atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vassula
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.08 14:55:18
Nu ko lai saka - tas vienkārši ir jāredz:

http://www.tligvideo.org/latvia.html

Dziļa, silta un bezgala bezgala uzrunājoša Dieva Mīlestības Vēstule cilvēcei!

Izlasīju abas grāmatas, paspēju noskatīties šo un vēl vienu, krietni garāku videomateriālu. Patiesi skaista liecība, kādas bieži vis negadās.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.08 14:58:44
noteikti arī priekš skeptiķiem, viņiem it sevišķi. Ja kaut ko tādā garā klāsta jau gatavs svētais, tas var zināmā mērā pat atgrūst, nu tipa: nu ja, tas jau pa ūdens virsu pastaigājas, kur nu man!

Atceros, kā savā laikā sāku apgūt no viena gala baznīcas grāmatu galdu un jau pati pirmā tml. grāmata mani nobiedēja ne pa jokam (ak Dies, ta jau bezmaz elpot nedrīkst, visur grēks grēks grēks....).
Bet šīs Vassulas vietā sevi var mierīgi iedomāties katrs. Tik nekompetenta sākumā, no savas bohēmiskās vides burtiski aiz rokas izrauta, ka nenosmieties brīžiem. Vispār krietni padaudz amizantu momentu.

Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.08 15:37:00
Nu ja taa godiigi, tad arii Muhameds, Dzhozefs Smits, Heleena Waita... visi vinji produceeja "messages no Dieva" pirms tam dievodamies un staastiidami, kaa pie vinjiem atnaakushi taadi vai citaadi Engjleji, staastot par viizijaam etc.

Tb tikai taapeec, ka civleeks saka, ka shamam Engjels kaut kaadus messagus liek transmiteet, tas veel nav nekaads arguments, katraa psih-slimniicaa taadus atradiis!

Ar ko shaadas messages ir jaapaarbauda, tas ir ar atklaato Sveeto Rakstu Vaardiem... jo kaa staav rakstiits!

Gal 1:8 Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to!

Taatad tikai taapeec, ka message naak no Engjelja vai pat Apustuljiem, tas veel nav arguments. Shai messagei jaabuut saliidzinaatai ar Evangjeelju, kas ir pasludinaats no iesaakuma... kas paraada to, ka Saakotneeji pasludinatais Evangjeeljia Vaards staav paari Engjelju un Apustulju autoritaatei!

Tas es nesaku, ka Vassula ir viltus praviete vai kaa... nav laika visu to klausiities, bet cik dzirdeeju, neko jau briesmiigu nesarunaaja...

Taakaa esiet uzmaniigi ar ljauzhiem, kas staasta, ka shiem tagad Engjels ko atklaajis... Jebkuru veesti paarbaudiet ar Saakotneejo Evangjeeliju - Vai tas sludina pestiishanu Jeezuu Kristuu, kas miris par muusu greekiem un augsaahmceelies no mirushiem!
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.05.08 16:54:47
Jona! Vai, Tu, apmeklēji šīs sievietes mājaslapu, sadaļu starpreliģijas utk... Rēcigākais, ka vēstījuma lapas apakšā zīmīte par autortiesībām..... Personīgais viedoklis - jo tālāk no tādiem, jo labāk!!!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.08 18:19:18
bitukas

Jā, ieskatījos arī šajā sadaļā, izlasīju par viņas vizīti Hirosimā - iespaidīgi. Ja bonzas pateicībā pieņem vēstījumu par Trīsvienīgo Dievu, par ko uztraukums?
Autortiesības arī ir laba lieta, tā tik vēl trūka, ka katrs drīkstētu uzdot piem., šos vēstījumus par saviem un nez ko tur no sevis klāt kabināt. Kas attiecas uz autoratlīdzību jautājumu, tad tas nekādā veidā netiek savtīgi izmantots.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.08 19:17:54
-Jona-
Padalies, lūdzu, arī ar savām personiskajām atklāsmēm!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.08 19:52:19
Papucs

