atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vassula
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.08 14:55:18
Nu ko lai saka - tas vienkārši ir jāredz:

http://www.tligvideo.org/latvia.html

Dziļa, silta un bezgala bezgala uzrunājoša Dieva Mīlestības Vēstule cilvēcei!

Izlasīju abas grāmatas, paspēju noskatīties šo un vēl vienu, krietni garāku videomateriālu. Patiesi skaista liecība, kādas bieži vis negadās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.03 12:03:41
bitukas

Šīs statujas jau neskrien no saviem klosteriem uz vietām kur Vassula sludina ,lai tur viņas uzstāšanos apraudātu.

Ja nopietni- labi patiešām nav. Ticīgie vairāk spreidelē nekā Jēzū dzīvo, konfesijas kasās tā vietā lai sadarbotos...
Pie mums, ja pareizi atceros, šķiet Valgundes klosterī statuja (vai svētbilde) ari izdalīja mirres, tas nav nekas tāds īpaši neparasts.

Bet Vassulai uzstājoties novēroti vēl citi fenomeni - vairāku, savstarpēji nesaistītu cilvēku liecības, ka vienbrīd viņas vietā bijis redzams Kungs, Kunga Vaigs. Arī to es i nedomāju apšaubīt, līdzīgu liecību lasīju no Medžugorjes, ka mises laikā Jēzus proiestera vietā pasniedzis hostiju Pats Personīgi (tas bija vienam protestantam, lai pārliecinātu viņu, ka Vakarēdienā mēs saņamam patiesu Kunga Miesu nevis tikai kaut kā simboliski).
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.07.03 15:36:56
Jona, vai Jūs zināt kāda ir oficiālā katoļu baznīcas nostāja Medžugorjes jautājumā? Iesaku painteresēties.... Un vēl mans ikdienišķais jautājums- protestanta vārds, uzvārds; priestera vārds, uzvārds? Un vai tam protestantam tika sniegts arī biķeris?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.03 16:53:18
bitukas

Protestants Skots Bleks no Hastingsas, Saseksas Anglijā (ieradies kopā ar katoļticīgo sievu Terēzi katoļu grupas sastāvā), 1999. gada oktobris, Sv. Mise Sv. Jēkaba baznīcā (pielikumā ir viņa fotogrāfija arī).
Vispirms, viņu svētot (pats Skots ar sakrustotām rokām) rokas uz galvas uzl;iek viens priesteris, tad nāk otrs, tēvs Freds, un ar hostiju rokā viņam lēni pārmet krusta zīmi... bet kas tālāk, ir vērts izlasīt pašam.

batālijas par un ap Medžugorji, te jau man bija visi galvenie linki:
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=4&id=1377
Man Racingers nav īpaši liela autoritāte, pārāk jau nu pretrunīgs preikš Dieva vietnieka. Priekš manis šis gadījums ir no kategorijas, kad Dievam vairāk jāklaus a kā cilvēkiem...
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.07.03 17:40:41
Nu kas par bērnišķībām, Ctulhu, it kā filmu nevarētu noviltot !
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.07.03 17:52:54
Ctulhu

Nus, tu runā kā pārbaudīt empīriski , es, šķiet - par ticību ...?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.07.03 17:57:07
Ctulhu

To tad es redzētu uz vietas, tagad nevaru pateikt. Bet, ja reiz tev kļuva interesanti, gribi, pastāstīšu par pēdējo zīmi, kas bija no Viņa? pavisam nesen.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.03 18:06:30
Ctulhu

Nu tā... pēc vien bazara šeit, kad man kārtējo reizi sametās itin bēdīgi ap sirdi, izeju savā dārzā un apsēžos uz soliņa... paskatos debesīs, viss tik pelēks, nekur neredz pat zilu maliņu, tikiai mākoņi viens aiz otra...

pēkšņi tie pašķiras un es ieraugu izteiktu, spožu varavīksnes gabaliņu! Pavisam kādas četra piecas sekundes tikai un atkal mākoņi virsū.... jau tas mani iepriecināja, bet pēkšņi tai pašā vietā atkal parādās klaja debess un es redzu, ka nekādas varavīksnes tur nemaz nav...! nekādu pēdu!
Tā uzreiz pazust tā nemaz nemēdz, bet izbalē pakāpeniski, tad nu - Kungs to būs veltījis kā uzmundrinājumu speciali Savam bērnam...
... paldies paldies, Mīļais, nu ko lai citu vēl saka...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.03 22:07:48
-Jona-

Tēma ir par Vassulu, tagad ņem un uzrādi viņai visu šo tevis piesaukto, citādi pamatoti uzskatīšu tevi par meli.

