram šādi Marijai veltīti epiteti: "Taisnības spogulis, Gudrības sēdeklis, Mūsu līksmības cēlonis, Garīgais trauks, Godājamais trauks, Izcilais dievkalpošanas trauks, Mistiskā roze, Dāvida tronis, Ziloņkaula tronis, Zelta nams, Derības šķirsts, Debesu vārti, Rīta auseklis, Slimnieku veselība, Grēcinieku patvērums, Noskumušo iepriecinātāja, Kristīgo palīdzība, Eņģeļu Karaliene.... "

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.09 14:32:43
Paulus

Un kāds JMarijai sakars ar pašu cilvēku pārspīlējumiem? JMarija nav dievietes statusā ne katoļu katehismā, ne citos man zināmajos avotos, nevienā pašā.
Vēl labāk tad mēs varētu sākt pierakstīt Jēzum visu to, ko cilvēki Viņa vārdā jebkad aplam sludinājuši.


`Es nevaru dziedināt, vienīgi Dievs dziedina. Taču, Mani bērni, lūdziet, un Es lūgšos ar jums; stipri ticiet, gavējiet gandariet. Dievs nāk palīgā visiem. Es neesmu Dievs. Man vajadzīgi jūsu upuri un lūgšanas.`
/Dievmāte Medžugorjē - uz vizionāru jautājumu, vai viņa dziedinās to vai citu slimnieku/

`Un caur Mariju arī Kristus vara atgriezīsies uz zemes. Kristus vara uz zemes tiks nodibināta ikvienā sirdī caur Svētā Gara izliešanu. Pienāks diena, kad ļaunuma spēku augstprātības kroni samīdīs Sieviete, kas rotāta ar sauli - Marija, un visi viņas bērni. Kungs ir devis viņai pietiekami spēka, lai uzveiktu sātanu un visu viņa impēriju; ar savu papēdi viņa sašķaidīs viņa galvu.
Daži cilvēki pauž ideju, ka mēs Mariju uzskatām par dievieti, un tas ir pilnīgi nepareizi. Mēs mīlam un cienām Mariju tāpēc, ka viņa ir mūsu Māte, pirms mūsu miesīgās mātes. Mēs viņu mīlam tāpēc, ka viņa ir Jēzus, mūsu Dieva, Māte. Jaunava Marija kopā ar Dievu dienām un naktīm aizlūdz par mums, un Dievs viņu uzklausa tāpat kā Kānā.`
/Vassula/

bitukas
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:36:45
laikam esmu *****s! Kā saprast - Es neesmu Dievs. Man vajadzīgi jūsu upuri un lūgšanas.`
bitukas
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:41:54
Nē, nē, pamēģini kas notiek, ja pirmais teikums būtu - es esmu Dievs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 15:12:43
Jaunava Marija kopā ar Dievu dienām un naktīm aizlūdz par mums, un Dievs viņu uzklausa tāpat kā Kānā.

Neuzklausiija viss... Tieshi otraadi, kad Marija vinjam ko luudza, tad vinjsh savu mammu nolika pie vietas. Un tad Mamma pareizi riikojaas un visus luudzeejus par viinu aizfutboleeja pie Jeezus.
Shitaa Marija kaut kaa nefutbolee savus pieluudzeejus pie Jeezus, bet piesavinaas sho godu sev! Nemaz ne Sveetaa cieniigs zhests... Sveetie vienmeer ir izraadiijushi pazemiibu, nevis sevi paaugstinaajushi par Debesu Karaljiem!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 5724