Šāda nozīmīguma atklāsmju man nav, tikai privāti piedzīvojumi ko jau vienā vilciņa tēmā bik aprakstīju, bet, lūdzu, šīs pašas Vassulas sakarā: knapi palasīju i-netā kas pieejams, noskatījos pirmo video, un - paguvu tik iedomāties, ka vajadzētu aiziet līdz grāmatu galdam un iegādāt šīs grāmatas, kad - še tev! tās pašas dienas vakarā man atnes visu mājās! tā garāmejot , tā netīšām ...
Abas grāmatas plus trīs videodiskus latviski, vēl pat neesmu visu noskatījusies. Grāmatā lielisks Vassulas (viņa tač gleznotāja) zīmējums - skaists Jēzus profils, līdz šim tādu Viņu vēl nebiju redzējusi.
bitukas
# Iesūtīts: 2009.05.09 00:39:58
Bāala pravieši savas balvas viņai pasniedz... Pati saka - drīz sauksim viens otru brāļi un māsas. Izpēti rūpīgāk, kas rakstīts viņas mājaslapā, un ne kā jūsmotājs, bet pārbaudot katru vārdu! Lūk ko mūsu Kungs saka Mozus grāmatā- Tev nebūs klausīt šā pravieša vārdiem, nedz arī SAPŅOTĀJU sapņiem, jo Tas Kungs jūsu Dievs jūs pārbauda, lai zinātu, vai jūs esat tie, kas To Kungu, savu Dievu mīlat ar visu savu sirdi un ar visu savu dvēseli. Sekojiet Tam Kungam, savam Dievam, bīstieties VIŅU un turiet VIŅA baušļus, klausiet VIŅA balsi, kalpojiet VIŅAM un pieķerieties VIŅAM. VIŅAM, nevis kaut kādām bāala praviešu draudzeņu muldēšanām. Un vēl- tenisa spēlētājas ar tādu uzvārdu Bangladešas nacionālajā komandā NEKAD NAV BIJIS.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.09 17:45:09
bitukas

Būsi ļoti pavirši pāri braucis - tur nevis Vassula iespaidojas no `baāla draudzeņu muldēšanām`, bet tieši otrādi - spēcīgi uzrunāti tiek citticībnieki, pie tam masveidā (!).
Jēzus vēsti nevar izplatīt naidu un savu pārākumu sludinošie, to jau , šķiet, krusta kari pārliecinoši pierādīja. Ka viņa ievēro vietējās paražas (apklāj galvu utml.), ir tikai normāli - ieejot svešā templī ar savu vēsti, jāpiemērojas ir man , ja vispār ceru tikt uzklausīta! Tā nekādā ziņā nav Kunga nodošana/nepaklausība, bet gan vistiešākā Viņa pavēles pildīšana - iet un sludināt visām tautām.
Mīlestības vēsti ir jāsludina mīlestībā , ja vēl nesaprati..

Par to tenisu - V. ir pat uzvarējusi Bangladešas nac.čempionāta dubultspēļu finālā. Parocies pa senākiem arhīviem ja pēkšņi tik čakls, kā nekā tas bij sen - pag.gs. 80os gados.
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.05.09 19:45:56
Jēzus liek mīlēt savu tuvāko - Vassula nav mans tuvākais, jo apvaino mani,Tevi, mūs. Mēs esm lohi, bet viņa mūs iecelšot saulītē.... Mani saulītē iecēla Mans Kungs. Un starp citu, ja tai Vassulai gadīsies kas slikts un es varēšu palīdzēt, es to darīšu ,jo Jēzus tā liek, bet kamēr es varu turēties no bāala praviešu draudzenēm pa gabalu, es to daru. Par tenisu-lūdzu, izlasi kārtīgi- viņa nav bijusi Bangladešas nacionālajā KOMANDĀ. Čempionātā piedalīties ir, kas cits, es, piemēram, esmu spēlējis Latvijas čempionātā futbolā, taču izlasei pat tuvumā neesmu bijis.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.09 20:24:11
bitukas

Nu ko piesējies tai būšanai komandā, varbūt viņa to domāja vispārīgākā nozīmē, varbūt pārteicās, tad nu gan.
Mani viņa neapvainoja, nu neatceros nekādu apsaukāšanu, un vēl par lohiem ..? Ar citticībniekiem arī vari nedraudzēties, vai tad Vassula aicināja tevi palīgā. ja neesi gatavs Jēzus dēļ vienādi mīlēt visus cilvēkus, dari mierīgi citu darbu, aicinājumi kristiešiem ir atšķirīgi...