Tātad tu pati ieliki citātu no Vassulas vēstījuma

Vassula:
"... Bet kā ir ar jūdiem un musulmaņiem? Ko Tu domā par viņiem?" Un Kungs man sacīja: "Lūdz par viņiem, jo Es viņus mīlu tikpat stipri kā tevi."

Ž.N.: Vai tāpat ir ar musulmaņiem?

Vassula:
Pilnīgi tāpat. Pagātnes un tagadnes vajāšanām, kas vērstas pret jūdiem un musulmaņiem, ir sātaniska izcelsme. Dievs nekad mūs nav nošķīris. Visi tie, kas praktizē reliģiju, Dievam ir vienlīdz mīļi. Nepietiek ar piederību Romas katoļu vai ortodoksālajai Baznīcai, lai būtu pestīts. Tie, kas nepieder šīm Baznīcām, nav mazākas Dieva radības, kas veidotas pēc Viņa tēla. Pestīšana ir apsolīta visiem, kas paklausa Dieva baušļiem. Jēzus tika sists Krustā par visu cilvēci. No tā, kurš ir daudz saņēmis, Dievs prasīs vairāk. Tas ir īpašais kristieša esamībā. Tā nav privilēģija, bet papildu pienākums no viņu puses. Kad viss ir pateikts, Dievs ir vienīgais Tiesnesis; Viņš ir Mīlestība, un Viņš tiesās pēc Mīlestības, kuru cilvēki ir parādījuši uz zemes.
/Žaks Neirinks, "Vassulas mīkla"/


Vai zini, ka puspatiesība ir daudz bīstamāka par tīriem meliem. Es atzīstu, ka ir tur liela daļa patiesības, izņemot

. Visi tie, kas praktizē reliģiju, Dievam ir vienlīdz mīļi.
Jā, bet kur pazūt tālāk patiesības turpinājums, ka tie, kuri netic uz Dieva Dēlu ies bojā? Kur paliek patiesība, ka reliģijas praktizēšana nepadara cilvēku Dievam mīļu? Dievs mīl visus cilvēkus, neatkarīgi no tā vai viņi praktizē vai nepraktizē reliģiju

; Viņš ir Mīlestība, un Viņš tiesās pēc Mīlestības, kuru cilvēki ir parādījuši uz zemes.

Atkal puspatiesība, sātans ar tādām bieži mēdz mētāties. Ja Dievs tiesās cilvēkus pēc viņu parādītās mīlestības, tad pat Jēzus māte Marija nevarēs tapt pestīta, tad mēs visi esam pagalam.

Vai tu neredzi, cil viltīgs ir antikrists, kurš visādiem viltīgiem paņēmieniem cenšas cilvēku novērst no Jēzus nopelna pievēršot to paša darbu noeplnam.

Un ne tikai Vassula, bet viduslaiku katoļu baznīca ar to pašu mācīja, bet tās augļi tad top redzami, kad mēs svētumu nevis no Dieva, no Jēzus upura saņemam, bet no reliģijas praktizēšanas un no savas egoistiskās un nepilnīgās "mīlestības" izrādīšanas. Vispirms ir lepnība, tad sākam vajāt tos, kuri nepakļaujas, tad nāk krusta kari, kur vairs cilvēks savu rīcību vispār nekontrolē, tad nāk arī garīdznieku seksuālā nešķīstība - kādēļ gan cilvēks nonāk līdz tādam līmenim? Jo cenšas pret miesaskāri ar miesīgiem līdzekļiem cīnīties, cilvēks paļaujas uz savu miesīgo spēku, uz reliģijas praktizēšanu

Bet nekas tā neliek velnam bēgt, kā Kristus asinis, nekas tā neliek miesaskārībai un mantkārībai bēgt, kā dzīvas attiecības ar Jēzu Kristu
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.03 22:18:52
Ingars

Jocīgs neesi? Kādas vēl puspatiesības, kāds tev pazudis turpinājums, vai tad es te visu to grāmatu nocitēju vai?? moš tomēr izlasi un tad atradīsi pats pārējo.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.03 22:25:56
-Jona-
Ko esi citējusi, to esi citējusi, tā es lasīju un pēc tā arī nopratu, kas tas ir par garu
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.03 23:14:10
Palasīju Vassulas vēstījumus, taču, kad jau gandrīz piekritu visam, šur tur parādījās dažas dīvainības

1987. gada 22. decembris
Vassula, ir pienācis laiks apvienot Manu Baznīcu; mīļotie, sanāciet atkal visi kopā,
atjaunojiet šīs senās drupas, atjaunojiet pamatus, ko ir ielikušas Manas Rokas; godājiet
Manu Māti tāpat kā Es, – Vārds, kurš Viņu godina pāri visam; vai gan Es lai nevēlētos,
ka jūs, kas esat tikai putekļi un pelni, atzītu Viņu par Debesu Karalieni un pagodinātu?
šodien Mani visvairāk skumdina tas, cik maz gan Mana radība zina par Viņas nozīmīgo
lomu; tiem, kuri nēsā Lutera vārdu, kā arī tiem, kuri ir norobežojušies pilnībā, vajadzētu
atgriezties pie Pētera;
Kungs, šie vārdi viņus šokēs!
Vassula, Es noliekšu viņu ceļus Savas Mātes priekšā; Es, Kungs, esmu runājis; kad viņi
to izdarīs, Es likšu pār viņiem atmirdzēt Manai Gaismai, kura viņus piecels; Es stiprināšu
jūsu stumbrus un jūs būsiet kā apūdeņots dārzs, kā ūdens avots, kas nekad neizkalst; Es,
Kungs, atjaunošu Manis ieliktos pamatus;
nāc, mīļotā, esi pakļāvīga un maiga kā tagad, lai Es tevī varu iegravēt Savus Vārdus; nāc
un nekad neaizmirsti Manu Svēto Klātbūtni;
Jā, Kungs.

Kāpēc kanoniskajos rakstos nekas nav minēts par Marijas godāšanu, nedz par debesu karalienes statusu viņai? Kāpēc bībele klusē par šķīstītavu?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.07.04 03:36:10
(izcēlumi mani)

vai gan Es lai nevēlētos, ka jūs, kas esat tikai putekļi un pelni , atzītu Viņu par Debesu Karalieni un pagodinātu?

Nespēju iedomāties un pieņemt, ka Kristus, kurš atdevis dzīvību par mums aiz mīlestības , mūs šādi uzrunāti.

šodien Mani visvairāk skumdina tas, cik maz gan Mana radība zina par Viņas nozīmīgo lomu

Vai tiešām tas ir trakākais, kas notiek ar cilvēci? Nelīmējas kopā ar bibliskā Jēzus rūpēm.

Paskatījos vienu Vassulas video, kur Jēzus esot parādījies virs viņas galvas - ar mokām saskatīju tipisku kompresēta video trokšņus, un pat tie paši īstenībā nemanāmi.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.04 06:19:37
Mārtiņš
Tas, ka Jēzus mūs nosauc par putekļiem un pelniem ir āmen, jo tā ir patiesība, bet ko tieši nozīmē šī mātes godināšana par debesu karalieni? Itkā nav jau teikts "pielūdziet" un tomēr...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.04 22:35:39
Tā saka Vassula

Vārds, kurš Viņu godina pāri visam; vai gan Es lai nevēlētos,
ka jūs, kas esat tikai putekļi un pelni, atzītu Viņu par Debesu Karalieni un pagodinātu?


Tā saka Tas Kungs

Jer 44:
15 Tad visi vīri, kuri zināja, ka viņu sievas nesa kvēpināmos upurus citiem dieviem, un visas sievas, kas tur stāvēja lielā skaitā, un visa tauta, kas dzīvoja Ēģiptē, Patrosā, atbildēja Jeremijam:
16 "Tiem vārdiem, ko tu mums runāji Tā Kunga Vārdā, mēs negribam klausīt!
17 Mēs izpildīsim savu solījumu, ko esam devuši, nest kvēpināmos un dzeramos upurus debesu ķēniņienei , kā mēs un mūsu tēvi, mūsu ķēniņi un virsnieki to darījuši Jūdas pilsētās un Jeruzālemes ielās! Toreiz mums bija maizes papilnam, mums klājās labi, mēs neredzējām nekā ļauna.
18 Bet no tā laika, kopš mēs pārtraucām dedzināmos un dzeramos upurus debesu ķēniņienei , mums trūkst visa kā, un mēs ejam bojā no zobena un bada.
19 Un, kad mēs tagad atkal nesam debesu ķēniņienei dedzināmos un dzeramos upurus, tas taču nenotiek pret mūsu vīru gribu, ka mēs tai cepam raušus, uz kuriem veidojam tās attēlu, un nesam arī dzeramos upurus, lai tai kalpotu?"