21 Tad Viņš man sacīja: dodies ceļā, jo Es sūtīšu tevi tālās pagānu zemēs!"
/Ap.d.22/

Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.09 20:40:08
-Jona-
Sāku lasīt. Šis tas šķita īsta manta, jāskatās tālāk.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2009.05.10 01:13:46
Un, Viņam uz Eļļas kalna sēžot, mācekļi piegāja pie Viņa atsevišķi un sacīja: "Saki mums, kad šīs lietas notiks un kāda būs Tavas atnākšanas un pastarā laika zīme?" Un Jēzus atbildēja tiem un sacīja: "Pielūkojiet, ka neviens jūs nepieviļ.Jo tad daudzi nāks Manā Vārdā un sacīs: Es esmu Kristus , - un tie pievils daudzus.
(Mat.24:3-5)

Pirms sākam visi jūsmot un priecāties der apskatīt arī šeit
un
šeit

Vassulas Jēzus saka, ka viņam esot salauzts deguns pirms krustā sišanas...
nevienu kaulu Viņam nebūs salauzt . Jāņa 19:36




bitukas
# Iesūtīts: 2009.05.10 01:43:43
Āmen, Jāni!
Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.10 09:07:53
Janis Diekonts
Jā, par to salauzto degunu ir zīmīga detaļa. Ļoti ticams, ka Dievs neļauj svešiem gariem manifestēties precīzā saskaņā ar Bībeli, lai cilvēkiem būtu pie kā pieķerties, atpazīstot visādus brīnumus.
Bet nu es tomēr paskatīšos mazliet vairāk, gribu pats pārliecināties.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:00:02
Janis Diekonts

Vai liecību kaut izlasīji, video noskatījies, ar augļiem iepazinies? Resp., vai maz papūlējies uztvert visu vēsti kopumā un ticībā ?
Pretargumenti ar mērķi piekasīties par katru cenu bijuši vienmēr, neviens pats apustulis, pravietis, nedz Jēzus nebija no tiem pasargāts. Ja savu ticību būvē šādā veidā, tad jājautā, kāpēc vēl tici Bībelei, kur taču vispār tml. utis atrastas biezā slānī, noliedzējiem par prieku. Kaut vai Jēzus pēdējie vārdi pie krusta - četros evaņģēlijos pavisam trīs atšķirīgas (!) versijas. ar to vien pietiek, lai noraidītu un pasmietos par senjūdu pasakām..

Ka bija lauzti deguna skrimšļi , zināms pēc Turīnas līķauta analīzes, kā arī precīzi saskan ar citām atklāsmēm.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.11 13:04:01
Papucs

Ja skaties pirmo video, svarīgi noskatīties līdz beigām, jo tieši ar otro pusi sākas visinteresantākais. Tas, pret ko joprojām atduras prāta kristieši , proti, absolūti nemākot ar Kungu kontaktēties. Labākajā gadījumā, stūrī ierāvušies, aizdomīgi blenž uz Tēvu un tik analizē Viņu, un tik preparē un tik ķidā... Un nevis skrien klāt kā bērns, lai samīļotu un smeltos Viņa Mīlestību.


piemēram ,es daru tā :

Es (..) par Jēzu iedomāju katrā brīvākā brīdī (ne jau spiestā kārtā, tas ir vairāk kā patīkami). Un tad mīlestība pat īpaši nav jālūdz, tā tevi dabiski apņem... vnk bezgalīgi `kaifoju`, sildos...
un tiešām, gluži burtiski - kā bērns! Pilnīgi burtiskā nozīmē iedomājos savu vismīļāko bērndienu bildīti (tadu šķelmīgi palaidnīgu) un domās jeb garā metos pie Jēzus un apķeros Viņam apkārt. pieķeros kā tāds dadzītis.
/Jona, delfi, 18-04-08 15:13/

Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:19:54
Vai liecību kaut izlasīji, video noskatījies, ar augļiem iepazinies? Resp., vai maz papūlējies uztvert visu vēsti kopumā un ticībā ?

Jona, piemeeram Rakstos arii ir kaads frukts, par kuru ir lieciibas dotas, un skaidrs, ka ikviens, kas vinjam piekjeeraas runaaja par augljiem un lieciibaam!

Ap D. 8:
10 Viņam pieķērās visi, mazi un lieli, sacīdami: "Šis ir tā sauktais lielais Dieva spēks."
11 Bet tie tāpēc viņam pieķērās, ka viņš jau ilgu laiku tos ar burvestībām bija apstulbinājis.

Kaa redzi, saule, cilveeki meedz piekjerties arii visaadiem viltus pravieshiem, un ir gatavi ne tikai par vinju liecinaat, bet arii mirt vinju deelj... Tieshi tas jau ir taa Velna buutiiba - pievilt - un cilveeki dod visdazhaadaakaas lieciibas, un arii Hitleram bij auglji - Wolkswagen ruupniicu uzraava... Tad ko tagad visaadu juusmotaaju lieciibas un pasauliigi auglji ir kaut kas stipraaks un patiesaaks par Dieva Vaardu?