Dieva Tautai sen jau paziistams tituls "Debesu Karaliene"
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.04 22:44:19
Mulders
krutais citāts no Jeremijas. šitādu 15.augustā Aglonā uz milzu plakāta jāizliek.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.05 07:47:25
Mulders
Vēl pameklē paralēles ar Jāņa atklāsmes grāmatu par netiklo bābeli, kas piedzērusies svēto asinīm - tā viltus baznīca, ne tikai krāpa Dievu "kopojoties" ar neticīgajiem, bet vajāja patiesos kristiešus
Daži jautājumi [89.201.104.61]
# Iesūtīts: 2009.07.05 10:27:30
Lūk, daži, paši mulsinošākie jautājumi par Vassulu:
Pats vēstījumu saņemšanas veids. Vassula saka, ka caur viņu runājot gan pats Jēzus Kristus, gan eņģeļi, gan Marija utt. Viņa saka, ka Jēzus Kristus runā pirmajā personā un tieši caur viņu - tātad tas, ko mēs lasām ir it kā Jēzus Kristus vārdi. Ļoti, pat ļoti mulsina tas, ka vēstījumi tiek saņemti t.s. automātiskajā rakstīšanā. Ir laikam jau daudzkārt pārbaudīts, ka Vassulas rokas šīs rakstīšanas laikā tiešām kustās pati no sevis, ka izmainās rokraksts un to rakstīšanu nav iespējams apstādināt. Tātad tā tiešām ir kāda garīga iejaukšanās, tikai no kāda gara? Cik man zināms, līdz šim neviens katoļu vizionārs vai svētais nav saņēmis atklāsmes šādā veidā - caur automātisko rakstīšanu! Ir praviešu dāvanas, ir atklāsmes, ir vīzijas, tas viss darbojas, jo Dievs runā uz savu tautu. Bet ne ar automātiskās rakstīšanas palīdzību. Cik man zināms šāds ve
Daži jautājumi [89.201.104.61]
# Iesūtīts: 2009.07.05 10:28:15
Vassulas tekstos ir pilns ar teoloģiskām kļūdām un aplamībām un tie nonāk pretrunā ar Svētajiem Rakstiem. Protams, vēstījumu kopš 1986.gada ir saņemti simtiem, teksta ir ļoti daudz. Pirmajā mirklī tajos ieskatoties, redzams, ka tajos ir arī visādi labi un pozitīvi un tīri katoliski aicinājumi lūgties, gavēt utt. Tas viss ir labi. Tomēr darvas karote sabojā medus mucu! Vienā no Vatikāna dokumentiem arī rakstīts, ka starp daudzajām pozitīvajām lietām ir nopietnas teoloģiskas kļūdas, kas kā pelavas starp kviešiem sabojā visu. Ja jau tā ir Dievišķa atklāsme tad NAV IESPĒJAMA PAT VIENA KĻŪDA, jo Dievs nekad nerunā pretī pats Sev, proti - Savam Vārdam - Bībelei. Piemēram, jau atverot mums iedoto Vassulas vēstījumu tekstu, pirmais bija redzams it kā Jēzus teiktais Vassulai, ka ja viņa redzot, ka kaut kas no viņa teiktā neskan labi, viņa varot to palabot (sic!) Tas ir pilnīgs nonsenss - it kā Dievs saka, ka redziet viņš ne vienmē
Daži jautājumi [89.201.104.61]
# Iesūtīts: 2009.07.05 10:28:51
Tas ir pilnīgs nonsenss - it kā Dievs saka, ka redziet viņš ne vienmēr prot izteikties pareizi, tāpēc lai droši labojot viņa teikto! Tālāk ir ļoti daudz teoloģiskas kļūdas par grēku, par pestīšanu. Piemēram, 1991.gada un 1987.gada vēstījumus Vassulas it kā Jēzus saka, ka viņš atgadinās viņas grēkus un pārlūkos visu, ko nepareizi darījusi. May 1st, 1987: "I will always remind you of your wretchedness and the shadows of your past." January 16th, 1991: "I overlook all that you do not do in My favour…" Tas ir pretrunā ar Svētajiem Rakstiem teikto, ka Dievs Jēzū Kristū vienreiz un par visām reizēm piedod mums mūsu grēkus un nepiemin tos!
Daži jautājumi [89.201.104.61]
# Iesūtīts: 2009.07.05 10:29:15
Vassulas it kā Jēzum ir ļoti dīvaina valoda un izteicieni. Piemēram 1992.gada 30.maija vēstījumā viņš aicina vest pie viņa dvēseles, lai viņš varētu tās "aprīt, patērēt"! Lūk oriģinālais teksts angliski un šeit jāatceras, ka Vassula saņem vēstījumus automātiskajā rakstīšanā tieši angliski. March 30th, 1992: "You are destined to honour Me and lead souls to Me so that I may consume them." Un vēl agrāk: "Bring souls to Me that I may consume them in My Sa­cred Heart. I am thirsty for souls." Jāatceras, ka Vassula uzsver, ka caur viņas roku runā pats Kristus un līdz ar to nav iespējams aizbildināties, ka tas ir dēļ viņas sliktās teoloģiskās izglītības, sliktās valodas izjūtas. Ja jau tā ir automātiskā rakstīšana, tad teksts nenāk no viņas un viņas personība to neietekmē nekādā veidā! Bet nu angļu valodā vārds "consume" ir aboslūti viennozīmīgs, tas ir tikai un vienīgi ar negatīv
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 169 , pavisam kopa bijuši: 10280