Tur jau taa lieta, ka, tad kad cilveeki paarstaaj ticeet skaidrajam Dieva Vaardam, vinji piekjeraas visaadiem pasauliigiem augljiem, skaistaam runaam... etc.

Rakstos ir daudzi cilveeki kas piekjeeraas viltus pravieshiem, veel vairaak shie viltus pravieshi pat deva pareizu lieciibu gan par Kristu gan par Apustuljiem, sakot, ka tie ir Dieva Deels un Dieva kalpi... un tomeer... Apustulji un Kristus pazina shos garus, jo te arii reku Jaanis Diekonts uzraadiija... Velns principaa nespeej buut saskanjaa ar Dieva Vaardu, tachu to var atpaziit tikai ticiigie, kas tic uz Dieva Vaardu nevis aareejaam skaistaam paraadiibaam... jo velns naak kaa Gaismas Engjelis... tieshi to arii tas noziimee, ka aareeji tas ir skaists... aciim patiikams un cilveeku sirdiim pienjemams... un tomeer savos Vaardos vinjs tiek nokjerts un dariits redzams Dieva Vaarda gaismaa... Taapeec vieniigais veids kaa taadus izkost, ir pasham paziit Dieva Vaardu, bet tie, kuriem Dieva Vaards neko nenoziimee... tos arii shaadi frukti pievilj, un tad shie pieviltie iet un dod lieciibu it kaa vinju lieciiba buutu kaut kaads arguments... Kristus pats teica, ka vinjsh nepienjem cilveeku lieciibas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:31:27
Ctulhu, taapee mums ir Dieva Vaards, tas arii meerinstruments! Eljemntarno, a meerinstrumentam jau uzticaas apriori!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:40:36
Ctulhu, elementaari kaa zirga dekjis... Esosais Rakstu Kanons tiek pienjemts kaa Dieva Vaards... jebkuras semantiskas atshkjiriibas tiek noraidiitas kaa nekanoniskas!

Lucis var buut gudraaks par ikvienu cilveeku, bet pashu Dievu vinjsh nevar paarkost... tieshi taapeec Dievs pats ruupeejas par savas atklaasmes saglabaashanu, un pagaidaam labaaku par Rakstiem neviens nav izdomaajis!

Visos laikos un vietaas Lucis vienmeer ir meegjinaajis Rakstus diskrediteet, vai nu tos uzdodot par neuzticamiem, vai publiceejot savus "add-on" un "paskaidrojumus" taa meegjinot novilkt uzmaniibu no pashiem Rakstiem uz shiim perifeerijaam!

Taadi cilveek kaa Jona uz to uzraujas, visa RKB uz to ir uzraavusies pasludinot Tradiiciju par liidzveertiigu avotu Rakstiem...

Nu taa teikt... vesels eedis... muusu atbilde ir taada kaa Luteram - Mana Sirdsapzinja ir Dieva Vaarda guustaa! Te es staav un citaadi nevaru!

Tad arii beigaas Tiesaa Dievs iztiesaas, kursh ir staaveejis Kristus Vaardos un kursh ir paljaavies uz ko citu!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:53:06
Dažas piezīmes / pārdomas.

Pārskrienot pāri 1986.gada vēstījumiem, tie izskatās pēc tāda gara sarunas ar Vassulu, kas nav augstāks par cilvēku, ja ne pat zemāks. Iesaku pievērst uzmanību, kā tiek lietoti vārdi ar sakni "mīl". Šis gars vēlas pātērēt Vassulas mīlestību, viņš neatstāj iespaidu, ka būtu mīlestības avots. Šis gars cenšas pierunāt, pārliecināt, pamatot, pat iebiedēt. Šim garam nav sākotnējas varas pār Vassulu, viņš šo varu cenšas iegūt.

Vēl man šķiet, ka no šīm sarunām ir manāms, ka Vassulu uzrunā arī cits, šajos vēstījumos aiz kadra atstāts gars, kas Vassulu uzrunā klusi, būtiski atšķirīgi no šo vēstījumu sarunu biedra, kurš savukārt to otru kluso garu mēģina apklusināt un diskreditēt. Vassulas vīziju autors visu laiku agtādina "nebaidies, nebaidies", kas liecina tikai to, ka Vassula ir nobijusies, pie tam tieši no viņas jaunajām attiecībām ar nezināmo garu, kurš sevi sauc par Jēzu un Dievu.
Vassulas tekstu autors atgādina kādu, kas grib stāties stāties Kristus vietā, uzdodoties par Viņu. Kaut kādā mērā pat tas izdodas, spriežot pēc "fanu kluba".
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 167 , pavisam kopa bijuši: 2986